461
  • Narxis
    #181
    De vonaton de biztos egy másik hídon.
  • Borg
    #180
    Amúgy a testvérét nem vonaton vitték be a városba?
    Mert ezen a hídon valahogy nem volt vonatsín...
  • Bullitt
    #179
    Nekem is ez tűnt fel XD

    Amúgy szerintem röhej, hogy előző részben is meg most is valakinek a tesóját kellett kimenteni. De persze Dannyfijút nem megy. :D
  • ReszegKoldus
    #178
    Legnagyobb WTF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy a fiatal Mia hasonlított Norara, a fiatal Nora meg Miara...
  • Narxis
    #177
    Ez nagyon jó rész volt, fogadjunk, hogy erre nem számítottatok, vége meg wtf... :D
  • Narxis
    #176
    Már az elején tudni lehetett ezt a kutatás dolgot, csak az nem volt világos, hogy szándékos volt-e vagy valami balul sült el. Jó lesz ez.
  • Monoton
    #175
    Közepes rész volt szerintem, főleg az elejét untam. Nem tudom, valahogy úgy érzem túl gyorsan halad a sztori. Ráadásul nekem ez a dolog a kutatással, meg hogy elszívják az áramot, csalódás. Sokkal többet vártam ettől a száltól.
  • paly90
    #174
    na ez a rész most elég jó volt
    haladnak a történetben...
    de még mindig nem az igazi, és a kiscsaj még mindig nem tud színészkedni:S
  • Narxis
    #173
    Na ez nagyon jó rész volt, újabb titkokra derült fény. Fény...értitek.. :D
  • torma1
    #172
    Pontosan. :) Semmi változás. Hiába jót tett nekik a 15 év áramszünet. :)
  • Quantumleap
    #171
    Engem igazából az egyetlen, ami idegesít a sorozatban, az a felnőttszereplők külsejének hiteltelensége. 15 év alatt (pláne ilyen 15 év) mit sem változtak, kvázi ugyanúgy néznek ki???
  • ForzaInter
    #170
    sajnos..:(
  • ldavid
    #169
    szinte biztos, inkább az a kérdés, mennyi megy le belőle
  • Monoton
    #168
    666 szerintem cancel lesz.
  • ForzaInter
    #167
    persze, vicc volt. azt hittem egyértelmű:D

    Last Resortot én tegnap kaszáltam:D Szerintem Arrow és a 666 a legjobb újonc.
  • ldavid
    #166
    szerintem a 666 jobb az újoncok közül

    amúgy talán ha az Event is kapott volna egy Voice erősségű felvezetést, még lehet most is azt néznénk
  • stargatelost
    #165
    Hát jah, ezekből a Lost utáni elfuserált high-conept trágyákból még az Event volt az értékelhető. Revolution fényében meg főleg :D
  • akyyy
    #164
    Francért töröltk az Eventet, az sztem tök nézhető volt jó sztorival, erre ez , pfff! :(((
  • stargatelost
    #163
    Haha, ez ugye csak vicc akart lenni? Ha újoncról van szó, Last Resort a legjobb, ha meg ami most ősszel megy, hát lássuk csak: TWD, Dexter, AHS, stb.. igazából bármilyen sorozat beillik a Revolution elé.
  • ForzaInter
    #162
    pedig nagyon jó sorozat. talán a legjobb dráma ami fut jelenleg.
  • Narxis
    #161
  • stargatelost
    #160
  • FZoleee
    #159
    Én asszem feladom ezt a sorozatot. Részenként 3-szor állítom meg az egészet, ennyire érdekel...:D
  • Narxis
    #158
    Mindegy én akkor is megvédem ezt a sorozatot!!!!4444

    Viccet félretéve, inkább csak arról van szó, hogy én szeretem az összképet nézni, nem tudok jeleneteket kiemelni egy sorozatból. Filmből igen, sorozatból nem és ezért furák nekem az ilyen elemzések, meg tényleg erőltetettnek éreztem vagy én nem éreztem erőltetettnek az említett jelenetet, jeleneteket. Maggie halálát leszámítva mert az tényleg furcsa/gyengén rendezettnek tűnt.
  • RedRiot
    #157
    "Egyszerűen ezek nem katonák csak annak öltöznek. "

    Én sem voltam katona egy percig sem, de azért több órán keresztül toszódni egy szál sniper ellen... Egy fedezékből ki kellett volna dugni egy ágra szúrt sapkát, vagy akármit, és amíg sniper barátunk lő addig egy másik milicista leszedi. Akármilyen puska van nála a magányos orvlövész egyszerre csak egy célpontot tud követni. Ezért is van melletük egy spotter.

    Más kérdés hogy muskétával célzott lövést elég nehéz leadni, de 20-30 méterről (elég közel volt az épület) talán nem lehetetlen.

