136
Lucasarts új Star Wars játéka
  • Caliph
    nyugi majd lesz hozzá jedis kiegészítő :D
  • Ryder62
    Kotor 2 óta nem volt említésre méltó SW játék. Az ilyen force unleashed félék el is tűntek a süllyesztőben.

Szerintem Coruscant igen jó helyszín lenne. Az meg hogy nem jedi/sith párossal megyünk, fura, de hát kell egy kis változatosság.
  • Shiwo
    nem szint az...

hanem utalás Boba Fett-re, aki ügyebár elég ismert fejvadász
  • Caliph
    ami az sw világból hiányzik jelenleg az egy fasza kis űrszimulátor. (xwing,tie figter,xwing alliance)
  • Muki100
    Dark Forces 1/2 :)
  • Calver
    terroristák. egyesek lázadóknak hívják őket, ők pedig önmagukat hősöknek tartják, de ez senkit ne tévesszen meg.

van potenciál Star Wars világában még bőven, pl én szívesen megnéznék egy játékot, ami Ep VI után játszódik - lehetne mondjuk a karakter egy szegény közember, aki, miután lemészárolták a családját banditák/csempészek/akármik, hála annak h a terroristák ugyebár sikeresen kivégezték a galaxis egyetlen rendfenntartó szervét (és eszük ágában sincs helyettesíteni, mivel ők hősöknek képzelik önmagukat a saját kis világukban, valamint mert a köznép egyáltalán nem támogatja őket) bosszút esküszik. kezdődhetne az egész egy aprócska mészárlással az elkövetők között, majd mondjuk eljutna a felismerésig, h erről mind a terroristák tehetnek, és a nagy fináléban gyors és kegyetlen véget vethetne a Skywalker családnak egy kedves aszteroida segítségével.

na egy ilyen SW játékot tényleg élveznék!
  • AnuluWork
    Király! De remélem nem 1313 szintig fejlődhet majd a karakter!

Viccet félretéve. Erről a 1313 szintről van szó a könyvekben? Csak mert nem olvastam SW könyveket, és fog sincs, hogy a Coruscanton ez hol lehet. A TORban főleg a sith oldalt vittem, nem emlékszem, hogy nagyon feszegették volna a témát. Oké, hogy itt él a söpredék. Kb. úgy tudom elképzelni, mint az Emlékmásban a Marson lévők szintjét. A TORban amúgy a Coruscant baromi idegesítő volt ...
  • Kongy
    Nagyon várós!:)
  • LasDen #8
    nekem mondjuk a gears of war jutott eszembe...:D
  • Fresh Duke
    Pont arra gondolt, hogy valamit a Star Wars Univerzumon kívül...
  • tigeroo
    mert a starwars univerzumban milyen potenciál van még?

-jedik
    -sithek (későbbi korban a birodalom)
    -fejvadászok/csempészek

...

-fűszerbányászok?
  • Narxis
    Remélem azért majd Jediként is apríthatjuk az ellent.
  • Sir Quno Jedi
    Mass Effect Coruscant? :D
  • Ironman2
    Uncsi! Valami újat alkothatnának Lucas bácsiék.'77 óta ezen lovagolnak még.
  • roblee
    Ez egy igazán üdítő hír...köszi!
    Már rá is kerestem és csak annyit mondhatok...várom az első videókat!!!
  • Pluskast
    Nos nemrég bukkantam rá egy hírre miszerint lucasék új star wars-os játékba kezdtek, Star Wars 1313 címmel. A játék stílusát tekintve TPS lesz, ám üde felfrissülést jelenthet, hogy ezúttal nem jediként kell majd öldösnünk a rossz fiukat, hanem fejvadászok leszünk Coruscant alvilágában.

Hivatalos oldal

képek: