461
  • modellmaker
    #141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Értem én, hogy mindenki a saját feje után megy, de basszus, ha van egy adott cél, ami közösnek is mondható, nem áldozom be a saját hülyeségem miatt... Annyira önös érdekből cselekednek a főszereplők bazz... A kiscsaj is, minek ment a negro csávó után? Miért nem szólt az uncsijának? Nora mi a picsának akarja felrobbantani a vonatot amíg tuti nincs náluk a srác, ha eddig azért flashelt, hogy kiszabadítsák a kiscsaj tesóját?

    Legalábbb Monroe kap új célt, meg előrébb lettünk kicsit a történettel, de ez nekem kezd édeskevés lenni....
  • Bullitt
    #140
    Éreztem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nate Neville kölke. A kiscsaj meg eyecandy, de igazi szőke és még színészkedni se tud. Nagyon nem
  • ForzaInter
    #139
    nézettség egyelőre jó..
  • Andr0
    #138
    ebből szerintem nem lesz 2. évad, de amúgy nem rossz kis sorozat.
  • Narxis
    #137
    Helyes.
  • Montanosz
    #136
    haboztam hogy kasza e vagy se, de maradok
  • ForzaInter
    #135
    szerintem meg ez a 4. rész egész jó volt.. pedig 3. rész után már a kaszán gondolkoztam.
  • Narxis
    #134
    Attól függ mi a végcél. Ha az, hogy visszatérjen az áram akkor talán gyorsan haladnak, de igazából be lehet tenni a sztoriba ilyen-olyan kitérőket.

    Majd alakul ez még. :P
  • stargatelost
    #133
    Ok, nem kell dark :P , de akkor is lehetne lassabb és átgondoltabb :)
  • Narxis
    #132
    "Meg darkosabbra is vehetnék a stílust."

    Sztem itt a problémád lényege, ezért ekézted a TerraNova-t is, pedig nem lesz olyan mint a StarGate Universe. :P

    Am. remélem jó a nézettség mert nekem tetszik. Itt-ott tényleg béna dehát ez van.
  • stargatelost
    #131
    Áááá ez volt eddig a legrosszabb rész :( Botrányosan bugyuta volt. Tényleg ez a legjobb szó erre a sorozatra: bugyuta. Tingli-tangli szar, ahol nincsen súlya semminek. És a WTF adagolás is annyira nyögvenyelősen megy. A flashbackeket sem értem, miért nem lehet normálisan megszerkeszteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A halálokkal a legbénább a sorozat. Az első részben az apa halála is balfaszul volt megrendezve, most meg a nőé is röhejes volt. Annyira mesterkélt szar volt, hogy az hihetetlen. Még csak elsápító sminket sem adtak rá, hogy érzékeltessék, hogy egy rakat vért vesztett.


    Tudom, hogy állandóan ezzel jövök, de nem véletlen a Lost vesszőparipám. Aki látta, tudja, miért volt az a legjobb történetvezetéssel és karakterizációval felvértezett sorozat (flashbackekről meg ne is beszéljünk, mesterien adagolták a múltjukat a karaktereknek). De nem is ezt várnám el, de legalább lenne ebben a szarban valami kimértség, összeszedettség, rendes szerkesztés, normális karakterizáció. De nincs. Ez a szomorú.

    Szerintem úgy lenne jó a Revolution, ha lassabb lenne. Kb. most találnák meg Miles-t, addig pedig ismerkedtünk volna a világgal, karakterekkel, stb. Meg darkosabbra is vehetnék a stílust.
    De amíg ilyen nyomorékságokat tuszkolnak le a nézők torkán, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "ja két napig oda voltam bilincselve, de aztán kiszabadultam ám valahogy, kit érdekel hogy, meg aztán újra a nyomotokra bukkantam ám, olyan pöpec nyomolvasó vagyok.", meg a két lábon járó időjárás előrejelző szőke gyerekről ne is beszéljünk: " Hé, hahó, ti nem éreztétek a légnyomásváltozást, ebből aztán kurva vihar lesz". , addig nem lesz ebből komolyan vehető sorozat.


