121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #68350
    Odabaszos némelyik.

    US Flash Sale:


    The Order 1886 - $5
    Thief - $5
    Trial Fusion - $5
    The Wolf Among Us - $5
    The Walking Dead S1 - $5
    The Walking Dead S2 - $5
    The Walking Dead: Michonne - $5
    Assassins Creed C/I/R - $4/4/4
    Limbo - $4
    Outlast - $5
    Outlast Whistleblower - $2.5
    Hitman GO - $3.2
    Saints Row - Re-elected - $5
    PvsZ - Garden Warfare - $5
    PD2 - $5
    Lords of the Fallen - $4
    Lego marvel SH - $5
    Lego Hobbit - $5
    Lego Batman 3 - $5
    Knack - $5
    LC and ToO - $5
    Injustice - $5
    Trine Bundle - $5
    Sleeping Dogs - $5
    Tomb Raider 2013 - $5

    HU Deals:

    Itt nem látok nagy biznicet
  • Bandicoot
    #68349
    Annyit azért nem butult hálistennek. Csak érezhető. A stance-ek nem annyira lényegesek mint az alphában. Viszont 1-1 rossz meggondolatlan akció és fekszel főleg ha két ellen közé rohansz.
    Csak tényleg érezhető hogy a sok hiszti miatt lazábbra vették ami kár. De még így is DS szint körüli szopótenger tud lenni. Pont az történt amitől féltem - a játékmechanikán butítottak a casualok nyomására. A harcrendszer jóval túlmutatott a DS játékokon. Most már annyira nem..
  • Kandurex
    #68348
    Szerinted miért volt ez a játék érdekes? Hm?

    De komolyan, miért kapták fel?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 10:52:20
  • Kandurex
    #68347
    Meglátjuk. Az biztos, hogy nem lesz preorder.
  • darkSectorxxx #68346
    Dehogy kár érte.

    Kiadni egy játékot, amit 10-ből 1 ember élvezne mert annyira nehéz már a legelején?
    Nem hinném hogy kár érte, ha meg kihívás kell, lehet menni feljlesztés nélkül vagy egyéb módokban. :)

    Pont tökéletes hogy az embernek nem megy el a kedve az első 5-10 percben.

    Tudod mint a nadrágnál, a hosszú szárból még tudsz levágni, de a rövidből már nem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.21. 10:44:41
  • Seth
    #68345
    Te leszel az első aki rinyál majd a nehézség miatt, feltéve ,ha egyáltalán beszerzed :D
  • Kandurex
    #68344
    Kár érte.
  • darkSectorxxx #68343
    :D
  • Tatyla
    #68342
    Fel
  • Kandurex
    #68341
    Na most akkor mi van? Máris felpuhították ezt a Nioh?

    Pedig pont emiatt volt érdekes.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 09:04:31
  • Tatyla
    #68340
    NiOhban ez a folyóban nem a megfelelő helyre lépsz és kakukk,na ez inkább nehéz mint az ellenfelek
  • Bandicoot
    #68339
    Hát...pedig ez a nioh rendesen könnyebb mint az alpha volt... Jóval kevesebbet véd az ellen és a támadás stílusa sem olyan kiélezetten fontos... Sajnos jóval lazábban lehet darálni.
  • AntiHero
    #68338
    Nem nehéz pedig. Csak elfelejtik az emberek, hogy ez olyan dark souls-os.

    Ne rohanj! Fejleszd a karaktered! Leölöd az első pár ellenfelet az elején majd ima és lvl up. Ezt ismétles amig meg nem unod.
  • Evoluti0N
    #68337
    Hát, szégyen, nem szégyen, szerintem nekem ez a Nioh kimarad. Tökre tetszik, de úgy szopok benne, mint a nagyok. A rekordidő, ameddig életben maradtam (a tutorialt nem számítva) az nem tudom, h megvolt-e 10 perc. Szerintem inkább 5 felé közelít. Konkrétan 5-6x megpróbálkoztam vele, de nekem ez nagyon HC. :D
  • AntiHero
    #68336
    Okke Nioh Boss legyőzve.

    De a 2. Boss az mi? Mert köpni nyelni nem hagy.

    Azt ha megölöm ad valamit?
  • mucsácsó
    #68335
    Új Playdead (Limbo, Inside) játék készülőben
    höööööhhhh, várós!
  • TDC Geronimo
    #68334
    Gravity Rush 2 Day 1 Patch Notes #1

    -None



    Nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ilyen
  • Salako
    #68333
    Köszönöm a válaszokat!
  • arty
    #68332
    pontosan! sőt, van élet 0.5 k/d alatt is.
    ordítással, könnyekkel, törött perifériákkal teli élet, de ÉLET! :D
  • Ulthane
    #68331
    Az se fontos, a legfontosabb a total score. Volt, hogy egy killel vertem mindemkit, nekem volt a legtobb pontom. Ritkan megyek 20 kill fole egy korben, az atlag az inkabb 13-15, de szinte mindig benne vagyok az elso otben. Nem izgat a kill, es kurva jokat jatszomte.

