121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #68390
    Ja de, még azis...
  • TDC Geronimo
    #68389
    Akkor MEt nem is fogod tolni?
  • Was
    #68388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valószínűleg azért, mert nem játszottatok az első kettővel 2001-2002 környékén. Az első kettőben nem emlékszem igazán semmilyen bugra.
    A 3-ast is végigvittem 2006-ban mindenféle community patch nélkül 2006-ban, úgy hogy különösebb szenvedésre emlékeznék a végigjátszás során a bugok miatt. Úgyhogy nem igazán értem ezt a "bugos az összes", hiszen csak a 3-ast szokták szidni. És biztos nem azért játszottam, mert annyira repetitív, ellenben annak idején a TES Oblivionnal, amit meguntam a 20. portál bezárása után.
    Amúgy a Risen első része, amit ajánlanék még végigjátszani, de ez ugye PC-s terület.

    A Risen 3-at én sem tudom ajánlani - Gothic rajongóként sem - nem hagyott mély nyomot bennem sem, akárcsak a 2-es.
    A bugokat itt sem értem, nem emlékszem egyre se. Tudom biztos lehet találni hozzá egy hosszú bug listát, mint kb. minden játékhoz, de jó eséllyel eggyel sem fogsz találkozni. Igaz én a PC-st játszottam.
  • TBTPumpa
    #68387


    Marketing:
  • Moby
    #68386
    Fantasztikus lett ez a nioh 60fps-el. Korábban is nagyon tetszett, de mostmár teknóban is penge.
    Viszont ezt majd valamikor év végén veszem csak meg előreláthatólag. Resi7-et már behúztam pár napja pécére,ill majd még HZD, aztán egy időre kifújt. Megfulladok a "tolnikénemár" játékok mennyiségétől.

    /ehhez képest mióta lepörgött a WD2 platinára, azóta csak BF4 megy...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.21. 21:53:24
  • Kongy
    #68385
    A Gothic játékok imádata számomra is misztikum a mai napig. :) De ugyan ilyen pl a Castlevania (újabb részek), illetve a Final Fantasy. (XV-t nem toltam még).
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.21. 21:32:17
  • Bandicoot
    #68384
    Van. Az hogy el kell felejteni végleg, ahogyan azt a fejlesztőt is. Sosem fogom megérteni a Gothic széria imádatát - ők követték el a Risen szériát is. Egy mocskosul bugos optimalizálatlan repetitív sandbox rpg az összes. A Gothic 3 volt a legalja, annyi bugot én még játékban nem láttam. A Risen 3 sem különb,egy totál lapos sztori totál lapos gameplay-el és bugok. Bugok mindenütt.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 20:50:50
  • Moby
    #68383
    Jót én még nem hallottam róla. Metascore:65, userscore: 5.7
  • Tatyla
    #68382
    Risen 3-rol van valakinek tapasztalata?
  • Moby
    #68381
    Itt tudsz venni 10 dolcsis feltöltőt 7 dolcsiért. Én fontban vettem meg, így kereken kétezret vont.
  • Myselor
    #68380
    geez
  • TDC Geronimo
    #68379
    lol ezt még nem is láttam

  • darkSectorxxx #68378
    Ja. :) Rakhatta volna a srác 2017 márciusára is, még ha art is, de kicsit az ember álmodozhatna. :D

    Node lesz nekünk még egy Das3 dlc-nk is.
  • Kandurex
    #68377
    pláne úgy, hogy csak fan art...

    ...bár ilyen formán meg jó a dátum , mert hát legalább az lenne
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 18:07:38
  • darkSectorxxx #68376
    Csak a dátum lett szar. :D
  • TDC Geronimo
    #68375
    Milyen ötletes fan logo. DO IT sony ! :D

  • Evoluti0N
    #68374
    Épp most kezdem majd el. Az előbb fejeztem be az első részt.
  • TDC Geronimo
    #68373
    gravity rush 2őt tolja valaki? Lehet RE helyett inkább azt veszem. Gyönyörű a játék.
  • darkSectorxxx #68372
    Ne mutogassák, tegyék fel a ps store-ra.
  • TDC Geronimo
    #68371
    videó új, de a demo már volt 1000* kb :)
  • Bandicoot
    #68370


    10 perc gémpléy bocs ha vótmá!
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 16:00:35
  • darkSectorxxx #68369
    A 2 doog nem függ össze, hogy nézlek de nem játszom, pont azért nézem, mert nézni jó, de játszani nekem nem volt kedvem. :D
  • darkSectorxxx #68368
    Mind ér 1500-at szerintem, pláne az Order.
  • Kandurex
    #68367
    Á az nem szórakoztató.

