136
Lucasarts új Star Wars játéka
  • Ryder62
    #96
    Húzd ki a nullát és rendben vagyunk.
  • Sir Quno Jedi
    #95
    Örülnénk mi 30 óra tömény akciónak, de sajnos a töredéke dívik csak.
  • Although
    #94
    Hát igazából csak azokat hallgatom akik akciójátékkal játszanak az ismerőseim között. És mindig sírnak évről, évre rövidebb a tényleges játékidő egy akciójátékban, úgy emlékszem 30 óra ami mondva van most. Gondlom nem mondták rosszul? Most töménynek neveztem de nevezzük játékidőnek.
  • Sir Quno Jedi
    #93
    Őőőő, te hol láttál 30 óra tömény akciót??? Szerintem erősen el vagyol tévedve az eksöngammák játékidejét tekintve. Legalábbis szingliben. :DDD
  • Although
    #92
    Ez csak egy köntös. De okos csapat ezzel a logoval több pénzt fognak keresni mintha Crysis 4 néven tennék. Nem mondom hogy rossz aki szereti az akció játékokat és megér 11e forintot neki 30 óra tömény élmény(több nem lesz) elmézve az akció játékok átlag játékidejét ami persze tök jó dolog ha valaki napi 1 órát játszik vele, mondjuk nekem se lenne rossz az esti 3 órával. Szóval biztos nem rossz vétel. De nekem max 2e forintot ér meg.
  • Optimus Prime
    #91
    Csak túlfejlett az egyéniségem, de senki nem érti a "humorom".
  • Master91
    #90
    13. havi fizetés ?
  • Optimus Prime
    #89
    2013.13.13
  • Ryder62
    #88
    Mass "Star Wars" Effect.

    És ennek csak örülök :)

    Megjelenés gondolom 2013 (eh ez a sok 13)
  • Agamemnon
    #87
    Fejlesztői napló a Star Wars 1313-hoz

    Valljuk be, a Jedi Knight és a Knights of the Old Republic sorozatokon kívül az utóbbi években nem sok jó került ki a Star Wars univerzumból. A Force Unleashed rajongói most biztos homárvörös színben játszanak, de amit azok a játékok nyújtanak, nem igazán hozzák a Star Wars hangulatot. Viszont a 1313-ban sokkal "földhözragadtabb" módon ábrázolják majd az univerzumot, nem lesz benne túl sok Jedi, viszont annál több lézer és idegen faj. A helyszín, ahogy már megtudhattuk, Corruscant mélye lesz, azaz egy sötét, ipari környezet, ahova - ahogyan a börtön ablakába sem - soha nem süt be a nap.
    A fejlesztők a beszámolóban sok érdekes részletre is rávilágítanak, valamint láthatunk gyönyörű koncepciórajzokat és játékbeli bejátszásokat is, melyek eddig nem voltak megtekinthetők. Azt hiszem, ha eddig az univerzum rajongói nem voltak kellőképp felcsigázva, most már fel lesznek.

    Forrás: Playdome

  • Hazugadmin
    #86
    Mit vársz egy fostaliga gameszartól, akiknek 1 eredeti gondolatuk nincsen, és még a német vagy más nemnet gameszarjából is csak másolni, és azt is szarul, hibákat generálva.
  • Optimus Prime
    #85
    Tényleg, vagy mint 8T-88 a Jedi Knight-ból.
  • Master91
    #84
    Szerintem fejvadászok vagy zsoldosok mint IG-88.
  • Optimus Prime
    #83
    Ez tényleg real-time grafika? Mert akkor brutális, úgy összhatásban.
    Azok a droidok kik? Kapásból Grievous testőrei ugranak be róluk.
  • Ulthane
    #82
    gamescom trailer

    Faszán hangulatos lett!
  • morzsi555
    #81
    Rise of The Empire Era - 1,000-0 Years Before A New Hope:

    After the Sith went into hiding, under the rule of two, master and apprentice, through the beginning of "Episode IV: A New Hope."

