1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Tyrant01
    #584
    Én most bontom ki, beüzemelés még hátra van.
  • himynameisadam
    #583
    Milyen headsetet kaptál hozzá?
  • Kandurex
    #582
    Na! Jöhet a többi észrevétel is!:)
  • bacaelit
    #581
    Megkaptam beüzemeltem. Kicsit eltart még beüzemeli az ember, türelmesnek kell lenni. Minden müködik DVD nem darálja:D
    Kontroller nagyon jó. Karokon a gomba kicsit kisebb mint az elődjén. D pad nagyon jó :) Friisités nem akadozott :)

    Hang utasításokra szépen reagál :)
  • bacaelit
    #580
    Majd írjatok ha ti is megkapjátok! Én úgy tudom, hogy pár darab érkezik az üzletekbe, és szép sorjában előrendelés leadásának sorrendjébe teljesítik!
  • Tyrant01
    #579
    augusztusban
  • himynameisadam
    #578
    Hello, mikor rendelted elő? Én szeptemberben, és nekem azt mondták, hogy csütörtök körül mehetek érte.
  • Tyrant01
    #577
    KSZ :-)

    Szia


    Várhatóan holnapra itt vannak, még jelentkezünk ma, legkésőbb holnap reggel.
  • bacaelit
    #576
    Hát nem boltból sajnos ! Külföldről!
  • Tyrant01
    #575
    Melyik boltból?
  • bacaelit
    #574
    Holnap jön a ONEBOX :DDD
  • bacaelit
    #573
    +1 Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
  • Tyrant01
    #572
    10$-ért upgradelehted az X1 verziót.
    A 360-as lemeznek bent kell lenni a gépben, mikor játszol.
  • bacaelit
    #571
    Kérdésem lenne, ha nekem most megvan xbox360-ra mondjuk a COD Ghost játék akkor azt tudom használni xbox One konzolban? Vagy meg kell vennem az Xbox One verziót? Esetleg kellene ezért fizetnem valamennyi pénzt ha ez lehetséges?

    Bocs ha hülyeséget kérdeztem.
  • Zozo76
    #570
    nekem az elso optikai meghajtom es az elso cd lejatszom is egyben egy sony 2x-es cd meghajto volt ami szepen egy fel ev alatt meg is halt teljesen a pcben. a haveromnak szinten. na azota gyulolom az egesz optikai rendszert. egyetlen egy dvd vagy cd lemezem sincs mar itthon mindtol megszabadultam mar ds az uj xbox-ra is igyekszem a jatekokat digitalisan megszerezni. ja dvd lemezem megis van itthon ketto: az egyik a bf3 a masik meg a mirror's edge az xbox 360-hoz. de ruhhellem mikor inditaskor d
    raolvas, kattog, kerreg.... ahhh. a bluray mar teljesen hidegen hagyott mint medium. ha a piacteren felkerulnek vegre idoben digitalisan is a jatekok amiket meg szeretnek venni akkor egy darab bluray lemezem sem lesz... :)
  • gduck
    #569
    Liteon DG-6M1S
  • bacaelit
    #567
    kik gyártják ezeket a Bluray lejátszókat ebbe a gépbe??
  • Csokis
    #566
    Reports Of Xbox One Disc Drive Issues Increase

  • a.carkey
    #565
    Engem is nagyon meggyőztek vele, még a korábban írt szokásos hülyeségekkel együtt is.
  • grebber
    #564
    Én tudom nekem hihetetlen mód tetszik a Ryse pedig csak trailereken láttam.
    És remélem a Crytek pc-s mivolta végett 1-2 múlva pc-n is viszont látom majd!
  • a.carkey
    #563
    Nincs ezzel baj.
  • grebber
    #562
    "Ryse iszonyat hangulatosra és szépre sikeredett" Erre tervezték se többnek se kevesebbnek!
  • a.carkey
    #561
    Csak szemet szúrt.

    Viszont, ha pár szokásos, örökös játéktervezési problémától eltekintünk (ti. mindig csak max. egy v. kettő megy rád, de a társakra még ez sem igaz), akkor a Ryse iszonyat hangulatosra és szépre sikeredett.
  • grebber
    #560
    Egy játék esetén soha nem beszélhetünk realitásról!
  • a.carkey
    #559
    Ez a 258 nem irreális picit Prágában, macskakövön?
  • a.carkey
    #558
    :)
  • bluesfool
    #557
    gamestop-nak van osztrák része ha nem tévedek
    http://www.gamestop.de/Xbox%20One
  • bacaelit
    #556
    Sziasztok. Hát nem sok embernek akad, xboxone itt Magyarországon!

    Lenne egy kérdésem. Osztrákoknál tud nekem valaki mondani konzol üzletet, ahova esetleg ki lehetne menni készülékért? Vagy akár web shop linket. Legyetek szívesek segítsetek, mert ha sokat kell várnom, akkor inkább kiugrok érte ide a szomszédba!
  • DarkSector
    #555
    o hogy baszódna meg. :)
  • Zozo76
    #554
    Az elso XBOX ONE az orszagban:

    http://vimeo.com/79931530
  • grebber
    #553
    Xbox One - itt is jönnek az első hibák
  • akyyy
    #552
    hát ha én ugy álnék anyagilag, hogy most tudnék venni, akkor se törném meg legalább 1 évig... ki kell használni amit tud teljes egészébe :D
  • grebber
    #551
    1. Ha törve lesz nem akkor kell leszedni
    2. Mert már a fájlstruktúra megvan "törve" így tudják a játékokat "rippelni"
    3. Nem az ,várjuk a törést!
  • akyyy
    #550
    Torrent elmentése csillagozott torrentek közéCall.of.Duty.Ghosts.XBOXONE-COMPLEX
    39.41 GB

    1. minek
    2. miért
    3. looooooooool
  • bakkerman
    #549
    csak én nem láttam a videóban magát a játékot? :DDDD
  • lwb
    #548
    Hmm. Szerintetek százalékosan mekkora az esélye annak, hogy holnap még lesz olyan bolt, ahová előrendelés nélkül besétálhatok és vehetek egy xbone-t? A platinum már jelezte, hogy no chance, 576 csak jövő hét közepe, máshonnan meg no info.

    Ha esetleg vki tudna ajánlani egy helyet Bpen, ahol talán lesz készleten már holnap, azt megköszönném.
  • Tatyla
    #547


    lol
  • grebber
    #546
    Az első értékelések
    Videofelvétel és megosztás
    Ryse: Son of Rome - Launch trailer
  • a.carkey
    #545
  • a.carkey
    #544