121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #115882
    Zsír!
  • darkSectorxxx #115881

  • n000rbi
    #115880
    A játék él és virul. Pont tegnap tweetelte a készítője az alábbit.

    Klikk
  • Kandurex
    #115879
    semmi, pontosan én is ezt írtam :D
  • n000rbi
    #115878
  • benőmenő
    #115877

    CHAOS!
  • hunbalee
    #115876
    Kena 53perc gameplay

  • Kandurex
    #115875
    Ránéztem, de ez kb. PS3 szint, mind technóban, mind játékban....
  • darkSectorxxx #115874
    Uh lehet az volt már a nevére se emlékszem.
  • n000rbi
    #115873
    Nem a The Last Night-ra gondolsz? Tudtommal az nem lett kukázva.
  • darkSectorxxx #115872
    Volt egy Neon City is vagy mi régen az is kuka lett és az ettől is jobban nézett ki. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.14. 20:59:22
  • Tatyla
    #115871
    Dede,olyan szintű képi világa van hogy beszarás, volt még valami másik japán csoda ami a régi grafikát keverte az újjal és két része is lesz bár csak 22-23:(
  • Voltan
    #115870
    Pontosan, nekem is az ugrott be. Mindkettő kegyetlennek tűnik. Instant buy, nem kérdés
  • darkSectorxxx #115869
    Ez a fos FF Origins demo már kapásból nem megy, biztos a végleges játék FAASZA lesz! :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.14. 18:21:08
  • yesname #115868
    Kell. Most.
  • mucsácsó
    #115867
    jajjjjigen, ezt kihagytam - pedig ez is übermegaton volt számomra :D
    The Last Night vibes ezerrel, kibaszottul jó! ... (azzal is mi lehet... :( )
  • n000rbi
    #115866
    Ha már MS konf bemutatók, erről hogy nem beszél senki? Hát agyonver ahogy ez kinéz.

  • lwb
    #115865
    Mindegyik után kiírták, hogy xbox exclusive vagy csak timed exclusive, ami az volt. Klasszikus day 1 muttiplat nem volt olyan sok. BF2042, FC6, plague tale 2. Kb ennyire emlékszem.

    Nyilván minden xbox játék jön pc-re is.
  • mucsácsó
    #115864
    ne értsd félre, részemről nem MS felszopás volt (nincs Xboxom sem -- egyelőre) - nyilván ezen címek része 1-2 kivétellel mind-mind multi IP, vagy timed-ex (pl. STALKER 2 - bár kitudja, hogy mennyi ideig tart az - akár félév-év az az idő)

    MS-részről annyiból jó mindez, hogy szinte az öszes GP-be kerül day1, és azért ezek nem olyan kis címek
  • hunbalee
    #115863
    - STALKER 2 - A látottaktól egyelőre nem estem hanyatt
    - Hadesnak - Bottal se
    - HALO-széria egy gagyi sorozat (engem csak a single érdekelt) mindet letoltam semmi kimagasló magával ragadó nem volt egyikben sem
    - Forza Horizon 5 - Ez jó mindig is jó volt
    - Far Cry 6 - Egy sima folytatás ismét nem dobtam hátast
    - Sommerville - egynek elmegy semmi kimagasló
    - Atomic Heart - ez érdekes lehet
    - Diablo 2 Remaszti - jöhet
    - Battlefield 2042 - only multi hulladékok nem érdekelnek
    - Back4Blood - nem érdekel
    - Plague Tale 2 - várom

    MS annyit tett oda hogy bemutatta a többségben multiplatform címeket és ennyi.. Én nem értem hova az ajnározás de mindegy

    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.14. 11:03:10
  • lwb
    #115862
    Akkor a BF nekem szintén skip. Avowed szerintem sehogy sincs még, tavaly jelentették csak be, amit mutattak az tuti nem gameplay csak valami direkt a bejelentésre készült valami. Starfieldet 2018-ban jelentették be és még idén is csak egy teaserre futotta. Ja, könnyen lehet, hogy csúszni fognak, bár ez a 11.11.22., ez olyan dátum, amitől biztos nem szívesen térne el a Bethesda.
  • mucsácsó
    #115861
    az Atomic Heart nem CGI, ez tényleg ilyen durván néz ki majd (van is RTX demó még régebbről), meg régebbi gameplayek is baszók.
    igazából egy orosz Bioshock lesz :D szóval nekem nagyon várós... csak kitudja mikor, szvsz még a 2022 is optimista becslés...

