102
A folytatás...
  • Darun
    #102
    Azért mint a két előző rész esetén megfigyelhető a minőségi romlás. És nem csak az introkban. Mondjuk a DoW alap kampánya kicsit gyér volt. Ugyan szépen megcsinálták, de egyetlen frakció volt csak, fix pályákkal. A WA ezen dobott kicsit, bár nem véletlen nem lett népszerű. Aztán a DC behozta a frakciókat, kaptunk egy bolygót amit kvázi szabadon bejárhattunk. A SS-t sem véletlenül húzta le a kritika anno. Oké, kaptunk két új frakciót, meg egy egész naprendszert az egy bolygó helyett, ami kicsit több pályát jelentett, de nekem a pálya dizájn se jött át annyira, a légi egységek bevezetése... tök fölösleges volt, ráadásul kivették azt a DC-s ficsört, hogy az elfoglalt területeken megmaradtak a felépitett bázisok, igy nem kellett a nulláról felhúzni a védelmet, na nem mintha olyan nagyon sűrűn támadt volna az AI, ha meg még is, vettél bele védelmet és az autocsata le is rendezte rögtön.
    Jól emlékszem, hogy a második rész kampányát lehetett coopban is tolni? Érdekes lett volna kipróbálni. A Last Man Standing-et is kipróbáltam, az sem volt rossz. Bár úgy rémlik, mintha eredetileg az is egy W3 pálya/mod lett volna. A kampány része egész jól ki volt dolgozva. Bár azt nem értem, hova tüntek az acsijaim Illetve hogy lehet az, hogy az alap játékban 20, a CR-ben meg 123 órám van. A Retriben meg 38. A CR-t tuti hogy csak egyszer vittem végig. Sőt, igazából az egészet. Az újrajátszhatósága messze alulmúlta az első részt. Ami nem csoda, hiszen a Warhammer világok egyik fő jellemzője az epikus méretű csaták, nem az hogy egy tucat "kommandós" végigdzsantázik a pályán. Sajnos a Retribe is az volt az ára a sok frakciónak, hogy a játék közben élvezhetetlenné vált. Ha ide is igy akarnának tartalmat bőviteni, akkor tényleg inkább nem kéne erőltetni.
  • MarkBlade
    #101
    Ha nem foglalkoznak vele sajnos ez lesz egy játékkal. Már rég kellene hogy kiegek kijöjjenek hozzá. Hiányzik a többi faj. Az első rész is a soulstorm után lett jó.. A második meg a retri után. Mindkettőnek az volt az utolsó kiege. Bízok benne hogy ez is beindul még..
  • Darun
    #100
    Ha már az eladások szarul alakultak, hátha a moddolási lehetőség még megmenti a gyors haláltól a játékot?
    Én pár éve még játszottam az első résszel. A DC-t minden frakcióval végigvittem kétszer, űrgárdistákkal háromszor. A SS-t minden frakcióval egyszer. Mondjuk a DC egy fokkal jobb volt. Nekem a kettővel sem volt bajom... leszámitva a horrorisztikus töltési időket. Az alapjáték nagyon tetszett, jók voltak a fejlesztési lehetőségek, kicsit ugyan hiányoztak a komolyabb egységek meg a nagy csapatos támadás, de azért összességében nem volt rossz. Aztán DLC-kben lebutitották a fejlődést. Az utolsóba beraktak szintén egy csomó frakciót, cserébe nekem is volt az érzésem hogy egy MOBA-val játszok (sajnos nem kedvelem ezt a műfajt) ráadásul mind ugyan azokon a pályákon. Ha jól emlékszem, minden frakcióval lenyomtam az első pályát, de ennyi. Azt igérték, erre a részre ötvözik a két előd jobb elemeit, az egység fejlődést a seregek közötti összecsapással. Megjegyzem, még egy percet sem játszottam ezzel a résszel, de gameplay videót én is láttam. A látványra nem jött át se az első, se a második rész. Mondjuk mostanában amúgy sem akartam rá beruházni (bár ha tényleg olyan hiperszuper lenne, még akár meg is gondolnám) de az ismerőseim se áradoznak róla.
  • grebber
    #99
    Warhammer 40 000: Dawn of War III - modtámogatást is hoz az új patch
  • Lokker
    #98
    Van benne olyan játékmód mint a DoW2 Retribution-ben a Last Stand?
  • s1lkforrent
    #97
    Csak hogy a Strategic Area Under Siege Attack Groups of Enemy Soldiers fanok még egymás játékait sem bírják, pont ez volt az újonnan érkező DOTA klónok legnagyobb gondja. A DOTA2-t és a LoL-t franc se hagyta ott egy újabbért, csak mert másként nézett ki a Phantom Assassin benne. DoWIII-ért sem fogják egyébként..

