40520
  • Tinman #40000
    Lackey róg... milyen eredeti. De, hogy a velem szembejövők 70%-a hetek óta ez, az eléggé rettenet. 20% meg bomb warrior... az legalább hónapok óta megy. Hűűűű ez így nehéz lesz Blizz.
  • CrashBoostZoom
    #39999
    Szerdától szerdáig megy most már a brawl (végre megoldották, hogy csak 1 óráig szüneteljen). Te halmozva kaptad meg ezek szerint de összesen csak 7 ilyen quest van/lesz összesen.
  • cesar22
    #39998
    Tegnap hosszú idő után beléptem, és volt egy ilyen questem. Megcsináltam, és kaptam még egyet, majd még egyet. Aztán ma belépés után még egyet. Illetve hogy értve hogy amíg nem jön a következő brawl? Hétfőtől-szerdáig?
  • CrashBoostZoom
    #39997
    Naponta kapsz egyet este 8-kor (magyar idő szerint) amíg nem jön a következő Brawl. Ha re-roll-olod akkor elbuktad, nem kapsz másikat helyette.
  • cesar22
    #39996
    Ezekről a legendary questekről mit kell tudni? Mikor vannak? Mindig vagy csak ha valami event van? Egy idő után eltűnnek ha nem csinálom meg?
  • CrashBoostZoom
    #39995
    Máskor meg csak simán hozzádvágnak egy golden lapot csak azért meg aznap beléptél szóval ezúttal már meg kell dolgozni érte. A brawl-ok nagy többsége meg amúgy is autoplay, erről szól az egész. Tudom, hogy kapnék érte még egy golden lapot ha 40 perc alá mennék de nem érdekel, nem azért játszom, hogy mérjék milyen gyorsan kattingatok. Megnéztem a brawlt, jó volt egyszer végigvinni, tovább nem érdekel. Nem hoz lázba, hogy 42 helyett 39:59-et menjek aztán meg örüljek, hogy mekkora pro vagyok (mert nem vagyok).
  • Tinman #39994
    Mert ez így autoplay. Akkor adná oda a 2 arany kártyát és mindenki menjen a dolgára. Ne azért fuss neki, hogy élvezkedj, hanem a kihagyott golden lap miatt... már ha érdekel.
  • CrashBoostZoom
    #39993
    Mi a francért kell mindenhova "kihívást" tenni? Ez itt Brawl, a heti mókázás. Elég kompetitív a játék így is. Nekem 42 perc alatt lett meg (faszom se tudta, hogy a menüben a választásokkal eltöltött időt is számolja) de kurvára leszarom (lehet hurrogni nyugodtan, nem érdekel). Nem fogok csak azért még egyszer nekifutni, hogy utána arra élvezkedjek, hogy mennyi időt alatt vittem végig.
  • 1Darton1
    #39992
    Egyetértek.
  • Tinman #39991
    Hát több ilyen fun brawl kéne, de nem ilyen gyp-seknek való kihívással :-/


    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.07.13. 13:16:50
  • Wootan
    #39990
    Luckfest ez is mint a többi hasonló. Sámánnal 3-ból 0, priestel elsőre röhögve meglett 40 perc alatt (meg is adta a +2 lapot). Bemákoltam 2 passzív hand of rafamot ami 8 sebzés körönként, és hátradőlve végignéztem ahogy az összes ellenfél belehal pár kör alatt...
  • REALista
    #39989
    Én már befejeztem.Érdemes gyorsan játszani mert én kaptam két-két arany lapot azért mert 40 meg azért mert 50 percen belül végeztem....:D
  • TBTPumpa
    #39988
    Próbáltátok már az új brawlt?
  • TBTPumpa
    #39987
    Teljesen új event érkezik, community rewardokkal:
  • TBTPumpa
    #39986
    Úgy tűnik a Blizzardnál valaki megtalálta Ben Brode otthagyott fű adagját:
    Saviors of Uldum Cinematic Trailer 10 órás verzióban (hivatalos forrásból)
  • TBTPumpa
    #39985
    Idén korábban jött a Karácsony:
  • TBTPumpa
    #39984
    2019. júliusi szezon hátlap:
  • TBTPumpa
    #39983
    Az eddig ismert új lapok:


  • CrashBoostZoom
    #39982
    Ki a halál faszát érdekel, hogy miért és mire nevezték/dolgozták át? A statok ugyanazok maradtak, a lap ugyanannyit lesz használva mint azelőtt. Mindenki ezen a kurva lényegtelen faszságon pörög de arról bezzet alig beszélnek, hogy a Multishot/Cleave meg ilyeneket most már el lehet nyomni akkor is ha csak egy célpont van.