    Ettől függetlenül szórakoztató a sorozat.
  • Andr0
    #156
    szép volt a kilátás...:D
  • Narxis
    #155
    Lerohanhatták volna de akkor se lett semmi mert Miles elintézte őket csakúgy mint az elején. Egyszerűen ezek nem katonák csak annak öltöznek. Ennyi. :p
  • stargatelost
    #154
    Azért ahhoz józan paraszti ész is elég, hogy egy sniperes ellen ne egyesével küldje az embereket :D De ahhoz a szálhoz még mindig az lett volna az értelmes, ha titokban lerohanják a helyet, de hát ugye valahogy görgetni kell a sztorit, és attól ilyen izzadságszagú dolgok lesznek. :)
  • Narxis
    #153
    Már utaltak rá, hogy elfogyott vagy nagyon kevés a rendes lőszer, nincs géppityu és társai, ráadásul szerinted kik ellen vetnék be a rendes fegyvereket, a szomszéd állam katonái vagy egy csapat szerencsétlen ellen? :D Nyilván nem számítottak rá, hogy van nekik egy ilyen fegyverük hiszen folyamatosan gyűjtik be a fegyvereket és ha jól tom halál is jár érte, csak a milíciának lehet fegyvere, de ez tök mellékes. A másik meg, hogy nem katonák, legalábbis az a csávó aki ott és akkor vezette őket tuti nem volt az, Miles csak harcolni tanította meg őket, a taktikázás egész más kérdés.

    Másik a flashback. Ez csak a nézőknek tart addig amíg tart, valójában ezek pár pillanatnyi gondolatok, emlékek bevillanása. Nem szabad összekeverni az ábrándozással.

    Igazából a többi is elég gyenge, izzadtságszagú erőltetett kötekedés, Maggie halálát leszámítva.

    Sose értettem miért kell kiemelni jeleneteket és logikailag kielemezni képkockáról képkockára. Az, hogy neki nem tetszett az megint egy másik dolog. Azt már véleménynek hívják. Visszatérve az elemzésre, rengeteg apró cselekedet történhet a háttérben, a motivációkat pedig sokszor utólag ismerjük meg, nincs a néző annyi info birtokában, hogy most pl. Captain Neville cselekedeteit megítélje.
  • ldavid
    #152
    lehet hogy béna de szerintem még mindig sokkal nézhetőbb mint a Terra nova volt vagy a falling skies

    meg néha jól is néz ki, ez a szoba is milyen szép volt már :D

  • stargatelost
    #151
    Calver linkelte ezt a Sorozatok topikban, és mennyire igaz :D
    The 10 Dumbest Things on TV So Far This Season Read more: The 10 Dumbest Things on TV So Far This Season
    Elég beszédes, hogy a 10 legostobább dologból a tv-ben az elmúlt hetekből 9 dolog a Revolutionben volt. És ott van 2. helyen Maggie halála!!! Ugyanezeket a baromságokat írtam le én is :D Röhejes volt :D Meg a sniperes dolog...
    Szánalmas ez a sorozat, még jó, hogy elmegy 3 hónap szünetre
  • Narxis
    #150
    :DDDDDDD
  • torma1
    #149
    Lehet már tudni hogy lett Sebastian 'Bass' Monroe ekkora ember? Sima közkatonák voltak. Gondolnám hogy egy tábornok veszi át a hatalmat. Meg 15 év alatt nem sokat öregedtek. :) :D
  • ldavid
    #148
    5 perc köröl Esposito ki sem nyitotta a száját és úgy mondta hogy "Sir"
    persze próbálták eltakarni... :D
    egész jó rész volt amúgy
  • tutituti
    #147
  • kBagyula #146
    /fav
  • Narxis
    #145
    Ez istenkirály rész volt, nem gondoltam volna, hogy az a srác pont a ... kölke.
    A térkép rohadt jó, látszik, hogy mi a szitu.

    Itt van az egyesek által hiányolt technika is, de ugye elmondta a szaki hogy mi a problem. Sztem ugyanez a helyzet a dízeles autók és az utak tekintetében is. Túl sok szervezettséget feltételeztek, holott a történet egyértelműen abban az időben játszódik amikor elkezdenek kikecmeregni a káoszból és még nagyon messze vannak így is mert egy darab kenyérért megölik egymást az emberek. Egyedül ott van rend ahol állomásoznak ezek a katonák.
  • Borg
    #144
    Foscsi. Egyhelyben toporog a történet, semmi újat nem tudtunk meg jóformán. A cselekmény is idióta volt. Legalább A-ból B-be el kéne jutni egy résszel. A történet valamely pontjáról egy másikra. De nem, itt csak történik ez-az, de nem jut előbbre semmi.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik ilyen alkalommal mikor a kiscsaj a szokásos bárgyú nézését produkálta egy másfajta filmstílus jutott eszembe, hogy ott ugye ...al a szájában kéne ezt a fejet vágnia. Na azóta mindig ezen vigyorgok. Lehet már csak ezért nézem ezt a sorozatot? :D
    Na jó nem. Juliet is fasza volt, ahogy az ablakban állva átvilágította a ruháját a nap...
  • modellmaker
    #143
    #102-re válasz...
  • modellmaker
    #142
    Most jöttem ide először, azért a reagálás a régi kommentre.

    15 éven át nem volt fontos visszakapcsolni az áramot de most hirtelen mindenkinek az lett.

    Sztem eddig is az volt, csak először jött a káosz, meg az összeomlás, aztán elkezdtek felülkerekedni a hadurak, meg területeket szerezni és kb. most jutottak el olyan szintre, hogy ezzel is tudjanak foglalkozni. BTW Monroe el is mondja S01E05-ben, hogy...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... ha lenne egy működő helikoptere övé lenne Észak-Amerika.


    De volt már róla korábban is szó, hogy aki most vissza tudja állítani az elektromosságot, azé lesz a hatalom. Csak simán most jutottak el arra a szintre, hogy ennek utána is tudjanak menni.