1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • spike0007
    #803
    Nagyon jó rész volt! Jó kis fight-okkal! Laurel pedig meglepő módon nem volt idegesítő, sőt kezd olyan lenni, amilyennek a sorozat elején megismertük! Asszem kezdem újra megkedvelni!
    Tombraider: Viszont Laurel rájött arra hogy a Huga a Kanári!:)
  • grebber
    #802
    Szar rész volt ,mert nem tudta meg most senki ki az íjász
  • Shiwo
    #801
    külön sorozatot kap, elvileg annak a legelső részében
  • Narxis
    #800
    Újabb 100/100-as epic résznek lehettünk szemtanúi! Szegény Roy-al vajon mi lesz? Barry-ből mikor lesz már a The Flash? Nagyon várom már!
  • Narxis
    #799
    yeeeeee
  • G_ArchAngel #798
    The Machine - főszerepben Sárika
  • dartonite
    #797
    Ez a Laurel mennyire csapnivalo szineszno szegenykem,azert ez az utolso par masodperces szemforgatas eleg nevetseges volt.Azt meg foleg unom hogy a sajat csaladtagjaikat nem ismerik fel fel meterrol mert egy kib@szott zorro maszk van rajtuk :D
    Az ilyen apro(?!) blodsegek mellett azert be kell vallanom egeszen kellemes a sorozat.Persze ez foleg koszonheto Crixusnak.
  • Narxis
    #796
    Nincs, hogy rohadjanak meg... Am. inkább befejeződhetne hamarabb az évad mint az, hogy szünetekkel próbálják nyújtani tök feleslegesen.
  • SzirmosSzisza
    #795
    Nincs új rész :c
  • BlackWolf
    #794
    Szerintem slade nem is tudja , hogy ki a feteke ruhás cica . Azthiszem régebben beszélték , hogy oliver látta a szigeten meghalni sárikát gondolom ez akkor sladere is igaz lehet.
  • SzirmosSzisza
    #793
    Mert Olivérnek akar fájdalmat okozni (vagy a képzelt Shado azt parancsolta neki :D)
  • G_ArchAngel #792
    Mondjuk azt nem ertettem, hogy miert csak Olivért kopte be Szléd, elmondhatta volna, hogy Sárika a csuri... (vagy másik maszkos, mert Lórinak fogalma sincs arról, hogy madár a huga).
  • DasIsFuck
    #791
    na a ultra pocsék rész után azért visszatért a sorozat:)

    azért a céges biz-basz érdekes volt...az szerintem merő faszság hogy a vezérigazgató átmenetileg kinevez a helyére egy másikat aki rögtön a tanáccsal véglegesíti?

    másik ez az elrablásos dolog, én emlékszem rosszul vagy tényleg tele volt ilyen takenekkel az évad és ezt tizedjére is világnakvégedráma szinten akarják előadni?
    mert így kezdenek kicsit súlytalanná válni.

    a cselekményt mondjuk nehéz lesz fokozni.

  • Narxis
    #790
    Slade szerelmes volt Shado-ba tök mind1, hogy mennyire viszonozta és a mirakuru meg megbolondította, pl. láthattuk, hogy folyamat halucinál, látja Shado-t. Szerintem felesleges túlmagyarázni, Roy-nál is látszik, hogy mennyire agresszív lett.
  • Victor1103
    #789
    Szerintem jo volt a resz, de csak nekem tűnik az egész központi konfliktus súlytalannak? Mármint Slade utálata Oliver felé Shado miatt? Igazából Shado mindig Oliverrel kavart, a végén volt valami fellángolása Slade fele, de azt én nagyon kevésnek találom, hogy ekkora bosszúhadjárata legyen miatta. Perzse utána még történtek dolgok, de mint fő sérelem mindig ezen lovagolnak.
  • Monoton
    #788
    Ja igen amikor a híreket nézte, pont nem figyeltem. Visszanézve valóban jogos a reakció, hogy rá akarta csapni az ajtót. :D
  • SzirmosSzisza
    #787
    Nem találkozta, de be volt mondva a hírekben, gondolom onnan ismerte fel.
  • Monoton
    #786
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én nem emlékszem, hogy Laurel és Slade találkoztak már volna, szóval ez is egy érdekes szál lehet.
  • grebber
    #785
    Há hogyne hinnének neki! Legalább már nem az ismeretlen íjászt kell utálni mert nem mentette meg xy-t meg hol volt akkor amikor ... hanem már egy ismert személy lehet sanyargatni/zsarolni stb.
  • Norbi1990
    #784


