121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #68310
    Maradjunk annyiba, hogy a bosst csak fél életig tudtam eddig levinni. :D

    Amúgy meg jó játék. Csak be kell majd szerezni.:)
  • darkSectorxxx #68309
    Jóságokat mondanak a U4 kiegről, nem mintha az életem kioltásaán kívül bármi megakadályozhatna, hogy elővásároljam....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.20. 17:18:43
  • darkSectorxxx #68308
    Ja ma járt le a januári sale vagy mi. Ezé váltás van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.20. 16:35:43
  • arty
    #68307
    Driveclub Bikes dlc - végre! :)
  • Seth
    #68306
    Nem. Low stance kevés, Middle átlagos, High magas sebzést okoz, de a támadás sebessége, és a lefogyasztott KI mértéke ennek arányában változik. Pl low stance-nél össze vissza lehet gurulgatni gyors egymásutánban, míg high stance-nél mittudomén, csak 3x.
    De pl vannak ellenfelek ,amelyik ellen bizonyos állás jobban használható,pl a nagydarab oni,aminek high stance-ben le tudod vágni a szarvát és az elég durvát sebez rajta. Ki kell tapasztalni ,hogy kinek mi jön be
  • AntiHero
    #68305
    Gondolom ugyan úgy van mint a For Honorba. Ha az ellenfél úgy tartja a fegyvert akkor ellenkezően kell támadni.
  • Kandurex
    #68304
    Egyébként ezeknek az "állásoknak" milyen gyakorlati haszna van? Azon kívül, hogy másképpen lehet csapkodni az ellent?
  • mucsácsó
    #68303
    Hát jah, azért egy 3 évet dolgoznak rajta legalább... mondjuk nem is baj, jó munkához idő kell :) és eddig hozta is a kötelezőt az ND minden alkalommal.

    GTA 6...atyaég, milyen lesz az a játék... elképzelni nem merem, hogy mit fognak azzal művelni a R*-nál...
    Jóvóna amúgy egy Vice City újra :') de az tuti, hogy megint rekordokat fognak döntögetni vele...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.01.20. 15:54:47
  • AntiHero
    #68302
    Aki gondolja nézheti ahogy tanulom a NIOH-t. :D
  • Kongy
    #68301
    Ha úgy számolunk, hogy 1-1 ND játék között 2-3 év van, akkor a 2018-as megjelenés reális, de talán tényleg inkább 2019.
    Uncharted 2 (2009)
    Uncharted 3 (2011)
    Last of Us (2013)
    Uncharted 4 (2016)

    Nem egy R*, hogy 5 évente robbantson :D Mondjuk ez is csak a GTA szériára igaz, mert ott is volt közben egy RDR.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.20. 15:20:16
  • TBTPumpa
    #68300
    Igen, az elején is vannak ilyenek, ám később is látni - amikor már Ellie is velünk van - 2013-as cuccokat.

    Időugrás pls
  • Evoluti0N
    #68299
    Én végigvittem a tutorialt. Aztán a küldiben legyaktam néhány ellent, aztán az egyik ellen hullájánál meg lehetett idézni vmit (nem tom, h mi az és miért és hogyan működik) és az megevett reggelire.
  • mucsácsó
    #68298
    illuminati confirmed
    adja az Ég, hogy 2018! :D
  • AntiHero
    #68297
    Nioh-hoz még mindig segg hülye vagyok..Már a menübe eltévedek xD

    Pedig próbálnám én szeretni.
  • Evoluti0N
    #68296
    Álljunk meg egy szóra. A játék eleje játszódik 2013-ban. Aztán ugrunk egy nagyot és a többi része 20 évvel később, szóval 2023-ban játszódik.
  • TBTPumpa
    #68295
    The Last of Us 2013-ban jelent meg és a játék is ekkor játszódott (játék tele van 2013-as dokumentumokkal, plakátokkal, utalásokkal). Ellie 14 éves.

    Második résznél bejelentették, hogy néhány év eltelt (Ellie 19 éves már).
    5 év a különbség, 2018-ban játszódhat a The Lasf of Us Part 2, így elképzelhető a 2018-as megjelenés, ám szerintem lesz ebből 2019 eleje is.

