1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • G_ArchAngel #363
    Magyarul: Jó Fej?
  • Narxis
    #362
    Bezony :(
  • KaBuTo666
    #361
  • Monoton
    #360
    Yao Fei :[
  • Narxis
    #359
    :DDD azért nem minden de 80-90%-os arány szokott lenni. Family Guy utolsó 2 része pl. gyenge volt, írtam is topikjában. :D Elementary-ban volt nem rég 1 vagy 2 gyengébb rész asszem aztán nem tom. A GoT alapvetően tetszik de érezni, hogy más mint a korábbi évad. Ja meg a Dr. Who idei részei se nagyon tetszettek, asszem az az idei legnagyobb csalódásom sorozatok terén.
  • szucsy89
    #358
    Már megfigyeltem, neked minden sorozat minden része kurvajó :D

    Valamit kritizálj már!
  • Narxis
    #357
    Az én lelkesedésem már abból is fakad, hogy szuperhősös sorozatot láthatok, tehát tök mind1 mi lesz az adott részben már örülök neki. :D Másrészt sztem az átlag 20-24rész/évad sorozatokhoz képest azért ebben tényleg történik annyi minden egy részben, hogy azért meglepődjön az ember, na meg persze aszittem évadzáró. Sose tudom mikor van vége a sorozataimnak. :/
  • G_ArchAngel #356
    A lelkesedesetek nelkul lehet en is jonak tartottam volna, de igy tobbet vartam es csalodtam. Nem volt kiugroan jo resz, de rendben volt.
  • Narxis
    #355
    Me rövid a promo így gyorsan újra lehet nézni vagy nem tom. :D
  • grebber
    #354
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég hamar lerendezték Olivert :(
  • SzirmosSzisza
    #353
    Miért van 3-szor ugyanaz a videóban ?:D


    De amúgy ja, tényleg beillett volna évadzárónak is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Szegény Felicity, remélem nem lesz semmi baja, unalmas lenne a sorozat a folyamatosan W8 promója nélkül
  • Narxis
    #352
    Ja bocs ez nem az évadzáró volt pedig annak is beillett volna. XD

  • Narxis
    #351
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez mekkora évadzáró volt gyerekek!!!! Brutális, egyszerűen alig tudok magamhoz térni.
  • Monoton
    #350
    Tessék megnézni :D
  • Narxis
    #349
    Hallottam róla. :D
  • Monoton
    #348
    Nem ismered az Alias c. sorozatot? :)
  • Narxis
    #347
  • paly90
    #346
    amúgy lány, nem srác:):D
  • Shep
    #345
    Kösz.
  • Monoton
    #344
    itt
  • Shep
    #343
    Melyik oldalon?
  • grebber
    #342
    Már van hozzá! Igaz nem a szokásos fordító csinálta de semmi gond nincs vele!
  • Monoton
    #341
    18 órája:
    Arrow 1x21 továbbra is 40% körül van. Ismét jelezném, hogy a következő 2-3 hétben lehetnek ilyen csúszások.
  • Shep
    #340
    A srác leállt a felirat készítéssel, vagy, hogyhogy nincs még magyar felirat?
  • SzirmosSzisza
    #339
    xnxx.com, szívesen

    Amúgy a nagy harcjelenet után durva volt a folyosón fekvő emberek száma :D
  • EnxTheOne
    #338
    Kár hogy most nem volt szigetes vissza emlékzeés :(


    A kaszinoban volt két nagyon dögös csaj :D Kár hogy imdb-n ne szerepel a nevük :(
  • SzirmosSzisza
    #337
    Unidac logo =)
  • Narxis
    #336
    Huhúúú ez nagyon durva komoly rész volt skacok! :D Tök jó volt látni Ollit milyen volt a sziget előtt. :D

  • grebber
    #335
    Úgy néz ki új társa lesz a hősünknek!
  • Narxis
    #334
    Fúúú ez komoly rész volt. Imádom ezeket a szigetes visszaemlékezéseket. Starling City-ben nem lehet valami jó bodyguard-nak lenni... :D

    Már csak 3 epizód lesz.... :/

  • hapi
    #333
    "műanyag páncélok" sztem mi nem ugyan azt a sorozatot néztük. A Spartacus űber brutálisan jó páncéljait és kosztümjeit, kardjait meg lehet vásárolni ha bírod licittel, és nem 1000 db.-ot, hanem csak azt az 1-et ami a sorozatban is szerepelt.
  • G_ArchAngel #332
    Nem értitek.
    A baj, hogy a tartalom volt ZÉRÓ a Spartacus 2-3. évadban.
    Csapongó történet, szinte érdektelen főszál. Semmit nem lehetett tudni, hogy hol vannak és hogy kerültek oda.
    Nem kell élethűnek lennie, de a látványon kívül semmi nem volt a történetben.
    Látszódott nagyon, hogy kihúzták a dugót, az Ebay-es műanyag páncélok, az egyre rosszabb minőségű green/bluebox helyszínek...
  • ForzaInter
    #331
    Az a baj, hogy Te rossz szemszögből nézed a dolgokat. A Spartacus készítőiének és az íróinak nem az volt a célja, hogy olyan történelmi sorozatot csináljanak ami teljesen fedi a valóságot, ha nem egy elsősorban szórakoztató sorozatot, ezt pedig tökéletes sikerült nekik.

    A CGI-vel valóban voltak néha gondok, de engem ez annyira nem zavart. A sorozat képi világa meg nagyon tetszett, de ez már szubjektív..

    A Vikings és a Spartacus két teljesen más stílusú sorozat, összehasonlítani se érdemes a kettőt. Kb annyi a hasonlóság, hogy mindkettő régi korban játszódik és mindkettőben harcoltak, más nem nagyon.
  • LoSA
    #330
  • hapi
    #329
    Piszok nagy tévedésben élsz, de ízlések és pofonok. Sztem pont te nem látsz a kefélések és a vér mögé...
  • Narxis
    #328
    Sztem a történelmi sorozatokat ne keverjük a képregény alapú sorozatokkal, mindegyik egy másfajta irányvonalat követ amihez valamilyen szinten hű marad.
  • LoSA
    #327
    Nem akarok offolni, nekem nagyon bejött a Spartacus. Eszméletlen fordulatos volt, mindig történt benne valami izgalmas. Arrow-n meg lassan elalszom... :)
  • G_ArchAngel #326
    Mint az agyonszaturalt, hipergagyi latvanyvilagu, iszonyatos CGI-hibakkal operalo Spartacus, aminek a tortenlmi szalhoz annyi koze volt, hogy hasznaltak az eredeti neveket.
    Vond ki a kefelest es a kepernyore froccseno vert, mi marad?
    A 0. es az elso evad elvezheto volt, ami utana jott az szegyen.
  • LoSA
    #325
    Mint az Arrow?
  • G_ArchAngel #324
    Vikings már most sokkal jobb.