121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #68871
    De ha így lesarkítjuk akkor

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Molded - Zombik
    Hunter molded - Hunter
    Dongók pókok - zombikutyák pókok hollók
    +mini és főbossok - mini és főbossok
    Ugyanannyi!...:D


  • Bandicoot
    #68870
    Ha zsinórba tolod a játékról a f*szságot ne várd hogy ne hurrogja le senki aki JÁTSZIK is a játékkal nem csak köpköd zéró ismerettel.
  • wesker24
    #68869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenki nagyon jól tudta hogy az egy Speciális BIO fegyver volt már a nevéből tudta (Albert 01) mindenki, de most komolyan egy Umbrella által kifejlesztett Pisztolyal megölni egy Final Boss-t na az már tényleg Low Budget kategória volt, volt itt már minden régebbi és az újabb részekben a klasszikus RPG, Railgun, stb.. Az meg hogy mi az én véleményem az meg senkit se érdekel annyit nem ér az egész hogy leírjam , mert mindig lesz valaki aki lehurrogja az embert ha nem ezt várta a Resi 7-töl és számára ez már nem az a Resi amit várt képtelen elfogadni hogy nem csak egy izlés létezik a világon, End of story.
  • Kandurex
    #68868
    Ha már kinyitottátok Pandora szelencéjét,

    Nekem továbbra is a két dolog: a TPS és zombik hiánya.

    Meg az írd és mond, egy azaz EGY!! darab ellenfél típus (dungók, pókok nem számítanak) a családtagokon kívül!

    És még ez utóbbi óriási hibával is FASZA lett! Mondjuk ez igazságszerint az első rész érdeme, a játékmechanika, felépítés mind onnan származik. És egyúttal választ is ad egy mostanában divatos kérdésre.

    Igen!

    Régen kurvára jobbak voltak a játékok!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.01.29. 11:03:10
  • Bandicoot
    #68867
    Feeeejezd már be ezt az idióta vergődést amit úgy tolsz hogy fingod nincs mi van a játékban. Epic csata??? Mégis melyik RE játékban volt epik csata????
    Te ilyen igazi kákán is csomót keres gyerek vagy csak hogy bááárhogy be tudd bizonyítani mekkora moslék szar lett a Re7 (nem).
    Első körben jössz azzal hogy semmi köze a RE játékokhoz - többszörösen fail mert durván van minden létező tekintetben kivétel a nézetet.
    Aztán jössz azzal hogy sima outlast copy - rohadtul nem totál más a gameplay.
    Majd jön az hogy az eddigi részek legalább valóságosak voltak - gigafail,de szólj ha találkozol a városban zombival - ráadásul ugyan ez volt az eddigiekben is.
    Majd jössz azzal hogy szar mert láncfűrészes amerikai slasher baromság az egész - ismét fail mert az elmúlt 3 részben ugyan úgy jelen volt a láncfűrész még sokkal de sokkal erőltetettebb módon.


    Most meg a final boss..Low budget kategória meg micsoda szar - jószarezajáték!!!444
    Bezzeg a Nemesis meg a Tyrant (ahol gyakorlatilag kábé annyi volt hogy ki kellett térni az ütése elöl majd lőni majd megint kitérni majd dobták a rakétavetőt bumm vége - hű de epikek voltak azok)....

