121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #68911
    jo, de akkor a pc-s kep is elesebb.:D

    az AA mindenesetre sokat szamit. illetve en agyfaszt kapok a chromatic-tol, mindegy, hogy passzol-e a jatek vilagahoz vagy sem. es motion blur is nagyon jo RE7-ben (pedig altalaban pont, hogy nem szeretem)

    nem azt akartam bizonygatni, hogy pc-n jobb (persze, hogy jobb). csak azt, hogy nagyobb a különseg, mint amit a DF video sugall. es ha ott a konzol ES a bika pc is (nalad ugye), akkor vattafikkensnizzöl-ert vetted DRAGABBAN a "homaly(TM)" kiadast.
  • TDC Geronimo
    #68910
    Te szerintem pontosan tudod, hogy a képeken mindig homályosabb a kép, mint a TVn :)

    Igaz ez a 900ps képek esetén is. Képeken totál homály, TVn meg fele annyira se, de mindegy elhiszem, hogy PCn szebb, mint minden ez sose fog változni, de annyira kicsi a különbség, hogy lényegtelen
  • SlickAdam
    #68909
    shimmering az több, ja, de megis sokkal jobb, ha elesebb az összkep. konzolon elmossa az olcso AA (az egesz kepet) es a chromatic hoki
  • TDC Geronimo
    #68908
    Képen homályosabb, mint a tvn ahonnan nézem + PSen nincs shimmering, PCs képeken meg van.
  • SlickAdam
    #68907
    na varja, megneztem.:D
    (NEM PC-S MASZTERRESZ OKOSKODOS OFFOLAS VANIK, CSAK KIVANCSI VOLTAM, NE ÖLJETEK MEG!)

    szoval a DF videobol (es jozan paraszt eszecsket hasznalva) kiszürhetö, hogy
    - PS4 PRO-n 2240x1260 rendering van
    - figyelembe veve a masina erejet (es hogy nincs vasba kodolas), bizonyara interlaced mod van konzolon is. pc-n is az az alap ugye. komplexebb felületeken nem tünik fel annyira, de mashol elegge (lasd kepeket)
    - videoban PC-s superior AA kapcsan FXAA+TAA-t emlitenek, szoval ettöl valszeg egy picit meg rosszabb a konzolos (valami speci megoldas a XO-s ultra gagyi AA es eközött)
    - konzolon nincs motion blur (ez nyilvan mozgasnal lenyeges)
    - ambient occlusion valami alap van csak konzolon (feltetelezem pc-s variable SSAO, vagy mi a neve...) (ebben a jatekban amugy nem szamit sokat)
    - konzolon arnyekok HIGH
    - kromatikus faszsag konzolon ON

    minden mas max

    na szoval löttem kepeket (pc-n nincs pontosan 2240x1260 DSR, ugyhogy eggyel magasabbat hasznaltam ---> 2351x1323)

    konzolos beallitas tehat:
    - interlaced rendering
    - custom AA hianyaban a jobbfele FXAA+TAA
    - arnyekok high
    - ambient occlusion variable SSAO
    - motion blur OFF (bar lenyegtelen)
    - kromatik lebeny ON
    - minden mas max

    pc-s beallitas:
    - normal rendering
    - SMAA
    - arnyekok very high
    - HBAO+
    - motion blur ON
    - kromatik lebeny OFF
    - minden mas max

    sztem VAN egy "kis" különbseg. az AA miatt sokkal komalyosabb a konzolos setting, de a chromatic is ratesz meg egy lapattal (a rendering csak egy pöppet)
    (de ettöl meg tovabbra is fasza a port PS4/PS4PRO-n, csak több gep eseten szerintem nonszensz konzolra venni...)

    KEPEK:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "konzol" 1:

    pc 1:


    "konzol" 2:

    pc 2:




    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.01.29. 14:34:58
  • TDC Geronimo
    #68906
    Na mivan kis fanyalgó? :)

    Amúgy
  • Seth
    #68905
    SOMA is durván jó.
  • Kandurex
    #68904
    Most értem a végére. 12 óra.

