136
Lucasarts új Star Wars játéka
  • yossarianHUN
    #136
    Én örömmel fogadnám, bár egy nagyszabásúbb, Star Wars témájú RPG-t, egy modern KotOR-t is nagyon tudnék díjazni, mondjuk a BioWare fejlesztésében, bennük még nem nagyon csalódtam.
  • kissssss
    #135
    Még elkészülhet a Star Wars 1313

    ha esetleg még van olyan aki nem vette ki a kedvencei közül a topikot....
  • WhiteStar
    #134
    mellesleg, akkor mi a helyzet ezzel a játékkal? lesz? nem lesz? ha igen van tervezett időpont?

    dizni hatalomátvétel óta semmivel sem vagyok képben
  • WhiteStar
    #133
    nekem anno a phantom menace is okozott szép perceket. attól függetlenül hogy elég gáz játék.

    tfu-val nem sikerült játszanom, de nem is vonz. a kotor 1-2 pedig valami hatalmasan epikusan qrrrvajó játék, anno sulis koromban komplett téliszünetet áldoztam rájuk.
  • Shiwo
    #132
    KotOR, JK, TFU ? én mindegyikkel szívesen játszottam, nem tom mit kell fikázni oda-vissza őket... mindegyiknek voltak jó és rossz tulajdonságai
  • grebber
    #131
    Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz a játék ezt már elmondata mindenki párszor. Nekem a Force Unleashedek tetszettek abban a grafika is elment meg a fizika is jó volt.
    A többi Star Wars game hulladék SZÁMOMRA!

    Ettől vártam a megváltást mert ez még szép is volt erre lelőtték.Csak reménykedni tudok ,hogy az EA is lát benne fantáziát és befejezik/kiadják.
  • Evoluti0N
    #130
    Lol :D KotOR, Jedi Knight sorozat? TFU közelükbe se ér. Orvos látott már? :D
  • Calver
    #129


    BioWare meg lehúzta magát a budin DA2-vel és ME3-al, na meg az imént említett "akkor is lenyomjuk a fartúrókat a torkodon, paraszt" hozzáállással, és kétlem h ebből valaha is ki fognak tudni mászni. kár értük(?).
  • wedge31
    #128
    Mondasz valamit... de azért én még reménykedek. Egy Jedi Knight reboot is igazán jó lenne egyébbként.
  • morzsi555
    #127
    Normális játékot már nem kapsz a biowaretől. Olyat viszont igen, amiben lesz rengeteg buzi és leszbikus karakter. Sőt lehet hogy újítanak majd és beleraknak transzvesztitákat is!

    Ennyit erről, nem nagyon lesznek normális SW játékok.

    Force Unleashed meg egy közepes szar volt, szar ízlésed van grebber, mint az már kiderült.
  • kissssss
    #126
  • wedge31
    #125
    A Bioware csináljon egy normális single KotOR-t és én már elégedett leszek.
  • grebber
    #124
    Force Unleashed nagy királyság! A többi SW game számomra kalap fos!
    Ezt adják ki és + 1 vevőt nyernek!
  • Ryder62
    #123
    Kezdődik a Star Wars univerzum meggyalázása: Az EA felvásárolta a SW játékokhoz a jogokat.