    Részemről kasza, vagy majd darálom, de ennyit nem ér meg, hogy hetibe nézzem, aztán mérgelődjek a sok baromságon.
  • Inquisitor
    #130
    Azért nem mindegy, mert a fazon azon rinyált, hogy nem lehet szerezni normális lőporos hüvelyes töltényt. Viszont a katonák meg elöltöltős puskát használtak sima ólommal, amiben gagyi lőpor volt. Na most utóbbit akár kézi erővel is előállíthatják a kilőtt ólom meg újrahasznosítható, ezek egyik sem képzett hiányt.

    Viszont a puskát nem értem. Egy nagyobb szakaszban nincs ilyen puska, folyik rá a nyáluk egy sima "börtönőrnek" meg odaadják?
  • stargatelost
    #129
    Teljesen mindegy, hiánycikk így is, úgy is. A tényen nem változtat, hogy meglepetésszerű támadás lett volna az evidens.
  • Inquisitor
    #128
    Ez inkább fordítási hiba, mint amikor keveredik a töltény, golyó vagy lövedék szó ...
    Ugye láttad csórikáim mivel lőttek?
  • tutituti
    #127
    az ep3-ban a híd felrobbanásánál szinte láttam magam előtt a paint kezelőfelületét annyira vérgagyi!!!! volt az a robbanás.Ettől eltekintve*nagyot nyel* nem volt rossz.
  • Narxis
    #126
    Annyi bajotok van. :P
  • RedRiot
    #125
    "Egy 196x-es gagyi ruszki sci-fiben hasonló történések után a mérnökök csináltak teljesen mechanikus robbanómotort, ami ugyan kényelmetlenségekkel és gyakori szervizeléssel járt, de legalább ment."

    Ezen én is kiakadtam. Ahhoz képest hogy az átlag amcsinak a seggéhez van nőve az autó könnyen kiszálltak belőle egy kis áramszünet hatására. :) Pedig egy dízel minden elektromosság nélkül vígan működik. Annak nem kell gyújtószikra: a sűrítésre a gázolaj felhevül és öngyulladással berobban. Persze nem árt ha nem -10 fokos a motorblokk, de ezt nem csak elektromossággal lehet elérni, meg a főtengely átforgatását sem (kurbli rulez. :) Üzemanyagnak növényi eredetű olaj is megteszi. Úgy látszik jobban szeretnek kovbojosdit játszani, miközben vidáman pöföghetnének mondjuk öreg dízel Mercikkel.

    Egyébként nem túl erős sorozat szerintem, ennyi drámaiság és színészi alakítás egy Fallout játékban is van (egy-két színészt leszámítva.) Ahogy az új infokat kapja a kiscsaj szinte látom a képernyőn a "Quest Added:" feliratokat. :) A sminkes/jelmeztervező is szégyellheti magát. A világvége után is szinte mindenki tökéletesen simára borotvált, és tiszta, új ruhákban flangál. Mintha most jöttek volna egy plázából. Nézzék már meg a Roadot ezek a szerencsétlenek: na ott van az igazi posztapóka-look!
  • Narxis
    #124
    Na ez megint egy nagyon jó rész volt. Fejlődtek a karakterek, a kapcsolatok is és volt pár hát igen csak komoly csattanó.
  • Narxis
    #123
    Inkább csak nem akadok ki ilyeneken. :D :P
  • stargatelost
    #122
    Rossz sorozatokat nézel.
  • Narxis
    #121
    Akkor 10-ből 9-ben így van.
  • stargatelost
    #120
    Tudom, ez mutatja azt, hogy szar az írás, és ilyen plothole-os baromságok vannak benne :) És nincs minden sorozatban, ami jól, összeszedetten van megírva, ott nincsenek ilyenek.
  • Narxis
    #119
    Ilyen minden sorozatban van, a történet miatt kellett így megoldani. Am. ha nincs ott Miles akkor simán kinyírják őket. Ezek a lázadók nekem eléggé szerencsétleneknek tűnnek.
  • stargatelost
    #118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Spórolni kell a golyókkal, nagyon ritkák, nem szeretem pazarolni őket!" - két jelenettel később - "Tűz, tűz, tűz, legalább ötször lőjünk bele a falakba meg ablakokba, mert minek meglepetésszerűen behatolni, amikor szórhatjuk a golyókat így is!!!!!


