154
Banshee (TV) 2013
  • Kmarha
    #154
    kicsit későn, de én is pótoltam a befejezést.

    Bunker karaktere tényleg az egyik érdekesebb karakterek közé tartozott.. nem véletlen kapta meg később is a lezárását mint Burton.

    Proctor lezárását én is kihagyott ziccernek éreztem.. ha már el indultak ezen a Sebbhelyesarcú lezárással, akkor azt illett volna szépen bemutatni (ahogy korábban Burton skinhed leszámolása is ütősebb lett volna, ha mutatják is).

    Sebaj, igazi kis gyöngyszem (minden irtózatos kliséje és egyszerűsége mellett is) sorozat volt, örültem hogy végig nézhettem egy ilyen ritka alkotást is.

  • Quantumleap
    #153
    Nálam a befejezés szódával elmegy kategória. Annak örültem, hogy Carrie és Hood nem jöttek össze, az lett volna csak a juharszirup. Ami Proctort illeti, hát, az ő vonala elég Sopranos-os befejezést kapott, ha értitek, mire gondolok.
  • SzirmosSzisza
    #152
    Jó lett, várjuk a készítők további filmjeit :/


    Amúgy nekem még mindig Bunker karaktere tetszett a legjobban, jöhetett volna előbb.
  • Tikal #151


    jó kis sorozat volt, reméljük a készítők még visszatérnek...
  • SzirmosSzisza
    #150
    Már csak 1 rész van (elégég spoileres a promo), aztán vége:(

  • Darthmushroom
    #149
    am ha úgy nézz tényleg furcsa h senki nem ismerte fel, főleg h egy fontos személy felesége volt a városban.
  • Quantumleap
    #148
    Végülis, az is lehet, hogy a következő epizódban lesznek kihatásai a dolognak, és beindul végre a megszokott pörgés. :)
  • Tikal #147
    a legutóbbi akciója ráadásul eléggé odabaszott Proctor-nak :) de majd meglátjuk...
  • Quantumleap
    #146
    Oké, de nem is kutatják, keresik őt? És nem találják meg egy ekkora kisvárosban?
  • SzirmosSzisza
    #145
    tippre nem merik bevallani, hogy nő vert el őket
  • Tikal #144
    Lehet nem figyeltem és van rá magyarázat, de a néni miért maszk nélkül apritja a rosszfiukat? Nem fél tőle hogy másnap felismerik a zöldségesnél?
  • Bladzs
    #143
    A TBBT-ben is FBI-ost játszott. Jól áll neki ez a szerep.
  • Darthmushroom
    #142
    Dushku néni is jól tartja magát :D
  • Csacsi
    #141
    Szerintem csak a reakcióra volt kíváncsi, nekem nem volt vele bajom.
  • Quantumleap
    #140
    4x02

    Hood a sorozat folyamán most először követett el olyat, amiért 100%-ban elítélem, és egyben érthetetlen is számomra a dolog. Mire volt jó, hogy a zenész fickót Proctor kezére játszotta? Talán a sorozat végére negativizálni akarják a karaktert? És mondjuk meghalasztani, és akkor az előbbiekhez hasonló dolgokat tetetni vele, hogy ne sajnáljuk annyira?
  • SzirmosSzisza
    #139
    Not like this :(

    Amúgy ez a neonáci vonal érdekesnek néz ki a 2 testvérrel.
  • DantesHUN
    #138
    Mert sok cápafaj így szokott támadni. Ez a viselkedés hogy harap-elúszik- hozzátartozik a támadó, vadászó módszereikhez. Nem azért mert megkóstol, és azt mondja a te ízed nem finom, nem ízlik. Amúgy az állatok nagy része nem tekint zsákmánynak. Na, környezetóra vége.
  • Quantumleap
    #137
    Mellesleg, mielőtt bármit mondanál, olvasd el ezt:

    http://www.ng.hu/Termeszet/2008/06/A_capak_nem_tekintik_taplaleknak_az_embert
  • Quantumleap
    #136
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem amúgy csalódás volt a kezdés. Ezt az időben 2 évet ugrást műfajidegennek érzem a sorozattól. És nem is látom indokoltnak. 2-3 hónap ugrás is elég lett volna a koncepcióhoz, amit most felvezettek. (Ki ölte meg Rebeccát?) Az elején még azt hittem, hogy csak egy flashforwardot kapunk, és az évad majd azt mutatja be, hogy miként jutott el Hood odáig (Breaking Bad 6.évad módra).
  • Quantumleap
    #135
    Ha már kedved támadt majd egy év után reagálni, kifejthetnéd bővebben.
  • DantesHUN
    #134
    Dehogy azért mert nem ízlik neki...lol
  • Tikal #133
  • ReszegKoldus
    #132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rebecca nagyon szexi lett erre az évadra
  • SzirmosSzisza
    #131
    Vagy az amis lányt :(
  • Tikal #130
    szomorú, de sajnos a sztoriban nem maradt sok, jobb egy rendes lezárás mint egy elhúzott szar.... reméljük látunk még hasonlóan jó sorozatot a készítőktől :(
  • j0nNyKa
    #129
    neeeeeeeeeeeeeeee :(
    gyász
  • Quantumleap
    #128
    Én cápának vettem ki, bár azt hiszem, nem csak én. Csinálhatták volna jobban láthatóra.
  • Szolnokboy1
    #127
    az krokodil volt, nem cápa. a krokodil eszik embert.
  • Quantumleap
    #126
    Ami most utólag eszembe jutott: A 3x08 végi stáblista utáni jelenet elég gagyi volt, már ha a készítők a cápával azt akarták jelezni, hogy nem fogják megtalálni Chayton hulláját. Köztudott, hogy a cápa nem eszik embert, max. belekóstol, leharapja egy végtagját, de utána elengedi, mert nem ízlik neki. Tehát semmiképp sem tüntet el egy egész testet.
    A hajót már ne is említsem, ami pont ott ment el, amikor Hood szétrobbantotta Chayton fejét.
  • ForzaInter
    #125
    Sztem max 1 év. Amúgy ez tényleg érdekes, hogy sok sorozatnál annyi minden történik, hogy azt hisszük évek telnek el, közben sokszor csak pár hónap, vagy max 1-2 év az egész.
  • Quantumleap
    #124
    Hood karakteréhez passzol is, hogy már viszonylag siheder korban elkezdett megélni és véghezvinni zura dolgokat.
    Mindenesetre, ha mondjuk Job is az ő korosztálya, és most 40 éves, akkor tényleg nem csoda ha a csodájára jár a konkurencia, elvégre már 16 évesen feltörte egy nagy intézmény redszerét, ráadásul egy olyan korban, amikor a netet még szinte csak katonai célokra használták.
    Hozzáteszem, a sorozat három éve fut ugyebár, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy a sztori szerint is eltelt ennyi idő. Van erről valahol infó?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.04.27. 00:07:10
  • Szolnokboy1
    #123
    nem szoltam, Anthony Starr 40 eves. :D nem neztem annyinak.
  • Szolnokboy1
    #122
    nekem Hood kora is nagy kerdojel. 15 evet volt sitten, elotte tippre 3-4 ev lehetett a Rabbites idoszak, azelott meg a tapasztalatabol itelve szinten minimum 3-4 evet tippelek a hadseregnel, ami azt jelenti - ha feltelezzuk, hogy 18 evesen soroztak be -, hogy kb. 40-42 evesnek kellene lennie, ami lathatoan nem allja meg a helyet, maximum nagy duzzogva.
    Utoljára szerkesztette: Szolnokboy1, 2015.04.26. 23:56:35
  • Quantumleap
    #121
    Ja, még amin agyaltam: A sztori szerint Job hány éves? Én nem tippelném 40-nél többnek. Hogy a fenébe tevékenykedhetett már a kilencvenes évek elején is?
  • Quantumleap
    #120
    Most végeztem az évaddal. Egy-két apróságot leszámítva a helyén volt a finálé, és hozta a színvonalat.
    Gordon halálának nem igazán örülök, én ugyanis marhára nem akarom, hogy Hood és Carrie ismét együtt legyen. Remélem, nem ezt akarják kihozni belőle.
    Érdekes lesz így, hogy Hood már többé nem seriff. De három évadnyi megszokás után egyszerűen szükség van egy rendőr karakterre, akinek van egy kellőképp érdekfeszítő sztorivonala. Nyilván Bunker pótolja majd ezt, mivelhogy állandó szereplő lesz a következő évadban.
    Ja, és most végre valamilyen szinte elégedett voltam a flashbackbeli Hood sminkelésével. Legalább arra is vették a fáradtságot, hogy leborotválják.
  • Quantumleap
    #119
    Szerintem abban a világban, ahol a sorozat játszórdik, Hood igenis jó embernek számít. Főleg a Siobhan halála miatti siránkozása végett. Írom ezt úgy, hogy még nem láttam az évad utolsó 3 részét. Remélem, nem kell csalódnom.
  • ForzaInter
    #118
    egyáltalán nem biztos még az 5 évad. mivel a cinemax legnézettebb sorozata, ezért akár több is lehet.
  • HUmanHunter
    #117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem egészen értettem, milyen célt is szolgált Hood kínozása? Annyi lejött hogy "alkalmassági felmérés" de többet nem nagyon értettem
  • SzirmosSzisza
    #116
    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=pc
  • Bladzs
    #115
    Off: PC mit jelent, már többször láttam, nagyjából értem, de nem teljesen.