    Dat logic
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.20. 14:31:07
  • mucsácsó
    #68294
    Szerintem 2018 vége, de lehet, hogy inkább 2019 Q1/Q2 - sajnos... :(
  • molnibalage83
    #68293
    A TLoU felfedése és megjelenése között 1,5 év volt. Vajon ez a 2. rész esetén is kb. ez várható?
  • Seth
    #68292
    "NiOh Last Chance Trial is live"

    Hajrá Dark, streamet is kérünk :D
  • TDC Geronimo
    #68291
    Benne lesz. Van egy majdnem teljes lista már. Joker is ott van még elég sok Batman szereplő
  • mucsácsó
    #68290
    Ja-ja vágesz, hogy már voltak korábban is, de ott abban az érában még tényleg elég ritka volt az előforulásuk ugyebár... és igen, ahogy mondod is, egyre többen vannak konzolon, ráadásul hivatalosan is támogatott lett 1-2 ilyen szarság...
    kezüket törném el...

    Harley Quinnt meg továbbra is rommá... ;P :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.01.20. 13:42:03
  • Seth
    #68289
    Van pár új akció store-on, bár nekem semmi nem kellett belőle, de másnak hátha
  • TBTPumpa
    #68288
    Nem rossz. Remélhetőleg Catwoman is bekerül a listába még a megjelenésig.

    Harley Quinn szuperül néz ki ebben a bőrruciban.


    Kell ez a játék is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.20. 13:36:00
  • Moby
    #68287
    Ezek nem most jöttek ám, a nagyrészük már ps3/x360 idejében is volt. Csak most, hogy egyre többen konzoloznak, jönnek a türelmetlen fakezűek a szokásos szöveggel halomba, hogy ők nem bírnak megtanulni kontrollerrel célozni (megbírna, csak a lelke nem bírja, amikor megrakják kontrollerrel análba, és képtelen elfogadni a tényt, hogy ő abban a pillanatban kontrollerrel ennyit ér), és veszik ezeket a szarokat. tömegesen.
  • mucsácsó
    #68286
    Amúgy betiltanám énis a gecibe ezeket a szar átalakítókat. Vagy jó, lehessen játszani, de CSAK szingliben. ott levan fosva hogyha balfasz az illető ahhoz hogy controllerrel játszon, de multiban rohadt nagy előny az egér...márminthogy úgy értem, hogy _KIBASZOTTUL_ nagy előny... amígy odahúzod a szaros analógot, addig mindennemű túlzás nélkül 5x lelő egérrel az illető.. a nagy esportosok meg talán 20x is... :))
    aki hitetlenkedik, az próbáljon csak meg 1-2 kört lenyomni PC-n kontrollerrel... megnézem utána hogy ugat.

    szóval ez mi, ha nem csalás? Nem véletlenül nem lett még egyetlen egy FPS játékkal se PC crossplay... erre most jönnek ezek az átalakító buziságok... így kell tönkrebaszni azt, ami eddig abszolúte a konzolos multi mellett szólt... ilyen fospécés kókány tákolt szarságokkal... :D pföjj...
    szóval egyetértek veletek... ez így tényleg a kerekesszékes vs. olimpiai futó esete :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.01.20. 13:15:38
  • Evoluti0N
    #68285
    Egyelőre a hivatalos a PS4 és a One. Aztán ez nem jelenti azt, h később nem lesz PC-n is. Eddig ismert karakterek:

    Aquaman
    Atrocitus
    Bane
    Batman
    Blue Beetle
    Brainiac
    Darkseid
    Deadshot
    The Flash
    Gorilla Grodd
    Harley Quinn
    Poison Ivy
    Robin
    Supergirl
    Superman
    Wonder Woman
  • Kandurex
    #68284
    Baszki nem is láttam, hogy jött privát üzenet.

    A válasz egyébként nem, azaz nem aktiváltam.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.20. 11:41:10
  • fucko
    #68283
    Hello, privire tudnál válaszolni?
    Köszi!
  • Kandurex
    #68282
    Az elsőnek jobb a grafikája
  • Bandicoot
    #68281
    Az ilyenek csapták a legnagyobb hisztit amikor 1-1 jól beállított szerver régen fps limitet kapott meg automatán banolta a makró és egyéb okosságokat használókat...

