121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #76412
    Még vagy egy év, mire megjelenik. Megvárjuk majd mit mond róla az internet népe, s majd valami szezonális akcióban akár jöhet is, ha nem lesz túl szar.
  • orichalcos
    #76411
    Ha valaki COD bétát tolna:

    Hong-Kong store-ban ez a béta is ingyenes:

    katt
  • Myselor
    #76410
    a maga módján jó játék a just cause bár komolytalan.viszont a mad maxet is ők csinálták és az viszont nagyon jó kis játék lett.én bízom bennük. már most érdekesebb és kidolgozottabb mint a legtöbb érkező játék idén^^
  • Totti5
    #76409
    Alpha

    Alpha is the stage when key gameplay functionality is implemented, and assets are partially finished.[153] A game in alpha is feature complete, that is, game is playable and contains all the major features.[154] These features may be further revised based on testing and feedback.[153] Additional small, new features may be added, similarly planned, but unimplemented features may be dropped.[154] Programmers focus mainly on finishing the codebase, rather than implementing additions.[152] Alpha occurs eight to ten months before code release,[153] but this can vary significantly based on the scope of content and assets any given game has.

    Code freeze

    Code freeze is the stage when new code is no longer added to the game and only bugs are being corrected. Code freeze occurs three to four months before code release.[153]

    Beta

    Beta is feature and asset complete version of the game, when only bugs are being fixed.[152][153] This version contains no bugs that prevent the game from being shippable.[152] No changes are made to the game features, assets, or code. Beta occurs two to three months before code release
  • Kandurex
    #76408
    ...jöjjön belőle még anyag..., ez semmi
  • TBTPumpa
    #76407
    Alfában és csak 2018-ban érkezik, eközben az aktuális AC és SW BF2 is alfában van és 2 hónap múlva már boltba kerül, mert meg kell dobni a Karácsonyi szezont.
  • Evoluti0N
    #76406
    Érdekes koncepció. Azért látszik, h a játékra ráfér még egy alapos polírozás és valszeg még csak alfában van.
  • TDC Geronimo
    #76405
    bottal se
  • Totti5
    #76404
    Ex-Just Cause and Mad Max Developers
  • Ulthanito
    #76403
    Én is szívesen tolom valami újjal, mint a rókabőrökkel, így figyelni fogom, hátha egy nagyon jó játék sül majd ki belőle. Kicsit azért tartok is tőle, a Just Cause egy rakat szar volt gyakorlatilag, s ezt az onnan verbuválódott fejlesztők készítik, ráadásul ez lesz az első játékuk.
  • Myselor
    #76402
    nekem az tetszik benne hogy nagyon hangulatos.már most komolyabb benne a harc mint az új AC-be.nagyon szép és hangulatos a környezet.jó pofa a kisállat és az open world rpg nagyon csábító.kevés van még kevesebb ami minőségi.ez még nagyon sokat fejlődhet de már most többet tud mint a legtöbb érkező játék legalábbis szerintem.az újabb és újabb rókabőr engem nem hoz lázba új AC stb sok faszság nagy igéretek azt sehol semmi.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.08.24. 10:44:18
  • Ulthanito
    #76401
    Még nem tudom, akár jó is lehet. Munka van még vele bőven.

    Azt figyeltem meg, hogy évről évre egyre kevésbé vonzódom a meseszerű játékok irányába (Knack, Crash stb.). Sőt, leginkább semennyire nem érdekelnek. A Zelda kivétel volt, mert mindenki ajnározta, így végigtoltam.
  • Myselor
    #76400
    vélemények a biomutantról?nekem eddig nagyon tetszik.várom hogy milyen lesz később látszik még hogy van mit csiszolni rajta de na:)
  • Ulthanito
    #76399
    Gyakorlatilag semmit nem kellett csinálniuk csak a sztorit megírni, szinkronizálni és a pályákat tervezni. Nem nulláról indultak, hanem 60%-ról.
  • Ulthanito
    #76398
    Még mindig a Horizon: ZD a vizuális etalon ebben a generációban.
  • TomStorm
    #76397
    Na indul UC:O
  • Totti5
    #76396
    Minden adott volt ( felesleges volt a bullshitet nyomni hogy semmi sem ), kontentet kellett a meglévő mechanika, assetek, grafikai elemek elé-mögé gyártani. CDP is megcsinálta, Wolfensteinesek is megcsinálták stb. A profik azok profik mindig.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.08.23. 20:18:34
  • TDC Geronimo
    #76395
    ND amúgy ezért is az egyik legjobb dev. Ezt a játékot röpke 1 év alatt dobták össze ilyen minőségűre, kb C csapattal
  • darkSectorxxx #76394
    Pont így gondolom én is. :P Esős menekülős rész az elején? :D