    A legjobb RE rész. Ez bizony ütött, mint a gyors vonat!
  • Bandicoot
    #68903
    Engem továbbra is az ár fogott vissza.
    14-ért megvettem season passostul a pc változatot. Konzolon 18k csak a game + közel 10k a seasonpass.
    Látvánnyal framerate-el nem volt semmi gondom a pro-n.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 14:00:17
  • TDC Geronimo
    #68902
    Lényeg a lényeg. Kurva jó kis játék volt ez. Most nézegetem a hasonlókat :D

    SOMAt, mint írtam le is rántottam
  • Seth
    #68901
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ethan: "This is getting old, Jack!"
  • TDC Geronimo
    #68900
    Én láttam demot pcn és toltam pron a fullt. Hidd el lófasz különbség nem volt a 2 között. Nagyon jó a konzolos verzió. Ez nem az a játék, ahol akkora előnyt jelent a jó pc.
  • SlickAdam
    #68899
    bizonyitekom nincs, de valszeg konzolon is az alap interlaced-ben fut illetve ami meg lett erösitve, az a konzolos FXAA+TAA kombo. pc-t atteve SMAA-ra SOKKAL tisztabb es elesebb a kep.
  • Bandicoot
    #68898
    Bizti.:)
    A hangja,az arca nomeg a szövege is.:)
  • TDC Geronimo
    #68897
    100%

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lucas állítólag elmenekült, de őt ugye Evelyn nem tudta befolyásolni, ő alapból volt ekkora elmebeteg.
  • TDC Geronimo
    #68896
    Miben kaptam volna jobbat? Max a textúra streaming lett volna gyorsabb. Pron downsampledbe fut atom 60al, textúra, árnyék, fények minden pcs max beálíltás. Na de leszedtem SOMAt és azt PCre, mert PSen az fosport :P
  • SlickAdam
    #68895
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bizti? mondjuk nem figyeltem mit magyarazott. tiszta ideg voltam es nem volt sok probalkozasom se
  • SlickAdam
    #68894
    nincs gany, interlaced-ben is elesebb kepet kaptam DSR-el, jobb AA-val...:P

    kibeszeltük multkor, hogy "konzolos feeling" meg anyamkinja, de erdekes joszag vagy te tovabbra is.:D ott az erös pc-d, amin konzolostol jobb minoseget kaptal volna (ez ami nekem van memoria gond, ez ritka es uj drivert se tettem fel tegnapig...), raadasul joval olcsobban.
  • TDC Geronimo
    #68893
    Nem

  • SlickAdam
    #68892
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ö volt a nagy monster baszki a hajos resz elött
  • SlickAdam
    #68891
    1 keszletet talaltam, de megnemmondomhol
  • TDC Geronimo
    #68890
    Lucas nagy arc volt csak kár hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem igazán tudjuk meg mi lett vele. Gondolom majd DLC... A tavasszal érkező ingyenes DLC meg gondolom arról fog szólni, hogy Redfield hogy jutott el hozzánk
  • TDC Geronimo
    #68889
    Ja egy kérdés.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A széttört fegyvereket hogy lehet javítani? Volt egy pisztolyom meg a fa shotit beraktam a törött helyére így az is, de javító készletet sehol se találtam
  • Bandicoot
    #68888
    Jó,de itt meg feleannyiba került és nagy gány nem volt.
  • Bandicoot
    #68887
    Az istenes volt,bár tele lett volna hasonlókkal a stuff, remélem dlc-ben lesz hasonló.:)
  • TDC Geronimo
    #68886
    Látjátok PC gány... bezzeg pron nem volt ilyen gond
  • Bandicoot
    #68885
    Oké akkor így már más a helyzet...:D
    Oda visszamenni nem tudok,de nekem is az alapbeállításon volt. Na majd köv végigtolásra,de akkor nyilván nem lesz meg a 60.:)
  • TDC Geronimo
    #68884
    Ja még valami. A puzzle nagyon jó volt. Olyanból kellett volna több. Gondolom a sok bénácska miatt ma már nem mernek több ilyet bevállalni :(
  • Bandicoot
    #68883
    Most értem a stuff végére.
    Tudnám miért kellett közel 20 évet várni (csak a fő számozott részeket nézve, Zero és Vero nem ideszámolva) hogy végre RESIDENT EVIL játékot kapjak csupa nagybetűvel.
    Ami tényleg felróható az a kevesebb ellen típus. És ennyi nekem. A végjátékkal sem volt bajom, volt már hasonló is, talán picit nehezebb lehetett volna,de ennyi.
    Imádtam.
  • SlickAdam
    #68882
    probalgattam pöppet.:D

