40520
  • Wootan
    #39920
    Még semmilyet.

    Ráadás ahogy néztem, páran írták, hogy belépéskor kaptak ajándék legendaryt. Hát én nem kaptam semmit, csak a dustot a halloffame-es lapokért. + most éjfél után belépve sima kvesztet adott, nem a 2 kártyacsomagosat...
  • TBTPumpa
    #39919
    BUÉK!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.09. 19:36:53
  • TBTPumpa
    #39918
    Megjelent a legújabb kiegészítő!

    Milyen legendary lapokat nyitottatok?
  • Tinman #39917
  • TBTPumpa
    #39916
    Idén is lesz húsvéti esemény!

    Ignoblegarden event küldetések:
    Happy Noblegarden!
    - Have some eggs on us!
    - Rewards: Mechano-Egg x2

    Happy Noblegarden!
    - Have some packs on us!
    - Rewards: 2x The Boomsday Project Packs.

    Húsvéti tematikájú brawl is érkezik (április 17-től 22-ig).
  • TBTPumpa
    #39915
    Igen, ha anno nem csináltad meg Androidon a Samsung-os eventet.

    Némi adatbányász infó az érkező új küldetésekről:
    1. Play 25 Cards in Play mode.
    2. Play 3 games in Play mode.
    3. Draw 20 cards in any mode.
    4. Win 1 game in Play mode.
    5. Play 100 cards.

    Jutalmak:
    - 2 Rise of Shadows Packs
    - 2 Rise of Shadows Packs
    - 2 Rise of Shadows Packs
    - 2 Rise of Shadows Packs
    - 4 Rise of Shadows Packs

    Tehát összesen 12 csomag szerezhető ingyen.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.08. 15:16:08
  • Wootan
    #39914
    4 pakk pontosan. Én megcsináltam most mind, kellett az a 200 dust.
  • TBTPumpa
    #39913
    Egy kis trükkel az alábbi iOS és Android hátlapok is megszerezhetőek PC-n.



    + 3 Classic kártyacsomag is szerezhető ingyen a lejátszott meccsek után (függetlenül a mérkőzés kimenetelétől).
    2 nap múlva pedig megjelenik az új kiegészítő (április 9-én az esti órákban).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.07. 11:09:47
  • TBTPumpa
    #39912
  • TBTPumpa
    #39911
    Patch 14.0 Notes
  • lwb
    #39910
    Gondolom nem keveset :)
  • Wootan
    #39909
    Kíváncsi lennék rá, mennyit kaphat a blizzardtól a játék folyamatos reklámozásáért.
  • lwb
    #39908
    Kripp mint Jaina a twitchen most. Ha valaki estére rémálmokat szeretne, annak irány oda.
  • 1Darton1
    #39907
    Az a solo adventure felejtős, majd az értékesítési adatokból rá is jönnek. Biztos kíváncsiak mennyi pve beállítottságú játékos van.
  • cesar22
    #39906
    Ráadásul mi ez a classic pack fetish? Már a tizenhetedik cho-t, peagle-t nyitom ki belőle, miután az összes érdemesebb lap már megvan. Illetve ha már az új kiegészítő kapcsán jelenik meg ez az adventure, akkor nem volna úgymond ildomosabb ha az új kiegészőt boosteréből adnának? Neeem, adjunk a lehető legrégebbiből még egyet, hiszen abból úgyis keveset adnak, csak minden héten egyet.
  • cesar22
    #39905
    Szóval akkor az új kiegészítő megjelenése után pár héttel, amikor már mindenki elverte az összes goldját boosterekre, érkezik egy goldért is vásárolható solo adventure. Amiről az derült ki, kis számolgatás után, hogy 1600 goldért vehetsz egy golden classic packot.
  • TBTPumpa
    #39904
    A stream során bemutatott lapok:


    Belépésért a mai naptól már jár a 3 kártyacsomag (1 db Journey to Un’Goro, 1 db The Knights of the Frozen Throne és 1 db Kobolds & Catacombs)!
  • TBTPumpa
    #39903
  • TBTPumpa
    #39902
    Humoros beszólásai vannak a banyának!

  • TBTPumpa
    #39901
    Rise of Shadows kiegészítő csomag:
    Megjelenés: 2019. április 9. (várhatóan az esti órákban)
    - Új kulcsszó: Twinspell: Ha egy Twinspell-lel rendelkező spellt elhasználsz, akkor egy másolatot kapsz a spellből a kezedbe (Twinspell kulcsszó nélkül).
    - Lackey-k: Speciális token lények (vagyis 1/1-esek), amelyeket más kártyák hoznak létre. Ezek a tokenek erőteljes Battlecry-okkal rendelkeznek.
    - Scheme-ek: Az ilyen kártyák egyre erősebbé válnak minél több kört töltenek el a kezedben.

    A kiegészítő előrendelésére április 4-ig van lehetőség az alábbi módokon:
    - Rise of Shadows Bundle: The Jewel of Lazul kártya hátlap, 50 kártyacsomag, egy véletlenszerű RoS legendary kártya - 50 euró

    - Rise of Shadows Mega Bundle: Új pap hős: Madame Lazul (már elérhető), The Jewel of Lazul kártya hátlap, 80 kártyacsomag, egy véletlenszerű arany RoS legendary kártya - 80 euró


    Az 13.4-es javítócsomag tartalma:
    - Rise of Shadows kiegészítő csomag
    - Madame Lazul előrendelői pap hős
    - The Jewel of Lazul előrendelői kártya hátlap

    - Farewell to Mammoth Brawl
    Búcsúztató ünnepség lesz majd a játékon belül, egyelőre még nincs részletezve, hogy pontosan mi is lesz ez.


