100
  • doctore8
    #20
    Nagyon könnyű másokat szidni anélkül, hogy meg is értenéd miről beszélt! A népességcsökkenés és a vakcina hallatán csak a kőbunkó, tanulatlan amerikaiktól vártam volna hasonlót... A lényeg, hogy a vakcinák oltóanyagot tartalmaznak különböző, ma már gyógyítható betegségek ellen. Úgy jön ide a népességcsökkenés, hogy a csökkenő gyerekhalandóság mérsékli a termelékenységi rátát. Jó lenne nem mindenbe illuminatit meg NWO-t látni. Amúgy is elég feltűnő lenne, hogy az oltás után egyes területeken sterilek lennének az emberek, mert ott már a nemi érés után csinálnak is gyereket, ergó a közeljövőben látszódna.
  • sedward
    #19
    "Előnye, hogy ingyen van, továbbá üzemeltetése komolyabb mentális képességeket nem igényel. Több emlősállat többmillió éve erre esküszik... Ők azok, akik még nem haltak ki rendszeres lakóhelyre ürítés okozta járványok miatt. X)"

    Köszönöm, ez jól esett, megmentette a napot :)

    Elképzelem, hogy a buckalakóknak valahogy így üzenne Besenyő Pista bácsi: Forradalmasítani a wc-t kérem? Hát ez nóórmáális? Nem kell ehhez forradalom kérem, csak egy kis por, az a neve, hogy Septifos, beszórjuk a budiba és a pöcegödör tartalma lebomlik! Nem is kell a drága napelem kérem, meg az üzemanyagcella a dzsungelba, meg a hugytank. JA, és az $5000 dollárjuk is megmarad :)
  • G_ArchAngel #18
    40milliard dollart forgatott bele kutatasokba eddig a vagyonabol.
    Sok idiota olajsejk es zsebdiktator vehetne rola peldat.
  • Rotyoka
    #17
    Am nyugodtan szidhatjátok Gates-t, mivel a magyarok körében az a menő ha valakit le tudnak ugatni (mert a saját nyomorukat nem ismerik fel).

    De amíg élt Michael Jackson addig Gates volt a 2. számú ember aki törődött a szegény, elmaradott emberekkel. Mivel már MJ nem él, ezért ő lett az elsőszámú, aki nem csak a pofáját járatja, hanem tesz is valamit
  • Rotyoka
    #16
    Ti is a dunába szartok + szemeteltek majd azt isszátok és ti is abban fürdötök -> FAIL.


    Annyi különbséggel, hogy beleöntötök a vízbe 200 kiló klórt előtte.
  • Cat #15
    Indiában most is a Gangeszbe szarnak, meg beledobják a félig elégett halottaikat majd utána megmosdanak benne, mert "szent folyó".
  • Cat #14
    Nyilván ezeket a kormányok vennék meg, vagy a helyi, vagy a fejlett országoké, segélyként. S hogy mi szükség van erre? Röhej, de rengeteg pénzt takarítanak meg, ugyanis az emberi ürülék rengeteg baktériumot és korokozót tartalmaz, például a mostani németországi uborkavész esetén is ez volt az első gyanúsított, mint trágyázási anyag. Rakat betegséget terjeszt, pl. a kubai földrengés vagy az ázsiai cunami/pakisztáni áradás után rohantak mindent fertőtleníteni, mert kolerát, vérhast és egyéb kedves betegségeket okoz.

    Namost ez az eszköz az összes ilyet megelőzi, tehát megéri.
  • gombabácsi
    #13
    ez már a Bibliában is benne van, kb "ha táboroztok legyen nálatok egy kis ásó stb"

    Ószövetség, Mózesnél, nem is tudom hány ezer év...
  • wraithLord
    #12
    Én ezt úgy oldottam meg olyan helyen, ahol nem volt WC, hogy fogtam egy lapátot, elmentem a kukoricásba, ástam egy kis lyukat, belekakkantottam, majd betemettem.

    Persze lapát helyett bármi megteszi, amivel lehet akkora lyukat kaparni, mint a kutyák/macskák szoktak. Ha nincs kukoricás, akkor pedig értelemszerűen olyan területet válasszunk, ami kényes, illetve kevésbé kényes elvárásainknak megfelel.

    Előnye, hogy ingyen van, továbbá üzemeltetése komolyabb mentális képességeket nem igényel. Több emlősállat többmillió éve erre esküszik... Ők azok, akik még nem haltak ki rendszeres lakóhelyre ürítés okozta járványok miatt. X)
  • gombabácsi
    #11
    hát az én nagymamámnál még budi van (gödör, rajta kis fülke fáből, benne ülőke stb) és sose volt gondja a higiéniával, 80 éves, beteg se nagyon volt

    persze talán ez valami véletlen lehet :)
  • Pharaoh
    #10
    Akinek nincs pénze vezetékes vízre, stb annak majd lesz több ezer dollárja WC-re mi?

    Működési költség is csak pár cent, de az akku cseréje több 100 dollár, ami max 5-8 évig bírja ki. Telken a pottyantós 30 éve üzemel, mindenféle költség nélkül.
  • NEXUS6
    #9
    Csak az kéne még!

    Csak mert ilyen nagyszerű ez az ember.



    Remélem te kapsz először a vakcinájából.
  • Palinko
    #8
    de ne haragudj, vízöblítésesre nincs zsé, de pár ezret kiperkálnak mert megtehetik? pont a szegényeken nem segít semmit ez is max valami nyilvános helyre vagy tömbházakba lenne jó bár oda meg gondolom kevés lenne a napelem kraft.
  • NessieGraf
    #7
    A nagy találmányt úgy hívják: BUDI. Ilyen egyszerű. De javaslom, fektessen még pénzt a reggel feltalálásába is.
  • adler30
    #6
    Nemes cél,végre a szerencsétleneken is segíthet.Jöjjön össze neki.
  • liberty2
    #5
    Izé ... ha a világ azon részét célozza a project ahol nincs lehetőség vezetékes víz használatára akkor honnan a kínjukból szereznének napelemeket a WC-hez?
  • shaddam
    #4
    Lehúzza magát?
  • Alfa Of NS
    #3
    Egy ásóval gödröt ásnak, két deszka keresztül rajta. Ha megtelik betemetik. Ide a hárommillió dolcsit
  • narumon
    #2
    Azért lehet fikázni Gates-t, de az tény, hogy ha a milliomosoknak csak a negyede fordítana annyi figyelmet a világ dolgai iránt mint Gates, akkor egy sokkal jobb világban élhetnénk :(
  • Omega
    #1
    Világ életében ezzel kellett volna foglalkoznia.