1327
250px-GTAV-logo.png
  • Myselor
    #927
    nemtudom igazából melyik verziót csinálod 2 féle van.nézz róla youtube videót:)
  • gabo91
    #926
    Esetleg valamelyik másik karakter kell oda mert én a Michaellel csináltam?
  • rambozo
    #925
    Ja bocs, nem szóltam, az elejét nem olvastam.
  • rambozo
    #924
    Ha jól értem, inkább az a probléma, hogy nincs elég pénzed a fejlesztésre.
  • gabo91
    #923
    De e-mailbe kaptam a 4 képet meg a helyüket... Most akkor azok mire vannak?
  • Myselor
    #922
    annyi az egész hogy egy 4 ajtós egészen gyors kocsi kell,ha kiírja hogy amit leírtál akkor az lassú,keress egy gyorsabb autót,és annyi.azzal nem kell szarakodni csak elviszed ahova kell ^^
  • gabo91
    #921
    Lenne egy problémám.
    Aranyrabláshoz kellenek a kocsik, megkerestem az elsőt, van pénzem a fejlesztéshez is. Jelzi a térkép a műhelyt odagurulok kiválasztom az átalakítást ami a rabláshoz kell, rányomok a vásárlásra és elbukom a küldetést....
    5.x játsza ezt.
    "The required mods cannot purchased due to insufficient funds."

    Ez valami bug? vagy valamit szarul csinálok?
  • Evoluti0N
    #920
    Nah, utánagugliztam és meglett a válasz.
  • Evoluti0N
    #919
    Lenne egy kérdésem. Vannak ezek a megvásárolható ingatlanok (repülőhangár Trevor-ral, vontatós vállalat Franklin-nel, stb.). Ezeknél ugye az ember küldetéseket csinálhat, miután megvette őket. A kérdés úgy szólna, hogy az itt levő küldetések azok ilyen végtelenszer megcsinálhatóak, ismétlődőek, vagy meghatározott mennyiségű van belőlük, amik teljesítése után kapok valami extrát (nagyobb heti bevétel, vagy hasonlók)?
  • ronso
    #918
    Nekem nem slim ps am van ,kb 3 éves eddig kb 4 db lemez volt benne,csak mivel nem tudom mikor jön pcre a gta igy megveszem ps3 ra és kicsiomagolom a gépet..
  • Tikal #917
    80 alatt nekem se, 160 alatt mar igen :D
  • drago14
    #916
    Nekem is PSem van és 80 óra alatt nem fagyott le.
  • Lamech
    #915
    Ps-en párszor fagyott, szintén ssd-s slim. Viszont slim boxon nincs ilyen bajom, se melegedés ezért azon tolom.
  • Tikal #914
    PS néha fagy nekem, legujabb SSD-s slim
  • ronso
    #913
    Sziasztok Ps3-on tolja valaki?
    Most rendeltem meg Szerdára hozzák csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi..Látom a Box melegszik..
  • mrmilan
    #912
    Trevor amúgy néha fel tudja az embert húzni. Felöltöztetem tisztességesen, karaktert váltok, elvagyok fél órát pl. Franklinnel. Visszaváltok Trevorra (bőrdzseki, farmer, normális csuka picsába...) és egyszál húgyos alsógatyában grasszál benyomva egy háztetőn...
  • Béla9248
    #911
    Tudja valaki hogy lehet átvarázsolni Franklin Buffalóját az online részbe???
  • Synit HUN
    #910
    Trevorral az a gáz, hogy azonnal megváltoztatja a játékstílusomat és elkezdek teheneket felrugdosni meg kötekedni :D
  • The Protector
    #909
    Legegyszerűbb ha a makrókból kimásolod a spoler tag-et és nem kell beírogatni.

