1327
250px-GTAV-logo.png
  • Seth
    Nem lett véletlen kikapcsolva a minimap/hud a menüben?
  • SupaSoul
    valakit akartam írni :)
  • TomStorm
    Az igen.Vártam már ilyesmit a MP-be.Remélem minél elöbb fennt lesz Live-on
  • SupaSoul
    Hi!

Meg tudná nekem mondani valami, miért nincs térképem miközben vezetek? Bocs a hülye kérdésekért, de most kezdtem el és most vettem ps3-at.
    Eddig csak PC-n játszottam.
    Ja és még 1 kérdés, amikor valahova mennem kell (sárga pötty) akkor nem mutatja az útvonalam Van valami gps vagy valami?

Köszi!
  • xxdani
    Jön a Capture The Flag!
  • rastaman
    Lester-t kell hívni, és utána a listából kiválaszthatod a játékos nevét. csak 10-es szint után működik.
  • farad66
    Sziasztok!

Vérdíjat,hogy lehet kitűzni?

Köszi!
  • The Protector
    Megoldódott azóta.
  • TomStorm
    Várhatsz auto-fixet vagy reinstall ha bugos PS-en.
    Live-on semmi gond nincs

jók ezek a Beach cuccok:)
  • The Protector
    Hy.TEgnap végigjátszottam a GTA5 sztorit,utána kikapcsoltam a gépet.Ma frissítette magát a játék és meghülyült.A lényeg annyi h az egész városban csak egyféle autó van.Komolyan!Bárhova megyek ott is mindig ugyan azok mennek.Lemetem vidékre mivel ott terepjárók mennek,ott is csak az az egyféle autó mászkál.Reggel vidéken a szántani induló traki helyett is egy rendes személykocsi megy a földekre szántani és ott köröz meg mintha szánatná fel a telket,Ez most mi?Ti hallottatok ilyenről?Vmi 5let esetleg?
  • rastaman
    megmarad? aha! akkor ez lesz az oka. thx!
  • Tikal #956
    Az mindegy. Egy jatekbeli napig marad rajtad a bounty amit lehet nem is játékos tett rad hanem egy AI player akinek elloptad az autóját
  • rastaman
    volt, hogy akkor indítottam a játékot :D
  • amdopteron
    Tegnapi segítséget köszi!:)
    Franklinel megcsináltam a 2 kocsit kelett elvinni egy helyre de Michael. semmi
    meg Trevoral se...:Skajak szétbasz az ideg segíts egy kicsit:)
  • Tikal #953
    Vagy az elozo serverrol hozod magaddal amit rad raktak még ott :)
  • rastaman
    többiektől is függ ám. volt hogy kb 10 percig voltam a térkép felső részén és senki nem zavart.

amúgy:

run like the wind acsit (trophy-t) úgy sikerült végül megcsinálnom, hogy bountyval a fejemen helikopterrel felmentem maximum magasságba. térképen láttam, hogy 1-2 ember jött volna utánam, de nem értették hol vagyok. :)
  • Lunki88
    Engem csak az zavar hogy ha nem vagyok passzív módban, garantáltan legyilkolnak, még ha nincs is elővéve a fegyverem... Ezt a vérdíjas dolgot én se vágom amúgy, de ha van apartmanod akkor ott nem tudnak kinyírni. :)
  • rastaman
    már nem első alkalommal fordul elő, hogy belépek a lobbyba, és valaki nyomban bounty-t rak a fejemre.
    egyébként azt mutatja valahol, hogy mennyi a vérdíj magadon?
  • xxdani
    az a mail lehet, hogy sms már nem is tudom
  • xxdani
    Én egyszer jártam így nem tudom, hogy te is ott tartasz-e de nézd meg telóban azt hiszem mail-ben volt, egy üzi 3 kocsiról amit be kellett gyűjteni. képen ott van a térkép, hogy hol található
  • amdopteron
    HALLI srácok elakadtam!
    VAN 3 FASZIM T.F.M.
    és 42% nincs küldetés semmi mit kell csinálni ,hogy legyen vagy hova menjek ??:)
  • marcihusi
    Én is ps3-on játszom, de szinte mindig teli van a map amikor belépek. Azt vettem észre, hogy kb level 20-25ig amiket kapsz küldetéseket arra nem nagyon jelentkeznek mások. Kevés rp-t és pénzt adnak. Késöbbiekben ez változni fog. Most level 79 vagyok és amiket most ad, azok gyakorlatilag mindig megtelnek, akár 6-8 emberrel is. Level 10től már elérhető egy-két survival, azokat könnyebb feltölteni. Pénzben is jó valamint gyorsan fejlődsz vele. Ezek közül a boneyard survival a legegyszerűbb, ezt egyedül is sikerült már megcsinálnom.
    Az sem baj ha szerzel néhány ismerőst, akikkel tudod folyamatosan nyomatni, illetve egy jó crew is sokat segíthet.
  • xxdani
    Igen a fehér pont az játékos. Az annyi lehetett, hogy a játékos bement a saját kecójába olyankor nem lehet követni csak ha meghívást küld, vagy felcsöngetsz és beenged. Úgy rémlik az elején amíg a bevezetős dolgok mentem én is csak ilyen 2-3 emberkével találkoztam, aztán ahogy csinálgattam a dolgokat szép lassan megjelentek a térképen az új dolgok szép lassan belevezetett a sűrűjébe utána már pörög.
  • The Protector
    Én 2 nappal ezelőtt indítottam először online-t.Nekem egyből hibás lett,szétfagyott ahogy alul írtam.Tegnap indítottam egy új karaktert.Azzal minden ok volt,csak nem volt játékos......
    Illetve azt sem tudom,hogy az az volt-e,mert egy fehér pont volt a térképen ami mozgott,majd mikor odamentem hozzá akkor azt jelölte h vagy bement egy házba vagy egy épület tetejére ahova én nem tudtam felmenni.
    Remélem sok lövöldözős küldi lesz,mert szeretek R játékokban lövöldözni de a sztori módban keveseltem a lövöldözést.
  • xxdani
    Az elejénél voltak bajok dögivel, de azokat javítgatták ezek szerint nem lett tökéletes. Azután nincs fagyás vagy elenyésző esetben. Ember meg dögivel van legalábbis boxon akármikor játszok mindig szinte teli free mode-ba dob.
  • Evoluti0N
    Nálam csodák csodájára egyszer sem fagyott. Pedig sok játékost hallottam panaszkodni róla.
  • TomStorm
    Nekem is fagyott.Én akkor ráfogtam a HDD-re amit vettem bele külön.Nem tudom van alapja vagy sem de másra nem tudtam gondolni.
    Most Box-on gyári Hdd-vel semmi gond nincs eddig,lekopogtam:)
  • The Protector
    Tegnap voltam multiban.Magán a mapon 1 ember volt összesen,az is dögmessze tőlem.Az első versenyre talált dögivel játékost,csak senki sem akart csatlakozni.Nehéz lesz így elkezdeni a ha már tutorialnal gondok vannak.PS3.