    D2 Resi nekem is várós, orrvérzésig toltuk a Baal-runokat anno :D Dio4 odébb van még, úgyhogy addig jó lesz tán.

    BF2042 az csak multi cím, single nem lesz benne egyáltalán (hacsak egyszer később nem dobnak össze valamit alibiből, de kétlem..), és elvileg battle-royale se lesz benne meglepő módon.. :D

    Avowed-ből lehetett volna valami villanás 1 év után, vagy legalább Hellblade 2-ből valami tech-demo, dehát... majd talán jövőre :D

    Starfield meg meglepne, ha kijönne tényleg jövő évvégén csúszás nélkül...de érdekes lehet az is :)
  • lwb
    #115860
    Atomic Heartról nem sokat tudok, csak ezt a cgi bemutatót láttam, de fogalmam sincs, hogy milyen lesz a játék. A legvárósabb nekem D2 resurrected. Nem játszottam az eredetivel amióta új volt (illetve pár éve belekezdtem, de nem vittem sokáig) és állítólag, aki benne volt a public testben és próbálta, az azt mondja mind, hogy nagyon jó kontrollerrel. A D3 is jó volt konzolon, remélem ez is jó lesz. Igazából vissza se tudtam menni a pc-s verzióra D3-nál, amióta kipróbáltam konzolon.

    A multi lövöldék engem hidegen hagynak, de ha lesz kampány akkor azért BF2042-t és a Halot megnézem. Utóbbi szintén GP-n lesz, szóval nem kerül semmibe ránézni. A Redfall az viszont skip lesz.

    A konf szerintem is jó volt. Nem volt sok duma, volt helyette 33 (?) játékbejelentés, ebből 27 ráadásul day 1 game pass lesz. Nem rossz. Persze, jobb lett volna, ha többet megtudunk a starfieldről pl. De az nem volt szerintem reális elvárás, hogy a TES-ről vagy az Avowedról érdemben lesz valami, ezek még messze vannak. Kicsi csalódás, hogy Starfield is még vagy másfél év.
  • mucsácsó
    #115859
    szerintem is ütős volt az MS konf - írtam is máshova is, hogy gyakorlatilag Don Mattrick óta évről-évre cringebb és fosabb volt az összes létező MS konferencia, viszont most tényleg odatették magukat, pláne annak olvasatában, hogy mennyire rohadtul ergya volt az egész E3 eddig...

    - STALKER 2 - ÚRISTEN, szanaszét basz szerintem, nekem most tán a legjobban várt gémmé avanzsálódott
    - Psychonauts 2-re nekem az aug.25. az pirosbetűs ünnep
    - Hadesnak tessék örülni konzolokon
    - HALO-széria sose vonzott úgy különösebben, de egész jó lehet majd az Infinite (PC-n tuti ránézek)
    - Forza Horizon 5 azért baszón nézett ki
    - Far Cry 6 esküszöm, hogy kurvafunnak ígérkezik, pedig az FC4 óta nem játszottam egyikkel se
    - Sommerville - K U R V A J Ó !!!! (full Limbo/Inside a cucc)
    - Atomic Heart - IDEVELEAZONNALBAZDMEG
    - Diablo 2 Remaszti - KELL
    - Battlefield 2042 - sajnos ez is kell majd, bár én egyelőre annyira nem vagyok hanyattbaszva tőle, mint az internet népe (se a graftól, se semmitől :D crossgenszar mehh :( )
    - Back4Blood - K E L L, és jó dolog az is, hogy gamepassos lesz instant