    Jó látni, hogy a játékosok a "lényeges" dolgokkal foglalkoznak továbbra is.
  • TBTPumpa
    #39981
    Plusz át is neveztek néhányat:
    Succubus (now named Felstalker)
    Mistress of Pain (now named Queen of Pain)
  • Malarki
    #39980
    Én egy ideje már nem játszom, de azért a híreket figyelgetem meg streameket nézek néha. Viszont ez a cenzúra vagy hogy is nevezzem amiket most csináltak elég nevetséges szerintem... Nem tudom kinek jutott eszébe hogy azért cseréljenek le artwork-öket mert sok rajtuk a vér vagy az erotikus tartalom, mindezt olyan lapoknál amik megjelenés óta játékban vannak. Értem én hogy family friendly meg children's card game, de akkor is, ez már szánalmas...
  • TBTPumpa
    #39979
    A tegnapi patch után, ha megvásárolod bármelyik csomagot, a hátlapot már most megkapod.
    80 csomagos verziónál pedig azonnal megkapod a Elise Starseeker Druida hőst is.
  • GLacc
    #39978
    Az 50 pakkot megveszem.
  • TBTPumpa
    #39977
    A Hearthstone Hungary minden fontos információt összeszedett az érkező új kiegészítőről.

    Nektek hogy tetszik?
    Fogtok előrendelni?
    Ha igen, melyik csomagot?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.01. 20:24:11
  • TBTPumpa
    #39976
    Az új kiegészítő:
    Saviors of Uldum

    "Saviors of Uldum will unearth 135 new cards to add to your collection, including plagues, mummies, quests, treasures, the new Reborn keyword, and so much more!"

    Cinematic Trailer:


    Bejelentő Trailer:


    Hearthstone: 50 "Saviors of Uldum" Pre-purchase - 50 euró
    Tartalma:
    50 db kártyacsomag, 1 db arany legendás kártyalap és egy előrendelői hátlap


    Hearthstone: 80 "Saviors of Uldum" Mega Bundle - 80 euró
    Tartalma:
    80 db kártyacsomag, 1 db arany legendás kártya, Elise Starseeker Druida hős és egy előrendelői kártyahátlap


    Megjelenés: augusztus 6.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.01. 19:23:31
  • Wootan
    #39975
    Hamarosan gazdagok leszünk megint.
  • REALista
    #39974
    Nem túl érdekes lapok.Nem hiszem hogy bármelyik is a meta része lesz majd.
  • TBTPumpa
    #39973
    Kikerülő és bekerülő új kártyák:
  • TBTPumpa
    #39972
    Pedig most gondoltak rád is!

    Toki's Wild Bundle (csak Wild módban használható)
    56 db-os kártyacsomag 7 kiegészítőből válogatva (a kiegészítőkből 8 csomag kártyát tartalmaz)


    Ár: 35 euró
    Elérhetőség: 2019. július 1.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.18. 20:22:13
  • sadface #39971
    Az utolsó centet is sajnálom tőlük. Semmitse.
  • vegicsek
    #39970
    Funfact, aki hasonló cipőben jár esetleg:
    A legutóbbi update mobilos verziója nincs kint egyik oprendszerre se.
    Ha nem updateltél gépen, akkor a régi patch-el használnatod a telefonos klienst, és szintén régebbi verziós ellenfelekkel kerülhetsz össze.
    Ha updateltél gépen, és telefonon megnyitnád a játékot, érzékeli hogy az accountod updatelt, és atirányít a store-ba, de ugye nincs ott update, tehát addig használhatatlan a mobilkliens.
    gg Blizzard :D
  • TBTPumpa
    #39969
    Ti beszerzitek ezt a csomagot?
  • TBTPumpa
    #39968
    Masters Bundle:


    Tartalma:
    - 10 db Rise of Shadows kártyacsomag
    - 10 db Rastakhan’s Rumble kártyacsomag
    - Stolen Thunder kártyahátlap
    - Thunder King Sámán hős.