    Még a végén lesz Battlefront 9, Force Unleashed 14 ésígytovább.
  • Master91
    #122
    Nekem a Bf 1-2 is tetszett,de a mai napig könnyezek, ha bele gondolok hogy milyen epic csatàkat lehetNE tolni :/
  • Rayden02
    #121
    Ez is igaz mondjuk!
  • MerlinW
    #120
    Empire at War is jó volt, illetve az első Force Unleashed is elment szódával. Mondjuk LucasArts távolról sem csak SW játékokat készített.
  • Rayden02
    #119
    Én a legulsó sw játék amit élveztem,az a Republic Commando volt!
  • MerlinW
    #118
    Milyen 20?:) Max 6.
  • Nos
    #117
    A játékot sajnálom, de magát a Lucas Artsot nem. 20 éve csak a múltból élnek. Szerintem sokkal nagyobb potenciál van a vilgban, mint amit kihoztak belőle. Remélhetőleg az uj uzleti modell sok király újdonságot hoz a jövőben.
  • grebber
    #116
    Nagy kár lenne ha kukáznák elég ütős cuccnak igérkezik.
  • MerlinW
    #115
    Már látom, így már elhiszem:) Ciki, hogy egy ilyen magazinnak nincsenek saját forrásai. Vagy hogy miért nem használják a anyacégét (gamestar.de - mondjuk el tudnám képzelni, hogy rég kirakták a magyar stábot a körből, az igénytelenségük miatt:)).
  • Rayden02
    #114
    Ők a Gameinformertől lopták nemrég,legalább magyarra le van fordítva!
  • MerlinW
    #113
    Gamestar...:) Ha van hitelesebb forrásod, szívesen várjuk:)
  • Rayden02
    #112
    A LucasFilm egyik illetékese elárulta, hogy a fejlesztőstúdió tényleg megszűnt, de a Star Wars 1313 megmenekülhet.
  • Calver
    #111
    gyakorlatilag tökéletesen összefoglalta előttem lévő két komment ami bennem is megfogalmazódott, sajnálatos módon LucasArts-ék már jó pár éve csak szarral dobálóznak.
  • tommygear
    #110
    nekem is ez ugrott be egyből... utolsó értelmes játékuk a jedi academy volt, a FU1-nek a története jó volt, amúgy meg egy konzolos hoki játék, a kettő meg egy nulla volt
  • morzsi555
    #109
    Ez a mai legjobb hír. Így sokkal nagyobb rá az esély hogy normális Star Wars játékokat kapunk majd a jövőben és nem olyan szarságokat, mint amilyeneket a LucasArts csinált az elmúlt években.
  • Rayden02
    #108
    Ennyit erről!
    A Disney bezárta a LucasArts-t, törölte az összes projektet
  • tutituti
    #107
    http://gamepod.hu/hir/leallt_a_star_wars_1313_fejlesztese_2.html
  • grebber
    #106
    Star Wars 1313 development put on hold – rumour
  • Although
    #105
    Ezen most nem tudok nevetni ,mert de tényleg :)
  • grebber
    #104
    Már idén?

    Szerintem kamu!
  • grebber
    #103
    Hálistennek volt hírbe a játékot nem érinti ez a vétel!Nem fognak belenyúlni elvileg!Legalábbis most még ezt mondják!
  • kisokka
    #102
    Na és kit fog csábítani a Sötét oldal?
  • Shiwo
    #101
    nah, akkor mehet a Darth Vader vs Wolverine
  • Thaddeus
    #100
    Én örülök neki, ha George Lucason múlt volna, akkor a büdös életben nem lett volna több film...
  • Ryder62
    #99
    Bríking:

    A Disney felvásárolja a LucasFilmet így lehetséges hogy készítenek egy új Star Wars filmet, a hetedik részt. De már trilógiáról is beszélnek.

    Emellett mivel Lucas bácsié a videojátékokért felelős LucasArts is, azt is megszerzi a Disney.

    Hogy ez jó vagy rossz mindenki döntse el maga, de valószínűleg ez kihatással lesz a következő SW játékokra.

  • Optimus Prime
    #98
    Vagy pocsék játékosok és Easy-n se tudják végigtolni vagy nem értik a mérték rendszert. A mai FPS címek cirka 5-8 órát nyomnak, a régebbi vagy nem mainstream címek esetleg 10-12 óra, ha max nehézségen tolod.
    A BioShock 2 az összes DLC-vel Hardon majd 20 óra.
  • MerlinW
    #97
    6-8 órának már örülnénk. Az bámészkodva 10, ami normális.