    Marhaunalmas az állandó rinyád a RE7-el kapcsolatban és mocskosul hiteltelen főleg miután zsinórba futottál bele abba hogy egyértelművé tette hogy fingod nincs mi van a játékban ráadásul a sorozat legalját a RE6-ot éltetted....
    Felfogtuk elsőre is nem jön be neked az egyéni korlátoltságod miatt, és ennyi. Történet vége. Ez az "angol szöveggel nyomatékosítom a mondanóm pedig még mindig mocskosul gyerekes.
    Viszlát.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 11:01:54
  • SlickAdam
    #68866
    nagyon sajnaljuk
  • Ulthane
    #68865
    En tobbet ezt a jatekot kezbe nem veszem. Se vizualisan, se hangulatban, se jatekmenetben nem fogott meg, sot. Azok a szornyek a pinceben, vicc. Minek adnak fegyvert, ha 10-szer kell fejbelonod valamit, hogy kinyuljon? Akkor inkabb ne legyen semmilyen fegyver.
  • SlickAdam
    #68864
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    es mi a TE velemenyed...? khmm
    az az "upgradelt pisztoly" az egy speci bio fegyver volt...
  • wesker24
    #68863
    Megnéztem néhány review-t a Resi 7-röl, és mindenki mondta milyen jó játék lett meg minden, tetszett nekik nagyon, de egy dologban egyetértettek mind !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legnagyobb csalódás a Resident Evil 7-ben az maga a Final BOSS volt mindenki full felszerelve ment ammo-val és First Aid Spray-el hogy végre valami überfasza Final Boss-al kell majd küzdeniük, de aztán amit kaptak az egy óriási nagy csalódás volt mégis mi az isten nyila volt ez ? ez lenne maga a hires Final Boss ez most valami vicc Really ? mondta mindenki, a tény hogy abszolút kicsi a mozgás tered és nem tudsz mozogni mert egyböl instant death lesz a vége az inkább frusztráló volt mintsem epic, olyan mintha a játék végére beraktak volna valami random BOSS-t, ennél még a Mutated Jack BOSS fight is jobb volt na az volt csak igazán az EPIC csata, de ez a FINAL Boss fight ez valami katasztrófa volt, mindenki legalább egy Nemesis vagy egy Tyrant vagy valami fasza Final Boss-ra gondolt de ugy látszik csalódniuk kellett, a tény az hogy a Final Boss-t egy Upgradelt pisztollyal öltük meg az meg már tényleg LOW Budget kategória volt. De a Redfield jelent tetszett mindenkinek, de sokak szerint ö valójában nem Chris akit mi ismerünk hanem inkább Mr.Death (Hunk) a Resi 2.böl, mert ugye Chris utálja az Umbrella-t ez a tag valószínű hogy Mr.Death /HUnk vagy az eredeti Chris másolata egy klón.

    Utoljára szerkesztette: wesker24, 2017.01.29. 10:38:50
  • TDC Geronimo
    #68862
    Na 11 óra után pörög RE7 credits nekem is. Te jó ég mi volt ez. Nagyon remélem maradnak ebben az irányban, mert kikúrt jó volt. Végére jól összeállt minden és még a credits is nagyon jó. Erős kezdése az idei évnek...
  • Bandicoot
    #68861
    Esetleg használj fxaa + tsaa-t ha már úgyis nvidia.:)
    Nem tudom hogyan tolod.
    Én 4k minden max, csak a shadow cache van offon illetve fxaa+tsaa megy. Így fix 60 vsyncelve. Még sosem vágott ki, és 2gb-al kevesebb vramom van (980ti)
  • darkSectorxxx #68860
    Óóó basszameg, nem kicsit várom 28-át :D
    Még nekem mindig a látottak alapján egy csoda a játék ahogy kinéz, mint az U4, egyszerűen nem nézhetne ki így egy játék ezeken a gépeken...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 20:09:10
  • TDC Geronimo
    #68859
    Hétfőn preview blowout!

  • Ulthane
    #68858
    Nahh, befejeztem Resi 7-et. Letoroltem a gecibe. Idiota ocska jatek 1999-bol.
  • orichalcos
    #68857
    Inkább a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Revelations 2 szörnyeire. Vannak teóriák, hogy az Uroboros virus egy változata van a Resi 7-ben.
  • Moby
    #68856
    Nálam nincs ilyen, pedig most épp 4 gigás kártya van a gépben.
  • Moby
    #68855
    No, én azért a ps4 verzában láttam ám texturestreaming problémát, nem is egyszer. Ott álltam az eldőlt szekrény felett, és hosszú másodpercek teltek el, mire rákerült a LODnak megfelelő tex.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.28. 19:24:27
  • SlickAdam
    #68854
    az bizony. nagyon jol fut amugy es jol nez ki (bar SMAA mellett is eleg recefice neha).
    biztos megpöcsölik a leaket. remelem.
  • TDC Geronimo
    #68853
    cseköbordal nincs probléma sry