    Mi is waroztunk annó ilyenek ellen, ment a picsogás amiért a szerver a fele klánt nem engedte be. Visszakonfigoltak mindent. Fossávertük őket. És mi lettünk a csíterek menjünk az ő szerverükre majd ők megmutatják!
  • Bandicoot
    #68280
    Hádde eeeesport szinten vót!!!44!!....
    Akkómosmá fölöttükáll.
  • arty
    #68279
    a legnagyobb vicc az egészben, hogy elmondása szerint xim előtt is überjó volt.
    szal nemértem... (vagyis de :D )
  • TBTPumpa
    #68278
    Ismert már a megjelenéskori karakterlista?
    Ez a rész is érkezik PC-re vagy ez már csak konzol exkluzív lesz?
  • yesname #68277
    Pedig "csalás." Idézőjelben szándékosan. E-Sport? Te? Röhög a vakbelem.
    E-Sportban mindenki egyenlő feltételekkel játszik. Nézd meg a bajnokságokat. Nincs makrózás, nincs Xim, se hasonló.
    Azok akik nem tudnak/képesek olyan jól játszani és/vagy kisebbségi érzésben szenvednek minden eszközt megragadnak amiből előnyük származik az átlaghoz képest, hogy javítsák az esélyeiket. E-sportban esélytelenek az ilynek.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.01.20. 08:21:11
  • Moby
    #68276
    Nem a sony szerint csalás, hanem a közösség szerint, akikkel játszotok. Ne így kompenzáljátok a mikropéniszt/fakézt.
  • Bandicoot
    #68275
    Sosem szólt erről csak az ilyen házi pro gyerekeknél.
    Nem mondtam hogy csalás. Csak szimplán bármi áron előnykovácsolás mert bénák vagytok.
    Ferrarrival akartok trabant ellen versenyezni majd veritek a melleteket hogy nyertetek de még hogy. Nincs jobb szó rá: szánalmas.
    Pc-n nagyban tönkre is tette a fajtátok a public multit.
    Konzolon legalább egál volt a küzdelem.
    Hardcore rangsorolt multi -össze ne szarjam magam....:-O Magyarul laza public amiben csicskák arra törekednek hogy benne legyenek bárhogy a top-ban mintha bármit is számítana ez...
  • Maxyka
    #68274
    Nem csak a k/d mert kill per match is nagyon fontos! x)
  • Maxyka
    #68273
    Ha kikapcsolodásra vágyom akkor valószinűleg nem hardcore multiplayer rangsorolt meccseket fogok inditani.
    Sose csaltam, hiába is próbálod bemagyarázni hogy biztos hogy igen.
    Ez mindig is ilyen volt.
    Szándékosan butitott grafika
    Bemakrozható egerek
    Drága 7.1 fejhallgatok.
    Sokmindent elönyre lehet forditani de attól még nem lesz csalás.
    Mielöbb elfogadod azt a tényt hogy nem csalás annál elöbb leszel boldog ember.
  • Bandicoot
    #68272
    +1
  • Bandicoot
    #68271
    Attól nem vagy egy paraszthajszállal sem jobb egy hagyományos vérpistinél, hogy mindenféle előnyhöz fordulsz. Nincs csalás. Csak épp pont az ilyen véglények miatt halott a rendes pc multiplayer, mert semmi másról nem szól az egész csak arról hogy a hozzád hasonló niemandok hogyan tudják a lehető legtöbb előnyt kovácsolni hogy tudjanak fregelni.
    Te meg az esport. Röhög a májam. Saját magad bizonyítod azzal hogy xim kellett hogy érvényesülni tudj, mekkora loser voltál. És az is maradsz, hiába húzod ki magad micsoda k/d amit letettél. Egy nagy nulla amit egyedül a kovácsolt előnyödnek köszönhetsz. Márpedig innen egy hajszál a csalás.
    Örülj csak hogy csatlakoztál azon gyökerek közé akiknek fontosabb a k/d mintsem a szórakozás és ezért bármit megtesznek.

    Kínossá meg ez a mellémagyarázás kezd válni amit tolsz. Napnál világosabb hogy ahogyan konzolon kellett tízezrekért komoly előny úgy pc-n is bármit bevetnél. Konzolra pechedre nincs fizetős cheat amivel ne kockáztatnál. Eeesport....Annyira tipikus magát pro-nak képzelő bébirépa vagy hogy az valami hihetetlen és nyomod a nagy mellérizsát miközben spawn rendszert és miegymást okolsz a játékokban mikor szarrágyaláznak.
    Ovoda. Élvezd a ximet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.20. 00:25:54