    ....jaaaa, és Plague Tale 2 (nekem ez nagy meglepi volt, kvázi mini-megaton) - az első rész fényében nagyon-nagyon várós!! :)


    namost ehhez képest a többi konfon jó ha volt 1-1 indie cím, ami valamit ért - összes többi hulladék volt... Square Enix-nél ez a Babylon's Fall a terep2 grafikával még a kenyérpirítómon is elfutna 4K-ban.. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.06.14. 10:25:47
  • lwb
    #115858
    "Nem mellesleg eddig ez a Starfield is lehet akármi eddig egy nulla egy sima No Mans Sky utánzat...de ha erről is kiderül hogy egy multis szar azzal kurvasok ember elveszítenek...erről ugyanis még nem beszéltek mi lesz ez."

    Todd a WaPo-nak lenyilatkozta, hogy kb Skyrim az űrben lesz.
  • lwb
    #115857
    Milyen más játékot vársz Bethesdától a starfielden és a TES6-on kívül? FO5-öt még be sem jelentették, ha lesz egyáltalán.

    " hadoválsz összevissza"

    Figyelj, ha megint kommunikációs zéró akarsz lenni, mert nem tudsz olvasni. Akkor azt inkább a négy fal között egyedül, oké?
  • hunbalee
    #115856
    Starfield = 1 db játék.. Te meg Bethesda címek (többes szám) hadoválsz összevissza..Ha a micronak van esze Starfieldet is kiadja ps-re

    Nem mellesleg eddig ez a Starfield is lehet akármi eddig egy nulla egy sima No Mans Sky utánzat...de ha erről is kiderül hogy egy multis szar azzal kurvasok ember elveszítenek...erről ugyanis még nem beszéltek mi lesz ez.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.14. 09:28:48
  • lwb
    #115855
    Bejelentették, hogy a Starfield xbox console exkluzív (jön pc-re is)::

    IGN

    Úgy emlékszem egyébként, hogy ez el is hangzott szó szerint, vagy Phil Spencer mondta a végén vagy Todd az elején.

    Bocsánat visszanéztem, kiírták a képernyőre kurva nagy betűkkel, hogy Starfield Xbox Exclusive 11.11.22.

    Ebből azért eléggé valószínűsíthető, hogy a TES6 is box és pc lesz csak.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2021.06.14. 09:27:44
  • hunbalee
    #115854
    Hol írta és ki hogy bethesda címek nem jönnek ps-re? Ez szerintem nem így van..
    A tegnap bemutatott játékok nagy része lesz ps-re is..Csak hirtelen mindenki befosott mert nem látott ps logot a videokban...Sony bemutatókon multiplatform címek bemutatásakor mikor láttatok ti steam vagy xbox logot??

    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.14. 08:35:19
  • lwb
    #115853
    Hát pedig tényleg leuralta az E3-at, mert kb semmi nem volt ezen az E3-on a MS konfon kívül. Ubiból emlékszel valamire? Far Cry 6? Koch mediát jobb elfelejteni, hogy volt egy olyan is. Sqenix? Mindenki várt egy új deus ex bejelentést, de ehelyett csak a guardians of galaxy akció-rpg izé lett, ami nem rossz, de azért a világot nem váltja meg, ráadásul ez sem volt újdonság, régóta dolgoztak rajta. Mi volt még? Rakás jrpg meg hitman mobil?
    Elden Ring meg csak annak flash, aki szereti a soulsborne játékokat.

