1327
250px-GTAV-logo.png
  • Renátó1985
    #761
    Köszi a tippet. Semmiképp nem akartam újat csinálni, nehogy amiatt ne térjen vissza a régi. Közben socialclub-on nézegetem a statom, de ott még nem jött vissza egyenlőre.
  • bake05
    #760
    Ha nem tölti vissza a karaktert akkor ki kell lépni+kijelentkezni.Várni KB.10percet és utána megint belépni.Nekem így mindig visszatöltötte a karakterem.Mikor nem vártam mert azt hittem hogy elveszett csináltam egy újat közben meg így felülírtam a régit.Ezt 3x eljátszottam mire rájöttem a"megoldásra"Legalábbis nekem működik így.
  • Renátó1985
    #759
    Nagyon szuper az a GTA online épp csak elveszett a 29-es szintű emberem 23 óra játékidővel. Nem hiszem, hogy lesz erőm még egyszer neki állni az online résznek :(.
  • TaRka0107
    #758
    Igen!
  • dayton
    #757
    Ha a játék eredeti, de az XBox flashelt működik rajta?
  • Myselor
    #756
    van aki boxon van és szeretne onlineozni majd?:) az írja le a gamertagját:)
  • xxdani
    #755
    Nekem ezért a küldetésért olyan 2-3 ezreket szokott adni. Vajon azért van mert még csak 18-as szinten állok?

    Más: A fényerőt játékban lehet állítani? Vagy csak az első indításnál van rá esély?
  • Myselor
    #754
    ezt mi is csináltuk,ez nagyon jó:)
  • Nirz
    #753
    Hogyan keress 9000-et két percenként GTA V onlineban:
  • bake05
    #752
    Igen.Ott azt írják most hogy végre kijött a boxra a javítás a ps3 szerverek meg behaltak
  • Myselor
    #751
    ez most csak ps3on van,boxon belehet menni instant:)
  • bake05
    #750
    Ahogy látom nem egyedi a dolog.Mert a Social Club oldalon is minden ps3-as azt írja amit én.
  • bake05
    #749
    13:00-óráig nekem se volt gond,minden jó volt.De 16:00-kor próbáltam belépni de nem lehet.S azóta sem..
  • gduck
    #748
    Én délután játszottam vagy 2 órát (a single még csak 10%, azzal is kell haladni :D ), akkor szuperül ment az online.
  • bake05
    #747
    Áááá komolyan mondom ez vicc.. Lassan 2 órája nem lehet csatlakozni az online játékhoz.
    ""Timed out when matchmaking for a compatible GTA online session to join.
    Please return to Grand Theft Auto V and try again later.""
  • AnarchoiD
    #746
    Mivel nem mutatja meg hogyan lehet ide eljutni, semmit nem segit ;(
  • xxdani
    #745
    hátha segít ez
  • AnarchoiD
    #744
    Tudja vki , hogylehet eljutni a "Legal Trouble" kuldisorozathoz ?
  • xxdani
    #743
    xbox/social : FrappansNev
    Hétfőtől térek vissza vegyen fel aki szeretne, minél többen nyomjuk annál jobb :)
  • Doog
    #742
    Ez nem oké, akkor aki Xboxon játszik az vegyen fel engem is Totta92. :D
    Sok a hülye...
  • xxdani
    #741
    a back gombot nyomva tartod ott van egy opció, hogy inventory azon belül megtalálható a kaja cigi meg amit a boltban vesz az ember :)
  • bake05
    #740
    Hogy lehet szervert váltani?Mert lenyomtam egy 3 játékos küldetést és utána csak én maradtam egyedül a városban.
  • Myselor
    #739
    hogyha valakinek eltünt valamilye a karakteréről itt kell feliratkozni aztán kapsz majd egy emailt és visszakapod ami elveszett
    http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200435267-Loss-of-characters-rank-items-apartments-and-or-in-game-money-in-GTA-Online
  • Myselor
    #738
    elvileg fixálták a dolgok eltünését pl házak ebben az új patchben nincs mission replay stb akinek eltüntek dolgok lehet írni a rockstar supportnak és igyekeznek visszaadni pénzt házat stb.
  • bake05
    #737
    Az új különleges tudásom a láthatatlan ember :P :D jó kis bug ;)
  • Kongy
    #736
    Kicsit se késett.. csak 1 röpke napot :D mondjuk sokat ér, a játék igy is kidob folyton ha vmi Job-ot akarok...
  • gduck
    #735
    Na boxra most jött az update.
  • bake05
    #734
    Én rögtön gondoltam hogy telon is lehet :) A boltba vásárolt dolgokat hogyan lehet előhívni?
  • Doog
    #733
    Arra gondoltam valami kis lista kellene ki játszik Xboxon, meg ki PS-en, és fel lehetne venni egymást.

    Mert engem idegesítenek az ilyen kis csírák na meg a sok pofázás ma reggel játszottam egy 30 percet abból 20 percet valami 5 éves énekelt a mikrofonba...
  • Tikal #732
    igen, azt hiszem.
  • xxdani
    #731
    jah, meg csak nekem fura, hogy telefonon keresztül (böngésző) be lehet tenni a bankba a pénzt ? :D
  • xxdani
    #730
    online-ban ha kapok telefonon küldetést valamelyik szereplőtől az ugyan az amit amúgy is megtalálhatok a pályán?
  • maggot666
    #729
    Akik Xboxon tolják őket kérném, hogy vegyenek fel engem, mert olyan jó lenne magyarokkal űzni az ipart :D SWSAdam108
  • bake05
    #728
    Úgy legyen :)
  • Myselor
    #727
    na az jó.reméljük ez a javítás része lesz,én is visszakaphatnám a házam:)
  • bake05
    #726
    ÁÁÁÁÁÁááááá! visszatöltötte a 7-es karakterem!Ójéééééééé :P :D
  • Myselor
    #725
    igen ez a baj hogy a cloud server nem jó néha azért nem ment
  • bake05
    #724
    Értem.Ez marha jó így.Akkor mégsem oldott meg mindent ez az új javítás.Most ez fogad mindig"cloud servers are unavailable right now"Ja és egy hiba ami már nem először fordult elő nálam.Az ofline játékban amikor a fegyverboltba ejtőernyőt akarok venni akkor leakad a játék és nem lehet semmit sem csinálni csak restartolni a játékot.
  • Myselor
    #723
    hát valószüleg sajnos igen,időnként szüneteltesd akkro hátha elmenti :|
  • bake05
    #722
    És akkor most kezdhetem az elejéről az egészet?