    De amúgy érdekes, hogy egy vadidegen elmondja és egyből elhiszik neki :D
  • grebber
    #783
    Remélem hoznak be majd új szereplőket akik még nem tudják hogy Oliver az íjjász! Bár lényegtelen lenne ,mert köv részbe aztán ők is megtudnák.
  • acsati
    #782
    Na ez tényleg jó rész volt. Beindultak itt az események, Slade bácsi gondoskodik itt az izgalmakról
  • Narxis
    #781
    Aztarohadt!!!
  • spike0007
    #780
    Az egyik legjobb rész volt az évadban a mostani, de két hét múlva ami lesz az már álleejtő:

  • SzirmosSzisza
    #779
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Durva, hogy a promóban úgy volt beállítva, hogy komoly harc jelenet lesz, aztán csak lelőtték Sladet :D
  • Narxis
    #778
    Tyűű gyerekek ez brutális volt, szegény Oli.
  • Csokiturmix
    #777
    Szerintem ezt mindenki tudja de ettől még ilyen totál béna megoldásokkal talán nem kellene operálni, ráadásul lassan az egész város be lesz zsúfolva a sorozatba, ami többnyire egyenes út a kaszához.
  • grebber
    #776
    Bármelyik akár milliárdos költségvetésű bármire rá lehet ilyen szarságokat mondani.Ezért filmek sorozatok stb közük sincs a való élethez.
    Csak sokan ezt nem tudják elviselni vagy nem tudom hogy feszt belekötnek minden szarba.
  • Csokiturmix
    #775
    Hát az lehet :) Egyébként én még mindig a szigetes részeket érzem erősebbnek a sorozatban.
  • Narxis
    #774
    Kicsi a stúdió. :D
  • Csokiturmix
    #773
    Az egész sorozat kezd átmenni családi drámába, ráadásul enyhén szólva is sok már a szereplő ahhoz, hogy mindegyikkel rendesen lehessen foglalkozni. A rész legnagyobb jelenete meg az volt, mikor Roy mondja Theanak ,hogy el kell intéznie még egy rendelést erre odébb megy 2m-t ahol a bandával hangosan megbeszélik, hogy akkor most kit, hogy aprítanak darabokra :D
  • ForzaInter
    #772
    jah:D

    azért az ilyenre figyelhetnének a készítők. oliver azért jobb elfedi magát a kapucninak és a szemvédőnek (korábban festésnek) köszönhetően csak az arca alsó fele látszik, és mindig tartsa a távolságot mikor lauerellel vagy a faterjával dumál, nem megy oda hozzájuk 5 centire:D ha közel is van általában féloldalasan vagy háttal áll.
  • Narxis
    #771
    Elváltoztatta a hangját. :D
  • ForzaInter
    #770
    hát ez tényleg nem volt valami nagy rész..

    a sarah-laurel jelenetek ultramegagiga gagyik voltak.:D na ne már hogy nem ismeri fel a testvérét, akin csak egy szemvédő volt:D:D
  • Narxis
    #769
    Sztem meg izgis volt. :D
  • Janika114
    #768
    Most komolyan? :D Epic? Olyan unalmas volt majdnem elaludtam rajta :D
  • Narxis
    #767
    Tyűűű ez brutális lesz gyerekek!!!
  • SzirmosSzisza
    #766
    Várós, remélem Roy megmenti :D
  • Norbi1990
    #765
    Következő rész trailere:
  • DasIsFuck
    #764
    pl Batmanre ez nem igaz, az legalább tényleg jól el is rejti az ember személyazonosságát.
    Nem úgy mint arrow vagy supremann féle hősök.