    Ehhez képest az az info, hogy innentől a Bethesda játékai nem jönnek ps-re, az elég fontos, még ha nem is jó hír. Starfieldből valóban keveset kaptunk, egy teasert meg egy megjelenési dátumot, de ennyi azért lejött. 30 játékot mutattak be, köztük olyanokat, mint a Psychonauts 2 vagy a STALKER 2, amiket már ezer éve várnak az emberek. Lehet, hogy nem te, de mások.
    És szerintem azért az sem kis hír, hogy a Hades jön a game passra vagy hogy a Diablo 2 jön konzolra és ráadásul már szeptemberben.
  • hunbalee
    #115852
    Amikor nem kell valamiért fizetni 60-70 eurot /db , hanem csak havi ~600ft-ot game passért az bizony ezt eredményezni....
  • darkSectorxxx #115851
    De ez azért így szubjektív, aki szereti pl az autos vagy multis vagy fps címeket, azoknak ez maga volt a kánaán.... :) Nem volt ez rossz, csak szerintem stílusban más játékok....

    De én sejtettem, meg várható volt hogy a GP miatt nagyon rámennek a multira mert a pár órás story játékok nem fognak senkit benntartani az előfizetésben.
  • darkSectorxxx #115850
    Ja igen az multiplatform cím ugye. :)
  • Mephike
    #115849
    A "patkányos játék"-nál kicsit ficánkoltam, hogy lehet csak Xboxra és PC-re fog jönni, de jönni fog PS5-re is.
  • darkSectorxxx #115848
    Szerintem az jó volt, az más kérdés hogy a Microsoft a coop-multi játékokat csinálja, kivéve most a Stalkert/Outher Worlds 2/Patkányos játék.....
    A többi állat meg minden csak pl engem sem kötne le még 300ft-os GP-ben sem.

    Halo-ból megint mutattak egy multit, ami kinézetre semmiben se tűnt szebnek a régiektől...

    Gondolom így értetted te is, hogy maga a játék stílusok idegenek.
    Mert amúgy szép játékok lesznek, meg tuti azoknak jó akik sokat játszanak coop vagy online.

    Engem amik érdekelnek, vagy ha lenne érdekeltek volna Xbox-ra,a azokból PONT semmi nem volt:
    Halo Story, Gears, Hellblade 2, neadjisten egy Alan Wake vagy Ryse folytatás.

    Persze gépet veszek a PS5 mellé mert ki ne venne mindent megkapsz előfizetésbe azonnal szinte (hazudnék ha azt mondanám hogy ebbe a genbe nem lesz ugyanúgy mind2 konzolom mint régen), csak annyi, hogy valszeg ha játszom valamit amit meg is veszek és nagyon érdekel majd 2022 után lesz.

    És itt kitérnék az egész eddigiekre, mert EDDIG semmit nem mutattak személyszerint részemre, amit 2022 évvégéig megvennék....

    Horizon + Gow (talán) + Kena (Callisto Protokol szerintem nem fog beleférni már)[/b]

    Szóval nekem a menetrendemet annyira nem írta át ez az E3 eddig ezzel a 2 napjával....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.06.14. 07:45:32
  • Mephike
    #115847
    Nos én rábeszéltem az asszonyt, hogy üljön le velem és nézze meg ezt az MS show-t, hátha látunk benne valami nagyon jó dolgot. (Tökéletes indoklás lett volna, hogy miért kellene majd Boxot venni :D)
    Kb 15-20 perc múlva felállt, és azt mondta, hogy ezt nem nézi tovább, mert az itt bemutatott játékok lélektelenek. Annyit tett hozzá, hogy az Elden Ring videója, egymaga többet ért, mint az egész MS show. Valahol részben igazat kellett adjak neki.
  • Kandurex
    #115846
    Én nem tudom, úgy felszopják az MS-t a fórumokon, hogy mekkora nagy dolgokat villantott, meg leuralta az E3-at…. lehet velem van a baj, de szerintem valahol a híg szar és a meleg fos között mozgott.
  • Evoluti0N
    #115845
    Az nekem is várós. Az első részt nagyon élveztem.
  • Mephike
    #115844
    Nekem a Plague Tale új része volt az, amire elégedetten bólintottam és azt mondtam, hogy ez jó lehet.
  • hunbalee
    #115843
    Nem hate , meg vs meg a logo se érdekeljen senkit úgyis jön ps-re és tudom itt is szeretik sokan.