    Szerintem az a legnagyobb baja, hogy mindenképp bele akarták nyomorítani a sorozat keretei közé, ami nyilván kiadói döntés volt. Saját néven egy független részként senki egy szót sem szólt volna.
  • BladeW
    #96
    Még nem vettem meg, de amit streamekből nagyjából láttam:
    3v3 - inkább MOBA. Nem kell multitaskolni, mindenki kap egy-egy lane-t és waaagh!
    1v1 - inkább RTS. Több helyen egyszerre folyik a csata, resource management többet számít.
  • silverchain
    #95
    Akkor csináltak volna Moba-t. De így két szék közül a padlóra kerülés esete. Aki Mobá-zik, az nem fog ránézni, mert túl rts neki. Aki meg régi, jól bevált rts-re vágyik, az is csalódik, mert felhigították az építkezéstől kezdve az egység kombinációkig bezárólag, igy túl Mobás.
  • Lokker
    #94
    Szerintem jó játék lett. Multi része kifejezetten élvezetes. Az meg hogy valakinek a moba stílus nem jön be ízlés kérdése. Ebben van most piac.
  • JonasSandor
    #93
    Meg a sniper ghost warrior 3-at is.
    A stalker lost alpha lett jó játék meg ez a vikinges cucc.
  • Voltan
    #92
    MIket csesztek még el?
    Tippre Syberia 3, Outlast 2 és ez? Csak mert nagyobb pécés cucc más nem jött ki a héten :)
  • Lokker
    #91
    Pedig egész jó értékeléseket kapott a játék nem?
  • silverchain
    #90
    Steam -en azt olvastam, hogy félig moba-t csináltak belőle, a kampány meg egyszerű és lineáris, tulajdonképpen egy tutorial a multiplayerhez. Kevés elit egység, azokból is csak egy-egy lehet.
  • Lokker
    #89
    Mit csesztek el?
  • JonasSandor
    #88
    Nagyon elcseszték ezt a játékot is sajnálom. Kaptunk a héten három szart gratula a fejlesztőknek.
  • Prof William
    #87
    Ahogy hallom most már tényleg kijött. Kipróbálta már valaki? A három faj kapott külön sztorit?
  • grebber
    #86
    W40K DoW III VGA teszt
  • damojian
    #85
    Megvan sikerült :) :) :)
  • damojian
    #84
    Sziasztok,
    Felraktam a nyílt betát gyorsan ebédidőmben a steamen, csináltam relic accountot amivel be is jelentkeztem.
    A multiplayer-nél viszont amikor keresnék játékot csak keres, keres és keres. tűzfalban ki van engedve term. nem vágom mi lehet, miért nem kapcsolódik. Ha van vkinek 5lete akkor azt előre is nagyon szépen köszönöm.
    ÜDv
  • Szaruman
    #83
    Open beta van, hétfőig.
  • Lokker
    #82
    Még 1 hét múlva fog.
  • Prof William
    #81
    Ha jól látom már kijött a játék.