    Amúgy nekem a Trevor a legszimpibb(ha ő a falusi bunkó),bár még a játékkal nem nyomtam.
  • drago14
    #908
    Nekem meg Michael-ben.
  • Synit HUN
    #907
    Nekem Franklinben van a legtöbb játékidő...
  • devilzero
    #906
    Na fasza.. én oltok aztán el is cseszem.. bocsánat előre is mindenkitől!
  • devilzero
    #905
    Hatalmas butaság ezt spoiler nélkül leírni.
    [spiler]
    teljesen logikus dolog, főleg ha tudsz angolul. Trevor már annyira be volt pöccenve például, hogy ő teljesen megérdemelte volna, Michael viszont pont visszakapja a családját, főiskolára megy a lánya stb. Ő ezt nem érdemelné meg de őt is kinyiffantottam, mert kíváncsi voltam a küldetésre. Franklin pedig pont egy semleges karakter (akivel valszeg mindenki a legkevesebbet játszik) mégis neki kell őket megölnie! [/spoiler]
  • MikX
    #904
    Az újrajátszás nincs kihatással a játékra, az csak arra van, hogy a küldetésért ha nemsikerült megkapd az aranyat, de miután végeztél ugyanazt tölti vissza mint előtte.
    Hatalmas butaság megölni valamelyik karaktert, nemis értem ki miért választja ezt...
    Meghogy egyátalán minek került ez bele
  • devilzero
    #903
    Is it serious? :O
    Szerencsére van kb. egy 2-3%-kal előtti mentésem...
    A másik meg az hogy újra is szeretném játszani, de ugye ahoz hogy javítsak az értékeken csak elég lenne a menüből újratolni... óóóóó FUCK :S
  • drago14
    #902
    Ha van előtte mentésed akkor betöltöd, ha nincs akkor sajnos újra kell játszanod!
  • devilzero
    #901
    Sziasztok!
    Az alábbi problémám van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az utolsó küldetésnél azt választottam hogy Trevort ölöm meg :( meg is öltem, credits, stb, vissza a játékba. Ott ugye nem tudok Trevorra váltani mert halott. Aztán újrajátszottam Michael megölésével, de ami után vissza megy a játékba akkor megint Trevor a halott, aztán úgy csináltam hogy mindenki életbe maradjon, de ugyan az a helyzet. A kérdésem a következő: hogyan tudnám úgy csinálni, hogy mind a 3 életbe maradjon?

    Köszönöm! :)
  • Synit HUN
    #900
    Állítólag a régebbi gépekkel lehet gond. Nekem a slim van nyko hűtéssel és a pendrive-os telepítéssel megy a gta. Így stabil.
  • Zokni
    #899
    A GTA5 nagyon igénybeveszi a konzol erőforrásait, nagyon melegszik tőle a GPU/CPU és a memória. Elképzelhető, hogy nem megfelelően szellőző helyen tartjátok a gépet.
  • xxdani
    #898
    kifagyás rengetegszer, de újraindulás magától még nem volt.
  • mrmilan
    #897
    Volt valakinek innen a GTA V-el olyan tapasztalat, hogy játék alól egyszer csak újraindul az XBOX? TV elsötétül, box pedig fogja magát és újraindul. Eredeti játékról, és nem "baszogatott" konzolról van szó. Semmi másnál nem tapasztaltam eddig ilyet.
  • Lynx_TWL
    #896
    Hali

    Gta online próbálkozásra ezt a hibaüzenetet kapom:
    "failed to host gta online session"
    ha soloban próbálkozom az intro után ledob.
    Valakinek volt ugyanez és esetleg azóta sikerült megoldania valahogy, vagy várni kell patchet rockstartól, mert hiába kerestem megoldást csak olyan topicot találtam ahol másnak ugyanúgy nem megy start óta semmi, hiába próbálkozik saját kezűleg illetve net szolgáltató által.

    Help plz :D
  • Kalandpark
    #895
    Nem értem iért azt a zenét rakta be linknek na mindegy itt a videó:
  • Kalandpark
    #894


    Amit ennek a videó elején ír ki. Nekem is ezt írja miután a legelső küldetésnél ki kell menni és lelőni a rendőröket... (XBOX360) már vagy 5x újratelepítettem(halkan jegyzem meg külső merevlemezre telepítem a játékot)
  • Adi
    #893
    Srácok lehet úgy tőzsdén nagy pénzt kaszálni, h nem vmi missiot csinálok meg?! Mert a neten The multi target assassination vagy The Construction Assassination küldetéssel lehet tőzsdén sok pénzt kaszálni.
  • bake05
    #892
    (PS3)select,Vehicle Acess és ott betudod állítani ki szállhat be ill. ki használhatja az autódat.
  • Soldiers
    #891
    Üdv

    olyan gondom van hogy multi-ban van egy saját autóm és amikor ketten kéne csinálni egy külditést a cimbora nem tud beszállni hozzám az autóba hogy ez mért van??
  • bake05
    #890
    én ezen röhögtem szét magam.Na azért vannak még pihent fejű emberkék:D
  • Fidolorous
    #889
    ez kurva jó :D
  • mrmilan
    #888
    Köszönöm szépen a segítséget! Akkor ezek után így fogok eljárni :)