1327
250px-GTAV-logo.png
  • Tikal #801
    Nem biztos, hogy szeretnék havat látni Kaliforniában :)
  • samsung123
    #800
    Jó igaz "közösség elleni izgatást" hajtottam végre. De annyira kézenfekvő és überkirály lenne, egy téli verzió, "télies" küldikkel. Olyan plusz életet és lehetőségeket nyitna +meg és tényleg teljesség érzete is lenne.

    Mert ugye az RDR-ben úgy volt "évszakváltás" hogy különböző terülteken volt más "évszak". pl: helyekbe tél, azután volt ahol ősziesnek hatott a táj, Volt sivatagi nyár stb. hihetetlen jól ki volt találva/megvalósítva.

    GTA5-be hiába menyünk fel a helyekbe nincs hó, se semmi. ez érthető is hiszen Los Angelesben nincs hó csak ritkán helyekbe. DE egy kieggel simán lehet egy pici túlzással Téliesíteni, főképp a "vidéket" És a játékban technikailag sincs akadálya hiszen láttunk benne(ahogy kezdődik pl) Rengeteg jó dolgot eltudnék képzelni. Új téli ruhákat, hóláncot, motorszán, autókat házakat befedve hóval csúszós aszfalt, hóesés, mint ahogy a prológan (befagyott tó, vihar helyett hóvihar, stb stb.) Hozzá jó kis küldiket, 8-10óra játékidővel ahogy az Undead Nightmare volt.

    Elvileg kivitelezhető lenne ugye, mert adott minden csak "téliesíteni kell" és új küldiket kreálni, fél-1 éven bevűl bőven összehozható.
    Aztán lehet jó nagy fasság :D
  • bake05
    #799
    ""Ne nyomj a Retry-ra,amikor a "Rockstar Cloud Servers are unavailable" üzenetet kapod, mert ilyenkor tűnhet el a karaktered! – nyögte ki végre a hiba okát a Rockstar. Inkább lépj vissza a GTA V Story Mode-ba, majd ott a menüben át a GTA Online-ba. Ez kicsit időigényesebb, de mivel elejétől fogva újratöltődik az Online, nem történhetnek váratlan hibák.
    Nemsoká érkezik egy újabb patch, ami ezt is kijavítja. Az elveszett karakterek / adatok visszaállítása most is folyamatban van""
    Hát nekem remélem,hogy nem állítják vissza az elveszett karakterem mert az 4-egységgel kisebb volt :P most 16 előtte meg 12.Részemről most így jó úgy hogy kérem a karakterem nem baszta..i :P :D
  • Synit HUN
    #798
    Nem tudom játszottatok-e a Bullyval, de ott volt évszakváltás. És bizony az nagyon nagy flash volt.
  • bake05
    #797
    Nos igen mert ez így csak kacsa.
  • Myselor
    #796
    nem mondom én se hogy nem lehetséges de ezt így nem kéne :D felizgatni az embereket ilyen kitalált dologgal
  • bake05
    #795
    Lehet hogy hülyeség nem mondom.De amikor végig vittem a játékot és elkezdtem az online játékot.Az első gondolatom a DLC-kell kapcsolatban az volt,hogy tuti lesz havas pálya majd 1x.Én az első küldetésre alapozom mind ezt.ILL.volt még egy rész a vége fele amikor megint vissza mentünk az első küldetésben szereplő havas részre.
  • Myselor
    #794
    nincs itt állóvíz vannak beszélgetések,csak mindenki tolja az onlányt ahogy én is
    box gamertagokat várok még mindig amúgy ha valaki akar játszadozni ^^
  • samsung123
    #793
    :) csak kicsit felkavarom itt az állóvizet :D
  • Myselor
    #792
    akkor meg mit írsz be ilyen hülyeséget van aki el hiszi:)
  • samsung123
    #791
    nem sajna
  • Myselor
    #790
    hivatalos forrás?
  • TaRka0107
    #789
    Az nem lesz semmi. Ezek a Rockstarék ha alkotnak, mindig nagyot alkotnak.
  • samsung123
    #788
    Új hír hogy az Online-t bővítő sok apró dlc mellett, a singlet egy nagy DLC (azaz már kiegészítő, úgy mint a RDR-nél) jön, ami külön játszható lesz(nem kell hozzá az lapjáték) és Los Snatos-lesz téli időjárásba. Extreme klíma változás közepette, persze a tengerpart melletti területeken "jobb" időre lehet számítani.

