1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    #843
    Ha a 40 perces sorozat az utolsó 10 perc szintjén lenne akkor elvesztené a különlegességét az utolsó 10 perces jelenet(ek). :)

    Az első évad tele volt lenyilazok 10-20 embert szintű akciójelenetekkel és nagyon jó is volt de könnyen hozzá lehet szokni és épp ezért már annyira nem is nagy dolog számomra ha ilyen van a 2. évadban. Pedig biztos, hogy lesz még pl. azokkal a rabokkal akiket Slade kiszabadított.
  • Shep
    #842
    Az a baj az ilyen látványra is építő sorozatokkal, hogy mikor 1-2 évad után elkezd felmenni a főszereplők gázsija egyre kevesebb jut a költségvetésből a többi dologra és egyre inkább ez a minőségromlás várható. Elég jó és szemléletes példa erre pl. a Supernatural, lassan már egy kis művér is élmény számba megy. Tehát bizonyos értelemben a főszereplők maguk alatt vágják a fát a fizetésemeléssel. Nem véletlen ,hogy a sok évadot megélt sorozatok nagy része vígjáték, vagy dráma, ahol van 2 díszlet és kész.
  • Janika114
    #841
    Hát azt én is gyakran érzem, hogy nem egy bolygóról származunk :D De neked amúgy, az is hihetetlenül epic rész lenne, ha Laurel beszélgetne egy részen át végig az apjával :D Amúgy én szeretem nagyon az Arrowot, évad eleje pl végig nagyon tetszett, aztán vmikor nálam kezdett kifulladni kicsit, és én jobbat vártam, de ahogy olvasgatom máshol is, vannak még így páran. Mások az elvárásaink, ha tartja az utolsó tíz perc szintjét a maradék pár rész, egy szavam se lesz :D
  • Narxis
    #840
    Lehet, hogy nincs pénz erre.
  • G_ArchAngel #839
    Az egész Starling city 3 épület es négy utca, minden ugyanott történik es éjjel. Ne mondja nekem senki, hogy a rossz fiúk csak sikatorban es dobozokkal, csövekkel teli régi raktarokban élnek,
    A valóságban kocsmákban, kaszinóban, bárokban lógnának, foleg akiknek pénzük es hatalmuk van, nem ugy élnének mint a hajléktalanok.
    Rosszak a fények, a vágások - értem, hogy spórolni kell, de sokszor elkezdődik egy bunyó majd ugy lesz vége, hogy nem is érted mi történt. Egyszerűen minden részletetből árad az olcsóság: ruhák, jelmezek, járművek - nincs élet, nincs forgalom ebben az elvileg hatalmas városban.
  • Shep
    #838
    Szerintem az csak jó, ha nincs annyi állandó szereplő, kevesebbe kerül a gázsijuk és több marad az trükkökre, akciókra.
  • Narxis
    #837
    Például?
  • grebber
    #836
    Sári lelépett, anyut kinyírják---> Sári visszajön tuti ez lesz
  • G_ArchAngel #835
    Sári lelépett, anyut kinyírják, Lóri jelenkori formájában nem is szerepelt... Remelem nem költségvetés megvonás és kaszálás következik
  • Shep
    #834
    Hát megint elmaradt a csoda, bár az tény, hogy a végére nem gondoltam ,hogy ezt meghúzzák.
  • G_ArchAngel #833
    Szerintem sem unalmas, ellenben sok benne a gagyi es érthetetlen megoldás
  • grebber
    #832
    Kb én is így nézek azokra akik ugyanilyen "ez unalmas volt" kifejezéseket szórnak egy pörgős,akciódús, filmszerű akciójáték 4-5 órás végigvitele után.
    Nem értem
  • Narxis
    #831
    Komolyan mintha nem egy sorozatot néznénk azokkal akik azt írják, hogy unalmas meg gagyi... Vagy egy bolygóról származnánk vagy a franc tudja. Érthetetlen számomra, hogy hogy lehet erre azt írni, hogy unalmas...
  • Janika114
    #830
    A vége tényleg nagyon jó volt, de előtte lévő 30 perc meg megint csak unalmas volt szerintem, de ezt most elnézem, mert végre húztak egy merészet, remélem az utolsó részekre marad az utolsó tíz perc színvonala.
  • Monoton
    #829
    Egyébként úgy érzem a közeljövőben visszajön Malcolm is egy kicsit rendet rakni :D
  • Monoton
    #828
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Summer Glau :D
  • DasIsFuck
    #827
    De milyen idióta volt slade, nem is választott Oliver..:D
    meg miért nem ölte meg mindkettőt egyszerre, most miért jó neki külön-kül9ön megölni őket?

