154
  • teddybear
    #114
    Modor!!!

    Az amerikaiaknak nem volt hadrendbe állított sugárhajtású gépe a világháború alatt.

    A RAF Vadászgéprepülő Parancsnokság feljegyzéseben nincs Gloster Meteor - ME 262 párharcról szóló feljegyzés. A Gloster Meteorral lelőtt gépek többsége V-1 volt, meg néhány dugattyús gép. ME 262, vagy más sugárhajtású nem volt a listán.
    Találkoztam ilyen tartalmú oldalakkal a neten, de más hülyeséget is leírnak itt.
  • NEXUS6
    #113
    A britek amúgy ebben mindig jók voltak. Ahogy a római mondás tartja: Divide et impera. Állj a gyengébb mellé, győzzétek le ketten az erőset, állítsd vissza a bizonytalan állapotot és te leszel az igazság bajnoka, minden gyenge téged fog imádni.

    Ha nincsenek angolok akkor Napoleon 200 éve már megteremtette volna az egységes Európát, modern polgári törvénykönyvvel, egy erős prezidenciális kormányzással, kb mint az USA.
  • NEXUS6
    #112
    Abszolút, hiszen az összes nyugati történelemkönyv ezt írja.


    Másrészt 2 háborút sikerült addig elhúznia, hogy több millióember haljon meg pluszban, jelentős angolszász veszteségek nélkül. 2X megakadályozta, hogy valami egységes Európa kialakuljon, fenntartotta azt status quot és a széttagoltságot, ami a Brit-világbirodalomnak kedvezett, miközben a történelmi fejlődés láthatólag rég túllépett ezen.

    Ezen kívül tényleg egy pozitív ember volt, van két mondása, ami nagyon teccik és kapcsolódik az olimpiához is: "Csak semmi sport!", illetve "Az vagy amit beviszel a szervezetbe". Ő pl. rengeteg whiskit vitt be a sajátjába.
  • Bannedusermail
    #111
    Churchil pozitív figura a történelemben.
  • Bannedusermail
    #110
    A V1 sugárhajtóműves volt. Pulsejet volt.
  • Bannedusermail
    #109
    Nem baumeg, Me-akárhány gépekkel csapott össze angol vagy amerikai fasztuggya milyen sugárhajtású gép a háború utolsó heteiben. Mi a faszt nem értesz ezen? Nem V1, hanem Me gép ellen. Tudom mi a különbség a kettő között.
  • Papichulo
    #108
    Zsenialis, hogy ismet egy forrasmegjeloles nelkuli wikis cikkel probalkozol...

    Azt ugyan senki sem allitotta, hogy ezek a gepek eszlelhetetlenek. Ha visszaolvasol, pont en irtam, hogy csak az eszleles tavolsaga ketseges. Az altalad hivatkozott eljarasok nagyresze elmeleti modszer es a gyakorlatban nem hasznalhato. Foleg nem GCI-ra vagy tuzvezetesre. Pedig ez lenne a lenyeg.

    Ezenkivul sehol sem latom ezt az allitasodat bizonyitva: "a mobil hálózatokban a repülése zavart idéz elő"

    Amire te hivatkozol azon modszer szerint a mobiltelefonok adotornyait hasznalnak jelkibocsajtasra, melynek jeleit egyeb tornyok vennek es ezt kene egy komoly szuperszamitogeppel feldolgozni es SZERENCSES ESETBEN meg tudnak mondani, hogy egy radarreflexio az madar vagy esetleg egy B2. Ez nem csodafegyver, hanem egy elmeleti lehetoseg, mely talan mukodik, talan nem, de iszonyatos infrastrukturalist befektetest igenyel es csak korlatozottan hasznalhato, de ebben az esetben is kizarolag felderitesre, cellekuzdesre NEM. Mindenesetre semmilyen "zavart" nem okoz a gep a mobil rendszerekben, ahogy te azt allitottad. Itt egy komolyabb cikk az MIT-tol (remelem ez elfogadhato forras neked), ami elmagyarazza az egeszet: http://tech.mit.edu/V121/N63/Stealth.63f.html

    hint: A jovoben hasznalhatod a copy+paste funkciot is, mely a legtobb modern OS-ben megtalalhato. Nagyban csokkentened a gepelesi hibak szamat ;)
  • Molnibalage
    #107
    Stop. Nem azonosítani tudod. Észlelni. Az azonosítás totál más barátom...
    Bi és multistatik rendszer nincs, egyelőre szép elmélet semmi több...
    Az utolsó is nettó marhaság, mert kienmatikailag lehetetlen. A bombatér 1-2 másodpercig van nyitva, annyi idő alatt fizikailag nem érne oda a rakéta, ha azonnal indítanád. És akkor meg nem esett szó olyasmikőrl, hogy a személyzet és a rendszer reakciódideje.