    Ma este is toltam harom kort, egyszer elso lettem, egyszer masodik, egyszer meg hatodik. S ugy kapcsoltam ki, hogy, hogy kurva jot jatszottam. KD-m valami 0.6.
  • Seth
    #68330
    Csak a betával elvoltam 25 órát :) Ott 2 pálya volt+ a nehezebb változatuk. Ez az új demó már könnyen ment :)
  • TDC Geronimo
    #68329
    Ahogy olvastam ez a Nioh 50+ órás játék lesz, alsóhangon
  • Evoluti0N
    #68328
    Azta! Ebben a Niohban minden megölt ellenséget kisebb győzelemnek könyvelek el. :D Vmi brutális. Át kell nagyon állítanom az agyam rá. Nem megy, h kaszab, kaszab, kaszab. Védekezés, gurulás, időzítés. Jóféle, de ha ennyit szenvedek a teljesben is, akkor a következő 10 évben csak ezt fogom játszani. :D
  • Bandicoot
    #68327
    Valami megoldás csak akadna. Csak leszarják.:(
    Az a baj pont ugyan úgy tönkreteszik ezzel a konzolos multit mint pc-n a makrókkal, grafikakonfigolásokkal, és egyéb megoldásokkal.
    Előny kell mert k/d kell....
    És az ilyenek tartják pro-nak magukat holott közük nincs hozzá. Előny nélkül szart sem érnek. A játékélményt meg porig rombolják. Ahogy ő is írta: hardcore rankeden játékélmény?!.... Tipikus...Nem érdekli hogy mások játékát lerombolja nem a játékélmény miatt játszik. Hanem a szaros k/d miatt és emiatt bármit megtesz hogy előnye is legyen. Mintha bármit számítana...Ki a francot érdekel ha bárki az első helyen van attól még niemand senkik maradnak...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.20. 21:59:36
  • AntiHero
    #68326
    Baszik itt jönni valaki is. :D
  • Moby
    #68325
    1.4-es meg 2.0-s K-belet nem fog tudni venni, merolyan ugyanis nem létezik.
  • darkSectorxxx #68324
    Igen kezeli a kábelet, 1.4-es vagy 2.0-ás HDMI kábelet vegyél majd hozzá, de vedd figyelembe mait Arty írt.
    Vagyis nem lesz natív 4k, de szép lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.20. 21:02:17
  • arty
    #68323
    nem egészen értelek...
    - igen, ez egy 4k tv
    - igen, a ps4 pro hdmi kábelén kimegy a "4k" a tévére
    - ps4 pro-n sem megy a legtöbb játék 4k-ban, csak felméreteződik az ennél kisebb felbontásban futó játék 4k-ra
  • TDC Geronimo
    #68322
    lesz benne coop és jön majd később pvp is
  • Seth
    #68321
    shrine-oknál "Summon visitor"
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.01.20. 20:51:21
  • arty
    #68320
    megoldanák akkor is :( dugnád a kontit a cuccba, cuccot a gépbe - nemusbn.
    és még tölteni se lehetne a "konnektorból" ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.01.20. 20:37:56
  • AntiHero
    #68319
    Co-op van benne? Ha igen hogy kell előhívni?
  • Salako
    #68318
    Sziasztok! Ps4 prohoz ez a tv kezeli a hdmi kabelet hogy 4k-ra nyomja fel a kepminőséget? https://www.euronics.hu/SONY-KD49XD8005BAEP-4K-HDR-Android-TV-p53838
  • arty
    #68317
    meg max payne, meg midnight club, meg a többi "sallang" :D
  • darkSectorxxx #68316
    Én amúgy nem bízom a véletlenre a játék nehézségét, apukámmal gyakoroltam.


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.20. 20:28:50
  • darkSectorxxx #68315
    Nem lenne jó ötlet kivárni mire eldöntik hogy tulajdonképpen milyen játékot is akarnak kiadni?
    Lehet elővásárlom azt utána meg megint változtatnak a játékon, mi a garancia hogy ilyen marad? :D
  • Seth
    #68314
    Kivették a durabilty-t. Helyette most olyan van, hogy ha sokat használsz egy fegyót akkor fejlődik. Ha eléri a maxot akkor kap valami bónuszt
  • Tatyla
    #68313
    Ránéztem erre a NiOh last chancere, tényleg balancolták most már sokkal könnyebb benne haladni meg ha jól látom most már nem törik el a fegyver és a ruha, vagy tovább bírja? Ezt egyedül kell majd megvenni úgyhogy szerintem egy évet várok vele
  • darkSectorxxx #68312
    Még teszek egy próbát a Ni-Oh-val (hogy akkor melyik érdekeljen jobban RE7 vagy ez), aztán majd valami hasonló fog történni:

  • Bandicoot
    #68311
    Nem lenne nehéz. Saját bemenet a konzolra, nem usb. Védelemmel ellátva.