542
  • tototto
    #502
    Köszönöm, de most már ha eddig kibírtam kivárom a maradék 3%-ot is, hogy a véglegest telepítsem majd. :D
  • nagykispeter
    #501
    Még nem készült el,de márnagyon kevés van.Tulajdonképp már minden magyar benne!
  • Fox44
    #500
    Itt!:)
  • tototto
    #499
    Amióta lerohadt magyaritasok.hu nem tudom nyomon követni, hogy halad a fordítás. Már akkor is eléggé a végén járt a fordító, nem lehet tudni róla valamit, időközben elkészült-e, vagy hogy áll?
  • Faterx
    #498
    Kösz gyerekek, még várom a nyári vásárőrületet...
  • nagykispeter
    #497
    Igen azt elfelejtettem,de azt mindig ajánlatos
  • raja
    #496
    Igen .de használni kell a Anno2070_OnlineCookie.zip is.
  • nagykispeter
    #495
    Hát azt sajnos nem tudom,de egy próbát megér
  • Faterx
    #494
    Szia! Szaiasztok!
    A Steam-eshez jó?
  • nagykispeter
    #493
    Érdemes innen mást is használni
  • nagykispeter
    #492
    Erdetid van?
    Tőlthető a játék 95%-os fordítása link
  • csupicat
    #491
    Sziasztok, ha még olvassa vki a fórumot, ugyanaz a problémám, mint a 481-es hozzászólónak: nem kiírja, hogy nyert a küldetések végén, de nem jelzi, hogy megcsináltam, és nem tudok a következőre lépni.Aki tudja a megoldást segítsen.
    Köszi
  • precise
    #490
    Olcsóság van a Steamen 70%
  • Petko
    #489
    van ilyen module hajóra hogy "Effluent Pump". Ezt kell az olajos részen aktiválni, és feltakarítja magától.
  • Micsu
    #488
    Sziasztok

    az a problémám hogy szétlőttek egy tankert a part mellett és a sok olaj miatt elég szar a eco, hogy tudom feltakarítani? küldetést nem ad rá
  • Lokker
    #487
    Ez az. Köszi. Érdekes, hogy mikor kiválasztottam a brand-ból az annot csak az alapjátékot dobta ki.
  • Serpa
    #486
    Nem ezt keresed?
  • Lokker
    #485
    Nekem az Anno 2070 dobozos változatban van meg amit uplay-n regisztráltam be. Gondoltam beszerzem a dlc-ket, de a uplyashop-on belül nem találtam mást csak az alapjátékot. Steamről gondolom így szóba se jöhet. Valami ötlet hogy honnan tudnám beszerezni?
  • nagykispeter
    #484
    Elkészült a küldetések magyarítása,tőlthető...
  • attika1979
    #483
    A magyarítások oldalon olvastam hogy kell online módban hagyni a profilt a játékban úgyhogy ez a része a dolognak megoldódott.
    Ha olvassa a fordító :
    A fordítás különben szép munka ,így tovább!!

  • attika1979
    #482
    Most vettem a játékot(alap nincsenek kiegek) és nálam is ez van.

    Azt kérdezném még,hogy van amikor nem indul el a játék.Indításkor a uplay nem válaszol illetve most amikor elindult offline állapotban van a profilom.Ez valami szerver hiba?
    Ja és felraktam a magyarosítást is.