    Szar az egész, nem így kell sorozatot csinálni Látszik, hogy Lostozni akarnak a WTF-okkal, de kurvára rosszul fognak hozzá ezekhez. Gagyi, bugyuta, a karakterek érdektelenek, stb...

    Évadvégi csavar az lesz, hogy a csajnak előtör a homlokából egy lény :D :D Kiborító, amit művel színészet ürügyén.
  • Masakari
    #117
    Én távol voltam a felkiáltástól,viszont sztem nem volt rossz rész.Remélem ,hogy folyamatosan jobb és jobb lesz.
  • Narxis
    #116
    Nincs szervezettség. Van pár száz katona és Monroe, fegyvereket halmoznak fel és kb. ennyi. :D
  • Narxis
    #115
    Gyerekek ez brutáljó rész volt. A végén szinte felkiáltottam!
  • stargatelost
    #114
    Berendelték teljes évadra, 22 rész már biztos.
  • ldavid
    #113
    milyen rémült fejeket tud vágni ez a csaj :D
  • Inquisitor
    #112
    Engem az irritál, hogy 15 év alatt nem próbáltak meg gőzmeghajtással és/vagy stirling motorral közlekedést és szállítást megoldani? Egyéb ipari tevékenységről nem szólva?
    Egy 196x-es gagyi ruszki sci-fiben hasonló történések után a mérnökök csináltak teljesen mechanikus robbanómotort, ami ugyan kényelmetlenségekkel és gyakori szervizeléssel járt, de legalább ment.
    A lőfegyvereket sem értem mint extrát, meghalt összes fegyver tervező és készítő?
  • Borg
    #111
    Hát, a harmadik se váltja meg a világot... csepegtetik a sztorit, de alapvetően ez is csak unalmas, és béna volt.
  • gabo91
    #110
    Megnéztem én is a második részt.
    Kiscsaj nézése nagyon irritál, illetve az érzelgős faszságot már túlzásba viszik. Ne bántsunk senkit, ne öljünk... akkor halj meg ne éld túl...
    Kardpárbajok is elég vérszegények, spartacuséktól kérhetnének pár litert ott van dögivel :D


    Mászkálgatnak, talán túl gyorsan is. Lostban alaposabb volt a mászkálás, több figyelmet kapott a táj a környezet bemutatása (elvégre itt sem hétköznapi világ van, érdekelne)
    Sokszor olyan gyorsnak pörgősnek tűnik, valójában kidolgozatlan részletszegény, nincs hangulata.

    Karakterek... 2 jó karakter van (miles, és Gus(Breaking bad-ből))
    Nemrég kezdtem nézni a boardwalk empire-t, azzal össze sem lehet hasonlítani. Van a karaktereknek jelleme, van hangulata a sorozatnak adnak a részletekre, tudnak játszani a színészek. Ellenben ez nagyon gyenge.
    Amikor a csaj leesett fájt a lába odament az íjász gyerek, ha ott elkezdett volna bőgni tuti törlés lett volna a sorsa részemről...


    5/10
    Két szereplő a környezet, és az áramrejtély miatt.
    Van hova fejlődni.


    Érdekesség, Rachel (Miles eredeti felesége, szőke csaj anya él, illetve LOST -os szereplő.)
  • Andr0
    #109
    jóez, de majd kiderül az évad közepére jó is marad-e
  • Narxis
    #108
    Megnéztem a 2. részt is és tetszett. Mi a franc van velem?:D
  • Sir Quno Jedi
    #107
    De jól tolja, egy szót sem szólhatunk! :D
  • ForzaInter
    #106
    ha ez nagyon jó akkor milyen a nagyon rossz?:D
  • xido
    #105
    Na meg hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kik a többiek és hánynál medál-usb?
  • Narxis
    #104
    Lehet ezt úgy is nézni, hogy 15 éven át káosz volt, semmi egységes hatalom nem volt, vagy 10 évig nem volt és aztán bizonyos infók kerültek Monroe-hoz. A néger csávó mondja is az első részben, hogy régóta keresi már Miles-t.
  • Narxis
    #103
    ha-ha :P Még változhat a véleményem de sztem egész jó.
  • desigo
    #102
    A kiscsaj nagyon idegesítő benne...
    15 éven át nem volt fontos visszakapcsolni az áramot de most hirtelen mindenkinek az lett.