121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #68831
  • SlickAdam
    #68830
    minden atjön videorol is, csak a legfontosabb nem, ami nagyban befolyasolja a jatek megiteleset: a HANGULAT.
    nem, az videorol nem ugyanaz, mint ha te jatszanad.
    tema lezarva. feleslegesen magyarazol. a YT vegigjatszasod meg a legrosszabb dolog, amit tehetsz. elrontod magadnak ezt a nagyszerü jatekot.
  • Ulthane
    #68829
    Tudom, hogy azert, de utalom az ilyen jatekokat, hogy kotelezoen a kepedbe kell ugrani, el kell hogy kapjon, pofan kell h vagjon...
  • orichalcos
    #68828
    "Azon a részen nem-igen jött át a resi feeling."

    Korábbi RE részben is volt hasonló nagy dög.
  • Ulthane
    #68827
    Mi a szarnak nezel meg egy jatekot youtubeon, plane egy jumpscare horrort, ha utana jatszani akarsz vele? Ja ertem, ezert nem felsz ezektol sosem, masodjar, amikor mar tudom mi tortenik majd, en sem felnek.
  • darkSectorxxx #68826
    Azért szkriptelt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 11:09:30
  • Ulthane
    #68825
    Most csinaltam meg a garazsos reszt, nappali fenyben, fulessel. A legkevesbe sem felelmetes. Baromii degesito h a szkriptelt jeleneteknel ha akarsz se tudsz megmozdulni, elugrani, menekulni... vaddafakk?
  • darkSectorxxx #68824
    Amúgy itt pár napja volt szó arról ki mennyire fél az ilyen játékoktól, filmektől.
    Én cserélnék szívesen azzal akik félnek, mert nekem már a sok horror játék meg horrorfilm kiölte ezt az érzést....télleg szerintem ha megvágnák az ujjam, rodhadt husomon férgek folynának a véremmel....:D

    Most vártam eddig a Kör 3-at, avagy 0-át ha remake lesz, de elég tré eddig a bemutató, meg tegnap néztem hogy lesz ősszel Fűrész 8, de már előre félek, mert valszeg egy teljesen úgj szálat indítanak a story-ban....:/
  • TDC Geronimo
    #68823
    Este folytatom én is szerintem le is tolom már. Első alkalom lesz, hogy sötétben játszom majd fülessel
  • darkSectorxxx #68822
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megvan havernak PC-re, elmehetnék hozzá, de majd ráér később ps4-re ha lesz akcióban.
    Csak simán youtube-on nézegetem, miért? Megint az jön hogy nekem kell irányítanom, hogy felismerjek vizuálisan egy játékelmet a játékban?
    Ha az én kezemben van a kontroller, akkor sem változna meg a lépcső feljáró.

    Az amikor te irányítod, adott körülmények közt, az max grafikai részletességet, az irányítást, és a story+játékélményt befolyásolja (gondolok itt a fülhallgatós, éjszakai módra (már persze annak, aki nem immunis a parákra) ).
    Értelemszerűen ilyenekről nem is beszéltem.
    Néhány embernek ez jó kapaszkodó elhiszem, de hát basszus ez van, egy lépcső az csak egy lépcső marad. :D

    Sőtt továbbmegyek, a shotgun-os rész annak ellenére nekem is beugrott, és eszembe juttatta a régi dolgot, amit csak sg-n egy kommentben olvastam, nem láttam még youtube-on sem, nem irányítottam a játékot, mégis tudtam miről van szó, egy sor betűből, döbbenet mi? :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 10:55:50
  • SlickAdam
    #68821
    Darky te jatszol amugy a RE7-el, vagy csak öntöd magadbol a WoT-et púz nélkül? mar megint...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.28. 10:36:47
  • Bandicoot
    #68820
    Megint ott vagyunk hogy szubjektívként írsz le olyan dolgot ami abszolút nem szubjektív úgy hogy 5 percnyi játékidőd nincs.:)
    Hogy ez a játék mennyire RE abszolút nem szubjektív,árad minden egyes pillanatából az első fél-1 óra után a Resident Evil trilógia, tartalomban, hangulatban, gameplay-ben, gameplay elemekben, helyszínekben. Nem véletlenül tűnik fel azoknak akik szerették a régi részeket.

    Eleve az alaphelyszín is a RE első részére emlékeztet és igen azok a lépcsők is, mert bizony bár nem 1/1 ugyan az - nem középről nyílik szét , de miért is lenne - mégis felfedezhető a jellegzetessége, nevezetesen a két szárnyba nyíló lépcső, felül összekötve a "híddal" és a két szárny ajtóinak elrendezése.
  • darkSectorxxx #68819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oksa, én értem a shoti hasonlatot, az basszus egyértelmű utalás.
    Tárgyak, oké, van zöld növény, kell lőszert gyártani, ami amúgy Resi 3 téma, de ne akadjunk fent a részleteken.
    Az órán az életet jelző kis ekg szerű kijelző.
    A tárhely, ami meg Resi 4-es.
    A táróló doboz, ami igen Resi 1-es is.