    Rebellion Era - 0-5 Years After A New Hope:

    "Episode IV: A New Hope" through the founding of the New Republic one year after "Episode VI: Return of The Jedi."
    link

    Nincs olyan, hogy birodalmi era, a kép alapján a játék a Rebellion Eraban fog játszódni, nem írtak nagy hülyeséget.
  • wedge31
    #80
    Semmi különleges nem lesz benne de az nálam már egy jó pont, hogy nem lesznek benne jedik és elhagyják a kiddys jar-jar vonalat amitöl frászt kapok.
  • Ryder62
    #79
    Ennyit olvastam el a cikkből: Az új remény résznél a narancs téglalapban: "végre valahára nem ostoba rohamdroidok és klónkatonák ellen kell harcolnunk" Mér b+ a force unleashed 1 és 2-ben mik ellen harcoltunk? Roham droidok ellen?

    Nyomorék gémszar azt sem tudja hogy mit ír az író. A fent említett játékok tipikus birodalmi éra tipikus birodalmi katonákkal (is) Itt meg úgy állítja be mintha az utóbbi 10 évben nem lett volna ilyen játék.

    Ráadásul még azt is odaírja hogy ez egy jó irány hajrá lukasarc.

    Szóval kapunk egy szokásos birodalmi éra star warsot és a gémszar szerint ez olyan különleges ... wáó ...
  • Calver
    #78
    ohhai
    na hess.
  • sherlock1
    #77
    Hazudozzál még egy kicsit. :D És tök jó lenne, ha nem offolnád szét a topikot.
  • tutituti
    #76
    Aha ezt nem tudtam.így érthető.
  • Calver
    #75
    ó, olvassa ő, küldött már el egyszer a jó édes anyámba amikor meg mertem említeni, h talán spoiler mögé rakja.
  • tutituti
    #74
    mondjuk spoilerbe rakva jobb lenne ez tény.
    De nem úgy tűnik hogy elolvassa a kommenteket.
    Én azért jó párszor elolvastam a scaneket amiket berakott.
    engem nem zavar.
  • Calver
    #73
    te most ugye direkt szívatsz?

    amúgy nem csak DarkSector, sokan szeretnénk már ha sherlockocska eltakarodna a halál faszára megtanulná a linkelés/spoiler tag mögé rakás misztikus művészetét, amire már jó párszor meg lett kérve, de jól láthatóan vagy meghaladja a mentális kapacitását, vagy ívesen szarik mindenki véleményére.
  • tutituti
    #72
    Köszi a scan-t!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én már várom Darksector mikor basz le!:D
  • sherlock1
    #71


  • Master91
    #70
    Hát, úgy lett sötét jedi hogy aki létrehozta C'baoth asszem valamilyen szinten irányította. Ha nem irányította volna lehet csak valami agyilag zokni klón lett volna, nem tudom :D

    Amúgy ha kell, PM-be egyeztetünk, és elküldöm tömörítve az összes star wars könyvemet, olyan 38 darabot. Nincs most sok időm, de majd össze írhatom a listát hogy mik vannak meg.
    Androidos telefonomon olvasgatom őket kényelmesen :D Mindjárt végzek a Thrawn kezének utolsó részivel :(
  • Shiwo
    #69
    yep, klónozták..és valami sötét jedi lett a klónból..

    Mara Jade ügyebár a császár orgyilkosa volt, és utolsó parancs szerint meg kellett ölnie Luke-ot... végül a klón megölésével "teljesült" a dolog, még ha nem is egészen úgy, ahogy azt a császár eredetileg szerette volna....
  • Master91
    #68
    Klónozták, Timothy Zahn könyvében tuti "Az utolsó parancs"-ban. Ez a Thrawn trilógia 3. része.


    #65

    JKA-ba ugye vissza tért 1 Sith nagyúr, meg 1 tanonc át állt a sötét oldalra. A "Thrawn Keze " sorozatban, szintén Timothy írta,
    (A múlt kísértete, A jövő látomása) , 99-ben adták ki Magyarországba, ott Mara Jade néha meg említi Luke Skywalkernek hogy bebukott 1 diákot ( név szerint is említette, de azt hiszem nem azonos a neve a JKA-s sráccal ) , meg hogy kár volt picit Lukenak hagynia magát a Sith nagyúrral a harcban, mert kicsit rá ragadt a sötét oldal.
    Úgyhogy Timothy is tudta ezeket, csak valaki más írta meg :D JKA meg 2003 Szeptemberébe jött ki azt hiszem.
    Úgyhogy ebben szerintem tévedett a haverod. Az igényesebb SW játékokba van össze függés a könyv-filmek között ( Pl. JKA, Kotor )
  • Optimus Prime
    #67
    Luke-ot klónozták? Bár egyszer olvastam valahol, hogy Luke levágott karjából lett klónozva, ami Bespinen volt.
  • Shiwo
    #66
    pedig ha Luke-ot nem klónozzák, akkor bajosan végződött volna házassággal Mara Jade-del való "kapcsolata"
  • Ryder62
    #65
    Gondolom Pali azért mondta az 1000 évet mert onnantól volt stabil a Köztársaság. Biztos voltak hullám völgyek a régi köztársaságban.
    Ha jól emlékszem, a kotor 2-ben majdnem sikerült eltörölni a köztársaságot, vagy legalábbis már nagyon harmat gyenge volt.