    Amúgy azt feltétlen meg kell jegyeznem, hogy a játék nagyon polírozott. Sajnos ez manapság egyre kevesebb játékról mondható el.
  • SlickAdam
    #68852
    ki van kapcsolva miota irtad.
  • Bandicoot
    #68851
    Crash-t nem,lassulást igen. Amit mondtam megjelenéskor. Próbáld esetleg ki,rajtam az segített hogy a Shadow Cache opciót kikapcsoltam. Változás látványban nulla,framerate maradt betonfix 60. És azóta nincs lassulás. Állítólag az zabálja fel a Vramot,egy próbát megér hátha nálad másképp jelentkezett.
  • darkSectorxxx #68850
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen azt 99%-ra sejtettem (az első 20-30 perncél nyilvánvalóvá vált, hogy a családon kívül nem sok más ellenfél lesz), van 2 szörny, a 4 kéz-láb, meg az ami molded ahogy mondod (ezeknek nem figyeltem még a nevét).
    Persze te meg akik végigvitték már tudják mennyi ellenfél lesz a játékban, de én így elsőre azt sejtem a 2 fajta szörny meg a család tagjai....Persze cserébe hogy mennyiségre kevesebb, minőségben kiválóak lettek.
    Nagyon állat, mint egyszer írtam ahogy a sebek, sérülések, a hús, a nyulványok, kinéznek. Mikor pl megsérül a fater feje, és ott figyeg a nyílt sem a fején azt kilátszik az agya vagy mi.
    Meg az igaz, hogy nem lehet ugyanaz, mert eléggé eltér, a regenerator-t paraziták irányították, míg itt meg eddig amit tudok, nem lesz szó parazitákról.

    Regenerátor-t kivéve még 2 ekkora lény jut eszembe, az az Outbreak File #1-ben azt hiszem ott volt az erdőben egy ház, amiben egy ilyen folyamatosan regenerálódó szar üldözött (sajnos az Outbreak 1-2-t annyira nem sokszor játszottam, nem emlékszem mindenre), Meg a Zero-ban a lechman is kinézetben hasonló volt....:D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 18:22:06
  • SlickAdam
    #68849
    jatek ON, de a kerdes OFF, szal sorry:

    ha jol tudom nem csak en tolom itt pc-n a RE7-et. ti tapasztaltatok crash-t? nalam az eddigi ca. 17 ora alatt 3-szor allt le a jatek, mert "nincs eleg memoria". a videokari memoria miatt, ugyanis neztem, hogy 1080p-ben is sokszor 7.5 GB körül jar (1070-esem ugye 8GB-al vanik). maskor meg majd' 4K DSR-el all 7 GB-on.... rakerestem es tenyleg ugy tunik, hogy elöfordul memory leak.

    normal-on nem idegesitett, de mashouse-on van, hogy 1+ oran at nem mentek... mehhh
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.28. 18:20:39
  • Bandicoot
    #68848
    Azért nem teljesen mert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van más is a sima moldedeken túl, felismerhető egyes lények fajtája. Például jelen van a Hunter is.:)
    Amit DS berakott az meg egy az egyben a dagadt molded akit Lucas szabadít ránk minibossként.
    Valójában itt szó sincs "hajazásról" már,hanem ezek bizony azok a lények a "vírus" egy fajtájának képződése. És jelen van ismét a régi trilógia "szeme".

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.28. 18:17:11
  • Seth
    #68847
    Egy kis spoiler az ellenfelekről a játékban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játékban végig ilyen szörnyikék ellen küzdesz. Itt molded-nek nevezik őket, nem regenerator-nak,mint a 4-ben. De kétségtelen hogy azokra hajaz, még ha nem is ugyanazok
  • darkSectorxxx #68846
    Ez télleg spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én láttam a játékban egy fejet (nem lehet fevenni, csak megvizsgálni), aminek a tetején volt egy kinövés, mintha egy szörny nagy nyitott szája lenne, ami szerintem a re4-ből ez a fajta szörny mása. Ha már utalások....
  • darkSectorxxx #68845
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sok minden más volt, de szerintem te jó részt arra gondolhatsz, ami a 4. rész óta lett divat, ahogy szinte az összes játékban nem engedi hogy te fedezd fel a területet, hanem odatesz egy "nyomj egy x-et". De ITT MENSÉGÉRE SZÓLJON?, hogy a 4. részben pl annyira fos volt hogy sugárban világított egy fénycső a földön ahol volt tárgy, kivéve a dobozokat. Pfff
    A feladványok picit összetettebbek voltak (az alapján amit én láttam, itt inkább az van ami megintcsak a 4.résztől van szerintem, hogy egy tárgyat megtalálsz akkor szinte azonnal használod egy helyen, nincsen összefonódás mint régen (bár ez a továbbiakban lehet másképpen lesz) )
    Ezeket nem az idő szépíti meg, hanem a piacnak így lehet ma megfelelni. :)

    Ami amúgy nem gond, mert a mai játékokban ez még mindig a jó kategóriába sorolandó. :)

    Hangok, apró dolgok, de ezt amúgy érdekes hogy megemlítetted, másoktól is hallottam hogy észrevették, ami önnmagában megint csak nem nagy dolog, ezek a sok apróságok inkább egyben fontosak. De ja.