    Mindhárom fajnak van single kampánya vagy csak a Space Marineoknak?
  • wedge31
    #80
  • ttt1
    #79
    Nekem volt szerencsém kipróbálni a multi részét a zárt bétán. Hibába nem futottam bele, és elég sok időre le tudja kötni majd az embert. Minden faj hősei xp-t kapnak így sokáig fejleszthetőek. Mindegyik fajt max szintre hozni nem kevés idő:) Minden frakciót ki lehetett próbálni én csak az űrgárdistákat próbáltam ki abba a 10-12 órában amikor volt időm játszani, hogy fejlődjenek :) A nyílt bétánál remélem megmaradnaz ezek a pontok és onnan folytathatom. Ezek alapján én javaslom a megvásárlását mindenkinek.
  • grebber
    #78
    Videókat nem nagyon néztem ,de amit láttam ott szebbnek tűnik. Itt gameplay közben meg úgy tudsz zoomolni nekem ez kevés.
  • ratgab
    #77
    Előző Dawn of War játékokhoz mérve kifejezetten szép lesz a 3. rész szerintem.
  • Lokker
    #76
    Lehet velem van a baj, de én teljesen rendben találom a grafikát. Vagy amik voltak eddig játékmeneti videók ahhoz képest rosszabb lett?
  • Prof William
    #75
    Az eddigi videók alapján szerintem teljesen rendben van a grafika. Egy ilyen játékhoz pont megfelelő.
  • grebber
    #74
    Tudom ez sosem a grafikáról szólt de ez ocsmány :(
  • Prof William
    #73
    Lehet ez már csak amolyan extra reklám.
  • grebber
    #72
    " majd 21-én veszi kezdetét a Warhammer 40 000: Dawn of War III nyílt bétája" Akkor sok értelme van jóhogy nem kiadás után bétáztatnak... Mondjuk pc-n az van amúgy is.
  • wedge31
    #71
    Április 27.
  • Maala
    #70
    Ty.
  • Prof William
    #69
    Maga a játék mikor fog megjelenni?
  • grebber
    #68
    Aki anno jelentkezett a zárt bétára csekkolja a mailjét ,kaptam kodot.

    "The beta will be playable starting this Friday, April 7 at 10AM PST until Monday, April 10 at 10AM PST."
  • grebber
    #67
    Warhammer 40 000: Dawn of War III - nyílt bétateszt is lesz a megjelenés előtt
  • Lokker
    #66
    Végre egy baráti gépigény.
  • wedge31
    #65
    Megjött a gépigény:

    Minimum.
    64-bites Windows 7 a legutóbbi frissítésekkel
    3 GHz-es Intel i3-as processzor (négy logikai maggal)
    4 GB RAM, 1 GB VRAM
    NVIDIA GeForce GTX 460 vagy AMD Radeon HD 6950
    DirectX 11
    Szélessávú internetkapcsolat
    50 GB szabad hely
    Megjegyzés: a 3v3-as multihoz már nem árthat egy i5-ös proci négy fizikai maggal

    Ajánlott.
    64-bites Windows 10 a legutóbbi frissítésekkel
    3 GHz-es Intel i5-ös processzor (négy fizikai maggal)
    8 GB RAM, 2 GB VRAM
    NVIDIA GeForce GTX 770 vagy AMD Radeon HD 7970
    DirectX 11
    Szélessávú internetkapcsolat
    50 GB szabad hely
  • Prof William
    #64
    Én annak örülök nagyon hogy végre visszahozták a bázisépítős - nagy sereges összecsapásokat.
  • Darkman86
    #63
    Én már nagyon várom! A multiból is adtak most ki egy tucat videót.Tényleg az első és második rész keveréke, ami nagyon tetszik,anno mindkét résszel több száz órát játszottam,sztem itt is el leszek majd egy darabig.Egyetlen negatívum nekem, hogy csak 3 nép lesz,remélem legalább DLC-ben lesznek Necronok,Dark Eldar és Káosz.