426
  • Jackal
    #266
    Ennyi a legfőbb ok, a biztosítási csalás, WTC7 lerombolás ami tele volt korrupciós iratokkal csak hab volt a tortán.
    @Kukacos, megnéted a videot amit linkeltem, na azon elemezgesd a kinetikus energiádat, a sors fintora, hogy épp pár hónappal a wtc-s előtt történt, a háttérben ott a két torony. Biztos főpróbát tartottak :)
    Érdekes a többi balfals rombolás is, semmi köze a wtc-hez, de azért látni ezt azt rajtuk márha az ember meg tudja/akarja látni...
  • acdc
    #265
    Az iraki haborut mas hazugsaggal robbantottak ki utanna ongyilkos is lett Kelly a brit vedelmi miniszterium tanacsadoja aki azt hazudta,hogy vannak bizonyitekok a tomegpusztito fegyverekre ....Ott is nagyon oszintek es tisztessegesek voltak de nem baj nem lesz gazaremeles es lesz nagyaranyu adossagcsokkentes..1 millo munkahely
  • kukacos
    #264
    Tudsz olyan anyagot, amiből a felhúzott fal megállít egy gyorsuló repülőgép-hordozót? Ide vele ízibe, rendelek belőle pár teherautónyit, jól jöhet még.
  • Herold
    #263
    Olvasd el az általam belinkelt oldalakat, nézd meg a videókat, mert úgy látom, fogalmad sincs, miről beszéltünk eddig.
  • Jackal
    #262
    Na akétkedőknek, éa a sík hülyéknek, egy elég jó szemléltető videót találtam arról, mit is bír ki egy acélszerkezetes magas épület:
    Demolation failures
    0:54-től. Valami hasonlónak kellett volna ott is történnie termik nélkül.
  • acdc
    #261
    Itt volt szo arrol,hogy jol jart utanna a haboruval az usa vagy nem, meg olaj de a legfontosabbrol nem esett szo ,hogy mi is volt az igazi erdek.

    Kamattorlesztes keptelenseg allt fennt! (hasonloan mint iden szeptemberben) az allamcsodot kerultek el! Mert az adossagplafon emelese lehetseges pl termeszeti katasztrofa,terrortamadas...

    (amugy meg meg Bushnak erdekeltsegei voltak fegyveruzetben konkretan tankokat gyarto cegben is es utanna meg is gazdagodott.Usa ban sem itthon sem a fizetsbol van
    vagyonuk Clinton idejeben a felesege ugyvedkent 3 x annyit keresett (asszem 20000$ volt Clinton fizestese egy jobb fogorvos osszeszed annyit vagy plasztikai sebesz Ov se a fizetesebol vette a szollojet.

  • kukacos
    #260
    "Nem tudom miért akarták felrobbantani"

    No ez itt a lényeg. Te sem, meg az ide beíró tucatnyi bohóc sem adott eddig értelmes magyarázatot arra, miért kellett volna felrobbantani a WTC-t azután, hogy beleszállt két gép. Semmi értelme, nem áll össze a kép.

    (Egyedül annyi hangzott el, hogy valami nyakatekert módon anyagilag megérte. Komolyan azt hiszitek, hogy egy ilyen horderejű ügyben, amire utána Amerika ezermilliárdokat tapsolt el, Silverstein vacak zsebpénze miatt megkockáztatták volna, hogy pár év múlva még a magyar SG-n is minden önjelölt robbantási szakértő a kamuról zengjen... ?)

    Ha összeesküvés volt, képzeljétek magatokat az eseményeket megrendező helyébe: így csinálnád te is? Robbantanál? Nem lett volna ezernyi egyszerűbb módja a cél elérésének, bármi is legyen az? Dehogynem.

    Figyeljetek: az igazságot mi innen sose fogjuk megtudni, bármi is volt az. De legalább a rendelkezésre álló darabkákat próbáljátok meg már egységes egészként összerakni. Ha nem áll össze a kép, az a tények pontos ismerete nélkül is arról árulkodik, hogy az elképzelés hibás. Márpedig az összeesküvős elmélet sokkkal több sebből vérzik, mint a "hivatalos" verzió.