    De a lépcső, azt nem tudom megadni, bárhogy próbálok visszaemlékezni, sem a Resi 1-ben sem a Veronicában nem láttam ilyen lépcső feljárót, ha ez utalás lenne, akkor legalább az elrendezésével sugallnának, akkor ennyi erővel az Until Dawn is többek közt egy Resi 1 utalás. :D

    Szóval vannak átemelt dolgok, amikből néhányat meg tudok adni, télleg "egyértelmű" az utalás.
    Persze ilyenkor az számít, hogy neked, vagy mindig az adott játékosnak mit jelent a játék én csak mint Puzsér kicsit kukacoskodóan, felvetek néhány érvet arra, hogy esetleg nézzük meg más szemszögből....:D

    Kulcsok (ilyen emblémás, azért elég jellemző), grüne krajter, oké, Shotgun (nem a fegyver jellemzi, hanem a szituáció, a cselekmény), le nem tagadhatná, de a lépcső, azt nem érzem annyira utalásnak.

    A hsz 2. sorában az én gondom 30%-át írtad le (legalábbis amikor egy helyen részletesebben leírtam a konkrét saját érzéseim alapján, ez csak max a 30%-át tette ki), de ez még számomra a jéghegy csúcsa volt, de ez már ki lett tárgyalva részemről.
    Emberek vagyunk, semmiben nem lehet vitázni, az hogy kinek mennyire resident, vagy mi ez a játék, az szubjektív, nem lehet ebben semmi fogást keresni, mert mindenki másképpen fűződik a sorozathoz, más élményekkel van ellátva, más elvárásai vannak a stíílussal kapcsolatban, mindenkinek igaza van, akinek ez gyökeres re annak is meg aki nem érzi annak, annak is igaza van, mert mások vagyunk, de kicsit ennél a lépcsős dolognál úgy érzem hogy ez pl inkább csak kis ráerőltetés most. :D

    Persze ha te még mindig úgy érzed akkor oks legyen utalás, vagy hasonlat, csak, azért gondolj bele, ez annyira nem jellemző, talán ha mindjárj kezdésnek így mentél volna be a házba, na pl akkor még azt mondom RE1. :) Csak így fura, sem cselekményhez nem kötött,sem formailag. :P

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.28. 10:03:58
  • Bandicoot
    #68818
    Az elődök sem hosszabbak..sőt....
  • AntiHero
    #68817
    Gondolom a hosszába az is bele játszott, hogy VR része is van.

    Azért 15-20 órát tölteni egy VR-ban..Főleg horror játékban. Húzós lehet. :D
  • Maxyka
    #68816
    Azért a final boss kinézete eléggé indokolatlan. Ilyen ocsmányság a darksoulsban sincs. Azon a részen nem-igen jött át a resi feeling. De nagyon jó a vonal ha ezt fogják követni a jövőben. Másik negatívum a játék hossza. Na sebaj majd a story dlc
  • TomStorm
    #68815
    Na kész Hardon Killzone SF.Hát jó nehéz volt a vége felé:)Elite Shadow Marshall trófea ki is járt érte!
    De jó game azt meg kell hagyni!Végig élveztem a játékot.
  • Kandurex
    #68814
    Az egész tiszta RE1! Minden arra hasonlít, a tárgyak, a speckós kulcsok, fegyverek stb. stb

    A legjobb dolog ami történhetett a sorozattal, az ez a rész. Bár nekem hiányzik a TPS nézet, meg a zombik :(
  • hemmis
    #68813
    lehet hogy egyszerű a kérdés de nem tudja valaki hogy hogyan nézhetem meg az email- em ps4 -en . már beállítottam az email címet csek a leveleket nem tudom letölteni köszi
  • darkSectorxxx #68812
    Na azért ne ess túlzásokba, 200 ilyen játék van amiben van egy nagy ház egy nagy teremmel, hasonló lépcsővel.... Még ha formára hasonlítana rá esetleg... ez inkább kicsi belemagyarázásnak tűnik elsőre. :)
    Az ilyen lépcső a régi bazinagy elhagyatott házak, legjellemzőbb kelléke. :D
  • Kandurex
    #68811
    Na, kint a hallban. Még, hogy nem Resident! Kellemes kikacsintás az első rész ház lépcsőjére!
  • Kandurex
    #68810
    Most vagyok a garázsba. Eddig elég faszanoár az egész. Valami beteg hangulattal.
  • SlickAdam
    #68809
    jezus baszasa, ez a madhouse szint ELEGGE mas!
    annak, aki mar beletett vagy min. 4 orat a jatekba:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    elsö "boss" ugye Mia. 27 töltennyel indul a harc, abbol 20!!! kell tisztan fejbe, hogy megfeküdjön...
    autosave... na az tenyleg nincs, vagy sztem csak 2 orankent valahogy. pl ment egyet a "vacsora" utan közvetlen. utana bujocska bobby-val, garazs, utana be a hall-ba, ... SEMMI. vagy mentettel közben (eddig 4 kazit talaltam...), vagy ujra mindent a faszba.
    EEEES megvaltoztak dolgok kemenyen. hall-ban coin-os kalitka, amiben idö elött megkaparinthato a scorpion key vagy egyeb tamadast/vedekezest növelö cuccok.
    EEEEEEEEEEEEEES+2000: a köcsög fater tovabbra is követ meg a garazs utan is basszus, nem csak kesöbb, az elsö emeleten a fürdöben bukkan fel ujra. nem merek lepni basszus. es meg csak meg se akar ölni, eleg neki, hogy kilövöm ra a draga ammo-t, földhöz vag, aztan otthagy felholtan. ha ez ilyen lesz vegig, akkor ez nem HARD mod, hanem... na ja... MADHOUSE.