    Amúgy vicces, egy haverom hatalmas nagy fan, és mondtam neki hogy a Jedi Academy nagyon jó volt anno, miért nem jön már végre egy JK4.
    Erre ilyet szól az gagyi. Kérdem miért, erre azt mondja mert elveti azokat a könyveket, játékokat stb ami az új köztársaságban játszódik (legalábbis nagy részét, egy két könyvet mondott amit elfogadott)
    Itt van az hogy Luke-t klónozzák, meg Palpatint vissza hozzák a halálból stb.
    Dehát a Academyben nem sok ilyen van. (jó leszámítva egy rég halott Sith nagyúr feltámadását :P ) Azt mondja mindegy elveti a játékot is és kész. Úgy veszi hogy azok nem történtek meg.

    Azért egy fantól sem hallani ilyet minden nap hogy egy teljes era-t elvet. Kb akkora nagy fan hogy kapásból vagy 50-60 bolygó nevet föltudna sorolni hovatartozásukkal, éghajlatukkal, fajokkal stb. Ez nem vicc. Ilyen nagy fan.
  • Shiwo
    #64
    amúgy sztem a Legacy era is megérne egy játékot/filmet/sorozatot
  • Master91
    #63
    De pont hogy azonos.
    A film 3. részében ( új trilóga) végén kiáltja ki Palpatine a Birodalmat :D Addig Köztársaság ( Régi Köztársaság nekünk, hiszen már " túl vagyunk" ezen :D )
    van fent mint forma.
  • Optimus Prime
    #62
    Ez az! Valamelyik könyvön is rajta van... azaz minden könyvön, hogy mely erából van. Egyébként az Old Republic nem azonos a New Trilogy-ssal, mert a II. részben Palpatine mondja, hogy nem engedi, hogy a Köztársaság, ami már 1000 éve(!) fennáll kettészakadjon.
  • Master91
    #61
    Én a galaxis főbb politikájára gondoltam a régi köztársaság-birodalom-új köztársaságal :D
  • Beni521
    #60
    Akkor még pontosabban, annál h old republic new republic kicsit több korszak van:

    Before the Republic era
    Old Republic era
    Rise of the Empire era (new trilogy!)
    Rebellion era (classic trilogy)
    New Republic era
    New Jedi Order era
    Legacy era

    forrás.
  • Master91
    #59
    Birodalmi korszak. Bár még a videót mindig nem néztem végig, de láttam 2-3 Birodalmi siklót leszállni ( ha jól rémlik )
  • [NST]Cifu
    #58
    Szépnek szép és reális az egész játék.

    Elnézést, de a "reális" szót messzire kerüljük el. Sem a gamelplay videókban, sem a Star Wars-ban nem nagyon találni olyat, amire illik a "reális" szó. Használjuk helyette inkább a "szórakoztatót". Az tökéletesen megfelelő és igaz is.

    Amúgy látom sokan keverik a korokat, Amiből szerintem hármat lehet összehozni: Old Republic, New trilogy, Classic trilogy. Egyébként sok változás tényleg nincs. A TOR aláz mindent. Imperial egység (Old) Republic zászló alatt, ami egy Szeparatista egység mása.

    Szerintem akkor már helyesebb a Master91 által felvázolt hármas felosztás, bár abba is bele lehet kötni, hiszen például az Old Republicot is fel lehet osztani akkor két korszakra (KotoR és TOR), és a Classic Triology utáni New Republic időszakát se kellene kihagyni.
  • Optimus Prime
    #57
    Igen, igazad is van. :D
    A könyvekből nem sokat olvastam bevallom. Emlékszem sokon ott a jelölés, hogy mely erában játszódik.

    Egyébként a 1313 akkor most mikor játszódik? Az egyik videóban mintha azt mondták volna, hogy a két trilógia között.