1105



XBOX ONE - A Microsoft új generációs konzolja
  • Mr Manson
    #503
    BF4 - 900p ???
  • Tyrant01
    #502
    "A Live sosem lesz ilyen..."

    Ne is legyen, fényévekkel jobb maga a szolgáltatás.
    A ps+ egy kiváló dolog, de ettől még nem lesz jobb a psn
  • Mr Manson
    #501
    pontosítva ... igen, teljesen jogos.
  • Ulthane
    #500
    PONT NEM olyan, mint a Live. Az szart sem ér, lehúzás. A PS+ viszont olyan, hogy egy hülye az, aki nem fizet rá elő. 10 ezer forintért csak az elmúlt hónapokban olyan játékokat kaptál, mint a Far Cry 3, a Remember Me, a Mafia 2, a Max Payne 3, a Mass Effect 3, a NFS: Underground, a Spec Ops: The Line, a Demon\'s Souls stb.

    A Live sosem lesz ilyen...
  • Mr Manson
    #499
    Kb olyan mint a LIVE az se sokat ér ... ilyen 10 éves játékkal bökik ki a szemünket. Most lesz egy HALO3 , amit már mindenki oda vissza játszott.
    Mind a kettő "luxus". (pár ps+ sokkal komolyabb játékok vannak mosteni genhez)

    Az előfizetések most a hálózatról, DVR-ről, feltöltésről megosztásról szólnak mind a két esetben ...
  • Tyrant01
    #498
    Jó dolog a ps+ jelenleg, de kizártnak tartom, hogy az első időkben 2-3 ps4-es játékot adjanak. Esetleg olyanokat mint a kiherélt driveclub, fizethetsz, hogy letöltsd a teljes verziót.
    A ps3, vita játékokkal meg szart se érnék, ha nincs gépem hozzá.
  • bacaelit
    #497
    Én One-t veszek. Amúgy csak és kizárólag az Exkluzívok miatt érdemes egyiket vagy másikat választani. Mivel engem nagyon nem érdekelnek ezen játékok, teljesen mindegy melyiket választanám. Ha vásárláskor csalódok benne, akkor meg veszek PS4 et! :D
  • Mr Manson
    #496
    PS4 mellett döntöttem én is. ( Killzone, The Order, és BF4 nagyobb számú előrendelése miatt)
    ONE-t majd ha lesz itthon pár év múlva akkor veszek.
  • Ulthane
    #495
    Én is dilemmáztam egy ideig, azonban a Microsoft pökhendi magatartása és tervezett intézkedései/megszorításai az Xbox ONE-ra meggyőztek arról, hogy PS4-et vegyek.

    Továbbá, a PS Plus-előfizetés önmagában elég a döntéshez. Egyetlen játék áráért kapsz minden hónapban 2-3, egy-két hónapja megjelent játékot, tök ingyen. Azaz, gyakorlatilag egy játék árából egy teljes évig ingyen játszhatsz.

    Míg ott a Games With Gold a Microsofttól, 6-7 éves, szarabbnál szarabb játékokat adnak, ráadásul nem is lesz elérhető Xbox One-ra.

    Az exkluzívok megint a PS mellett szólnak. Engem se a Halo, se a Forza nem érdekel, Gears nélkül meg ki fogom bírni.

    A hardver ereje szintén a PS mellett szól.

    Az, hogy jól döntöttünk vagy nem, idővel eldől majd. Sajnálom az Xboxot, mert nagy rajongója vagyok, de ez a harc most úgy néz ki, hogy a Sony javára dől el.
  • TomStorm
    #494
    Értem,köszi:)
  • Mr Manson
    #493
    Nézzük hivtalason a magyar profilok, hálózat és bolt miatt:
    PS4: december 13.
    XBOX ONE: NA
  • TomStorm
    #492
    Szinte egy időben PS4-el sőt még elöbb is.
    Hát nem tudom mi lesz,melyiket rendeljem meg.Mondjuk még van időm eldönteni de akkor is nehéz lesz:/