    a hírt Marty Mcfly-tól tudom.
  • Tikal #787
    Be kell menni egy boltba passzív módban:)
  • Myselor
    #786
    hát igen xd a wcs dolog meg szószerint mivel lelöhetnek az utcán a barmok xd
  • bake05
    #785
    Azt hiszem talán most rendet tettek az online részen.Most minden akció,vásárlás után ment,az elmúlt héttel ellentétben.Ma végig megvolt a karakterem.Csak el ne kiabáljam :P :D
    Onlinbe annyi akció van hogy az embernek úgy kell kiszöknie a wc-re :D
    Ami a szingliben van akció mennyiség az kismiska az onlinhez képest.
    Az ember győzi kapkodni a fejét meg nyomkodni a telefont,hogy melyik küldetéshez csatlakozzon.A crewes bandázás és küldetések meg valami Qva jók :P :D
  • TomStorm
    #784
    Na holnap kezdhetem végre a játékot,már vártam nagyon:)
  • Tatyla
    #783
    még me g van a karakterem a webes felület szerint ,kicsit várok a gold vásárlással így...
  • Myselor
    #782
    már elmondtma jópárszor,visszakell lépni single playerbe online után így ment ha nem volt autosave onlineba és csak kiképsz elveszik a cucod
  • bake05
    #781
    Én is remélem.És mit tanácsolt a Rockstar a mentéssel kapcsolatban?
  • Myselor
    #780
    értem.hát ez ne mjó.reméljük mostmár megmarad.én mindent úgy csinálok ahogy a rockstar tanácsolja eddig nekem 1 ház tünt el rollback miatt,minden más megvolt mindig,mostmár az is megvan:)
  • bake05
    #779
    Újat kellet csinálnom.Ez van :)
  • Myselor
    #778
    értem,hát nekem ilyen nem volt még.de az új karid van meg vagy a régi jött vissza?
  • bake05
    #777
    Ha nincs online ill. nem tud csatlakozni automatikusan visszaléptet a singlébe.De ha úgy behal az egész online cuccos,hogy csak"reset"segít rajta akkor nem tudsz mit tenni.És 18 óra elteltével sem tölti vissza a karaktert akkor annak lőttek.Ma volt olyan bug nálam online,hogy bementem a kocsival a szervizbe totál végig.A helység másik falán koppantam.A térképen nem volt meg minden fele elvolt"veszve"És egy küldetés elvállalásánál bent ragadtam"a két világ közt"totál homályos kép.Csak mentél a semmibe.Van még hiba rendesen de ez van.Most megvan a karakterem remélem így is marad :)
  • Danyi
    #776
    Hali!
    Van valaki akinek ilyen ocsmányak a színek rajtam kívül, ha sötét helyen áll X360-on?
    Ha igen tudtok rá valami megoldást? :)

  • Myselor
    #775
    amúgy nekem megmaradt minden cuccom:) nemtudom sok embernek miért veszik el a karakter,mindig mikor kiléptem vissza kell lépni a singlébe akkor ment
  • Myselor
    #774
    akkor a karaktered is valahol megvan elvileg
  • maffioso
    #773
    Én az egyes slotot nem bántottam, inkább a kettesre csináltam új karaktert. Érdekes módon így hozzáfértem a bankban tartott pénzhez, amit még a másik karakterrel szedtem össze.
  • Myselor
    #772
    http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200435267
  • Myselor
    #771
    folyamatosan dolgoznak amúgy a megoldáson érdemes követni az oldalt nem szarják le a playereket
  • Myselor
    #770
    értem hát én tegnap összehoztam fél milliót aztán vettem egy házat,meg még pár száz ezret öcsémmel összeszedtünk,most vagyok 30 majd most kiváncsi leszek megvan e minden.amúgy a rockstar írja minden kilépést úgy tegyünk hogy az onlineből vissza a single playerbe és úgy exit,eddig jó öcsémmel ezt tapasztaltuk neki a kocsijárol a tuning eltünt sima exittel,de így megmaradt,tegnap este full kiléptem én is midnennel a dashboardal és megvolt utána is minden remélem ez tényleg fix.amúgy meg hogy visszakapd a karaktert felkell iratkozni a socialon amit linkeltem
  • bake05
    #769
    Hát azt elhiszem.Én most kezdek egy újat most már nem is tudom hányadszor.De ha ez is elveszik akkor hanyagolni fogom egy darabig a játékot az biztos.......Az hogy nincs szerver meg nem lehet folyton online játszani az nem zavar mert van ilyen meg lesz is.De a karakter vesztés az idegesít....
  • Tatyla
    #768
    Én találkoztam 53-as karakterrel is, na ha az elvesztette most biztos őrjöng...
  • bake05
    #767
    Nekem nincs,de karakterem se.Azt hiszem végleg elveszett.Tegnap délután 2 óta nem léptem be ill.nem is tudtam.Most néztem és nincs semmi meg.12 szinten lévő karakter volt nincs.Eltelt 18 óra így végleg keresztet vethetek rá,de ahogy olvasom a Rockstar oldalán vagyunk még így vagy pár millióan.Én nem is nagyon szólhatok még mert volt olyan emberke aki 38 szintű karaktert vesztett el + 1.2 milliót + ház+ autó + 65óra játékot amivel ezt össze hozta.Mondjuk ez kicsit beteg 4nap alatt ennyi szerintem,de azért megértem,hogy nem kicsit ideges.
  • Myselor
    #766
    van akinek gta onlineban van háza kb már 1 napja és megmaradt?:)
  • dayton
    #765
    Köszi!
  • Mathiasse
    #764
    srácok, aki gondolja xbox liveom: stancedmatt
  • Tatyla
    #763
    LF Crew
  • bake05
    #762
    Én is ott olvasgatom a hozzászólásokat ehhez a szerver lehaláshoz megint.Hát mit mondjak szidják rendesen a Rockstart.Még a google fordító is pironkodik rendesen :P :D De tényleg tegnap ugyan ez volt.Délután 2-től este 11-ig biztos hogy nem működtek a szerverek.Lehet hogy tovább is de én utána már nem néztem.És ma megint ez van...