121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #73636
    Nem nekem t500, csak a kissebb Ferrari perecet vettem hozzá ezért gondolkodom hogy vagy nagyobb perec vagy load cell lesz hzzá.
  • arty
    #73635
    tx-hez volt pluszban egy alcantarám (ezt adom el), de most vettem a t150 helyett egy t300at, amihez szintén ilyen perec volt.... kettő meg kissé luxus lenne, így a még garist eladom :) sose lesz nekem ebből kiszállás, az a "baj" :))

    az az egy szerencsém van, hogy a fanára átállás tényleg akkora macera lenne, hogy gondolni se merek rá :)

    neked t300 van?
  • Kandurex
    #73634
    Majd elvárom tőle, ha 600 ezerért veszek konzolt, mint egyesek...ki tudja kik PC -t....

    éééés ne gyere nekem a laptopommal, én beteg vagyok,... elismerten
  • Moby
    #73633
    >Miért olyan érdekes ez. Legalább 30 megvan, nem?

    Új állás? Csak a pénz miatt, vagy az alkalmazottak is diplomatastátuszt kapnak az igénytelenség nagykövetségén? :D
  • Kandurex
    #73632
    ForALLthePlayers
  • Derpington
    #73631
    Vótmá'?
  • TDC Geronimo
    #73630
    super mario bros 3 is 60 volt. 30 éve...
  • Kandurex
    #73629
    Miért olyan érdekes ez? Legalább 30 megvan, nem? Ez is valami.

    Egyébkén sorold fel a legjobb játékokat amikkel valaha játszottál.

    Meg van? Nagyon jó.

    Melyiket nyomtad először végig 60 FPS -el?

    Ez is? Ok. Van még kérdés?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.06.03. 19:24:43
  • Seth
    #73628
    Már 2 éves játék , mit akartok ? :D
  • mucsácsó
    #73627
    Na, hat pontosan errol irtam par posttal ezelott... :D szegyen, hogy Unreal 4-bol egy ilyen lastgen kinezetu katyvaszt hoztak ossze... Persze ettol meg lehet kurvajo :)
  • Bandicoot
    #73626
    Behúztam (igaz pc-re) az új Tekken-t, mert szeretem.
    Nem rossz,sőt! Bár én amúgy is Tekkenes vagyok..:)
    De a grafikával kapcsolatban meg kell valljam többet vártam, abszolút nem érzem hogy micsoda fejlődés meg komoly generációs ugrás lenne. Persze szebb jócskán mint a 6 ps3-on, de még mindig olyan alacsony felbontású homály szar textúrákkal van tele a tereptárgyak java hogy rendesen 1-1 bevonulásnál pislogok ez micsoda. Kicsit ilyen "felhúztuk a részletességet és kaptak a karakterek jobb textúrákat" érzés. Vastagon ki lehetett volna hozni ebből látványban többet is. És mindezt úgy mondom hogy 4k ultra beállításon csapatom.
    Megkockáztatom hogy egy Witcherben Uc4-ben vagy Horizonban nem csak a terep de a karakterek kidolgozottsága is több szebb jobb....Azt a szintet illett volna végre hozni egy 5 négyzetméteres verekedős stuffban ha már sandbox jellegű játékok ilyet domborítottak....
  • Totti5
    #73625
    Fejlesztők portfólióját nézve ezen nem csodálkozom. Bedolgozók projectekbe, olcsó portolók, és jó munkás emberek akik futószalagon gyártanak mindent amire éppen felkérés jön. Tömeggyártók. De tény hogy sikeres vállalkozás, ennyi játékkal a hátuk mögött. Jól csinálják, de 60 frémre sem tehetségük, se idejük.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.03. 13:08:19
  • TDC Geronimo
    #73624
    Crash Bandicoot N.Sane Trilogy runs at 1440p@30fps on PS4 Pro

    30 fps ez is


  • LBandi77
    #73623
    Abbahagyod vagy új cucc lesz? A rim lehet hogy érdekel csak még nem döntöttem el hogy rim vagy load cell legyen.
  • Tatyla
    #73622
    PS1-en játszottam utoljára tekkent, de már kinőttem belőle :D
  • mucsácsó
    #73621
    Imádtam mindigis a Tekken szériát, nekem a legjobb bunyós cím volt evör (meg még talán a Mortal Kombat), viszont esküszöm ez csúnyácska, akárhányszor is nézem :S :D legalábbis egy Injustice 2-höz képest biztosan...
    mondjuk sosem a grafikáról szólt, de néha eléggé lastgen beütésű... :D persze ettől még lehet kurvajó.
  • Totti5
    #73620
    Logitech G29 85ért tökéletes választás ( akinek kuplungos váltós kell és hát Logitech... minőség. ). Thrustmaster T150 60ért akinek elég a gáz-fék műanyag pedál, de kap FFBs 900 fokos jó kormmányt, ami egy mezei gémert tökéletes mértékben kiszolgál minden játékban.