    Válaszokat köszönöm.
  • Mr Manson
    #491
    Jogos.
    Amugy MS is böffenthetne valamit mikor hajlandóak itthon valamit csinálni.
    Nem mernék belevágni ennyi pénzért egy "szürke" dobozért.
  • TDC Geronimo
    #490
    hivatalos gari, magyar acc/store stb attól még nem lesz.
  • Tyrant01
    #489
    Aztán marhára érdekel mikortól lesz hivatalosan, ha nov.22-én már játszok vele :-D
  • TDC Geronimo
    #488
    Hivatalosan csak jövőre valamikor
  • Tyrant01
    #487
    szar a link, akkor így :-D
    http://www.konzolokszervize.hu/microsoft-xboxone-xone-gepek-packok-csomagok-bundle-lista-akcios-ujdonsag-uj-elorendelheto
  • Tyrant01
    #486
    nov. 22. Konzolok szervize
  • TomStorm
    #485
    Mikor lesz kapható az Xone?
    PS-t állítólag dec.közepén,erre most sokkal többet kellene várni?
  • bacaelit
    #484
  • Mr Manson
    #483
    Már rég beszéltek erről a BF4 során. Nem zárkóztnak el ... sőt.
    Bár engem ez nem érdekel.
  • AnuluWork #482
    Kérdés, hogy a Sony hogy áll majd a dologhoz ...
  • TomStorm
    #481
    Jó,elnézést csak rengeteg pénzt beletoltam főleg az utóbbi években Pc-be és egy olcsó konzollal most elvagyok simán:/
    Azért elég necces:D
    Na lépek GTA5-zni,mert megtehetem;)
  • r4pt0r
    #480
    Mint mondtam nem monitoron használom a gépet, hanem egy nagy TVn, és köszönöm nincs vezeték se, már pár éve feltalálták a vezetéknélküli dolgokat. De tényleg nem kell jobban bele menni. :D
  • TomStorm
    #479
    De egy basz..t nagy gépezet se kell a szobába monitorral.Tele kábelekkel és Winfos,de nem megyek jobban bele mert erre van topik külön sry
  • Mr Manson
    #478
    "Van nekünk ez a koncepciónk, miszerint amikor PC-n játszol, akkor előredőlsz. Egy Xbox játéknál pedig inkább hátradőlsz. Csak lazítasz és szórakozol" - Major Nelson
  • r4pt0r
    #477
    ..konzol.
  • r4pt0r
    #476
    Már bocs de akik ezt mondják mindig, azokra furcsán nézek. Nekem PC van, és köszönöm elvagyok a kanapén fekve játszva, billel és egérrel, TVn vagy PJon tolva. Ehez nem kell
  • TomStorm
    #475
    Nekem tegnap jött meg plazma és xbox is.Hát nagyon durva így 10 vagy több idő PC-s korszak után:)Kicsit se hiányzik Bill,egér de nem zárkóznék el semmi plussz dologtól.
    Megvenném és néha használnám FPS-hez
  • DarkSector
    #474
    Neked ez jó hír akkor:

    "Xbox One - jöhet az egér és billentyűzet támogatás
    Egér és billentyűzet támogatás érkezhet az Xbox One-hoz, legalábbis a Microsoft erre a megoldásra is nyitott."
  • Waczkor
    #473
    Lehetőséget igazán meg lehetne adni azoknak akiknek nem megy a kontroller.Amúgy meg nem kell görnyedni,ölbe veszel egy fa lapot,vagy laptop tartót és máris ugyanúgy a fotelban tolod.
  • Thaddeus
    #472
    Érdekes, én eddig PC-s voltam, de most áttérek konzolra, amit plazmatévé előtt, fotelben vagy ágyban fekve akarok játszani. Nem hiányzik a monitoros görnyedés, meg fél méterről pixelvadászat.
    Szerintem a konzol nappaliba való nagy tévére, nagy távolságból, kontrollerrel.
  • Waczkor
    #471
    Azért ez geci jó lenne és akkor minden játékon belül kiválasztható lenne hogy egér bill kombósok egymás ellen tolják,meg maradna a kontrolleresek tábora.

    FPS ekhez nagyon jó lenne,bfhez codhoz főleg.
  • bakkerman
    #470
    Az Xbox Live egyik vezetője, Larry 'Major Nelson' Hryb egy interjúban mesélt arról, hogy a Microsoft nem zárkózik el az elől, hogy az Xbox One a jövőben egeret és billentyűzetet is támogasson. Hryb szerint a cég szeretné, ha a fejlesztők azt csinálhatnának, amit csak akarnak és elmondta: "Ha ez olyasmi, amit szeretnének, akkor mi támogatni fogjuk őket. Természetesen van erre lehetőség, de jelenleg nincs bejelenteni valónk".
  • bacaelit
    #469
    Nemfelejtő memóriatechnológiák a mérlegen? :D
  • Mr Manson
    #468
    tudja valaki pontosan mire szolgált a 8GB flash memória ONE esetén?
  • bacaelit
    #467
    Mivel itt Pc-n való játékról beszélek, és ha rájöttél volna ott is inkább a multira gondoltam, akkor azt kell mondjam nem tartozom egyik táborba se! :D

    Persze ha játszanék, akkor inkább a Mazochisták táborát gyarapítanám, mivel degenerált nem vagyok hogy csalást használjak az egér helyett! :D
    Szóval élvezném azt mikor jön a Vérpistike, és töménytelen mennyiségbe osztja a fejest mindenen keresztül :D

    Na de már nagyon eltértem itt a Box-tól :S Szóval: boxon ne legyen egér, Pc-n meg hack ne legyen multiba :D

    Off

    Valaki tud már új infókat a One-ról? Vagy a megjelenési dátum óta semmi hír?
  • JaSoN HuNTeR #466
    Te milyen egyénnek tartod magad?
  • bacaelit
    #465
    Persze. A csalok azok nem könnyítik a játékot, csak maguknak :D Hisz az egeret se kell megfogniuk :DDDD

    Pc-n egér helyett csalást vesznek, mert nem tudnak egérrel játszani, Boxhoz meg egeret akarnak használni, mert nem tudnak kontrollerrel játszani!

    Ördögi ...

    Minden jó ahogy van! Pc-n maradnak a degeneráltak, és a Mazochista hajlamú egyének!

    OFF
  • Renjike
    #464
    a csalók használnak aimbotot , nem azok akik a játékot akarják könnyíteni :D