    No offense, de pont a magadfajta vérpisitknak írtam a HT összeefoglalót.

    Részinformációkból kaptiális marhaságot építesz fel...
  • MacropusRufus
    #106
    ""Sőt mind a két képet ki lehet mutatni azáltal, hogy a mobil hálózatokban a repülése zavart idéz elő"
    Egyaltalan nem. Mar eleve hulyeseg a felvetes, de amugy is szigoru EMCON alatt repulnek ezek a gepek."

    lopakodó égpeket a követező módszerekkel lehet azonosítani:
    - méteres hullámhosszúságú radarok alkamlazása (tudod 1950-ben is ilyenekt használtak + ilyennel mérték be Irakban a lopakodót)
    - Bi statukis és multi statikus lokátorokkal
    - kommersz infrastruktúra felhasználása <--- ez a mobil és egyéb hálózatok
    - Tarma-rendszer (bár ez kicsit olyan scifis)
    - gyorsválaszidejő rakétarendszerek (mikor bombázni kezd nyitja a bombakamra ajtaját és az láthatóvá teszi a randaron)

    na mentem.






  • Molnibalage
    #105
    Szerintem olvasd el a HTKA-s cikkemimet, mert nagyon rád férne...
  • MacropusRufus
    #104
    teljesen igazad van.
    De a vita köztünk nem a típusáról volt, hanem, hogy az egyik miért nem lopakodó amikor a másikat még le is lőtték annó mert a radar bemérte:

    "Egyetlenegy F–117 veszett el bevetés során. 1999. március 27-én a koszovói konfliktus során a Jugoszláv Hadsereg 250. rakétadandárjának 3. zászlóalja egy SZ–125 Nyeva-M légvédelmi rakétával lelőtte a 82-0806-os számú F–117A-t. Wesley Clark és más NATO tábornok szerint a jugoszláv légvédelem az F–117-eseket régi, nagyobb hullámhosszú szovjet radarral mérte be. A gép lopakodó tulajdonsága eső esetén, illetve nyitott bombakamra ajtóknál elvész, és a két tényező együttállása miatt a gépet látni lehetett a radaron. A pilóta sikeresen katapultált és később amerikai mentőegységek kimentették. A repülőgépet kilövő alezredes Dani Zoltán vajdasági magyar volt.[1][2]"

    egyébként meg: azért nincs igazam mert az egyik ilyen a másik meg olyan bombázó??? Hol kapcsolódik ez ahhoz, hogy melyik hogyan veri vissza vagy nem veri vissza a radarjeleket??
  • Papichulo
    #103
    "az én infóim is onnan jönnek mint it tmindeki másnak: netről."

    Nem minden website teremtetett egyenlonek. Wikit nem fogadjuk el hitelesnek, ha van ennel jobb forras.

    Mi a baromsag? Sorolom:

    "Sőt mind a két képet ki lehet mutatni azáltal, hogy a mobil hálózatokban a repülése zavart idéz elő"

    Egyaltalan nem. Mar eleve hulyeseg a felvetes, de amugy is szigoru EMCON alatt repulnek ezek a gepek.

    "Viszont az SR71 a korának megfelelően lopakodó képeségekkel bírt"

    Mivel abban a korban nem voltak a mai besorolas szerinti lopakodo kepessegek, ezert nem is birhatott ilyennel.

    "Az F117A meg a következő generáció volt."

    Nem. Az volt az elso generacio, ahogy a globalsecurity-n is irjak. Ez a site MINDENBEN uti a wikit.

    "Mint ahhogy a B2 is az F117A leváltására készűlt"

    Nem. Az egyik egy taktikai gep, a masik strategiai. Semmi kozuk egymashoz.

    "az F117A leváltására készűlt, akár csak most az F22"

    Az F22 meg egy air superiority fighter. Megintcsak semmi koze az elozoekhez es nem is valtanak le oket egymassal.

    "azok joval nagyobb teljesítménnyel dolgoztak mint a mostaniak."

    Nem. Azert erzekelik mivel mas hullamsavban dolgoznak. Ezert is nem pontosak es ezert is nem lehet tuzvezetesre alkalmazni.

