1715
10710998_467067493431288_867160675426903
  • SzirmosSzisza
    Miért van 3-szor ugyanaz a videóban ?:D

De amúgy ja, tényleg beillett volna évadzárónak is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Szegény Felicity, remélem nem lesz semmi baja, unalmas lenne a sorozat a folyamatosan W8 promója nélkül
  • Narxis
    Ja bocs ez nem az évadzáró volt pedig annak is beillett volna. XD

• Narxis
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez mekkora évadzáró volt gyerekek!!!! Brutális, egyszerűen alig tudok magamhoz térni.
  • Monoton
    Tessék megnézni :D
  • Narxis
    Hallottam róla. :D
  • Monoton
    Nem ismered az Alias c. sorozatot? :)
  • Narxis
  • paly90
    amúgy lány, nem srác:):D
  • Shep
    Kösz.
  • Monoton
    itt
  • Shep
    Melyik oldalon?
  • grebber
    Már van hozzá! Igaz nem a szokásos fordító csinálta de semmi gond nincs vele!
  • Monoton
    18 órája:
    Arrow 1x21 továbbra is 40% körül van. Ismét jelezném, hogy a következő 2-3 hétben lehetnek ilyen csúszások.
  • Shep
    A srác leállt a felirat készítéssel, vagy, hogyhogy nincs még magyar felirat?
  • SzirmosSzisza
    xnxx.com, szívesen

Amúgy a nagy harcjelenet után durva volt a folyosón fekvő emberek száma :D
  • EnxTheOne
    Kár hogy most nem volt szigetes vissza emlékzeés :(

A kaszinoban volt két nagyon dögös csaj :D Kár hogy imdb-n ne szerepel a nevük :(
  • SzirmosSzisza
    Unidac logo =)
  • Narxis
    Huhúúú ez nagyon durva komoly rész volt skacok! :D Tök jó volt látni Ollit milyen volt a sziget előtt. :D

• grebber
    Úgy néz ki új társa lesz a hősünknek!
  • Narxis
    Fúúú ez komoly rész volt. Imádom ezeket a szigetes visszaemlékezéseket. Starling City-ben nem lehet valami jó bodyguard-nak lenni... :D

Már csak 3 epizód lesz.... :/

• hapi
    "műanyag páncélok" sztem mi nem ugyan azt a sorozatot néztük. A Spartacus űber brutálisan jó páncéljait és kosztümjeit, kardjait meg lehet vásárolni ha bírod licittel, és nem 1000 db.-ot, hanem csak azt az 1-et ami a sorozatban is szerepelt.
  • G_ArchAngel #332
    Nem értitek.
    A baj, hogy a tartalom volt ZÉRÓ a Spartacus 2-3. évadban.
    Csapongó történet, szinte érdektelen főszál. Semmit nem lehetett tudni, hogy hol vannak és hogy kerültek oda.
    Nem kell élethűnek lennie, de a látványon kívül semmi nem volt a történetben.
    Látszódott nagyon, hogy kihúzták a dugót, az Ebay-es műanyag páncélok, az egyre rosszabb minőségű green/bluebox helyszínek...
  • ForzaInter
    Az a baj, hogy Te rossz szemszögből nézed a dolgokat. A Spartacus készítőiének és az íróinak nem az volt a célja, hogy olyan történelmi sorozatot csináljanak ami teljesen fedi a valóságot, ha nem egy elsősorban szórakoztató sorozatot, ezt pedig tökéletes sikerült nekik.

A CGI-vel valóban voltak néha gondok, de engem ez annyira nem zavart. A sorozat képi világa meg nagyon tetszett, de ez már szubjektív..