    - Ingyenes kártyacsomagok
    Március 25-től április 2-ig a játékba bejeelentkezők 3 kártyacsomagot kapnak (1 db Journey to Un’Goro, 1 db The Knights of the Frozen Throne és 1 db Kobolds & Catacombs).


    - Brawl Block: Year of the Mammoth
    Year of the Mammoth tematikájú brawl érkezik március 25-én.

    - Shadows Rise in the Tavern
    Rise of Shadows kiegészítő tematikájú brawl érkezik április 1-én.

    - A mobilos változatok mérete optimizálva (csak azok az adatfájlok kerülnek letöltésre és telepítésre, amelyeket megvásároltál)
    - Gördülékenyebbé vált az internetkapcsolat megszakadása esetén a játékba való visszacsatlakozás
    - Legendary küldetések újrapörgetése


    - Véletlenszerű kártya hátlap


    - Már az Aréna győzelmek is beleszámítanak az arany hősök megszerzéséhez (500 Rangsorolt/Aréna győzelem szükséges egy arany hőshöz)
    - Paklikészítő (a paklikészítő immáron többféle lehetőséget kínál a paklik készítéséhez)
    - Sok-sok hibajavítás
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.15. 09:25:53
  • TBTPumpa
    #39900
    A Shop-ból egyelőre lekerült, mert hiba adódott a vásárlásokkal. Komolyan valami indie cég ez a Blizzard?
  • TBTPumpa
    #39899
    Hivatalosan is bejelentve!




    135 új lap.
    Megjelenés: április 9.




    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.14. 18:40:24
  • TBTPumpa
    #39898
    Idő előtt leleplezésre került az új kiegészítő, mely a Rise of Shadows címet viseli:


    Remélhetőleg ma már tényleg megtörténik a hivatalos bejelentés is a Blizzard részéről.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.14. 16:20:15
  • TBTPumpa
    #39897
  • TBTPumpa
    #39896
  • Tinman #39895
    Pontosan úgy, mint sok éve a Naxx-ot. Nekem ez még mindig egy perfekt időkitöltő alkalmazás, amikor 1-1 vas dolgozik itt mellettem én meg malmoznék, helyette HS, vagy amikor várni kell dokira, ügyfélszolgálaton, etc.
  • TBTPumpa
    #39894
    Várhatóan a The Violet Hold-ban fog játszódni az új kiegészítő: www.violethold.com (a cím a Heartstone oldalára irányít)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.11. 14:12:44
  • TBTPumpa
    #39893
    Jövő héten új kiegészítő bejelentés. Várjátok már?
  • Wootan
    #39892
    Hát az biztos. Új kieg óta nyitott legendjeim: nat pagle, gruul, tinkmaster, duskfallen aviana, dr. morrigan, prince taldaram.

    500+ classic pakk nyitás után még mindig nincs tirionom, antonidasom, alextrasam.
  • Renegade
    #39891
    nem mindenki olyan szerencsés mint te :D
  • Wootan
    #39890
    Végre megvan a lap amire évek óta vártam:
  • sadface #39889


    vibes anyone?
  • TBTPumpa
    #39888
  • Tinman #39887
    3 mage win zsinórban egyebek ellen, majd rögtön utána 3 lose kizárólag rugóktól.
  • Rockynhooo
    #39886
    Ejj de kiegtem a heti brawltol. 3 game 3 Malygos rogue/druid, instant buko
  • TBTPumpa
    #39885
    Teaser:
  • hawkie22
    #39884
    Detto. Én se indítottam már el se a Diablot, se a HS-t már idötlen idök óta. Kártyajáték terén nálam most csak a Gwent játszik, ott minden hónapban rankeden nyomom, mióta élesben kijött. Valahogy sokkal jobban megfogott mint a HS. Ez a random már nem gyere be.
  • sadface #39883
    Az a probléma, hogy hiába tetszik amit csinálnak engem pl elvesztettek. Nem indítottam bnetet istentudja mióta és nem is tervezek. Egyszerűen tudom, hogy úgyis el fogják baszni újra, felesleges bármit is beletolni a játékba.
  • TBTPumpa
    #39882
    Micsoda csillámpónis kiegészítők érkeznek az idén:


    Március 25. és április 2. között a játékba belépők kártyacsomagokat kapnak (minden nap 1 csomag) - gondolom már az új kiegészítőből.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.02. 11:46:48
  • Wootan
    #39881
    A hátlap nem ér goldban semmit, mivel eddig is ingyen volt. A golden pakk erősen szerencse függő, ha nyitsz belőle legendet, akkor value, amúgy nem annyira.

    Az meg hogy mennyire szórakoztató az ilyen AI vezérelte kieg, megint nézőpont kérdése. A régebbi tényleges kalandok elmentek egynek. A mostani runok meg sok esetben pofátlanul csalnak, amit én személy szerint nem neveznék szórakoztatónak.

    Bár a részletek még nem tisztázottak, de eddig úgy néz ki, hogy kb. 300 gold mínusz szárnyanként, amiről ők is tudják hogy lehúzás, ezért kapsz egy golden legendary-t, ha megveszed az összes szárnyat.