    Ilyen Fanának már eleve kell állvány+sportülés, meg miegymás, de aki ennyire komolyan gondolja ez a 340 ezer nem lesz egy kiugró tétel a többi eszköz mellett.
  • arty
    #73619
    520 eur a kétpedálos szett + 60 eur a szállítás (180ezer) - ez az alap
    3. pedál (loadcell fék): +140 eur
    váltó: +260 eur
    kézifék: +130 eur
    szumma: 341 ezer HUF a teljes élmény :)

    (nekem a one kompatibilitás még 33 ezer ft lenne)

    sok :(
    és ISZONYÚAN KÉSŐN! :(
  • arty
    #73618
    igen
  • Myselor
    #73617
    a játékkal nincs bajom :D
  • LBandi77
    #73616
    Köszönöm,ez a bázis egyébként minek felel meg?Gyengébb mint a clubsport vagy hasonló?
  • Totti5
    #73615
    Kormány 500 EUR
    Pedál : 220 EUR
    Váltó : 260 EUR



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.03. 07:43:46
  • TBTPumpa
    #73614
    Pedig DAT van itt is:
  • LBandi77
    #73613
    Arty te árulod a tm cuccokat az aprón?
  • LBandi77
    #73612
    Bocs ez Totti-nak ment.
  • Myselor
    #73611
    az ilyenekre bombát dobnék.gusztustalan .én is nyomtam már gamet haverokkal stb de nemvotl sikítozás vergődés örjöngés vicc ez az egész fel se fogom hogy ilyen valóban létezhet
  • Totti5
    #73610
    A party géming egy létező dolog, igen így is nyomják. Nyilván ez egy reklám... nem a valóság, de a party géming ilyen. 4-5-6an ültök a nappaliban a kanapén, fekszetek a szőnyegen és megy a gamma, Fifa vagy akármi más sport, bunyús több játékos local multiplayeres cucc. A hangulat, sikítozás, rendbontás pedig az elfogyasztott bambi mennyiségéval egyenes arányosan nő...

    A legjobb fősülis évek voltak amikor így toltuk konzolon a Fifát amikor összejött a társaság.

    Aztán ott van a PC LAN fps gammázás... az is embertelen volt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.02. 19:52:48
  • Myselor
    #73609
    elég esélyes hogy így nyomják az emberek a való életbe ja nem:) de így legalább swag yolo
  • LBandi77
    #73608
    Szép darab.Mennyi az annyi?
  • Seth
    #73607
    Pedig ez tök valós szituáció :D
  • Evoluti0N
    #73606
    Szerintem nem volt elég sírva nevetős smiley benne.
  • Totti5
    #73605
  • Myselor
    #73604
    jézus kurva élet mi ez a szar launch trailer?elmennek a picsába ezek is .teójég hesteg tekken7 party ok cső
  • Totti5
    #73603
    "Új" kormány, immáron PS4re is. Persze ha csak van pár 100 ezred.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.06.02. 18:24:32
  • TBTPumpa
    #73602
  • Bandicoot
    #73601
    Eddig hibátlan.
  • Myselor
    #73600
    nekem teljesen Run 2nek tűnik :D de kicsit forzás a megtalálható roncsokkal meg hangulatra is amikor ott a homokba nyomják
    eddig sem a grafikával volt gond szép de legyen értelme is játszani vele ja és legyen irányítható :D
  • Totti5
    #73599
    Tartalom, mechanika, kreatív ötletek. Egy új részt alapoktól kezdenek újragondolni és folytatni, így sokkal több a lehetőség új megoldásokat használni ( egy DLCben nem, ami a meglévőre épül, ez már számtalanszor bebizonyosodott )l

    Amúgy miért gond hogy aki több 100 órákat nyomja ezeket a multikat, 2 évenete kap egy új játékot?
  • n000rbi
    #73598
    Ú, bárcsak olyan lenne, mint a The Run volt.
  • arty
    #73597
    kb erről van szó