A Vikings és a Spartacus két teljesen más stílusú sorozat, összehasonlítani se érdemes a kettőt. Kb annyi a hasonlóság, hogy mindkettő régi korban játszódik és mindkettőben harcoltak, más nem nagyon.
  • LoSA
  • hapi
    Piszok nagy tévedésben élsz, de ízlések és pofonok. Sztem pont te nem látsz a kefélések és a vér mögé...
  • Narxis
    Sztem a történelmi sorozatokat ne keverjük a képregény alapú sorozatokkal, mindegyik egy másfajta irányvonalat követ amihez valamilyen szinten hű marad.
  • LoSA
    Nem akarok offolni, nekem nagyon bejött a Spartacus. Eszméletlen fordulatos volt, mindig történt benne valami izgalmas. Arrow-n meg lassan elalszom... :)
  • G_ArchAngel #326
    Mint az agyonszaturalt, hipergagyi latvanyvilagu, iszonyatos CGI-hibakkal operalo Spartacus, aminek a tortenlmi szalhoz annyi koze volt, hogy hasznaltak az eredeti neveket.
    Vond ki a kefelest es a kepernyore froccseno vert, mi marad?
    A 0. es az elso evad elvezheto volt, ami utana jott az szegyen.
  • LoSA
    Mint az Arrow?
  • G_ArchAngel #324
    Vikings már most sokkal jobb.
  • LoSA
    Engem pl idegesít, hogy Oliver mostoha apjáról már vagy 6 rész óta semmi. De még meg sem említik, minden szépen elfelejtette! :) Lehet, hogy én azért mondom, hogy laposodik, mert nemrég fejeztem be a Spartacus sorozatot, az pedig valami hihetetlen volt! Azt úgysem fogja senki se megelőzni, ott aztán tényleg minden részben történt valami....
  • Narxis
    "laposodni" looooooooooooool

egyik legjobb sorozat ez :D kb. vagy 10-szer gyorsabban történnek benne a dolgok mint pl. mondjuk a Smallville-ben történtek. Tele van titkokkal, még mindig nem tudjuk, hogy Merlyn apjának mi a terve és a szigeten történtekről is csak keveset tudunk még, pl. mi lett az ottani szereplőkkel stb.

Jó mondjuk ebből a Vertigo-s részből elég lett volna 1, de számomra 2 nagy dolog is történt a 2. részében, a fiatal srác talált magának egy életcélt(ugye tudjuk ki lesz ő...) és én nem hittem volna, hogy megsajnálom a drogkészítőt akinek gallyra ment az agya. Az a rész amikor Oliver megkímélte az életét sztem egy nagyon jó jelenet volt. Ugye a szigeten azt látjuk, hogyan lesz belőle egy igazi vadász itt meg pont fordítva. Hogyan lesz újra ember. Persze ez messze nem azt jelenti, hogy puhány lenne vagy azzá válik inkább csak, hogy ő is tud ember lenni 5 évnyi pokol után.
  • LoSA
    Én nekem kezd laposodni a sorozat... Majd' minden rész ugyanolyan, már nem köt le annyira. Nagyot kellene most már elő húzni!!! :)
  • xido
    Mondjuk én se értem,ha wifi pendrive nyilat is tud csinálni,meddig tartana sokkoló fejjel ellátni őket és csak kábítani?
  • Narxis
    Muszáj valahogy eljutnia a főgeciig. Am. ha jól láttam csak akkor lövi le őket ha muszáj, ha olyan helyzetben van, hogy leütheti őket akkor azt szokta.
  • SzirmosSzisza
    Najó, de általában ott sír a szája, hogy ártatlanokat nem öl meg, szerencsétlen őröket meg csak felbérelték.
  • xido
    mert ha megöli őket is,ki utalja vissza a pénzt a városnak vagy az adott megkárosított embereknek/szerveknek/cégeknek? :)
  • EnxTheOne
    Az miért van hogy a testöröket mindig megöli, de a fögeciket csak megzsarolja? :D
  • Monoton
    Van, hogy 2-3 hónapra is elmennek szünetre december elején.
  • Malakai
    Hogy két héttel kitolják a szezont, meg kell szokni, és más sorozatoknál esetleg a jövőben ugyanezt várni, ha hétről hétre nézed, néha bizony vannak szünetek, hogy a huszonpár részt széthúzzák kb 9 hónapra.