1327
250px-GTAV-logo.png
  • xxdani
    #1007
    karácsony környékén indult be ez a lánc. 24.-én nem volt olyan szerver ahol ne kaptam volna valamennyi összeget. Ez ilyen. Szerintem a játékosok 70-80% biztos kapott nagyobb összeget. A többi meg csak ritkán játszik azért nem :D . Én személy szerint megtartottam. Nem érdekel. Oldja meg a R*
  • TomStorm
    #1006
    Most azon gondolkozok megtartom a pénzt végülis úgy kaptam vagy találtam:)
    De tényleg ez normális Gta online,hogy valakinek van 1 milliárdja?
    Azért nem kevés pénz és ez tényleg ki adhatta oda lol
    Lehet csak tévedésböl
  • TomStorm
    #1005
    Cél elött,bocs^^
  • TomStorm
    #1004
    Pedig nagyon jól mentem és 5K fogadásom volt
  • TomStorm
    #1003
    Köcsög 'Midtown valami Crew csak úgy tud nyerni ha kicseszik mással.Ma másodszor fordította keresztbe rajt elött verdát így feláldozva magát viszont segítve társai helyezését
  • xxdani
    #1002
    Játékkal jár. Én nem egyszer találkoztam autóval amit senki se vezetett amikor ki akartam szedni belőle a senkit kinyitotta az ajtót végigcsinálta a megszokott mozdulatait mint amikor valóban kiszed valakit majd továbbhajtott az autóval mert ugye nem volt benne senki így kiszedni nem tudta. Vannak furaságok
  • Robi546
    #1001
    Lenne egy kérdésem,játszottam nem rég haverommal Online-ba,mentünk kocsival,stb... volt közelünkben kb. 3-4 BOT azaz nem játékos által irányított karakter,autóval majd elakartuk lopni egyszer csak eltűnt mind a három,azaz respawnolt,de már nem először fordult elő,ez mitől lehet ?
  • TomStorm
    #1000
    Hol tudom átrakni a bankba mert nálam van a pénz.
  • Tikal #999
    Nem tudod másnak adni. Egyetlen megoldás, hogy csinálsz egy második karaktert, azzal felveszed a bankbol a pénzt, és csak annyit hagysz amennyi volt előtte illetve jónak gondolsz, aztán törlöd a második karaktert.
  • TomStorm
    #998
    Nem tudom ki,miért,hogyan de küldött 1 Milliárd Dollárt-.-
    Minden elözetes elfogadás nélkül bekerült a pénz hozzám.
    Na most nekem ez nem kell,hogy szabaduljak meg a pénztöl?Esetleg kell v.kinek?
  • xxdani
    #997
    az elmúlt pár napban többen panaszkodtak rá xbox on, hogy time out-ol. 8 megás net bőven elég. van aki 3 megással játszik
  • Robi546
    #996
    Amúgy ennyire instabil lenne a GTA V Online PS3-on ? Tegnap akartam menni este 7 óra körül megint Timeout volt,majd 9 fele már ment,megpróbálom most hogy megy-e,pedig 8 megás netem van,nektek is sokszor nem megy az online ?
  • Robi546
    #995
    Nem nagyon. :D De azért kicsit érdekes... Rövidnadrág,rövid ujjú,térdig érő hó,meg mindenki bikinibe szaladgált a Santa Maria Beachen. :D
  • Evoluti0N
    #994
  • Lunki88
    #993
    Akkor dolgoztak a hókotrók biztos. :D
  • Robi546
    #992
    Igen,nálam is van hó,kicsit meglepődtem de aztán kiderült hogy a haveromnak is van benne hó. :D Bár tegnap 6-tól fél 9-ig nem is ment a GTA Online,lehet azt csinálták vagy nem tudom,de mindig Timeout volt.
  • xxdani
    #991
    van tegnap óta. illetve tegnap tuti volt. Csak online van hó január 4 ig azt hiszem
  • TomStorm
    #990
    Semmi hóesés pedig azt írták lesz.Nálatok van?
  • rastaman
    #989
    na mi van, csak nem mindenkinek gta v-öt hozott a jézuska?
  • Robi546
    #988
    Köszi mindkettőtöknek,már sikerült! :)
    Majd jelöljetek be,visszajelöllek,PSN ID: Robbie_0222
  • ronso
    #987
    Lemerülni a R1 el kell
  • xxdani
    #986
    bal stick fel le közben mész (úszol) előre a vízben való emelkedés/süllyedés .
  • Robi546
    #985
    Hali!