    Elegedett vagy? ;)
  • Molnibalage
    #102
    A B-2 és F-117 nem azonos kategória. Az egyik taktikai, a másik meg strat. bombázó. Lásd köetkező poszt, ennyi marhaságot egy kommentben...
  • MacropusRufus
    #101
    mi volt az ami baromság?
    Ui. az én infóim is onnan jönnek mint it tmindeki másnak: netről.
    Itt egyetlen egy olyan ember nincs aki benne volt a tervező csapatban.

    Én azt írtam amit a gépekről találtam.
    Az egyik 17 évvel a másik elött jelent meg és már az is bírt lopakodó képeségekkel. Ezt írtam.
    Erre megkaptam, hogy hülye meg tudatlan megafaszomtudjamégmivagyok.
    Mert itt a fórumon, csupa radarménök, lopakodásban jártas mérnök, kölünböző radarjel elnyelő anyagokat fejlesztő mérnök van, akik egyébként ugyan ilyen mélységben értenek a mikroelektronikához, az komp.víruskhoz, at ATM-ekhez, a rentinascannerek kijátszásához, egyáltaáln az informatika minden ágához. ÉS én vagyok a vitzes????

    Think again...
  • MacropusRufus
    #100
    a lopakodás és a radar számára láthataltanság nem azonos.




  • Papichulo
    #99
    The bullshit is strong with this one :)

    Ne haragudj, de megszamlalhatatlan baromsagot hordtal ossze... szerintem olvass utana az egesz kerdeskornek.
  • MacropusRufus
    #98
    az F117A és a B2-öt is látják a hidegháborús távolfelderítő radarok.
    Sőt mind a két képet ki lehet mutatni azáltal, hogy a mobil hálózatokban a repülése zavart idéz elő. Ergo: egyik sem tekinthető ténylegesen lopakodónak.
    Viszont az SR71 a korának megfelelően lopakodó képeségekkel bírt. Az F117A meg a következő generáció volt. Mint ahhogy a B2 is az F117A leváltására készűlt, akár csak most az F22... De mindegyik látható a régi 60 éves radarokon.
    Oka: azok joval nagyobb teljesítménnyel dolgoztak mint a mostaniak.

    De ebből nem kell vitát nyitni ui. pont leszarom, hogy mit lehet látni és mit nem. Gondoltam csak kiigazítalak mert akárhogyan is nézem:
    "Stealth and threat avoidance" = lopakodás és a fenyegetés elkerülése....
    biztosan hülyék voltak és ezért adták neki ezt a neved....

    "The SR-71 was the first operational aircraft designed around a stealthy shape and materials."
    ezt meg csak azért írják le, hogy mi usákok milyen überfaszacsávók vagyunk...
    na mind1
    legyen neked igazad.
  • teddybear
    #97
    Bocs, de pont az általad említett adón szokták mondani az extrém sebességgel érkező UFO-król szóló radarészleléseket. Ami pedig többnyire SR-71 repülést jelentetett. Szóval, amit egy civil radar is érzékel, az semmiképp nem lehet lopakodó.
  • teddybear
    #96
    Szemtől-szemben egyetlen japán sem mert volna kezet emelni rá, de egy diktátornak ellentmondani minden korban sötét jövőt jelent. A kényelmetlené vált uralkodókat hagyományosan félreállítják, vagy elteszik láb alól.
  • Papichulo
    #95
    "The F-117A Nighthawk was the world's first operational aircraft designed to exploit low-observable stealth technology. " - http://www.globalsecurity.org/military/systems/aircraft/f-117.htm

    A wiki meg el is fogadhato, ahol nem ekkora baromsagot ir es ahol nincs autentikusabb forras. Itt van :)
  • Molnibalage
    #94
    Aki discovery filmből tájékozódik, az nem normális. Gyak. minden HT dokumentumflim elérte már a ZSkat színvonalat.
  • Molnibalage
    #93
    Szeritnem akik wikis linkekkel akar érvelni HT-nél, az nem oktasson ki mást HT-ről - főleg azt, aki igencsak képben van - mert max. nevetség tárgya leszel...
  • MacropusRufus
    #92
    akkor nézd meg az 51-es körezről szóló másort ahhol az SR710-es tervező csapata/berepülő pilótája nyilatkozik.
    Lehet, hogy marhaság - szerinted - de szerintük nem annyira.

    "he SR-71 was designed to minimize its radar cross-section, an early attempt at stealth design.[17]"
    tehát ez volt az első, ami már rendelkezett valamiféle randarárnyékolással.

