40520
  • CrashBoostZoom
    #39960
    Az interneten az okosok azt hozták ki, hogy goldért nem éri meg.

    Nekem kicsit tovább tartott végigvinni mert a chapter 2-ben iszonyat megszívatott mindig. Szar treasure-ök és bucket és az ellenfelek mindig jobb lényeket kaptak a randomból. Egy dolgot utálok de az nagyon ezekben az adventure-ökben és az pedig az, hogy kezdheted elölről az egészet mert belefutsz egy bossba ami countereli te paklidat és semmit sem csinálhatsz. Most meg duplán irritáló mert hiába kezdhetsz különböző deck-ekkel attól még semmivel sem lesz több esélye annak, hogy olyat bucketeket kapsz ami jó is lesz hozzá.

    A Dungeon Run-ban még mosolyogtam mindenen de mostanra iszonyat irritálóvá váltak ezek a dolgok.
  • Tinman #39959
    2 chapter le is pergett. 6 pakk nyitva, tengernyi dust :-/

    Jópofa amúgy az egész. Pénzt nyilván nem ér, hiszen a 2 chapter együtt kevesebb, mint 45 perc alatt le is pergett és még nyammogtam is közben, de 0+700G-ért okés.
  • TBTPumpa
    #39958
    Patch 14.2 Notes

    Gyakorlatilag a hibajavítások mellett a napokban induló kalandot tartalmazza.

    16 Rise of Shadows kártyacsomag gyűjthető be a kaland által + 2 egyedi hátlap + 1 Golden Classic kártyacsomag:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.14. 19:21:24
  • TBTPumpa
    #39957
    Egy kis live stream a fejlesztőktől:
  • TBTPumpa
    #39956
    Blizzardnál megint betéptek:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.13. 19:53:19
  • TBTPumpa
    #39955
    Új cinematicot kaptunk:


    Kinek hogy tetszik?
  • TBTPumpa
    #39954
    Jövő héten érkezik a Solo Adventure:
  • N1ggA
    #39953
    Hát jó, nekem az aggro az a Pirate Warrior meg a Tunnel Trogg+Totem Golem-es shaman, de változnak az idők :)
  • Tinman #39952
    Az aggro agresszív játékstílust jelent. A pala kivételével az összes aggro, vagy afelé tendáló. A mid hunter ellen is amikor a 9. körben ott vagy 12 HP-val, nehéz azt mondani rá, hogy control.

    Tempo deck, ami agresszív... ja.
  • N1ggA
    #39951
    A felsorolt deckek közül szerinted melyik aggro?

    A token druid lényege, hogy csináljon egy full boardot, amit nem tud leszedni az enemy, aztán savage roar meg a +1/+1-es spellek. A deckben van 2x az a 8 manás twinspell ami treantokat rak a boardra. Ez nem aggro, ha rendes aggro lenne, a 8. körig már el se kéne jutni.
    Hunter közül van néhány ami valóban aggronak mondható, az a bombás pl., de sima midrange hunter is jó warrior ellen, igazából bármilyen deathrattle alapú deck.
    Mech paladin szintén nem aggro, tirionnal meg a 7 manás summon your mechs spellel.
    A khadgar mage szintén inkább tempo deck.
  • CrashBoostZoom
    #39950
    Sajnos én már nagyon régóta tapasztalom, hogy fullos Tier 1 deck jön szembe már rank 20-on is nagyon sokszor. Semmi félig kész vagy lecsupaszított változat. Értem én, hogy miért. Aki ladderezni akar annak tuti deckje kell, hogy legyen és sajnos már csak azok a játékosok maradtak akik ezt jórészt fent tudják tartani, mindenki más lelépett. Amikor jön egy kieg akkor visszanéznek, látják, hogy semmi nem változott és megint elmennek.

