142
Aszexualitás - Betegség vagy életmód?
  • Solid Snake
    #22
    "pina tulajdonosa vékony, szép lány"......két pinával, na ez egy másik topik témája lesz.
  • EnxTheOne
    #21
    Aszexualitás? Hülyeség. Nincs is jobb egy pinánal.
    Mondjuk, jobban belegondgolva, két pina jobb mint egy. Persze ezek a kijelentések csak akkor helyesek, és a pina tulajdonosa vékony, szép lány. :D
  • Narxis
    #20
    Enyém lehetsz. :D
  • SötétBarom
    #19
    Egy nap kétszer? VÁÓ. Lehetek a szarod? :DDD
  • kemszi2
    #18
    a szex vajon mi?:D
  • Ironman2
    #17
    Ilyen nincs.Ez egyszerűen betegség.
  • ntex
    #16
    Engem csak addig nem érdekelt a szex amíg nem éltem át :) Azóta kb. függök tőle :D Volt hogy reggel-este megvolt a barátnőmmel. :) Mióta szakítottunk azóta szenvedek XD
  • Büdös Bohóc
    #15
    "tudod én sem érzek vágyat utód nemzésre, de, azért nőkkel való hálásra igen..." - és akkor miért is nyitottál ilyen topikot?
  • Tinman #14
    Na így terjed a hülyeség... azt hittem én tudom rosszul, gondoltam a topiknyitó csak jobban tudja.
  • Loál János #13
    Nem asszexualitás, hanem aszexualitás.
  • Tinman #12
    Rendszeresen vagyok asszexuális, 3-4/24h óra után.

    Valóban komoly probléma :-/

    Szerintem betegség, mert utána elég kellemetlen csinálni, meg nem is kívánod már annyira. Kemény dolgok ezek :-(
  • shaddam
    #11
    Sg-n halott ötlet ennek a témának a megvitatása
  • HTS s3rg1nh00
    #10
    ha valaki nem akar gyereket,az nem egyből probléma...
  • Montanosz
    #9
    Hát, egyértelmű hogy a házasságon belül, de ha valaki elolvassa a Énekeke Énekét, láthatja hogy házasságon belül "szabad a gazda", illetve szerepel is több helyen hogy a házastársak adják meg egymásnak a házasságörömeit. (nyilván nem mindenkor volt szerelmi házasság)
  • G_ArchAngel #8
    MIert nem a Tudomanyos eszmecsere alatt nyitottad meg?

    Ebben a temaban pont kapcsolat, fiu es lany nincs...
  • Aquir
    #7
    Engem mondjuk meg nagyon érdekel a mélytengeri hipertermofil baktériumok életmódja... Én úgy tudom és bízom benne hogy szintén itt az sg-n valaki, talán véletlenül éppen TE tudnál erről mesélni nekem! Mondcsak, szintén mi a véleményed ezekről? =)
  • Mor3llo
    #6
    Ha kívánod a nőket, akkor nálad minden stimmel. Egy férfi ha házas, vagy totál szerelmes, akkor is megnézi a többi nőt - ennek egészen egyszerűen a fajfenntartás az oka (több helyen akarja elvetni a "magot"). Az, hogy nem szeretnél gyereket, egészen más oka lehet. Pszichés, pénzügyi, esetleg hozzáállás, gondolkodásügyi probléma.
  • IXEMGabeo
    #5
    drága barátom, bárkit szívesen látok:D

    erről nem is nagyon hallok beszélni embereket, mindig a heterókról és a melegekről, lezbikről szól minden, a kettő közti életmódról nem:)
  • Victor1103
    #4
    És itt kitől vársz a témában kielégítő eszmefuttatást? Úgy halottam egyszer egy interjúban volt talán hogy a VV Anikó is aszexuális. Persze hiszi a piszi, de lehet hogy őt kéne kifaggatni a témában:D
  • IXEMGabeo
    #3
    tudod én sem érzek vágyat utód nemzésre, de, azért nőkkel való hálásra igen...Az ember gondolkodik és azt az életmódot választja, ami jól esik neki. Bizonyos szempontból szvsz betegség is;) inkább pszichikai, lelki és környezeti tényezők befolyásolók. Ennek ellenére kíváncsi lennék más véleményekre is:D
  • Csirke4
    #2
    Valszeg "betegség" (bár ez rossz fogalom rá) mert a faj fenntartása általában az elsődleges prioritás az élőlényeknél úgyhogy ha erre nem éreznek vágyat akkor nem stimmel valami.
  • IXEMGabeo
    #1
    Úgy gondoltam nyitok egy efféle topikot, lehetséges, hogy sokan ezt értelmetlennek tartjátok, de érdekes téma és a kutatók se jöttek rá mik lehetnek a fő kiváltó okai ennek az életbeli felfogásnak...Rögtön linkelek is egyet, ahol egy nő leírja, hogyan viszonyult avagy nem viszonyult a szexuális élethez a romantikához és a férfiakhoz...

    http://eletmod.hu/tart/cikk/jb/0/1478/1/szexszerelem/Asszexualitas_Betegseg_vagy_eletmod

    Kérnék mindenkit, hogy ne poénnak vegye a témát ez komoly téma és itt nincs helye a tiszteletlenségnek...