    jó kis rész volt csak lassan már semmi plusszt nem fog adni szerencsétlennek a kiléte, mert az összes szereplő tudni fogja hogy kicsoda is valójában:D
  • SzirmosSzisza
    #826
    0:12-nél azkiaz?
  • Konyigery
    #825
    Aztabüdöskurvaséáksdgáé :OO mit megléptek.:O Épp azon gondolkodtam hogy jó rész volt nyenye, de különben meg semmi extra..erre :D Hát azért kiderülhetett volna az a bizonyos dolog. De amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végülis csak átböktek rajta egy kardot, végén még őt is visszahozza Ra's Al Ghul,de remélem azért nem, egy elég tökös lépést tennének tönkre vele
  • Shep
    #824
    Most megint túl sokat várok majd :)
  • TDC Geronimo
    #823


    mai rész...wow...

    Kicsit dark knightos lett :D
  • Narxis
    #822
    Ha ennél is több akció lenne akkor már akciófilmnek is elmenne...
  • Oddball29
    #821
    Kevesebb családi drámával és több akcióval kibírnám mondjuk.
  • Narxis
    #820
    Hát pedig akinek ez se volt durva rész az menthetetlen. :P :D
  • Shep
    #819
    Te mindig ezt mondod, én meg várom a csodát de sosem jön :)
  • Narxis
    #818
    AZTAROHADT!!!!!!! gyerekek ez brutáldurva volt!!!!!! tyű a 700át
  • SzirmosSzisza
    #817
    Mi a fene, nagyon durva volt, bár a tököm tele, hogy mindig akkor történik épp valami mikor felfednének valamit :D
  • ForzaInter
    #816
    Sztem a segítői.
  • Janika114
    #815
    És a két másik szereplő Cisco meg nem tudom ki volt a másik? Flash témában nem vagyok otthon egyáltalán :D
  • xido
    #814
    a leendő feleség szerepét tölti be a net szerint..
    emlékeim szerint is..mert a karaktere benne volt a 20 évvel ezelőtti filmsorozatban is...lehet itt se crossover formában Felicity-bel fogják összehozni..
  • Darthmushroom
    #813
    Feli mondta h kikapcsolta a kamerakat
  • Isti005
    #812
    Tetszett a Flash Crossover. Esetleg spoilerben leírni valaki, hogy az említett Iris milyen szerepet tölt be a Flash univerzumban?
  • Janika114
    #811
    Na igen, ez a másik, Felicityt simán meglátta a biztonsági őr, akit csak leütöttek, aztán semmi leírást nem adott senkinek?
  • Shiwo
    #810
    én csak azon fogtam a fejem, hogy elmennek maszkba betörni, bent meg leveszik, nem foglalkozva azzal, hogy épp hány kamera figyeli őket (amelyek nem feltétlen helyben mentik le az anyagot, akár egy netes tárhelyre is mehetne a cucc) + ügyebár biztonsági őr is megláthatja az arcukat (ami végül is meg is történt..)

  • Janika114
    #809
    Ez rendben van, de azért annyira gagyi se legyen már, mint néha itt.
  • grebber
    #808
    Egyszerű,mert SOROZAT!!!!Ezt mindig elfelejtitek köze nincs a valósághoz.

    Sorozatoknál, filmeknél, játékoknál oltári nagy hiba, hogy bármit is a de a valóságban nem így van-hoz hasonlítanak.
  • xido
    #807
    ezzel kapcsolatban ott álltam értetlenül,mikor Slade-t kiütötte pár percre a robbanós nyíllal..olyankor miért nem megy oda és vagdossa szét az ütőereit vagy valahogy kivégezni,míg nincs magánál?
  • DasIsFuck
    #806
    igen, igazából itt ütközik ki, mikor nem írják meg előre a fontos részeket.

    Az ilyenek konkrétan baromira letudnak húzni egy-egy részt.
    Egyébként szerintem jó rész volt ettől eltekintve.

    Én a 2-vel ezelőtti részt tartom az abszolút mélypontnak.
  • Janika114
    #805
    Sztem meg nem volt egy nagy rész, a vége fele meg az a kamu feszültség keltés iszonyat gagyi volt, amikor Oliver benyögi, hogy azért nem beszélt eddig az ellenszerről mert szégyelli, hogy anno nem használta, hanem meg akarta ölni. Ezt a marhaságot... Remélem visszatér év eleji szinthez a végére a szezon.
  • Oddball29
    #804
    Biztos direkt csinálják a rendezők, de az fergeteges, amikor Oliver szórja a hamut a fejére, és az asszony helyreteszi. Nem Sárika, a másik.