Jah és első indulásnál kapásból kifagyott a Lamar versenyző után.Fent maradt a felirat,közben meg ment a játék,hallottam ahogyan megy a karakterem stb....de töltőképernyőt rakott elém.Ugyan ezzel visszalépve fps módban mutatta a karakterem de nem volt hajlandó mozdulni.
  • Synit HUN
    Mi Xbox-al alig találunk szabad 4 helyet általában.
  • ronso
    Hát én voltam online párszor de egy ember nem sok annyival sem találkoztam
  • TomStorm
    Vannak azért.24órában van party mindenhova.Legalábbis mikor még PS-m volt addig voltak.A gond talán,hogy még sokan cserélik ill.eladják a játekot.
    Majd ha olcsóbb lesz akkor többen is lesznek vagy legalábbis lesz állandó játékos bázis
  • Lunki88
    Na végre megszereztem ps3-ra a játékot. Olvastam sokan arra panaszkodnak hogy kicsit kihalt a játék multi része, de én nem ezt tapasztaltam. Legalábbis most csináltam egy karaktert és felnéztem, voltunk elegen fent. Le is gyilkolásztak csak úgy poénból szépen...
  • wollnerd #935
    Az semmi! :D
    Amikor visszaváltottam Trevorra, Ő egy hegytetőn volt berúgva, egy rózsaszínNŐI MINISZOKNYÁT viselve! :DD
  • ronso
    Köszi az infot..sok pénzszállitót még nem láttam max 2őt
  • Loco
    A kuldetesekert jellemzoen nem kapsz penzt, kiveve ha bankot rabolsz, abbol relative jo penz jon. Ameddig nem jutsz el a bankrablasig, addig az utcan kell osszeszedni a zset: legtobbet a penzszallitobol lehet kivenni (3-5000), abc-t lehet rabolni. Ha vannak mar utcai autoversenyek, abbol is jol ki lehet jonni, de vigyazz, ha nem nyersz, oda a beugro. Van meg nehany random event, ahol nagyobb penz beeshet, Paleto Bay-en ha megmented a csajt akit elve akarnak eltemetni, par oraval kesobb az apja 60-70000-et utal.
  • KakiSzaki
    GTA5 gameplay
    GTA5 youtube channel
  • ronso
    Üdv
    Hogy a fenébe kapok lóvét? Mert akárhány küldetést csinálok sosem lesz több a lóvém???
  • Nismo GTR 69
    Sziasztok!

GTA V Online-hoz (PS3) keresnék egy partnert, akinek szintén szüksége van az online trófeákra ( PL: nyerj mindenből 1-et stb.) szóval amihez 2 ember szükséges, plusz amiben szeretne, én is tudnék segíteni.
    Ha tud, kérem segítsen valaki :)
    PSN : Danikaaa93
  • Synit HUN
    A napokban volt pár furcsa tapasztalatom online. Találtam vidéken egy Sandking XL-t amire már vágytam. El is loptam bevittem a műhelybe. Tuning közben kirúgtak a session-ből. Sebaj visszaléptem ledobott a műhely elé ott volt a verdám is. Vissza a LSC-be látom amit addig rátettem megmaradt. Király! Folytattam megint kirúgtak. Anyátok! Megint vissza megint folytat. Végre összehoztam a verdát irány haza. És itt ért a meglepetés. A garázsomban 3 sandking állt a tuning 3 fázisában :D
    Másnap a Sentinelemet duplázták meg nekem :D
  • rambozo
    Nem tudom, már régen csináltam, de itt azt írják, hogy nem csak az egyik kocsira kell elég pénzednek lennie, hanem mind a háromra.