1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Muttley
    #543
    Idő előtt boltokba került az X-One
  • bacaelit
    #542
    GTA 5 esetleg lesz?
  • a.carkey
    #541
    Forza 5
  • a.carkey
    #540
    Powerstar Golf



  • bacaelit
    #539
    Remélem azért a MS tanult a hibákból, és nem akarnak így járni! Szerintem nem lesznek hűtés hibák és remélem más sem.
  • Zozo76
    #538
    hat akkor nem szoltam :)

    viszont en megszoptam az elso 360-nal a 3 led miatt. visszakuldtem, megcsinalta az ms majd megint bediglott, aztan mar a gari is lement rola, rogton utana megint beszart, pesten megcsinaltattam, eladtam de az uj tulajnal is beszart, mondtam neki hogy visszaveszem de asszem inkabb megcsinaltatta megint. aztan hogy megy-e meg nala nem tudom. kozen kenytelen voltan masikat venni (slim), na az most jo. halkabb es jobb is a hutese ugye mert fentre nyomja a meleget nem hatulra igy a hutes leallasa utan is megmarad ez a folyamat nagyjabol. annyira meg nem zavar hogy varok picit vele igy megfigyelem legalabb az elso reakciokat az uj geppel kapcsolatban. szoval nekem vegulis jo ha masok rogton megveszik... :)
  • bacaelit
    #537
  • Tyrant01
    #536
    eddig 3 generációban béta teszter voltam, most ne legyek? :-D
  • Zozo76
    #535
    valoszinu nem lesz olcsobb de legalabb nem leszel beta teszter mikor kiderul hogy az elso szeria valamiert szar. :)
  • bacaelit
    #534
    Nem tudom, de ha veszel mondjuk a konzolokszervizéről, és ha valami lesz vele, biztos segíteni tudnak! Ha nem így lenne nagyon csodálkoznék!
  • a.carkey
    #533
    Nem tudtok egy linket ahol a garanciát tárgyalják ki?
  • grebber
    #532
    Én lakcímet is a net sebesség alapján választok,mert ez a legfontosabb tényező.
  • Master91
    #531
    Az ország jelentősebb területén elérhetetlenek ezek a netek, nincsenek ki építve..

    példa:

    kis város ahol élek, wiki pédia szerint 12k a lakosság 2010. jan. adatok szerint, és azt hiszem a legnagyobb internet amit betudsz köttetni az 15 mega a t-online jóvoltából...

    (legalább is fél éve haverom mesélte hogy ő próbálkozott bika nettel, de a t-online is csak ezt tudta adni, mert ennyire van ki építve a hálózat )

    Ja, és Bp-től 50 km-re lakok lol
  • grebber
    #530
    80-100-120+ Mbites netek mellett nevetséges méretek.Most is van már ps3 ra 4x gbos game azokba se haltunk bele ;-)
  • shaddam
    #529
    A 40 gigás játékok korában jó móka lesz
  • grebber
    #528
    Bevárják a törést biztos, mert akkor fogy majd igazán.
  • Renjike
    #527
    1 év? hm...
  • Jaka923
    #526
    Jövő szeptembertől lesz Magyarországon hivatalosan forgalmazva az Xbox One!
  • Tyrant01
    #525
    1. Minek kéne sorba állni? Előrendeltem, day1 kihozzák ingyen.
    2. Ha várok 1-2 hónapot olcsóbb lesz? Nem, akkor mire várjak?
  • Thaddeus
    #524
    Ez nem csak az Apple cégre vonatkozik, hanem bármilyen új, megjelenő termékre, úgy hívják a jelenséget, hogy hype... Az az érzés mikor lelkesedsz valamiért, számolod a napokat, izgulsz, hogy mikor jön el. Baromi jó érzés, hidd el.
  • Zozo76
    #523
    tisztara mint a sok eszkombajn apple hivo. kepesek napokat sorban allni hogy az elso iphone/ipad az ovek legyen de ha var mondjuk egy honapot vagy kettot kenyelmesen megveheti. aaaa.....
  • a.carkey
    #522
    A Ryseból amúgy hogyhogy nincs CE sehol? De még special sem, csak D1.
  • bacaelit
    #521
    Azt mondták, hogy visszafelé nem lesz kompatibilis az Xbox One, de valahol meg talán valami olyat olvastam, hogy letölthető formában meg le lehet tölteni a régebbieket! Most mi az igazság? Valaki felvilágosítana?
  • bacaelit
    #520
    ja nekem is azt mondták, hogy már folytak az egyeztetések azzal kapcsolatban, hogy itthon is ki tudják szolgálni a népet! 1 hónappal ezelőtt!
  • Tyrant01
    #519
    Konzolokszervizében nekem azt mondták, hogy 100% lesz 22-én gép.
  • bacaelit
    #518
    konzolokszerviéről! Beszéltem már velük, de ha nem lesz kiugrok a szomszédba és veszek ott, mert ott hivatalosan is megjelenik!
  • Thaddeus
    #517
    Hol veszel boxot? Amerikában?
  • bacaelit
    #516

    "Úgy optimalizáltuk a játékot, hogy mindkét konzolon 60 FPS-sel fusson, s mindkettőn remekül néz ki."

    Box1en mennyire szar a grafika, de ha látunk egy összehasonlító videót, azon meg szinte észre se venni! Pl. BF4 es video. Mind a 2 60 Fps ennyi.

    Amúgy annyira felbosszant, hogy egyesek lejárató videókat indítanak a másik ellen, hogy úgy döntöttem nekem mind a 2 lesz, legalábbis egy darabig, hogy eldöntsem én magam melyiket tartom meg! Boxot most Ps4 azt majd jövő év elején veszem, és amelyik csalódást okoz "számomra" azt eladom! Elegem van itt a Pixel háborúból. Majd szépen közel hajolok monitorhoz és nekiállok számolgatni, meg a francokat! :D
  • Ulthane
    #515
    Cod Ghost 1080p PS4
  • bacaelit
    #514
    Köszi :)
  • Mr Manson
    #513
    Fogyasztásról tudni valamit?
  • Mr Manson
    #512
    max 64
  • bacaelit
    #511
    Xbox One -on hány fős szerverek lesznek (hány játékos fér be egy szerora) Battlefield 4 ben? Tud valaki erről valamit?
  • Waczkor
    #510


    Kormányokról
  • bacaelit
    #509
    Szerintem az se rossz! Sokan azt hiszik, hogy ezzel nagyon csúnya lesz a játék. Én nem hinném.
  • TDC Geronimo
    #508
    Boxra egyelőre úgy néz ki 720p marad. PSen lesz 900, de még semmi se biztos.
  • Mr Manson
    #507
    Remélem mind a két gép esetében ...
  • TDC Geronimo
    #506
    Sose ígérték BFnél. Stabil 60ra mennek. Gen elején még nem ismerik ezeket a gépeket annyira. Később jobb lesz ez.
  • Mr Manson
    #505
    Számomra nem.
    Se a PS4 se ONE nem tudja 1080p-t pedig igérték.
  • bacaelit
    #504
    Szerintem ez teljesen érthető!