    Uncharted - Lost Legacy

    Én mondtam hogy már az első demoban látni lehetett hogy szebb. Mindezt mondom úgy, hogy már az Uncharted 4 alap játék álbabaszós volt.:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.08.23. 19:09:21
  • balee4
    #76393
    Kegyetlen durva lett a Lost Legacy, szerintem jobb néz ki mint a 4, a dzsungeles rész elején földbe döngölő a látvány.
  • n000rbi
    #76392
    Csak behúztam én is az UC-t lemezen (egy Crash Trilogyval karöltve). My eyeballs are ready :D
  • partizan182
    #76391
    Összes VR cucc. Nem tudom hogy ez előrelátás volt a Sony részéről vagy full véletlen de a DS trackelése nagyon sokat ad a nem-fagyis játékokhoz.
  • TomStorm
    #76390
    Hát én se várok inkább.Mindjárt behúzom digitbe aztán délután el is kezdem
  • TDC Geronimo
    #76389
    pont azok miatt nincs :D
  • Seth
    #76388
    Szóval erre a 7-8 órás játékra nincs idő, de a multi fosokba beleraksz 100-at :D
  • TDC Geronimo
    #76387
    Dicsérik sokan, de nekem sok multifos mellett nincs ilyenekre már idő :(
  • Kandurex
    #76386
    Fognék egy fúrót és nagyon beható végbél vizsgálatba kezdenék annak az egyénnek a hátsó-felével, akik kitalálta, hogy azt a fehér címke-szart oda rakassa a doboz elejére.
  • TBTPumpa
    #76385
    Nem. CD Galaxisnál vettem, ott nem járt hozzá ilyesmi. Viszont adtak Jak and Daxter HD kódot (gondolom mindenhol járt hozzá), ellenben a weboldalon nincs feltüntetve.
    Az a PS-es pénztárca jól néz ki! Jó játékot!
  • arty
    #76384
    igaz, még nem biztos - csak olyan 99% :))
  • arty
    #76383
    :P

    nekem meg MOST.... ebéd és game! (amit nem értek, hogy azt mutatja a ps, hogy már installálva van - WTF? és csak a 870 mb update-t tölti)
    pénztárcát is kaptál? elég kicsi, nemtom beleférek-e a cuccokkal... (belépőkártyák ....)

  • AntiHero
    #76382
    Az tuti. De én anno imádtam ezt a joy kiosztást.
  • Ulthanito
    #76381
    Hát nem tudom. Elég Xbox-szaga van.
  • Ulthanito
    #76380
    De hát év játékáról beszéltél, az meg nyilvánvalóan nem ez.
  • TBTPumpa
    #76379
    Az elveszett ökörség:
  • orichalcos
    #76378
    Jön PC-re és XO-ra is.
  • darkSectorxxx #76377
    Hu nem tudom. :D
  • TBTPumpa
    #76376


    Nekem már 9-kor meghozta a futár (GLS), viszont csak este lesz időm (ha lesz) játszani vele. Legrosszabb esetben, hétvégén tuti sor kerül rá.
  • arty
    #76375
    nincs elöl kikapcsolhatatlan led-bar, nem fog menni a ... a ... mi is használja? ;))

    kösz, sony! :(
  • arty
    #76374
    Nyilván! :D

    8-17 között jön a futár (FamaFutár), gondolom 16:59 körül kapom kézbe :(
  • AntiHero
    #76373