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.27. 21:48:54
  • TBTPumpa
    #68808
    :/

    Jegyeztesd elő akkor a Platinumshop-nál, ott még van és olcsóbb is, mint máshol.
  • darkSectorxxx #68807
    Nincs kedved keresgélni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak nézd meg hol jelenik meg a nyomj egy x-et, én a játékból megnéztem kb 2 órát, eddig szerintem semmi bonyolult dolog nincsen benne, egy területre max 2x kell visszamenned. :D


    Persze te tudod, de azért ez messze nem bonyolult játék.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    /látványhoz még annyit, ha nem is egy csoda, de azért vannak durva dolgok benne, pl ahogy a "húst" megjelenítí játék, a sebeket, a szörnyeket, a hullákat, az azért elég jó.

    [spoiler](mikor belenyúlkálsz pl ebbe-abba. :D)
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.27. 21:15:21
  • TDC Geronimo
    #68806
    lol. Téged ilyen kommentekkel tényleg nehéz komolyan venni. Még hozzátehetnéd, hogy ps2 szint, ha már hyperbole adjuk meg a módját.
  • Ulthane
    #68805
    Onnantol kezdve, hogy uldoz a faszkalap, valoban nem para, sokkal inkabb rohejes. :(

    Hat nem tudom, konkretan most semerre nem tudok menni, minden zarva, keresgelni nincs kedvem, ehhe, ez nem az en jatekom lesz.

    Grafika sztem 2010-es szinvonal, nagyon gagyi. Nezz mar meg egy gta5-t, x360on komolyabban nezett ki, mint ez.

  • darkSectorxxx #68804
    A graf szerintem szép, bár az igaz hogy a szépség az inkább összképre mondanám, bárolyan minden mintha viaszból lenne, a fény-árnyék viszont dob rajta.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.27. 21:07:29
  • TDC Geronimo
    #68803
    ratyadék grafika? Te megint mivel játszol? :D

    Annyira amúgy szerintem nem para. Az a tény, hogy van fegyver számomra megnyugtató. Azok a játékok, ahol nem tudsz védekezni pl outlast az szerintem sokkal parásabb
  • Ulthane
    #68802
    Baszod, inkabb Nito Gravelord, mint ez. Nagyon paras. Ratyadek grafika. :(

    Fulessel ez nem fog menni, az tuti.
  • Moby
    #68801
    Tökre szívesen meghallgatnám mit gondol valaki erről az egészről, csak azért, mert valami cérnavékony köze van a nagyon maximum content creationhöz!



    /és nem azért, mert bármi bajom lenne a beszélgetőkkel. Semmit nem tudok róluk. És ha rajtam múlik ez az állapot így is marad.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.27. 20:27:44
  • TDC Geronimo
    #68800
    Geoff Keighley ‏@geoffkeighley 48 p48 perccel ezelőtt

    Played 4 hours of Horizon Zero Dawn yesterday. Can talk more about it on Monday.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.01.27. 20:21:39
  • arty
    #68799
    :DDD

    te megpróbáltad!
  • arty
    #68798
    (és igen, mond a srác pár tech-hülyeséget is :) a "gears1 idején az UE engine nem tudott 720p felett renderelni" )
  • Moby
    #68797
    Ma kaptam levélt konzolvilágtól, hogy sajnos sajnálják, de sajnos a HZD CE-ből kevés jön, és mivel előrendelésben elkelt mind náluk, ezért nem tudják teljesíteni az előrendelésemet.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.01.27. 20:14:48
  • Myselor
    #68796
    na mivan a nagy ulthanito is pillangó lelkű?
    ültesd asszonyt melléd ha egyedül nem megy :D
  • arty
    #68795
    Javasolnám, hogy ne beletekergess (mert hasonlóan félreérted, mint most), de nézd meg végig: érdekes dolog egy AAA játékfejlesztő szemével látni a világot.

    De inkább mégse javaslom, annyira érezni az előítéleted, innen nincs visszaút, 1 óra után is köpködnéd - mer'csak ;)))
  • Ulthane
    #68794
    Nahh, tolom ezt a szart, de hogy nem fogom vegigvinni, az biztos. Lekapcsoltam minden lampat, fules fent van, de mar az elejen van, hogy nem merek bemenni egy ajton. VR-ral kizart, hogy en ezt jatsszam!
  • darkSectorxxx #68793
    A Madhouse a Hard szint, csak hogy egyértelmű legyen a dolog. :D
  • Kandurex
    #68792
    Nem is tudnám sajnos. Remélem lesz hard fokozat vagy valami.

    Na kezdek.