    Én is tegnaptól kezdtem el játszani a GTA V-öt,nagyon tetszik a játék és a PS3 Konzol is,megvagyok vele elégedve. :D
    Szóval a kérdésem,PS3-on mivel lehet lemerülni a víz alá és mivel lehet feljönni ? Egyszer valahogy sikerült lejutnom de megfulladtam mert nem tudtam visszajönni. :D Előre is köszi a választ.
  • xxdani
    #984
    online-ban lehet csak
  • Juhasz82
    #983
    Hali!

    Ps3-an nyomom a GTA 5-öt 102-es tv-n és ha kellő távolságból játszom kicsinek tűnik a minimap,nem lehet rajta vhogy nagyítani esetleg ?

  • rastaman
    #982
    pár ilyen mellék küldetés karakterhez van kapcsolva. lásd: csak michael tudja megvenni a kikötőt, ahol a szonár is található.
  • Szabeebmx
    #981
    Mégis csak sikerült:)) Franklinnel kellett érte menni :) kicsit vicces hogy Trevorral szenvedtem meg szedtem össze az összes darabot, erre Franklin kapja.:))
  • Szabeebmx
    #980
    Hello! Össze gyjtöttem az összes ürhajó autó darabkát mind az 50-dbot leirás szerint elvileg meg jellenne a térképen Omega sivatagi garázsában. Nekem ez sajnos nem történt meg:( Mitől lehet? (A játékban a fő sztorit végig vittem és megcsináltam minden féle küldetést.)
  • ronso
    #979
    Olcsobban megvetted volna boltban az tuti.Én 15 be vettem cd galaxisnál.
  • Borzaskutya
    #978
    Megoldódott :D vmiért kiszedte az active downloadsból a box a cuccot, de megnéztem a history-t és 75%-tól folytatta a letöltést. Qrva szép, nagyon hangulatos game eddig.
  • rastaman
    #977
    20k ? nem sok az egy kicsit egy játékért?
  • The Protector
    #976
    Szia.Sajnos a ps-el a töltés tetűlassú.Jó napja van a gépnek ha folyataos 1,Mb/sec-el tölt.
  • xxdani
    #975
    lassan tölt gyors nettel is. ha elindítod mit csinál? mennie kéne.
  • Borzaskutya
    #974
    Megvettem marketen, 1/2 5kor letöltött 8 gigányi cuccot. Mondom fasza végre tolhatom. Erre beadja ha le kell tölteni még 4 db 2 gigás install fof@szt, a 4. végéig el is jutott 3/4 10ig. Erre most indítanám. kiírja h vmi fos hiba üzenetet és azóta downloadol, de az active downloadba nincs semmi... ilyenkor mi a helyzet? azért 20k-ért nem ezt várná az ember baszki
    Normális h 5 és fél óra baszakodás után nem kaptam semmit a pénzemér'? pedig nincs lassú netem
  • SupaSoul
    #973
    OK, köszi!
  • Evoluti0N
    #972
    Az is a minimapon van, mint a korábbi részekben. Már az első küldetéstől, azaz a játék legelejétől kezdve kell, hogy legyen minimap és GPS, hacsak nem kapcsoltad ki.
  • farad66
    #971
    Köszi!
  • SupaSoul
    #970
    ok, nagyon köszi! átnézem. Minimapot hiányolom egyenlőre, meg nem tudom lehet e olyat, hogy vezetés közben gps, hogy merre menjek. Vagy ez is a minimapon lesz majd?
  • TomStorm
    #969
    Minimap nincs vagy a nagy térképet keresed ami menübe van?
    Mindent jelölni kell,beállításokat nézd át ott lesz a gond.Késöbb ráérek megnézem majd
  • SupaSoul
    #968
    Nem igazán emlékszem, de köszi a tippet, megnézem ha hazaérek...