121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #76372
    Szerintem az Uncharted lesz az.
  • Totti5
    #76371
    Nem igen tudnak olyan Pró exet csinálni, ami nem menne el a nem Prón. Egy generáció.
  • Tibi7
    #76370
    Ha 1 év múlva cserélném, akkor is kb ugyanez lenne a különbözet. Amit írsz, attól tartok egy kicsit én is. Meglátjuk...
  • Tibi7
    #76369
    Ha ingyen adnák, akkor is eladnám és vennék PS-t
  • Ulthanito
    #76368
    Nekiállsz a Hellblade-nek? :)
  • Ulthanito
    #76367
    Ki fejleszti ezt?
  • Ulthanito
    #76366
    Legfeljebb lecseréled, azaz kétszer fizeted meg az árát.

    Szerintem teljesen felesleges már sima gépet venni, s bár Darky nem hiszi el, de eljön az idő, amikor jönnek majd a Pro-exkluzív játékok. Én azt mondom, hogy a jövőre kell nyitottnak lenni, az pedig a pro, a boost módjával, félig 4K-jval, erősebb hardverével.
  • Ulthanito
    #76365
    Kerülendő az Xbox One, ajánlott a PS4.
  • TDC Geronimo
    #76364
    Én maradok pubgnál :y
  • arty
    #76363
    elvileg hozza a futár az év játékát és pár órát egyből bele is teszek :))
  • darkSectorxxx #76362
    New IP..........2018...............PS4.............Bloodborne és Ni-Oh után!
    Borítékolható a siker.....a képen a God of War Asc szerű beállítás azért sokaknak remélem egyből beugrik. :D

    Már várjuk!

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.08.22. 23:29:17
  • LBandi77
    #76361
    Van már személyes ismerőstől infó GS-ről .Azt mondja a pcars pc-n fasza konzolon nem annyira,a gt sport meg jobb mint a betaban,úgyhogy gt tuti pcars előbb próba.
  • TDC Geronimo
    #76360
    Miért mi lesz holnap? :D
  • arty
    #76359
    nana!

    jó PUBG-zást kívánok neked holnapra!
  • arty
    #76358
    egyébként a pcars2 semennyire nem ingat meg? skip és kivárod a gts-t?

    (szvsz a te skilljeidhez pc - HA nem lesz atombugosszemét - sokkal inkább illene...)
  • TDC Geronimo
    #76357
    Na ez így már egy picit emészthetőbb lesz

  • arty
    #76356
    fel kell őket törni, akkor lesz 1 hónapos downtime ;)
  • TDC Geronimo
    #76355
    ND animátorok továbbra is a toppon


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.08.22. 17:33:21
  • partizan182
    #76354
    VR miatt kellett, van pár játék (pl Superhot VR) ami látványosan alacsony felbontásban fut a régi vason. Meg a 4k tévéken jobban néz ki (bár nativ 4k-tól messze van), de kb ennyi, ha újat vennél azt mondanám vedd meg 20k-val drágábban a prót, használtan simán jó a slim is.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.08.22. 16:58:06
  • Tibi7
    #76353
    Valószínűleg veszek egy slim-et, aztán majd legfeljebb lecserélem. Ahogy írtam is, nem a felbontásra meg a frame-re verem /persze ne laggoljon mint állat/, a játékélmény legyen meg. Plusz mire végigjátszom az elmúlt évek játékait, lehet lesz PS4 ultra.... Nem tetszik ez az irány amúgy, a PS3-ban oké hogy volt ugyanúgy fat, slim, meg super slim, de nyers erőben tudtommal ugyanaz volt mind. Most meg generáción belül tolják felfelé az erejét, aztán ahogy én is, ezen kell vacillálni, hogy most kell-e az újabb vas vagy nem. Pont a konzol értelme fog kiveszni ezzel.
  • TBTPumpa
    #76352
    Lara te vagy az?



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.08.22. 15:43:07
  • partizan182
    #76351
    Te, vedd meg bármelyiket, nem kell pró-ra kiadni a pluszpénzt ha a különbség számít. Nekem első genes Fat van, VR-ra is használom, teljesen jó.

    Van játék amiben tényleg számít a Pro (Hitman, PCars), de a cuccok nagy része kb ugyanazt a performance-t tudja csak a prón magasabb a felbontás.