    és ez 17 évvel az F117A elött volt első repülése elött volt.

    SR71 angol wiki
  • Molnibalage
    #91
    Ha megölték a császárokat, akkor hol volt tekintélye...? Cukormáz...
  • Molnibalage
    #90
    Tessék. Több száz km távolságból kényelmesen felderített a méteres hullámhosszon működő szovjet EW radar...
  • MacropusRufus
    #89
    a Szovijeteknek jóval elöbb volt sugárhajtművök mint a náciknak!
    keressél rá valamelyik torrent oldalon: titkos szovijet repülők névvel volt fent
    viszont a barom Sztálni miatt nem vetették be időben. A németek meg dobtak egy fricskát az oroszoknak: az ő sugárhajótművel szerelt gépüket diszitált orosz pilóták vezették a régi császári oroszország felségjelével, gy.k. úgy nézett ki, hogy a császári oroszok lövik a szovijeteket :)

    De bővebben a feljebb már említett műsorban láthatsz/hallhatsz
  • Molnibalage
    #88
    Bocs, hogy belekotty, de orbitális marhaság. Az SR-71 rohadtul nem volt stealth...

    http://www.fromtheinside.us/thinking/Groundspeed_Check.htm

    Szerinted a civil kontroll hogyan csinálta meg a speed checket...?

    Van egy kép, ahol a szovjet radar levöveti a SR-71-et és a MiG-25 elfogását vezette. Majd, ha megtalálom linkelem.

    Kicsit kezdem unni, hogy vagy tizedjére cáfolom ezt az UL-t...

  • Papichulo
    #87
    "Az SR-71-et látták az oroszok a radaron"

    Minden stealth gepet lehet latni a radaron, csak a tavolsag a kerdeses ;)
  • teddybear
    #86
    Az SR-71 csak "alacsony felderíthetőségű" gép volt, részben a repülési jellemzői, részben az alakja miatt. Nem lopakodónak tervezték, hanem, mint a HO 229, kis radar-visszaverő felülettel bírt.

    Az SR-71-et látták az oroszok a radaron, csakhogy a repülési útvonala matt nem tüzelhettek rá. Észak-Korea viszont többször is megpróbálta rakétával lelőni, sikertelenül.

  • teddybear
    #85
    Ami a császári hatalmat illeti, ebben az időben olyan személyi kultusza volt, amit európai ésszel nehéz felfogni is. A császárt Amateraszu Ómikami, a napistennő egyenesági leszármazottjának tekintik, a japán uralkodóház a hagyományok szerint több mint 3000 éves! A jelenlegi uralkodó, Akihito, már a 125.-dik a sorban!
    Apja, Hirohito, 1947 januárjában, a békeszerződés részeként, nyilvánosan lemondott isteni eredetéről, de arról szó sem volt, hogy császári címéről is lemondjon. Bár egyik-másik bunkóbb amerikai politikus ezt követelte, de a várható japán reakciók miatt inkább eltekintettek a lemondatásáról.

    Viszont ami a világi hatalmat illeti, azt nem gyakorolták a japán uralkodók, egy kivétellel. Az ókortól egészen 19. század végéig a sogunok, a katonai vezetők kezében volt az uralkodói hatalom.
    Az egyetlen kivétel, a Meidzsi - restauráció uralkodója; Muichi császár. Az ő vezetésével nyitott Japán a világ felé, és véget vetettek a Tokugava-érának az utolsó sogun dinasztia uralmának, a társadalom modern átalakításával.
    Ettől függetlenül, a japán császárnak mindig olyan vitathatatlan tekintélye volt, hogy a közvetlen parancsának még a legvadabb, legerőszakosabb sógunok sem mertek ellentmondani.
    Az egyik császár a 16. században Nobugamának megtiltotta egy templom lerombolását, úgyhogy a sogun a parancs felolvasása után meghajolt, és elvezette a seregét. Hirohitó szintúgy bármikor betilthatta volna a háborút, más kérdés, hogy meddig élt volna még utána. Hagyományosan a túl kényelmetlennek bizonyuló uralkodók nem voltak hosszú életűek.
  • MacropusRufus
    #84
    bocsi, hogy belekoty: az első lopakó gép nem az F117A volt, hanem az SR71.
    Már csak az idők miatt is:
    F117 első repülése 1981-ben volt az SR71 meg 1964-ben.
    Volt egy műsor az 51-es körzetről és itt is említik ezt (azt hiszem a Discovery-n volt).

