1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • LoSA
    #403
    Mindig is jónő volt, hanem a legjobb! ;)
  • Narxis
    #402
    Aztarohadt! Felicity sokkal jobban néz ki, talán fogyott? Vagy a haja teszi, nem tom, de nagyon jó az összkép. :D
  • Oddball29
    #401
  • G_ArchAngel #400
    kár, hogy rövid, vastag lábai vannak, jó csaj is lehetne :(
  • Oddball29
    #399
  • KaBuTo666
    #398
    Ki kell venni 2 hét szabadságot, aztán 24/7 sorozat.
    Egyszer csináltam egy ilyen 2 hetes sorozat maratont, utána pár napig furcsán éreztem magam a világban, mint ha átment volna rajtam 100 szűzk*rva, félzombiként viselkedtem. :D
  • G_ArchAngel #397
    Igen, remlik. Sajnos egyre kevesebb idom van rendesen nezni a sorozatokat, igy, mig dolgozok az asztali gepen, addig a film megy a laptopon es vagy latom/hallom vagy nem...:/
  • Monoton
    #396
    Ha jol emlekszem nem benult le, tobb honapos fizikoterapia miatt masik varosba koltozott.
  • Monoton
    #395
    Ja, es Summer Glau vendegszerepelni fog a 2. evadban :-)
  • G_ArchAngel #394
    Jut esyembe a rendorcsajjal mi lett? Lebenult es ennyi?
  • Monoton
    #393
  • acsati
    #392
  • Monoton
    #391
  • Narxis
    #390
    Egyetértek.
  • ForzaInter
    #389
    ezek a sorozatjunkies arrow kritikák nagyon szarok..
  • ForzaInter
    #388
    nagyon jó volt az évadzáró, néha azért elcsodálkozok, hogy ez a sorozat a cw-n megy:D
  • Darth Sith
    #387
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mivel a szigetes történetben még eléggé az elején járnak az ott töltött 5 évnek, becsléseim szerint alig pár hét telt el, tehát további 4 évnyi történés biztos van. Abban az esetben tudom elképzelni, hogy kevesebb, ha a következő pár hónapban slade-ék meghalnak, és a további időt egyedül tölti a szigeten remeteként. De ez meg azért nem valószínű, mert valakinek ki kellett képeznie, és az sem rövid idő. Tehát imho több év eltelik a szigeten aktív kiképzéssel slade-ék részéről, majd azután történik velük valami, vagy meghalnak, vagy megmenekülnek valahogy és oliver ott marad egyedül.

    Az aktuális történeti szálban szerintem elég sok változás lesz. Mivel szükség van egy új főgonoszra/főgonoszokra, valamint oliver-mama valszeg dutyiba kerül és ő örökli meg a vállalat CEO szerepét, így azt is kell majd intéznie. Bár ha az ügyvédei kitudják dumálni, hogy malcolm öletett/ölt meg mindenkit, neki pedig a férjét és csak azért nem mondott el eddig semmit, mert megfenyegette, hogy kiírtja a családját és ezt azzal nyomatékosította, hogy elrabolta a férjét, hogy komolyan vegye, így talán megúszhatja és akkor ezen az ágon nem lesz változás.
    Ami viszont pozitívum volt, hogy a folyamatosan ellene dolgozó rendőrségi vonal elkezdett benne bízni, ahogy pl. Batman esetén történt a kezdetekkor és szép lassan Gordon cimborája lett.

    Erről jut eszembe, valamilyen Wayne-es említést, cameo szerepet eléggé örömmel vennék. Nyilván nem fogják bruce wayne-t mutatni, se batmant, de hírekben a háttérben mehetne róla egy snitt, netán megemlítik, hogy s queen industries épp a wayne enterprise-al tárgyal valamiről stbstb.. :)