    Az eddigi részeket gond nélkül toltam most egy kicsit morcos vagyok ezzel a játékkal :)
    Pedig nem néz ki rossznak a game.
  • grebber
    #481
    "Feltelepítettem a Complete verziót, magyarosítottam , majd az első pályát lejátszva kiírja, hogy nyertem, de amikor rámegyek, hogy küldetések választása vagy ilyesmi, nem enged tovább a másik pályára, és nem enged játszani csak az elsőn megint. Ez mitől van vagy mit csinálok rosszul?"
  • nagykispeter
    #480
    Úgy néz ki működni fog!A magyarításról bővebben itt
    lehet tájékozódni!
  • nagykispeter
    #479
    Azt nem tudom,de az autopatchert törlöd akkor szinte biztos hogy igen.Amúgy már kb.55%-os van kiadva!
  • kecskepok
    #478
    Sziasztok!Én a chapter 3 mission -nál tartok,és elakadtam,mert nrem tudok rizst ültetni a piához.Valaki tudna segíteni?Előre is köszi
  • tototto
    #477
    Ez jó hír, azt lehet tudni, hogy eredeti steames complete editionnal fog működni a magyarítás?
  • nagykispeter
    #476
    Úgy néz ki folytatódik a játék fordítása rövidesn ki lesz advaa 0.35 verzió.Remélhetőleg be is lesz fejezve!Köszönet érte Reasonnnak!
  • adibadi182
    #475
    Heló
    Nemrég kezdtem a játékot, kicsit amatőr vagyok még. Az lenne a problémám, hogy az orosz megfoszt valahogy a víz alatti bázisomtól. Hogy csinálja? Hogyan lehetne ezt megakadályozni? Elég fontos kis szigetecske, komoly gondot okozna az elvesztése
  • kutyu007
    #474
    Egyébként Éden Projektet csinálom éppen, 5000 vezetőt kellene elérni, van kb 2300, de hogy, hogyan fogom elérni az kérdés, már 80 %-ban be van éptve a fő szigetem. Az számít ha más szigeteken is építkezem lakóházakkak? Mondjuk az említett termék hiánya miatt nem tudom növelni a vezető lélekszámot, mert állandó hiány van, mindig elégedetlenkednek. :)
  • kutyu007
    #473
    Köszönöm.
    Szerintetek mit lehet kezdeni, ha szükségem van egy árucikkre, de saját szigeteimen nem lehet megtermelni, és importálni sem tudok?
    Tudtok ajánlani oldalt, ahol mozgalmasabb a fórumélet?
  • HyperMonkey
    #472
    Elégíts ki minden lakossági igényt. Ha megvan mindenük, örülnek és sok adót fizetnek.
  • AnarchoiD
    #471
    Gyakori export ;) engem mindig az mentett meg a csodtol ;) fojton mentek a hajok a draga cuccokkal a traderekhez
  • kutyu007
    #470
    Sziasztok!

    Remélem még olvassa valaki a fórumot. Igazából nem is értem, hogy miért nincs nagy nyüzsgés ennek a kiváló játéknak a fórumán?
    Szóval az volna a gondom, hogy gazdaságilag mindig csődbe megyek.
    Tudna valaki mondani egy-két tippet ez ellen?
  • Tibbbor
    #469
    Köszi, közben beugrott a dolog!
  • calmar
    #468
    Van egy speciális épület, amit ha leraksz, mutatja milyen épületből mennyi van a szigeten. Abból tudható már a gyártás is. Viszont ha rákattintasz a épületre megmutatja mi folyik benne. :) Azért ennyire csak nem játszottál régen. :) Vagy nézd meg mit hová szállítasz a hajókkal. Az se rossz.
  • Tibbbor
    #467
    Sziasztok!
    Nem tudom, benéz-e még ide valaki, de lenne egy kérdésem:

    mivel hosszabb kihagyás után játszom újra a progival, már nem emlékszem, melyik szigetemen pontosan mit is gyártok, ránézésre pedig nem nagyon lehet beazonosítani ezeket az épületeket.Van olyan opció, ahonnan ez megtudható?
  • calmar
    #466
    Próbálj írni a helpdesknek, még régebben valahol olvastam hogy elég érdekesen oldották meg ezt a cd key dolgot, és sokaknak volt gondjuk ezzel. Próbálj meg rákérdezni, hátha.
  • kaleda
    #465
    Szevasztok .. az a bajom hogy újra telepítettem a gépem. Visszatettem a játékot ami nekem eredeti. Próbálok belépni de folyton kéri a cd actival key cuccot. Beírom de már nem jó .. mit tegyek ??
  • Petko
    #464
    meg kell keresni az okát... a házakba be is kell költözni és szépen a civilizációt is fejleszteni kell, mert akkor egy házban sokkal többen élhetnek
  • scott280
    #463
    oké Petko_ csak hiába pakolok házakat, mintha nem változna a limit. Pedig ki vannak elégítve a lakók.