    Ha meg nem vagy képes átlátni, hogy egy elmélet hány sebből vérzik, ne fáraszd magad, hagyd a gondolkodást másra.
  • Jackal
    #259
    Nyilván hamarabb ment a drót, hogy a minden nagy hírportál tudóósítsa, csak túl hamar adták le vagy kicsit késett a bumm :)
  • Herold
    #258
    Minden emelet lassította volna, ha magától dől le. De nem lassította, mivel tény, hogy szabadeséssel omlott össze az épület.
  • Herold
    #257
    Ezt a dolgot nemigazán tudom hova tenni. Egy riporter honnan tudhatta volna, hogy össze fog dőlni? Nem hiszem, hogy beavatták volna.
  • Jackal
    #256
    Fejezd be, mert már igy is sírok a röhögéstől a hülyeségeiden, én ismerek olyan anyaagot, mondhatni légüres téren kívül mindegyik olyan. Kinetikus energia szintén mindentvivő. Remélem megfizetnek rendesen.
  • kukacos
    #255
    "Ezután egy 3,5 milliárd dollár értékű biztosítást kötöttek az épületekre"

    ... amit utána évekig húzódó költséges és kétséges kimenetelű perrel sikerült csak behajtani, mert a vonatkozó kitételek vitathatóak voltak. Ejnye, ezek mindenre gondoltak, csak a jogászra már nem maradt pénzük... :D
  • Jackal
    #254
    A BBC-s tudósítás azért priceless :), hát így mennek ezek a riportok/cikkírások mostanában...
  • kukacos
    #253
    Öregem, mutatsz "bizonyítéknak" egy hétemeletes épület összedőlését? A WTC több mint százemeletes volt, és tömege százezer tonnákban mérhető! Kinetikus energia négyzetesen arányos a sebességgel. Onnantól, hogy a teteje egy emeletet esett, nem ismerünk olyan anyagot, ami érdemben lassítani tudná a zuhanását.

    Mi lesz a következő, legóházzal bizonyítod, hogy pattannia kellett volna? ;)
  • Herold
    #252
    Az iraki kapcsolatról.
  • kukacos
    #251
    Ejha, ez a mai negatív rekord... neked oktatták valahol a primitívséget, vagy autodidakta zseni vagy? De ha már sikerült a melyik-nemzet-hülyébb szintre süllyedni, én mindenesetre remélem, sosem kell szégyellnem majd magyarságom miattad valahol.
  • Herold
    #250
    Miért, az is összedőlt?
  • Jackal
    #249
    Most ez hogy jön ide? Fogalmam sincs, ha volt is azt már rég levakarták róla, mert tüdőrákot okoz.
  • Herold
    #248
    Adalék az FBI-os témához.
  • Asperot
    #247
    Pentagonban is volt azbeszt?
  • B0nFire
    #246
    Minden érv és ellenérv nélkül, nézd meg ezt a filmet:

    Fahrenheit 9/11

    Nem teljesen elfogulatlan film, de ha csak a töredéke igaz, már az is elgondolkodtató.
  • Herold
    #245
    Az nem sokkal volt több 10 másodpercnél. Vagy még annyi sem.
  • Jackal
    #244
    Milyen mérnök is vagy te, ha már itt tartunk?
    Szaros technikus vagyok, atz építész fajtából, de hogy a 10 centi vastag zárt acélszelvényű felhőkarcoló egy dekát nem roppan össze, abban biztos vagyok. Még akkor se ha fákjával alulról "világítják", mert kb annyit ért neki az a tűz.
    Annak egy szép nagy ívben kellett volna ledőlni lecsavarodnia, mint egy konzervdoboznak, csak ez sokkal merevebb annál, megkockázatom, hogy akár vízszintesen is simán megtartotta volna egy ideig magát. Egy kamugép vagy te nem mérnök...
    Azt berobbantották mint a huzat, az egyik legmasszívab felhőkarcoló volt amit építettek. Az azbeszt miatt kellett volna záros határidővel lebontani, í]y jó ok volt berobbantani, és másra kenyni.
  • sanyicks
    #243
    Látom a szövegértés nagyon nemmegy, jó hogy leírtad pont azt amit én is... Ezzel megerősíteni akartál vagy csak bevérzett a szemed és nem látod a betűket? :D
  • sanyicks
    #242
    Itt a hülye max te vagy. Te idióta módon mindenkire konteost mondasz aki nem ért veled egyet, és szerinted minden konteo "hívő" hülye. De sajnos a történelem mást mond mert TELE VAN konspirációkkal, max te ezekről nem tudsz/nem akarsz tudni.