  • sandor8206
    #386
    sztem a 2. évadban meghúzzák azt a rejtélyes embert akit Malcolm említett, nem hiába említették a sorozatban Nanda Parbat
    ha a dc comicra alapozunk, akkor ez sztem 3 főgonosz hozható kapcsolatba. Mindegyikre tapsikolnék, bármelyik lesz
  • acsati
    #385
    Összességében szerintem egy nagyon jó kis első évaddal indult ez a sorozat! Persze minden sorozatban van kicsit laposabb rész, de ez így van rendjén. Nekem rendkívül tetszett és nagyon várom a következő évadot, remélem az is lesz hasonló színvonalú! :)
  • xido
    #384
    Valahol azt várom,spoiler nélkül merem már írni,mert remélem mindenki megnézte,hogy Malcolm áll a rakéták mögött és a flashbackek arra is ki fognak térni,ő hogyan jutott a kiképzéshez és a felszereléshez...mert ezt a rucit nem anyuka varrta otthon:)))
  • LoSA
    #383
    Hogy őszinte legyek, nekem nagyon nem tetszett az utolsó rész. Nekem csöpögősre sikeredett, és sok értelmetlen, hülyeség volt benne. Várom a folytatást, de ennél jobb záró részt vártam!!
  • Zomil
    #382
    Nagyon durva évadzáro volt...10/10-es rész :)
  • Monoton
    #381
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szigetre biztos kuldenek valami kulonitmenyt, hogy kideritsek mi tortent ott.
  • 123xyz
    #380
    Tényleg, azon gondolkodtam, mi várható a továbbiakban... Mert elég sok dolog változik most:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kell ugye a szigetre egy új sztori / új főnök /, bár Fyers akivel beszélt telefonon, és valamikor mutatták, talán többet megtudunk róla. De a szigeten most, hogy sikertelen lett a küldetés, elvileg már nincs mit tenniük, szóval vagy magukra hagyják Oliveréket, vagy valami új feladat és ezzel együtt új történet lesz.
    Aztán Malcolm sikerével adódik a kérdés, hogy kik építik majd újjá a Glades-t, vagy egyáltalán mi lesz a sorsa. Emellett Royt valószínűleg elkezdi Oliver tanítani / képezni.
    De az is felmerült bennem, hogy fogják-e még folytatni az 1 gonoszt elintéz / rész felépítést? Mert most, hogy lement az undertaking, már a motivációt is újra fel kell építeni, szóval fogja-e folytatni a listát?

    Jó kérdések, ugye? Most lehet agyalni következő évadig :)
  • 123xyz
    #379
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ami a leginkább örömre ad okot a sorozattal kapcsolatban, hogy végre egy intelligens főgonoszt kaptunk... Egy "átlagos" sorozatban ugyanis az történt volna, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hatástalanítják a gépet, mindenki boldog, megmentették a városrészt, viszont itt meg merték lépni azt, hogy Malcolmnak volt annyi sütnivalója, hogy bebiztosítsa magát. És külső szemlélőként egyértelmű ez a logikus lépés, de amennyi bénaság van ilyen téren úgy általában a sorozatoknál, ez hatalmas pozitívumként könyvelhető el.

    Szóval számomra nagyon szimpatikus lépés volt. És az évadzáró egy szóval jellemezve: fantasztikus. Egyszerűen az egész sorozat olyan jó, pörgős, remélem tudják tartani majd a színvonalat.
  • Monoton
    #378
    Kis érdekesség, hogy az Arrow mellett a Supnat finálé is a Sacrifice címet kapta. :)
  • Monoton
    #377
    Na ez epic volt Zsenialis volt az evadzaro, nagyon regen lattam hasonlo szinvonalu epizodot, akarmelyik sorozatban.
  • paly90
    #376
    Revolutionnál nem tudok..:S:D
  • Narxis
    #375
    Ez nagy hiba, mindig egyet kellene értened velem. :D
  • paly90
    #374
    kb először értek veled egyet:):D
  • Narxis
    #373
    fúúúúú BASSZUS ez kész, teljesen kész vagyok, nem ennyire jó sorozat egyszerűen nem létezhet....egyszerűen nem térek magamhoz
  • Monoton
    #372
    Be lett már korábban.
  • grebber
    #371
    Szerintem 100000%
  • SzirmosSzisza
    #370
    Kapufa :D

    Be lett rendelve a következő évad?
  • JethroHUN
    #369
    Spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én arra gonoltam, h Malcomtól pont Tommy lesz az aki megmenti, de zgye azok után amit látott, nem valószínű.
  • Monoton
    #368
    Akkor még nem tudta, hogy berendelték a 2. évadot

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viccet félretéve, szerintem Malcolm el fog halálozni és a már felvezetett női lábak tulajdonosa után megy a hajsza a következő évadban. Na meg lehet egy kis Tommy bosszú is lesz :D
  • SzirmosSzisza
    #367
    Előtte azt hittem örökké ilyen lesz az élete, de rájött, hogy ha felszámolja az "undertaking"-et akkor vége mindennek és vissza mehet a normális életéhez.
  • Monoton
    #366
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olivernek csak valami indok kellett, hogy bejusson az épületbe. Erre Tommy és amit neki mondott teljesen megfelelt.
  • grebber
    #365
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oliver nem köcsög amúgy mert adja Tommy alá a lóvat hogy szerezze vissza a csajt erre megy azt lekurja! Kíváncsian várom a folytatást most hogy a "főellenség" előtt is lebukott,hogyan fog alakulni. Aztán tuti hogy ilyen csöpögős szar lesz és összefognak majd!
  • Konyigery
    #364
    Nyugi amekkora nindzsa tuti kiköpi :D