1717
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    Neeeeeem
  • DasIsFuck
    Sara elképesztően szarul néz ki a "munkaruhájába".
    Meg bénán is néz ki...
  • Narxis
    Pedig már nagyon kellett, szegényt rendesen a sötétben tartják. Am. epic rész volt.
  • SzirmosSzisza
    Ez a Theas szál nem kellett volna bele :(
  • RatBaG #751
    diggle úgy becsapta az ajtót, hogy a díszletfal belremegett, rofl :DDD
    ez a drone-os jelenet meg minden eddigit alulmúlt.
  • Oddball29
    Már a régi Batman TAS-ban is ő volt.

• Konyigery
    És elvileg pont az a Tara Strong volt itt is, aki az Arkham Cityben volt Quinn hangja. :) Nem bánnám ha behoznák a karaktert. :D
  • Narxis
    loooool
  • Oddball29
  • Shep
    Nicsak, még Harley Qinn-t is megvillantották.
  • DasIsFuck
    Harley Quinn.

• acsati
    Hm, ki ő? Én nem igazán vágom a képregényeket, de érdekel kiből mi lesz? :D Spoilerbe elárultok nekem pár infót?
  • DasIsFuck
    Egészen biztosan:)

habár nekem még a régi batman animációs sorozatbeli formájából "szimpatikus"
    Ez a ribancos stílus nagyon gyér.
  • Narxis
    Annak a cuccnak mi a neve amin edzenek? Pl. a mostani részben is Sarah. Szerzek én is egyet és indulhat az arrow edzés. :D
  • ForzaInter
    Ja, jól eltűnt.:D
  • SzirmosSzisza
    Szerintem innen és amúgy mi lett Summer Glauval?
  • Isti005
    Hát nagyon olyan volt!!! :)
    Amúgy most én felejtettem el valamit a kroábbi részekből, vagy az újdonság volt, hogy Oliver ismerte a fakate nőt az ARGUS-tól? Sőt még úgy is tűnt, mintha a szigeten lett volna a csaj, mert ismerte Slade-et és a haláláról is tudott.
  • Oddball29
    Na, csak nem????

• spike0007

• spike0007

https://pbs.twimg.com/media/Bifcju9CYAEe6dj.jpg

Közben zajlik a testvérsorozat a The Flash forgatása is szépen! :)
  • Narxis
    lol
  • SzirmosSzisza
  • ForzaInter
    Én nagykèpernyőn néztem full hd/ben de én ilyet nem láttam pedig még a képet is megállítottam.:D
  • ForzaInter
    Uhh, nagyon komoly rész volt! Slade kurva jó főgonosz, Manu Bennett jó választás volt a szerepre.
  • Norbi1990
    Március 19-i rész trailere.
    Lesz itt ákcijó :D
  • Norbi1990
    Lehet tudni még hány rész lesz a mostani(2.) évadból?
  • Isti005
    3 perces előzetes az évad további részeihez: http://www.sorozatjunkie.hu/2014/03/07/delelotti-video-1-arrow-2/
  • Darth Sith
    ott volt a 2 évad első részének elején a szigeten a maszkja, amelynek a szeméből állt ki egy nyíl, biztos, hogy ő lövi ki :)
  • xido
    a végén kezdem azt hinni,hogy

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

nem Oliver lőtte ki Slade szemét,hanem rákattant a mirakuru-ra és kivetette Ivo-val,hogy kísérletezzen vagy valami ilyesmi...
  • DasIsFuck
    Akkor nem lett a bekkattantság elég jól kijátszva, mert kb annyi történt hogy mikor megkapta a szérumot kicsit dühös lett, aztán visszaállt a régi kerékvágásba az agya, majd hirtelen a semmiből rájött az 5 perc...
  • Shiwo
    csak nekem tűnt úgy, mintha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Slade "hiányzó" szeme haloványan látszódna a smink mögött

• Narxis
    Miért hiteltelen? Szerintem jól felvezették, hogy a mirakuru miatt vadállat lesz az emberből. Már a Shado sztori előtt is megölte volna Olit simán. Bekattant a fickó végleg, kb. ennyi a lényeg. Kivi vok, hogy Roy-al mi lesz.
  • DasIsFuck
    Azért egy kicsit nagyobb traumát jobb lett volna sladnek kreállni, mint a shados halál főleg ilyen körülmények között..
    csodaszer ide, csodaszar oda ez így nagyon hiteltelen, főleg hogy Oliverrel mennyire összejöttek, ahhoz képest eleve a körülmények olyanok voltak amiből nem sok választaási lehetősége volt olivernek.
    Összevetve hogy mennyire meg akarja kínozni olivert így slade nagyon nem stimmel, ok ölje meg vagy akármi, de nem indokolja slade nagy bosszú tervét ez az elősztori...

úgy érzem ez a szigetes rész túl nagy szerephez jutott, miközben nem volt eléggé felépítve, speciel nagyon érződik rajta hogy részről-részre duzzasztották a szigetes történetet.
  • Isti005
    Hihetetlen, hogy így szét van tördelve az évad. De jobb későn, mint soha!
  • Konyigery
    Sajna nem. Elvileg megint egy hét szünet lesz...-.-
  • Narxis
    Brutáljó volt, Slade Wilson 4ever!!!
  • Isti005
    2x15: Talán az idei legjobb rész volt. Nagyon magas a léc!
    Jövőhéten pedig Suicide Squad :DD
  • Isti005
    ráadás: [img=http://www.kephost.com/thumb/2014/2/28/a1_2014_2_28_o8sx2oigbs_tn.png]
  • Isti005
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2014/2/28/a1_2014_2_28_n380s9ba39_tn.jpg]
  • szucsy89
    képt!!