    SR71
    F117A Nighthawk
  • Molnibalage
    #83
    A császárt nem ilyen érzelmi okok miatt hagyták meg tudtommal. Részben a japán szellemiség miatt, meg a jenkik belátták, hogy erre politikai okokból is szükség lehet.
  • kvp
    #82
    Hat igen, a japan vezerkar felaldozta volna a teljes civil lakossagot a becsulet meg egyeb dolgok miatt. A csaszar volt az egyetlen vezetojuk, aki az emberekre gondolt es probalta oket megmenteni. Vegul nagy nehezen osszejott neki. Nem veletlen, hogy a bekeszerodesben meghagytak a helyen. Egyebkent meg az alternativa egy nagy amerikai es szovjet veszteseggel jaro megszallas lett volna, a nemetnel joval kevesebb tulelo civillel es egy nemet modra ketteosztott japan. Nagyjabol ez a szovjetek kivetelevel mindenkinek rosszabb lett volna, hosszu tavon meg nem tudjuk milyen lett volna, ha a haboru utan japan nem tudja atvenni a gyartasban azt a szerepet amit most eppen kina tolt be.
  • norbi99
    #81
    Az A-12 Avenger-re először azt hittem hogy B2-Spirit.Elég nagy a hasonlóság.Az hogy egy gép nem kerül aktív szolgálatba,még nem jelenti azt hogy a fejlesztése során szerzett információk egy későbbi gépben nem kerülnek felhasználásra.
  • mad mind
    #80
    A császár már Okinawa megszállása előtt egyezkedni akart az amerikaiakkal, de nem volt meg a kellő támogatottság a katonai vezetőknél. Kellett valami, ami arcvesztés nélkül lehetővé teszi a kapitulációt. Az atombomba volt a császár lehetősége.
  • Molnibalage
    #79
    Ez valahol szánalom, wikivel érvelni olyan oldallal szembe meg olyan adatokkal, mint amit kaptál. Kemény...
  • Molnibalage
    #78
    Nem, nem képviselték. Dettó az, mint a Yamato esete. Attól, hogy kurva nagy volt, attól még nem volt fejlett...
  • Papichulo
    #77
    " de az Intruderek támadása meg még egész jó is"

    Hat meg a Stephen Coonts konyv, a Flight of the Intruder mennyivel jobb :)

    Ha esetleg valakit erdekel a tema, szerintem a legjobb vietnami USAF regenyeket Tom Wilson irta es Thud alakulatokrol szolnak. A trilogia elso kotete a Termite Hill, melyben egy Wild Weasel szazad all a kozeppontban. A szerzo szolgalt is Vietnamban, tehat eleg autentikus minden: "During his 500 hours of combat flying, he earned four Silver Star Medals for gallantry and three Distinguished Flying Crosses for heroism." Csak ajanlani tudom mindenkinek!
  • Papichulo
    #76
    "Te most tényleg a mondatszerkezetbe kötsz bele?"

    Nem, nem a mondatszerkezetbe kotottem bele, hanem abba, hogy hulyeseget mondtal, de nem vagy hajlando elismerni. Az off topic-ra meg pont te terelted a temat a harckocsikkal... en csak korrigaltam a hibaidat. Ennyi. De ugy latom most mar ervekkel nem megy a vita, hanem megy a tereles. Ismetlem magam: "mondtal egy nagyot, ami hulyesegnek bizonyult. Ismerd el es lepjunk tul rajta!"

    Arrol meg mar ne is beszeljunk, hogy meg az altalad linkelt wiki oldal is forraskent adja meg a siteot, amit mar korabban en ideztem es mely konkretan ellentmond neked... javaslom, hogy nezd meg az emlitett tablazatot:

    Penetration Table 03: T-34/85, JS-122.
    Tiger I vs. JS-122 (88 mm KwK) / JS-122 vs. Tiger I (122 mm A19)
    Front: Turret 100 m 1500 m
    Mantlet 100 m 500 m

    ps: A kedvedert megprobaltam bemasolni a tablazat egy reszet, de ugyis szet fog esni... remelem ertelmezni tudod az adatokat ;)
  • menetrend
    #75
    Te most tényleg a mondatszerkezetbe kötsz bele?
    Az egész onnan indult hogy anno a B2 hasonlít a németek Hortenjére.
    Ahelyett hogy G.N. lennél, értelmezhetnéd is a dolgokat. Így is eléggé Off lett a téma.