1327
250px-GTAV-logo.png
  • AntiHero
    #842
  • Ulthane
    #841
    Ezek után elég értelmetlen bárkinek is végigtolni a The Lost and Damned-t. Pedig nem volt az rossz DLC. De minek kellett kinyírni Klebitzt?
  • CS@
    #840
    Üdv
    Nem tudok valami olyan oldalt vagy akármit, ahol bemutatnák belülről is az online megvehető ingatlanokat?
    Köszi
  • Leky
    #839
    Én is most nemrégen kaptam meg Trevor-t, de nagyon tetszik. Állat egy fickó ahol jár ott hullákat hagy hátra.
  • TomStorm
    #838
    Igen már sikerült,köszi:)
    Most Trevor-al osztom a Lost motoros bandát.Ez egy őrült ez a Trev:)
  • Leky
    #836
    Elé állsz fegyvert a kézbe és simán ki lehet őket nyírni. Utána be a kocsiba és le kell szállítani, persze, ha a körözést megszüntetted.
  • TomStorm
    #835
    Üdv.
    Egy kék 'H jelzésü küldetés amit random adott(miközben szervezem éppen egy ékszerbolt kirablását),hogy "steal the LSPD track.
    Ezzel menet közben mit csináljak?
    Ha leszorítom őket kiugrik 5 kommandós és szétszednek
  • Doog
    #834
    Van már Androidra Ifruit App? : )
    És még egy hátha valaki tudja, hogy SmartGlass támogatja Xboxon a játékot?
  • Matte
    #833
    http://www.ppx.hu/felmillio-dollart-ad-a-rockstar-a-gta5-jatekosoknak/
  • The Protector
    #832
    Eléggé sok embernek van ilyen gondja.Egyelőre nem tudni rá a megoldást.
  • Tikal #831
    mwgy nekem is, de mindig üres szerverre rak :D
  • Danyi
    #830
    Ohh, köszi! :) Azt hittem, hogy ez csak nálam előforduló egyedi hiba... :)
  • Zokni
    #829
    Mindenkinek ilyenek, kinek jobban előjön az adott TV-n (pl. fényerő miatt), kinek nem. Két megoldás van:

    1. Nem erre kell figyelni
    2. Meg kell várni az Xbox One/PS4/PC verziót, azokban minden bizonnyal nem ilyen lesz.
  • Danyi
    #828
    Senki nem tudja?
  • Neoncsoves
    #827
    megy, most hagytam abba :DD

    vegyél fel: realeeHUN
  • Tikal #826
    PS3-on megy nektek az online? üres szerverekre rak be, ha nyomok egy quick job-ot akkor se talál nekem senkit.. WTF
  • Myselor
    #825
    ja csak ez nem mindig jön be,mivel ha utolérnek akkor szépen állatmódjára beléd mennek te kirepülsz a picsába és ő nyer akkor is.nincs igazság :D
  • Tikal #824
    haha, az ilyenekkel pedig jo versenyezni, mert azzal vannak lefoglalva hogy lökdösődnek, aztán előbb utobb ugy is kicsusznak én meg olyankor szépen elhuzok :D
  • Waczkor
    #823
    Tegnap toltam gta online-t,egyből talált embereket,ment minden.
    Persze sok a gyökér kiskorú,akiknek annyi az öröme az életben hogy hátbalőnek akit látnak.
    Versenyezni értelmetlen,mert letolnak,felborítanak és amikor mindezt szóvá teszem hogy miért nem lehet normálisan felnőtt módjára versenyezni,akkor jön a szokásos ez gta...
    Nagyobb melókat még nem toltam estefele leszek ha kell valahova triggerhappy játékos:)

    Ezt írtam másik topikban,meg is kaptam hogy ez GTA.:)
  • Myselor
    #822
    toltam ma pár versenyt onlineban,tök jó lenne de annyi a fasszopó hülyegyerek akik izomból beléd mennek hogy szinte mindig felcseszi az ember agyát :) de amúgy ritkán vannak jó versenyek is
  • Synit HUN
    #821
    A játék azt írja az elején erről a funkcióról, hogy nem befolyásolja a játékmenetet így gondolom pénzzel sem járul hozzá.
  • mrmilan
    #820
    Gyerekek! Van egy olyan opció a játékban ugye, hogy misszió újrajátszása. Ennek pénzbeli hozadéka is van? Tehát, ha újranyomsz egy missiont (már ami pénzt is hoz), akkor ismételten annyi lóvé üti a markodat? Single módban persze. Folyamatosan a küldiken kívüli pénzszerzésen próbálok molyolni...
  • Synit HUN
    #819
    És mivel lehet a kutyával labdázni, elég lenne a labdát kicserélni hógolyóra és kész is a GTAO hócsata. Nem kell kimenni a hidegbe, hogy lefagyjon a kezünk :D
  • samsung123
    #818
    jó gondolat!
  • Neoncsoves
    #817
    Az egyik legvalószínűbb, hogy a GTA Online első új "pályája"/területe North Yankton (a prológ küldetés) lesz, ami ugye havas táj... A következtetést abból lehet levonni, hogy nem valószínű, hogy túl nagy terület, illetve jó része már meg van csinálva / le van kódolva.
  • xxdani
    #816
    back-et tartsd nyomva. ott kell beállítani ki pattanhat be :)
  • Myselor
    #815
    miért ne ülhetne be?csak ne zárd le a kocsit :D
  • bake05
    #814
    Engem az idegesít,hogy küldetésnél ha saját autód van akkor nem ülhet be más az autóba melléd.És ez fordítva is igaz,így mindenkinek külön kell menni.
  • Béla9248
    #813
    Köszi szépen! Be kellett tölteni! Most már ezt is tudom! :)
  • vg
    #812
    Jelentkezz be xbox.com-on és nézd meg ott minden rendben és töltsd le újra a profilt. Ha nem megy próbáld meg supportot. Visszahívnak egy usa számról de magyarok természetesen.
  • Béla9248
    #811
    Sziasztok! Megváltoztattam ma a nevem xbox.com-on! X bekapcsol és nincs ott az új nevem hanem a régi és folyamatosan azt írja hogy disconnected from xbox live! Kapcsolatot ellenőriztem minden megy jól! Van valakinek vmi ötlete hogy mi lehet a gubanc???
  • bake05
    #810
    Én kipróbáltam.KB.5 perc múlva lezuhantam :P :D
  • masoma
    #809
    multin próbáljátok be a katonai repülők vs motorosok. el lehet vele lenne pár órát:D
  • Waczkor
    #808
    Mondjuk egy havas térkép szintén sok lehetőséget adna,járművek terén is,meg amúgy is állat lenne összevissza csúsztatni az autókat.
    Síelés esetleg:)

    Amúgy nekem nagyon hiányzik a szörfözés,annyira faszák a hullámok meg az egész óceán,tök jó lenne csapatni deszkán.Vagy kite vagy valami:)
  • bake05
    #807
    Most egész jó az online,de azért vannak benne matrixos dolgok :P :D
  • Tikal #806
    Nem volt jobb. Es ez se érdekelne.
  • Myselor
    #805
    értelek.azért a javítás igen csak jó lesz :) reméljük mostmár nem lesznek kellemetlenségek
  • bake05
    #804
    Tudom.Csak én most olvastam :)
  • Myselor
    #803
    ezt én is itt mondogattam nektek,supportba már kiírták pár napja.:)
  • samsung123
    #802
    Zombik jobbak voltak a RDR UN-ben? :D. De simán lehetne a tengerpartoknál/belvárosban "jobb" idő. Simán meglehetne magyarázni a játékban valami idióta történettel is a telet :)