    Én is megtehetném, van 18k dust-om, de minek? Nem játszok annyit vele, hogy megérje lecraftolni bármelyiket is. Questet csinálni meg mókázni az olcsóbb változatuk is tökéletesen megteszi, azokhoz meg összejönnek a lapok a pack nyitásokból. Néha-néha becsúszik némi Arena is de oda meg nem kell más csak 150 gold :D
  • Wootan
    #39949
    Nem most szúrt szemet. Sosem laddereztem igazán, így szinte mindig rank20 és 10 között mozogtam. Az elmúlt bő 1 évben inkább rank20 és 15 között. És igen, egy ideje ez megy, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy 99%ban full top tier netdekk jön csak. És nem csak hó elején. Előző hónap végén is ez volt.

    Ebben a formában pedig nem igazán értem, konkrétan mi értelme a laddernek, hisz rank20on is ugyanaz megy, mint rank5 alatt. Max több a missplay. Bár ezeknél a dekkeknél ahogy láttam elég hülyének kell lenni, hogy missplay miatt kapj ki.
  • Tinman #39948
    Gyak. leírtad, amit én is, hogy aggrozd le az anyjába. Kössz a semmit :-D
  • N1ggA
    #39947
    Token druid, bármilyen hunter, khadgar dragon mage, mech paladin
    Csak néhány példa, ami jó a bomb warrior ellen.
    Attól hogy neked az 1 db deckeddel amivel próbáltad, nem sikerült, még nem jelenti, hogy nincs rá válasz.
  • CrashBoostZoom
    #39946
    Subject 9 miatt egész jó deck, csak a sok szar OP kártya miatt ami eddig bent volt senki sem játszotta. Most viszont elég jól lehet menni vele.

    És általában ez van. Kitalálnak valami elsőre mókásnak tűnő dolgot (Lackey-k, bombák belekeverése az ellenfél deckjébe stb.) aztán végül kiderül, hogy iszonyat OP-k tudnak lenni ha tesztelik le őket rendesen.

    Mondjuk a Druid nem sok mindent tehet a nerfek óta. A rampolás halott, maradt a token. A Team 5 is errefelé terelte a dolgokat. Legalább van játszható deck-je a classnak. A Priest-nek viszont egy sincs.
  • Tinman #39945
    Secret Huntert csak néha tolom, ha olyan quest van, ráadásul tök saját elképzelés, azt se tudom milyen buildek léteznek belőle a neten.
  • CrashBoostZoom
    #39944
    A Secret Hunter pont az a deck ami jó a Lackey Rouge ellen.

    Wootan: Ez már régóta így van, pláne a hónapok elején. Nem tudom, hogy ez miért csak most szúrt szemet.
  • Tinman #39943
    Azokkal nincs akkora gondom, fogalmam sincs miért. Amivel gondom van az a druid aggro, meg a kivédhetetlen bombos wari. Hogy a faszba lehet, hogy megalkotni egy ilyen buildet (mert a Blizz is gondolt rá, ott a receptek között!), hogy nincs ellene normális válasz? Mert az nem válasz, hogy megpróbálod leaggrózni a gcbe, elég sok pajzsot tud magára felnyomni rendre.

    Amúgy kipróbáltam egy elég hiányos verzióját ennek a bombos warinak és még úgy is qrvára effektív volt. -.-
  • Wootan
    #39942
    Standard rank 20, 0 csillag, 5/5 fullos netdekker, clap clap Egyre jobb ez a játék.
  • CrashBoostZoom
    #39941
    A Bomb Warrior már idejét múlt, most éppen a Lackey Rogue az ami éppen bedarál mindenkit.
    Ugyan ki gondolta, hogy olcsó kombó aktivátorokat csinálni rossz ötlet? A balance team biztosan nem.
  • Tinman #39940
    Quest miatt összeszórtam ilyen random secret huntert. Gond nélkül vertem vele a Tier1-es Bomb Warrioros idiótákat. Rohadt szórakoztató volt. Amúgy most ebből áll a játék, hogy bomb wari?
  • Pio
    #39939
    Ma volt a vébédöntő. Volt pár érdekes meccs, de magát a döntőt azt tényleg nagyon tudom ajánlani, elég elképesztő volt, főleg az utolsó csata (1:04:45-től). De az egész ajánlott, az utolsó csata kötelező. :)