    Ár: 20 dollár/20 euró

    Elérhető: július 1-ig.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.03. 20:45:10
  • TBTPumpa
    #39967
    A 2019-es júniusi szezon hátlapja:
  • CrashBoostZoom
    #39966
    Vicces, hogy a kommentekben megy a sírás meg az elköszöngetés holott már meg is van az oldal utódja. Mondjuk azt megértem, hogy a Curse bezáratta a Diablo-s oldalt de, hogy ezt miért az rejtély. Pörgött rendesen, mindenki oda járt rage-elni vagy a deckjét megosztani.
  • TBTPumpa
    #39965
    6 évnyi szolgálat után a HearthPwn bezárja kapuit.
  • CrashBoostZoom
    #39964
    Ár/érték számítás történt. Azok pusztán csak számok. Onnantól mindenki szubjektíven el tudja dönteni, hogy mi mennyit ér neki. Volt aki azt mondta, hogy inkább kiad rá 20 eurót mert nem ér neki 2800 goldot az egész mert abból inkább vesz még 28 RoS pack-ot (az adventure-ből csak 15-öt kapna) vagy elkölti arénára.

    Én hamar rájöttem, hogy olyan nincs, hogy saját szülemény ebben a játékban. Valaki más is garantáltan gondolt már rá is jó eséllyel fel is tette valahova ahol egy rövid kereséssel megtalálom. Ezért nem vesződök ilyenekkel. Tudom, hogy mások jobbat csináltak függetlenül attól, hogy én mekkora ötletnek gondoltam. Mondjuk nem is tartom magam egy jó HS játékosnak :D
  • Tinman #39963
    Szerencsére ez továbbra is egy F2P játék és ezért nem győzök elég hálásnak lenni a Blizznek.

    Lassan 5 éve tolom így, és frankón játszható tényleg így is a játék. Abszolút nem gond a Tier 1-es dekkeket összeraknom, csak éppen nem érdekel. Van koponyám, benne valami lötyi is, szóval gyakran rakok össze még mindig saját szüleményeket... just for fun. És free.

    Így az, hogy nem éri meg, azt nem tudom én értelmezni ennél a játéknál, ha golddal fizetek. Nekem kizárólag csak golddal éri meg, hiszen az csak úgy jön a semmiből, az nem olyan, mint a fizetésem, amiért viszont meg is kell dolgozni, mert amikor üresjáratom van, akkor is éppen ott vagyok egy gép mellett és az melózik valamin, pl. adatot állít helyre, vagy frissítéseket telepítget, klónoz, etc.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.05.17. 22:17:40
  • CrashBoostZoom
    #39962
    Az időt nem számolták bele. Pusztán azt, hogy mennyit kapsz pénzért illetve goldért. És goldért venni nem lett annyira előnyös, ennyit számoltak.

    Én is goldért vettem mert szerintem egy lyukas garast nem ér. Jól is szórakozok rajta amíg az első 6-7 bossnál vagyok. Holnap megint nekiállok de ezúttal nem tryhard módban, hogy megpróbáljak változtasni a hozzállásomon a kontenthez.
  • Tinman #39961
    Hát én minden vagyok, csak jó HS játékos nem, de én ezekkel tök jól elvagyok és megvan a funplay, most is megvolt.

    Az internetes okosoknak üzenem, hogy nekem ez megint 0€-ba fájt és annyiba is fog fájni... és mivel mindenképpen tolnám a játékot, így rám az "időddel fizetsz" állítás sem él, ugyanis pont, hogy az üresjáratok kitöltésre használom, amikor is óradíjat kapok azért is, ha kimegyek a klotyóra rejtvényt fejteni, meg azért is, ha elindítom a HS-t.