    Mint már írtam neked te olyan ember lennél ha a középkorban élnél aki habzó szájjal üvöltve vasvillával menetel a lincselő tömeg élén azok ellen a "konteosok" ellen akik mondjuk azt mondják hogy a föld gömb alakú :)
  • Molnibalage
    #241
    Baszod, te tényleg ennyire vak vagy? Az egyik tornyon tisztán látszik, hogy zuhanás köznen minimum 20 fokban megdőlt. Mivel 15-20 sec alatt leéírt a torony, nem tudott tovább dőlni.
  • sanyicks
    #240
    tessék

    Az tuti hogy nem ilyen szépen egyenletesen kellett volna magábaroskadnia, mert nem egyenletes a sérülés.
    Mögötted nincs szakértő véleménye csak állami megrendelésre készült hivatalos irat amibe azt írnak amit rendeltek :) lásd pl itthon gazdasági és költségvetési előrejelzések :D azokat is "szakemberek" írják.

    Nem tudom miért akarták felrobbantani, de nem is erről beszéltem. Hanem arról hogy egy tűz miatt ilyen szépen nem dőlhet össze. Legalább a másik 2 toronynál kicsit megdőlt, abban nem vagyok annyira biztos hogy kamu, csak furcsa. Na de a wtc7 hát az egy vicc, mint ahogy a "szakértők" magyarázatai is.
  • Molnibalage
    #239
    A stílus nem definiálja a tudást. Csak azon hülyékkel szemben vagyok ilyen lekezelő, akik fejlődésképzelen konteóhívők.
  • leetjunction
    #238
    Nívós oktatást kaptál, BME büszke lehet rád ;]
  • paj01
    #237
    Istenem ez a stilus....Remélem jo mernok vagy mert emberileg nem sokat nezek ki beloled.
    Ha meg belefaradtal h elmond akkor ne pofazz bele...mar elnezest.
  • Palinko
    #236
    azért az tényleg furcsa, hogy a pentagonhoz fordutlak 270 fokot hogy eltalálják az üres részét. persze arról volt info hogy felülről van védelmi rendszer, de arról nem hogy üres az adott rész? vagy ez a 270 fokos forduló is kitaláció?
  • Molnibalage
    #235
    Blablabla. Belefáradtam abba, hogy újra és újra elmondjam ugyanazt. A pentagonos videóhoz hasnoló készült a WTC esténben is. Keresd meg, csak fent van valahol.

    Persze nektek ez semmit sem jelent.

    Szarok a fejetekre.
  • Molnibalage
    #234
    Mérnök vagyok kisfiacskám. Ebből élek...
  • Molnibalage
    #233
    Szerinted hány linket nézem meg és hányszor eddig? Már a tököm teli van az idióta semmihezsem értő nagypofájú konteósokkal.
  • leetjunction
    #232
    Így van.

    Tehát köszönjük Molnibalage a hozzászólásaidat, mocskolódó megnyilvánulásaid csak és csakis téged minősít.
  • paj01
    #231
    Eléggé primitiv dolog mást lemarházni hülyegyerekezni ugy h érdemben hozzá se szoltal az egeszhez. Magyarázd el nekem, hogy megértsem! Aki intelligens az nem néz le másokat, nem nyilvanul meg igy...en sem szivesen dolgoznek ilyen emberrel mint te...aki azt hiszi o a tevedhetetlen es mindenki mas idiota.
  • leetjunction
    #230
    Ilyen tudatlan emberekkel, mint Te nem is lehet megértetni semmit sem.

    Amennyiben az Egyesült Államok holnap azt állítaná, hogy mégis csak a Föld a világ középpontja, Te még azt is elhinnéd és bőszen védenéd is eme állítást.

    Vicc vagy ember.
  • paj01
    #229
    Téged is csak arral kérlek, hogy nézd meg a linkeket aztán meséld el nekem műszakilag a wtc7 miért omlott össze.Komolyan kiváncsi vagyok!
  • Molnibalage
    #228
    Ööööö, személyesen egyetlen komoly mérnököt sem ismerek, aki a konteóhívőkkel értene egyet műszakilag...
  • Molnibalage
    #227
    Ne foglalkozz ilyen balfasszal. Én inkább ignorálom ezeket és nap mint nap fohászkodom, hogy ne kelljen valaha is egyetlen percet ennyire sötét emberrel együtt dolgozin. Egy üveg tejet sem bíznék ekkora marhára, mint ez a hülyegyerek...