  • TBTPumpa
    #39938


    The Raven Bundle

    Tartalma:
    5 db The Witchwood kártyacsomag
    5 db The Boomsday Project kártyacsomag
    5 db Rastakhan’s Rumble kártyacsomag

    Ár: 10 euró
    Elérhetőség: 2019. május 2-ig
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.28. 17:55:47
  • TBTPumpa
    #39937
  • CrashBoostZoom
    #39936
    A Rumble szerintem kb. a legalja az összes single player content-nek amit valaha kiadtak. Mentem egyet, hogy megnézzem, hogy milyen és pont olyan pocsék volt mint amilyenre számítottam.

    Örülök, hogy erre azért ők is rájöttek és a következő már nem ilyen lesz.
  • Wootan
    #39935
    Rumble run ismét bizonyított
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Warlockkal voltam, a discardos shrine-nal. A druid az utolsó ellenfél.

    Első körben toltam 1 soulariumot, ami eldobott 3 lapot, és kaptam érte asztalra 1 pit lordot(5/6), 1 fel lord betrugot(5/7) és 1 dreadlordot(4/5). Az 5ik körre már több mint fele életét leszedtem, kb. semmit nem csinált addig.

    És itt átváltott patkány csaló módba. Kirakta Elise-t, és belerakta a dekkjébe az ungoro pakkot. Következő körben nyilván VÉLETLENÜL 20+ lapból fel is húzta egyből a pakkot.

    Kapott 5 ungoro lapot randomban, ami közt nyilván ismét tök VÉLETLEN ott volt az egyetlen lap amivel megszívathatott, mégpedig a corrupting mist. Átnéztem az ungoro lapokat és nincs más lap amivel full board cleart csinálhatott volna, csak a mist.

    Nevetséges csaló szar.
  • Wootan
    #39934
    Pályafutásom legjobb nyitása lett ez a kieg. 65 pakkból 7 legó:
    - golden Fel Lord Betrug (ez valószínű dust lesz)
    - jepetto joybuzz
    - khadgar
    - heistbaron togwaggle
    - blastmaster boom
    - oblivitron
    - swampqueen hagatha

    Utána még nyitottam 23at amiből nem lett újabb. na majd a +15ből kijön még egy.
  • Pio
    #39933
    1-2 hetet várni kell, mire kikristályosodik a meta. Sok lap bekerült, még több kikerült, mindenki keresi a helyét. Hsreplay-en overall 64% winrate-el jelent meg először a warrior, nyilván mindenki ráugrott. Már lent is van 52%-on, jelenleg a token druid a flavor of the day.
  • sadface #39932
    Fasza a kieg, felléptem, 5/5 meccs bomb warrier. Viszlát egy év múlva. Kár belé a gigabyte
  • TBTPumpa
    #39931
    A kiegészítő megjelenésétől kezdve 5 napon át minden egyes nap új, extra küldetés érhető el, amelyek teljesítéséért kártyacsomagok szerezhetőek a különböző kiegészítőkből.

    - 1. nap: Játssz ki 25 kártyát Play módban.
    Jutalom: 1 Rise of Shadows kártyacsomag és 1 Witchwood kártyacsomag
    - 2. nap: Játssz 5 meccset Play módban.
    Jutalom: 1 Rise of Shadows kártyacsomag és 1 Boomsday Project kártyacsomag
    - 3. nap: Húzz 20 lapot bármely módban.
    Jutalom: 1 Rise of Shadows kártyacsomag és 1 Rastakhan's Rumble kártyacsomag
    - 4. nap: Nyerj 1 meccset Play módban.
    Jutalom: 1 Rise of Shadows kártyacsomag és 1 Witchwood kártyacsomag
    - 5. nap: Játssz ki 100 kártyát.
    Jutalom: 1 Rise of Shadows kártyacsomag, 1 Boomsday Project kártyacsomag, 1 Witchwood kártyacsomag és 1 Rastakahn's Rumble kártyacsomag
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.11. 20:30:53
  • TBTPumpa
    #39930
    130 pakkból 7 legendás lett.