    ...és most mit csináljak ha egyszer a TLG kb. ennyit ért? Sőt, még azon is fos volt
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 15:02:42
  • arty
    #68366
    Youtubeon nézzél valami bénát, akit állandóan levágnak ... és akkor mondhatod, hogy nehéz fokozaton toltad le
  • Ulthane
    #68365
    Meg mindig nem toltad ki a DaS 1-2-t? Pussycat.

    Bezzeg azt vgeignezted, ahogy en atragtam magam rajtuk.
  • Ulthane
    #68364
    Mert a fohos hasonlit Geraltra.
  • Ulthane
    #68363
    Melyik?

    Egyik se er meg ennyit se.
  • Ulthane
    #68362


    Hat, en most is letoltam egy kort, 10 killel lettem hatodik, es tok jol szorakoztam. Medic kimaxolva, most supporton vagyok hatos szinten, a masik ket class nem erdekel. Ezt meg kimaxolom, franko. Sokkal jobban szorakozom rajta, mint a CoDon. Nekem nagyon bejon ez a jatek.
  • darkSectorxxx #68361
    Amúgy este teszek próbát még a demo-val de most délután viszont szerelés lesz, az élet legfaszább fali képét csinálom meg. :D
  • darkSectorxxx #68360
    Nem bameg (már bocs de mindenki ezzel jön hogy a das3 csak dodge, mondani könnyű), attól hogy tökmindegy mit csináltam, esélyem nem volt megtapasztalni, hogy mit kéne.
    Ne hogy azt hidd hogy csak fs játékokban van teljesítményem nehezebb fokozatokon, ez csak egy része, ami most trendi.
    Van millió1 játék, ami nem így van számontartva hogy brutálnehéz, de vannak olyan részei, fokozatai más játékoknak is amik kemények , sőtt messze keményebben sokszor mint ez.

    Szóval nem csak az hiányzott hogy nem tudok gurulni... ;)

    Csak kell a játék hogy első sorban megszerettese magát velem, nem elég mindjárt az hogy húdenehéz, mert kapásból 2 óra azzal megy el hogy nem tudok haladni 20 méternél tovább, ez lehet valakinek elég nekem ez csak egy plusz ha van kihívás, ha amúgy a játék nem szimpi, és nem szippant be akkor leszarom a nehézséget benne.
    Én ha bármit csinálok azért csinálom hogy magam élvezzem, nem azért mert kihívás azt akkor versenyzek másokkal, engem az nem érdekel.

    Amit eddig játszottam, azért csináltam mert élveztem, az egy dolog hogy megy a twitch és néznek, de a játék az csak kizárólag amíg élvezem, ennek oka hogy a Das1-2 off lett, meg a Fallen.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.21. 12:33:52
  • darkSectorxxx #68359
    Is-is. :)
  • Bandicoot
    #68358


  • Kandurex
    #68357
    Attól már megszabadultam. Láttad micsoda új patch van hozzá?! Úristen!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 11:37:00
  • Bandicoot
    #68356
    Hát legalább bevallottam és kitoltam kemény ellenfelek ellen is nem mesét hörpintettem köré zéró bizonyítékkal,máig várnám a harcod az eektrobajszos cicákkal dehát ugye.
  • AntiHero
    #68355
    Te az alphaba (ami nekem se ment amugy) a piros kardosoktol haltál meg nem?

    Na már most az itt is ugyan olyan nehéz ja szinted felettit idézel be. De amugy teljesen kihagyhatod őket.
  • Kandurex
    #68354
    "Nem vagyok pro player"

    Tanúsítom! Neki még az FFXV is nehéz volt!
  • Kandurex
    #68353
    Ugyan már. Attól lett neked nehéz, hogy a dodge kívül több interakciót kívánt a játék. Na bumm.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.21. 11:31:11
  • Bandicoot
    #68352
    Elötte sem volt játszhatatlan. Nem vagyok pro player mégis végigtoltam kimaxoltam az alfát. Kemény kihívás volt benne, ennyi. Ésszel kellett küzdeni, és türelemmel szinte minden ellenfélnél. Ebben jócskán túlmutatott a DS szérián.
  • darkSectorxxx #68351
    Még mindig nehéz, csak nem játszhatatlan.
    De ja jó elmondani egy játékról hogy a világon 10 ember jut végig rajta, megéri fejleszteni. :D

    Szóval ja érdekes lett volna, egyedülálló úgymond. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.21. 11:09:58