50
  • tomcsa4
    #10
    Pontosan. Ha az embreknek nincs 8-10 ezer forintjuk játékra (és -érthetően- ma a legtöbb embernek nincs),akkor majd lesz 12-18 ezer forintja a konzolos címekre.

    Multi miatt meg PC-n is megveszik a játétok (igaz, ez kb a játékmennyiség 5%-át érinti).
  • Lack
    #9
    Nem tudom, más országokban hogy van, de mo.-n a konzolokon is virágzik a warez, nem csak pc-n. Meg kell nézni a nagy warez oldalakat, ps3-ra és xbox360-ra is fel van törve szinte az összes megjelenő játék.

    Nem is igazán játszottam jópár éve Ubis játékkal. Illetve a napokban kipróbáltam a Rayman Originst pc-n Dolphin wii emulátorral. Na az jó játék lett. :)
  • freemanone
    #8
    Jut eszembe, sokszor xbox-ra és ps3-ra a hivatalos megjelenés előtt 1-2 héttel már letölthető az adott játék...
  • freemanone
    #7
    mennyetek már a picsába mi ez a hülyeség?! Konzolra napokkal előbb kint van a warez verzió mint PC-re... nevetséges amit csinálnak. Ott ugyanis nem kell feltörni, míg PC-nél várunk a crack-re.
  • JethroHUN
    #6
    A warez áldozata? vagy inkább a silány konzol portok miatt nem éri meg?
  • davidka003
    #5
    Helyesírás. :(

    "bendzs amit mondasz szitnen hulyeseg, mert tort jatekban tobb bug lehet ami eredetiben nem kell h legyen"

    Nem feltétlen.

    Amúgy én először megnézem az első pályát. Ha tetszik akkor végigviszem. Ha jó volt akkor meg is veszem de később már nem biztos, hogy újra játszok vele de jó érzés ha a polcon van. Demo sokszor nincs és ha van is akkor hulladék.
  • Frosty01
    #4
    többszörös jogdíj van így is rajtuk, ráadásul mocskosul drágán adják, mocskosul kevés tartalommal, a dlc-k meg pénzbe kerülnek, nem egyszer az online szolgáltatás havi díjas is, és még a buzeráns másolásvédelmi hülyeségeik is szopatják a vásárlókat, és még ezek után van pofájuk ilyet csinálni? warez? hagyjátok már magatok htxvm uborka szoftwárez. :C
  • Lollerka
    #3
    bendzs amit mondasz szitnen hulyeseg, mert tort jatekban tobb bug lehet ami eredetiben nem kell h legyen, es a jatekelmenyt meg akkor tudod meg ha mar vegigtoltad, mert ha nem akkor ott a demo es azon probald ki, ha meg en egyzser vegigviszek egy jatekot akkor nem viszem masodszor, ez persze nem igaz rpgkre ahol tobb lehetoseg van, de ilyen fps lovoldozos huylesegekre mindnekepp.

    amugy meg ha olcson adnak lehet tobben vennek
  • Bendzs
    #2
    Ezzel a hülye indokkal az egész PC-játék piac bezárhatna...
    Warez mindig lesz, azzal nem sokat segítenek, hogy nem adják ki PC-re...

    Én is warezolok, de nem azért, hogy leszedjem és végigtoljam a játékot ingyen, hanem hogy megnézzem, hogy (hibátlanul) fut-e, és olyan-e, mint amit vártam...
    Nem egyszer volt már, hogy elkövettem azt a hibát, hogy kipróbálás előtt pénzt adtam ki egy játékért. Többször biztos nem fogom elkövetni...
  • AnarchoiD
    #1
    ugyis xboxon akartam vele jatszani ;) nemerdekel a pc platform ;)