    - Fel Lord Betrug (belépés után az ajándék Arany legendás)
    - Aranasi Broodmother
    - Scargil
    - Jepetto Joybuzz
    - Nozari
    - Tak Nozwhisker
    - Archivist Elysiana
    - Vereesa Windrunner

    Lesz még mit lekraftolni, de ennyi Epic (lila) lapot sem nyitottam még soha.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.11. 20:24:22
  • Wootan
    #39929
    Na úgy néz ki, a pakkos kveszteket este 7 után adja be.

    Viszont ezt az ajándék legedaryt még nem vágom. A Vargot-ot megkaptam múlthéten, és ahogy nézem az törhető/kraftolható, nem úgy mint a Marin amit koboldnál adtak mindenkinek. Akkor itt most Vargot lenne az ingyé legó, és nincs más?
  • Renegade
    #39928
    :)

    hát szerintem annyi a lényeg, hogy nekünk átlag Jóskáknak néha beadja, nagyon sokszor nem, néha, meg parádésan borzalom, de azoknak, akik hülyére játsszák magukat és talán keresnek ezen az egészen (mert ügyesek és van sok nézőjük), nos azoknak persze jól mutat a végtelen sok nyitás után a youtube. :)

    a többieknek meg ott van a mindennapi konteó
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2019.04.10. 20:13:11
  • Rockynhooo
    #39927
    Fent vagy az en haver listamon is és néztem, hogy ki nyitogat minden 30mp-ben egy legendast :D Nekem 28bol 2t adott... Plusz ugyanazt az epiket háromszor. Mondjuk az egyik az a Heistbaron Togwaggle szóval nem sírok, rogueal szinte soha sem játszok, legalább most majd kipróbálom.
  • Renegade
    #39926
    fogalmam sincsen, hogy töltelék lapok, vagy sem, de valahol vicces, hogy olyankor adja be, amikor már nem érdekel:

  • Renegade
    #39925
    42

    E: 8
    L: 8
    GL:2
    10 bontáson belül:
    Az első dupla legendásom, pedig nem ma kezdtem, közvetlen utána a következő megint legendary (jöhet az elemzés, a fizetős, nem fizetős, csaljuk vissza a régieket vonalon :D) Madi online volt, szóval ha valaki kételkedne, akkor ő igazolhatja a legendás esőt
    20 van még hátra: köv legendary
    17: goldenL...13: köv legendás...11: goldenL

    utolsó tízben nem volt, szóval, jó eséllyel az ajándék paklik között ott lesz a következő...hát őőőő LOL

    ez úgy az igazi, hogy elengedtem a játékot, néha belépek bohóckodni





    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2019.04.10. 18:17:39
  • Madi92
    #39924
    Nekem is csak második bejelenetezéskor mutatta a legendet amit kaptam, de ettől függetlenül a collectionsben ott volt előtte is.
  • TBTPumpa
    #39923
    Tegnap próbálgattam én is, de a sárkányos kép után nem ment tovább. Majd ma kibontom a kártyacsomagokat, talán most már nem lesznek szerveroldali problémák.
  • 1Darton1
    #39922
    szép nagy minta
  • cesar22
    #39921
    Én megvettem ezt a limited bundlit. A 9-ből nyitottam két legendet, egy simát, és egy aranyat. Ez a minta mehet a fizetős vs nem fizetős pakkok elemzései közé.