    Hogy 1-2 év múlva mi lesz azt max a varázsgömb mutatja meg, de tekintettel arra hogy az eladott gépek között a mai napig kb 80% a Slim / 20% a Pró nincs az az idióta fejlesztő aki a platform 90%-án (Fat/Slim) játszhatatlan cuccot jelentetne meg.
  • TDC Geronimo
    #76350


  • Tibi7
    #76349
    A dilemma oka, hogy nem tudom megér-e kb 40 ezer plusz pénzt. Nem a létem múlik rajta, de feleslegesen sem szeretek költeni.
  • Tibi7
    #76348
    Mindenhol azt tolták, hogy elsősorban a 4k miatt csinálták, ezek szerint marketing bullshit. A simánál a frame még mindig képes 20fps környékére vagy alá beesni? Sejtem a választ, de azért hátha... Csak azért nem akarok prot venni, hogy 30 helyett 40-50 fps-sel tudjak játszani, mert ennyire nem vagyok erre érzékeny. Inkább attól tartok, hogy a pro plusz erőforrásai miatt 1-2 év múlva azon FullHD-n ami elmegy stabil 30fps-sel, az a sima konzolon tud majd 20-at, vagy valami butítással a 30-at. Ez mennyire reális?
  • Totti5
    #76347
    Ad természetesen, szinte minden megjelenő játék szebb, jobb frém, jobb felbontás, jobb AA, jobb képminőség.

    Ha van pénzed rá, és nem a holnapi víz+kenyér kombón múlik, akkor nem kell ezen filózni...
  • Evoluti0N
    #76346
    Ha csak Full HD-ban játszol, akkor is a Pro az ajánlatosabb.
  • Kandurex
    #76345
    Ha most az a kérdés, hogy a Pro 4k konzol, vagy bármi köze is van a 4k -hoz, a válasz negatív. Hagyd a simát a fenébe, már ha a jövőre koncentrálsz.
  • Tibi7
    #76344
    Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni gép vásárláshoz. Használtban gondolkodom, és elsősorban az érdekelne, mely típusokat kell kerülni, vagy éppen melyekre érdemes vadászni? Fat-ban érdemes gondolkodni, vagy inkább slim? FullHD Tv-m van, amit egy ideig nem is akarok cserélni, így a Pro-t nem érzem szükségesnek. Vagy ad annyival többet ezen a felbontáson, hogy megérje?
  • TBTPumpa
    #76343
    Vagy nem is PS gép lesz, hanem a Sony bejelenti, hogy Karácsonyra megkapjuk a The Last of Us Part 2-t.
  • LBandi77
    #76342
    Nagyobb csoda hogy a gt sport megjelenik mint a ps5,ha tényleg megjelenik.
  • Tatyla
    #76341
    Az a durva hogy így adják elő, mintha egy csoda lenne, nevetséges az egész...
  • n000rbi
    #76340
    Semmi extrát, de hogy megint egy slim bundle jön csak, az azért elég agyfasz.
  • Kandurex
    #76339
    Mégis mit vártatatok? Volt már olyan, hogy ilyen csinnadratta bejelentés és valami olyasmi jött, ami jó volt?
  • n000rbi
    #76338
    Az Sírok.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.08.22. 09:15:04
  • Kongy
    #76337
    Én a magyar store-ról vettem, és nekem volt magyar felirat.
  • vixo
    #76336
    Sziasztok!

    Magyar Store-ról, ha megveszem a Witcher 3-at, akkor annál lesz magyar felirat? Ha jól emlékszem, anno a Beyond-nál így volt.

    Köszi előre is a választ!
  • Ulthanito
    #76335
    Azért tegyük hozzá, hogy a Hellblade-t platinázni gyakorlatilag minimális figyelemmel sikerülhet, van benne összesen vagy 8 trófea. :) Úgyhogy ez nem olyan, mintha egy 80 órás játékot platinázol ki.

    Bloodborne platinás nálam mégis milliószor játszottam már vele azóta. Nem azért játszol egy játékkal mert platinás vagy nem platinás.
  • AntiHero
    #76334
    Éjfél lehetne már..

  • TomStorm
    #76333
    Azért az durva,hogy Platinázás után újrakezdek egy játékot(Hellblade).
    Már pedig újrakezdtem:D