40520
  • TBTPumpa
    #39635
    Yong Woo (Hearthstone Production Director) is lelép a Blizzardtól:
    "After 9 epic years at Blizzard, I am embarking on a new adventure. Thank you for your love and support over the years. I'm super excited to join @seconddinner to build something new & amazing together!"



    Csatlakozik Ben Bród stúdiójához. Biztos hiányzik neki a fű.
  • Tinman #39634
    Whizbang. Warlock vs warlock nekem a demon upgradelős genyóság jutott, soha az életben nem játszottam még vele. Az ellenfél ranked dmg-heal dekkel jött, perfektül játszott!

    Közben neteztem. NÉGY akkora baromságot elkövettem, mert nem figyeltem a játékra, hogy olyat az sem követ el, aki tegnap lépett be először. Mégis nyertem. Kis túlzással élve csak kattintgattam össze-vissza. Ez azért qrvára jól mutatja, hogy 1-1 build mennyire broken, mennyire nincs rá tisztességes válasz.
  • Devv
    #39633
    Én még rage-elek, a többiek meg eladták az accot. :)
  • Renegade
    #39632
    nem is értem mi történt, egyik napról a másikra számotokra is elfogadható lett a játék, vagy csak elengedtétek a rage-et.
  • Devv
    #39631
    Szerinted van még olyan?
  • Renegade
    #39630
    ez amúgy egy elég szórakoztató deck, nem jó, de mókás vele játszani:


  • Wootan
    #39629
    Ha komolyan venném, már rég uninstall lenne. Igazándiból az az érdekes, hogy játszom napi átlag fél órát (2-3 meccs), és mégis kb. minden napra jut egy ilyen "esportoló".
  • Renegade
    #39628
    próbáld meg leszarni, komolyan, vagy becsavarodsz és azon kapod magad, hogy átkerültél a sötét oldalra (HS dühöngő).

    Wildban amúgy őrült deckek vannak, van egy Dane nevű streamer, na ő kimaxolta a hülyeséget, olyan deckeket rak össze, hogy nem hiszed el, a semmiből 50+ sebzés az kis túlzással alap nála.
  • Wootan
    #39627
    Jah. Úgy tűnik én nem vagyok az.

    Múltkor wildban egy priest úgy vert el 1 körrel a halála előtt, hogy kirakta a shadow boxert, arra rátette az épp köre elején felhúzott power word: shield-et, amiből húzott egy unindentified elixirt, ami TERMÉSZETESEN pont a lifestealos buffá alakult. Egy kör alatt leszedte az egész boardom, a fél életem, magát meg fullra visszatöltötte.
  • Renegade
    #39626
    esport :)
  • Wootan
    #39625
    Konkrétan 100% kéz, főleg hogy még a coint is megkapta. Egyébként pont az ilyen bullshitek miatt nem rankedezek, és vagyok rank23on. Ha jól tudom ez simán legend képes dekk, és rank 20 felett is ez megy már egy ideje................
  • Rockynhooo
    #39624
    uhh sorry. Annyira megorultem, hogy vegre tudom valamire a valaszt, szandek a fontos :'D Komoly alom kez az teny.
  • Wootan
    #39623
    :)))))))))))) A magyarázatot NYILVÁN arra értettem, hogy hogy a f*szba húzzák fel így a lapokat.
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2018.08.14. 20:32:06
  • Rockynhooo
    #39622
    Lerakja a flame impet, aztan coin, woodo doctorral healel. A ket szelso lenyt ingyen rakhatod ha a korben healelted a herodat.
    En is ezt tolom most epp, mert soularium legendary kartyat nyitottam az meg pont illik ebbe a dekkbe.
  • Wootan
    #39621
    Valaki magyarázza már el nekem, hogy ezt mégis hogy csinálják. Eddig 2 ilyen warlockkal találkoztam, mindkettő megcsinálta ugyanezt (ezt mondjuk most elvertem).