    Engem inkább pl olyan zavart, aminek aztán semmi köze a sorozat hasonlitgatásához, hogy a gameplay-ben a játékos, beragadt mert az ajtó amit KINYITOTT KÉZZEL, már BECSUKNI NEM TUDTA UTÁNA és mivel a boss az ajtó mellé ment, nem tudott mellette kimenni...
    Pl ez sem egetverő dolog, de ezt inkább éreztem hanyagságnak, mint pl a játék zenéinek eltérését. :D
    2017-ben, mikor eleve menekülsz egy játékban, és az ajtót csak egyik irányba tudod kinyitni? :D na neee.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 17:52:57
  • TDC Geronimo
    #68844
    Öreglány azért dúdolgat néha
  • SlickAdam
    #68843
    a safe room zenejen kivul (az is csak azert, mert a NDS-es Dementium zenejere emlekeztetett egy pöppet) bennem se maradt meg egyetlen dallam se. ra is kerestem az OST-re, hogy nem-e csak a jatek többi eleme vette el a figyelmem, de nem... elegge semmilyen.
    mint irtam, madhouse szinten ki is kapcsoltam, nem kell.
  • Maxyka
    #68842
    A logikai részek tetszettek, lehetne egy kicsit bonyolultabb a bolyongás is :D Biztos ti is éreztétek azt a nagy megkönyebbűlést mikor megtalálod 1 óra után merre kell menni mit kell csinálni.

    Anno mikor még GameCube előtt ültem és nyomtam a CodeVeronicat hány órát bolyongtam te jó isten.
    Resident evil 2- ben meg pláne. Lehet csak az idő szépíti meg ezeket az emlékeket vagy túl fiatal voltam ezekhez a játékokhoz de akkor komolyabb fejtörést okozott hogy merre kell menni, vagy éppen csak egy ajtó kerülte el a figyelmedet. Volt olyan hogy több nap volt mire megtaláltam merre kell tovább menni.

    Gondolom azt a kamera nézetet sosem fogjuk visszakapni.

    De mondom nekem csak a final boss rész nem passzolt úgy bele a képbe, de ezt már inkább az én hibám lehet.

    Hangot tudnám kiemelni ami egyedül nem hozta a resi feelinget, jó nyilván ez új játék nem szabad leragadni a réginél, de én örültem volna egy két retro hangnak :D Valami nyomasztó lágy dallam szólhatott volna a játék alatt.
  • Bandicoot
    #68841

    Én még mindig nem értem a végére, de ha meglesz,megvárom a dlc-ket és megy a nehezebb fok mindenképp. :)
  • darkSectorxxx #68840
    Amúgy életem legnyomasztóbb játéka a Siren volt. Ha erre is kéne példát mondani.
    Az konkrétan a szótárban nekem a nyomasztó hangulat szinonímája. De élveztem azért. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Amúgy ha már resi hasonlatok a fater is kicsit resi 4-es, mert a páncélos Terry Crews-ekre hajaz néha. :D
    Vagy ott van a kád, amit le kell engedni a vizet..."

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 11:51:10
  • Tatyla
    #68839
    Jó lesz ez tényleg ilyen GOTY kiadásban akciósan
  • darkSectorxxx #68838
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Resi 7 demoban is volt para, ott is beletették ezt a parát, ott én irányítottam, voltak ghost-ok, volt egy fater aki kergetett, még ha nem is lépte nyomon de volt, a demo-t nem jútubon néztem pl....értem milyen lehet a hangulat a parás játékosoknak, de a játék kell hogy vonzon mellette (most szubjektíven magamról beszélek).

    Until Dawn-t nem néztem meg neten, az se volt parás nekem, inkább beteg. :D meg az a gyökér befejezés ami ott volt...:S

    Elhiheted, ha valami fontos dolog lenne, nem nézegetném youtube-on. Van ennyi ítélőképességem még.
    Kandurexnek nem azt mondtam amúgy, hogy bazdmeg ez nem igaz, hanem, hogy szerintem nem annyira durva mint a shotgun-os téma például. :D
    Mert akkor jöhetne valaki azzal hogy van törött ablak a játékban ez RE, vagy rendőrkocsi pl....