    4K, minden max, csak shadow cache off es AA SMAA alatt eggyel? atom60? :D
    na akkor a fö epületböl kifele jövet allj meg es nezz a lakokocsi fele! aktivald a frame szamlalot es mondd el mit latsz :D
    aztan a rendering method-ot tedd normal-ra es olvasd le ujra az erteket!

    en amugy hülye fejemmel interlaced-en toltam vegig (az az alap beallitas, ha jol tudom). nem vettem eszre, hogy csak performace boost-ra van es homalyosabb lesz töle a kep.:(
  • darkSectorxxx #68881
    Elnézést.
  • TDC Geronimo
    #68880
    én mondjuk mindet elintéztem :D
  • SlickAdam
    #68879
    VAAAAAAAAGY
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elszalad... biztos le akarja vagni/löni az összes szembejövö mocskot. user error
  • TDC Geronimo
    #68878
    Mit mutassak. JÁTSZOTTAM baszki nem videókat néztem. 3-4 jól irányzott lövés a lábba és szétment a lába, utána mikor kúszik odamész és fejbekéseled. Ennyi
  • darkSectorxxx #68877
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg tudod mutatni videóban? Mert én elhiszem, de amiket eddig láttam, inkább az Ulthane verzió érvényesült. :D
    Mikor jön egy szörny, kb 1 tár belemegy a fejébe, ami 10 töltény a pisztolyból.

    Szóval én elhiszem neked, biztos nálad így összejött, de tudsz legalább egy jelenetben ezt megmutatni?
    Ennyire számít a láblövés? Mert tény hogy akiket néztem nem feltétlen koncentráltak az ellenfelek lábára.

    Mondjuk azt gondolom, hogy az a véglet is kurva röhelyes lenne hogy headshot 1 lövés és mész tovább, tekintve a sok küzdelmet, mert az brutál könnyű lenne, plána az fps nézet miatt.

    Bár mondjuk 6 lövést említettél, ami közelebb van a 10-hez, ha azt nézem hogy valaki löjjön néha mellé akkor elvileg kijön. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.29. 12:38:04
  • TDC Geronimo
    #68876
    3* lábon és fejbekéseled. Voálá halott is. l2p issue vanik nem a játék szar
  • TDC Geronimo
    #68875
    Én egyedüli negatívumként szintén azt tudom felhozni, hogy alig volt ellenféltípus. De a TPS nézet... kutyának se hiányzik. Szerintem ezerszer hatásosabb ilyen stílusú játékban az fps nézet, mint a TPS.
  • darkSectorxxx #68874
    Kezd alakulni a kép, de pár részlet még kimaradt, talán az egyik legfontosabb, amiket még így tőletek utólag nem hallottam. Szerintem majd azt is megemlíti valaki később. :)
  • Bandicoot
    #68873
    Amiket te leírtál az nem ízlés kérdése hanem mezei troll fröcsögés (tele hazugsággal és bullshittel) és tolod tovább, talán elöbb el kéne azon gondolkodni hogy ha már 85 failba belefutottál nem kéne folytatni és nem kapnál hasonló kommenteket. Vicc amit a RE6 topikban is leműveltél erre ide jössz és folytatod.
    Mondtam,nem tetszik felfogtuk, átléped vége, nem kell újra és újra betolni valami ordító baromságot,kutyát nem érdekli főleg úgy hogy továbbra is úgy véleményezel hogy zérónullasemmi gőzöd közöd fingod nincs arról mi van a játékban csak fröcsögsz. Ezt hívják trollkodásnak,de bemehetek én is egy topikba ahol semmi keresnivalóm lévén nem játszottam az adott stuffal csak hogy minden nap leírjam hogy ez XY ok miatt egy szar - elkönyvelhető mit kapnék függetlenül attól hogy mások által írt véleményt irogatnék..

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.29. 11:16:50
  • wesker24
    #68872
    Azért tud ám kivel beszélsz haver nem vagyok a kutyád akit a seggedböl rántottál ki kikérem magamnak ezt a hangnemet nem türöm ezt el senkitöl se hogy ilyen hangnemben beszéljen velem, egy részt ez nem az én véleményem vazze , én csak leirtam mit gondolnak mások , felfogtad, mások nem az én véleményem volt, és fogd már fel hogy nem csak egy izlés van a világon , hanem vannak olyanok is akiknek nem tetszik a Resi 7 és ennyi, mit nem tudsz ezen érteni.