  • Devv
    #39620
    80g bárkinek.
  • TBTPumpa
    #39619
  • morcosqtya
    #39618
    :))
  • morcosqtya
    #39617
    Nem robban fel senki csak animáció. Neked Ő robban fel neki meg Te. Tegnap Brawloztunk feleségemmel onnan tudom. Szóval nyertetek az a lényeg.
  • Renegade
    #39616
    na váltottunk pár szót, ő is megkapta
  • Renegade
    #39615
    basszus, másodikra lehoztuk egy random sráccal, megölte a pinatat, és ő robbant fel, remélem ilyenkor ő is megkapja a packot.
  • morcosqtya
    #39614
    Kellene az ilyen kooperatív brawlokba egy új emote, hogy "cooperative game a kurva anyádat!"... :D
  • Madi92
    #39613
    Na jövök a deckjeimmel, amik a combo meta kialakulásáig általában működnek. :D




    Amúgy nem tudom, más is kapott-e belépéskor kettő legendaryt, de én kaptam egy Dr. Boomot meg egy Golden Rouge Dr-es Legendaryt. :O
    Gyorsan nyomkodtam, nem tudom miért kaptam.
  • Wootan
    #39612
    Ma sem kellett csalódnom. A brawlban 6ból 3 ember engem akart megölni. Remélem örültek a konszídnak amit cserébe ajándékba kaptak.
  • Tinman #39611
    Tipikus példája a HS brigád teljes fingtalanságának: Quest róg. Túl erős volt, nerfelték, most újra feltámadt, ráadásul pl. priest-el esélyed sincs ellene. 4/4-ek halomra, a Shadowreaper form meg 5+ atk lényeket szedne le, ha tele a board a 8. körben.
  • 1Darton1
    #39610
    Nálam valami baj lehet a gépezetben, az utóbbi kiegészítőkben átlag 10 packoként jön egy legend.
  • cesar22
    #39609
    70-et nyitottam. 3 legendet sikerült találni, elég gyér, de a 12k dust azért segít
  • Rockynhooo
    #39608
    Full igazad van. Speciel en karacsony ota jatszom es 5-6 legendarym ha volt, de ezzel most kiprobalhatok dolgokat amikre eddig sajnaltam a dustot. Aztan ha bejon valami akkor lecraftolom. Rankedet mindig csak a hatlapert nyomom, de most ezzel van kedvem tolni ott is. Ujra van valami izgalom a jatekban. Kezdoknek kotelezo lap lesz.

    #39604


    Egy hero van amit nem jatszok soha, de meg a questet is elnyomom az a druid :D de azert ezt nem daralom be.
  • Tinman #39607
    Egyetlen apró gond vele, hogy a hero is random, de a dekkek relatív egész jók, a receptek alapján kapod őket, teljesen fullosak.

    Ettől függetlenül egy csomó questhez teljesen okés, egy kezdőnek kötelező lap, konkrétan a kezdők számára újra visszaadta az értelmét a játéknak!

    A másik kérdésedre: Csak 3 legenddel vagyok beljebb, ez az egyik pont, a másik Stargazer Luna (mage), Dr. Boom Mad Genius (wari). Viszont csak 24-et nyitottam.
  • TBTPumpa
    #39606
    Most, hogy nincs Ben Bród és nincs állandó fű az irodában, tudnak józanul is gondolkodni.
  • Tinman #39605
    Ennél nagyobb húzás a HS története óta soha nem volt. Respect érte nekik, hogy kiagyalták.
  • TBTPumpa
    #39604
    Ki mit nyitott/kapott random?
  • Rockynhooo
    #39603

    Ez a lap azert elegge feldobja az ftp es foleg az uj jatekosok eletet.
  • sadface #39602
    Én most ezzel a listával játszom. Még kéne augmented elekk, de nincs rá dust. :(

  • Renegade
    #39601
    hááát az új deckeket még gyakorolnom kell, sajnos 17 maxrol visszaestem 18 minimumra, kár, hogy a régiek csak farmolják a próbálkozókat :) lejjebb biztos sokkal tempósabb az élet
  • Renegade
    #39600
    epenis:

    (csak gold)
    55+4 (55 után +1 addig amíg meg nem lesz a következő legendary)
    ajándék: Myra
    epic: 11
    legendary:4
    golden: 3C 2R

    szerintem ez az eddigi legrosszabb nyitásom

    de van jó hír is, csak 3 pakkot kellett vennem a witchwoodból, hogy meglegyen az áhított legendary: Hagatha

    előre összerakott pakli lapkészlet: 0
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2018.08.07. 19:38:21
  • morcosqtya
    #39599
  • 1Darton1
    #39598
    /golfclap
  • Tinman #39597
    Akkor F2P vagyok. Fullra.
  • Renegade
    #39596
    szerintem: f2p az a játékos aki 0 pénzt költött a játékra, az, hogy ki hány napot játszott az ebből a szempontból nem releváns.

    más: várjátok a kieget?
    fogtok Whizbanggal játszani?
    előre utáljátok újra a dudut, mert 5. körben már infestationt fog tolni?
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2018.08.07. 08:49:15