    Az a baj hogy elképzelni nem tudják itt sokan, mennyire másképpen jön le nekem az ami másnak esetleg para.
    Nekem van rokonom, aki egy "Végső állomás" részt nem mert este végignézni, mert utána a sötétben nem mert kimenni wc-re. :D
    Én régen gyerekként átmentem ezeken, tudom másnak mit jelent a para, csak fordítva már nem hinném.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 11:40:19
  • darkSectorxxx #68837
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó én értelek, de ez a játék része, muszáj, vagyis szerintem kötelező rossz ha úgy tetszik az, hogy legyenek ilyen részek.
    Klissék legyenek, filmek, játékok, ugyanaz. :D

    Régen mi volt egy filmben?
    Konyhaszekrény, kinyit, becsuk ott áll egy alak.

    Mára mit variáltak? kinyit, becsuk semmi, mert arra vársz hogy sablon jelenet, és jöhet 3-5 másodperc múlva a váratlan, mert elkezdesz megnyugodni, akkor vagy hátrafordul, vagy valami történik, vagy kinyit még 1 szekrényajtót. :DDDDDDDDDD
    Én már nevetek ezek, de figy ha egy horror, vagy ijjezstős szellemes filmet nézel azokban van más ok is amit lehet élvezni.

    Nekem a Fűrész sorozat, mint sorozat a tocsogó belei meg pár ijjsztős részeivel már az agyamra menne, ha nem lenne az az ISTENTELENÜL profi cselekmény, ahogy összefonódnak a részk, egy egésszé, meg a végén a meglepik...
    Nehéz mit mondani erre, ezért van hogy a mai amcsi horror meg parafilmek 60%-át skipelnem kell, mert unalmasak.
    Paranormal Activity, jesszusom, lassan vígjáték lesz.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 11:28:38
  • SlickAdam
    #68836
    mindenesetre nem erzödik a jatekon, hogy kivettek belöle barmit is (mashol az ellenkezöjet allitotta valaki). szerintem.

    en is egyben fogom megvenni a dlc pakkot termeszetesen, söt, akciozva.
  • TDC Geronimo
    #68835
    Azért nagy tetvek, hogy ilyen pofátlan módon kivágtak részeket a játékból, amit 2 hétre rá vissza is pakolnak, persze pénzért... Legalább a látszatát hagyták volna meg, hogy azon nekik még dolgozni kellett és 1-2 hónap múlva jött volna ki. Egyelőre kivárok, amíg kijön mindhárom DLC és, ha azt mondják megéri megvenni, akkor beszerzem
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.28. 11:23:31
  • darkSectorxxx #68834
    Hát izé, classicban nemigazán, de 2db részben volt, amit rá lehet húzni az eddigi hasonlatok alapján.

    Üljön le Maxyka egy Outbreak, vagy Resi 4 elé, na majd akkor. :)
    (mozgásában a nagy dög inkább ha választani kell RE4)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 11:18:55
  • SlickAdam
    #68833
    ja es sracok: nem vagyok a többfele nehezsegi szintek hive, altalaban normalon letolok mindent azt' annyi, DE ez a madhouse mod basszus... kötelezö. amint befejeztetek, kezdjetek neki igy is (mar ha tetszett normalon :))!.
    kurvara mas elmeny, hiaba ismered mar az esemenyeket. annyira intenziv es para, hogy hihetetlen. "fejtörök", kulcsos dolgok is remixelve vannak, item-ek is megvarialva, ellenfelek gyorsabbak es nem mindig ugyanonnan bukkanak fel, ha el is tudsz szaladni (mert el kell szinte mindig, ebböl a szempontbol is mas, mashogy kell jatszani). mentes rendszer is extra stressz ugye. autosave gyakorlatilag NINCS.
    es sorolhatnam meg.
    nagyon durva.

    a teljes immerzioert en a BGM-et is kikapcsoltam. ejjel fülessel nagyon besziv.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.28. 11:18:04
  • darkSectorxxx #68832
    Ja nem, nem minden horrort nézek meg youtube-on.
    Ezt azért néztem meg, mert nem nagyon számít nekem, ami fontos értelemszerűen nem nézem meg.
    Jumpscare horrort ha akarsz akkor vedd elő a Fatal Frame valamelyik részét, a graf ellenére asszem attól sírva meneküln sok ember. :D.
    Ez csak egy a sok közül.

    Mint írtam el nem tudod, sőt senki képzelni mennyi termékkel játszottam vagy láttam ebben a horror-ijjesztős tartományban, brutálisan sokat.
    Olyanokat is tömegével, amikről sokan még nem is hallottak. :D
    Egy horror vagy js játékkal nem azért szoktam leülni játszani manapség mert szeretnék félni, hanem mert megfog a játék. :)