34
  • oneman
    #34
    Hiába akarod te eladni a sz.rt, hogyha a f.sra van igény... Aki eddig az előbbit kínálta, az most nyelni kénytelen a kékerest.
  • MsUser
    #33
    Rapid81 ma 12:08 | privát | galéria | válasz erre | #16
    Mondjál már egyetlen zenei kiadót, ami csődbe ment, főleg a legnagyobbak közül???

    Kérdésedre a válasz a Warner Music és az EMI is eladósorba került!
  • figyu
    #32
    Hogy válhat valakiből drogfüggő egy BÖRTÖNBEN???
  • vasedeny2
    #31
    és ez 10 p guglizás után beigazolódik. nem lep meg, de nem tudtam, hogy ezt csak így lazán tolják
  • NEXUS6
    #30
    Ok, hol lehet jelentkezni!
  • morden
    #29
    Az index is pénzből él, ki is van téve hogy cikknek látszó hírdetés 2 milla :D adok 2 millát én is hogy hogy jövő héten a Marsra szervezek last minutet , lehozzák :D
  • NEXUS6
    #28
    Ez kész ez a cikk!!!:DDD

    Kb egyenértékű azzal, amikor amcsiban egy főszer bement a HBO-hoz hogy kiköttesse a TV-t, valszg mert arra is csóró volt, hogy fizesse.
    A HBO-nál meg vagy elfelejtették, vagy talán csak az ügyintéző gondolta, hogy jót tesznek vele, kitudja. Szal nem kötötték ki végül, de nem is kellett fizetni.
    Szal lopta csatornát pár évig. Aztán gondolt egyet, fogott egy ügyvédet bement a bíróságra és beperelte a céget, mert TV függő lett, emiatt elhízott, nem tudott melót sem vállalni, a családját is elhanyagolta, és persze a legsúlyosabb érv nyugaton: depit is kapott.

    Ez kb ua.
  • vasedeny2
    #27
    a kuruc infó a legobjektívebb az összes közül. a saját véleményüket zárójelben írják, és oda írják, hogy a szerkesztőség véleménye. pl gyöngyöspata: az indexen mese van, a kurucon a térfigyelő kamera felvétete. szerintem a felvétel objektív, és ha az index az lenne, kitették volna ők is. ha megnézed a felvételt, abból sehogy sem jön ki, hogy a bajt provokáció okozza. én pl azért csapom fel az indexet, hogy röhögjek azokon a barmokon egy jót. "a MS a világ legetikusabb cége" meg ekkora baromságokat látok a főcímekben. egsz jó kabarénak tartom
  • morden
    #26
    Én ezért úúúútálom a TV-s híreket, hogy tök érdektelen hülyeségeket adnak le ( pl Mari nénit meghapta a kutya, sajnálatos de érinti Mari nénit meg a kutyát ) Neten legalább az ilyeneket ki tudom szűrni, de elkanyarodtam a fórum témájától.

    Szal filmkalózkodásért kvázi halálbünti ?
  • MacropusRufus
    #25
    "Ha nem lenne a kuruc.info, akkor a magyar media merlegnyelve teljesen a baloldalon lenne... "

    nem értek veled egyet. Megkérhetlek, hogy solorlj fel baoldali orgánumokat (tv/sajtó etc)

    Nekem eleve az veri ki a biztit, hogy egy hír balos v. jobbos.
    ÉS ez még hagyján, de a két oldal hírei 180fokban el is térnek egymástól, pedig ua. arról a hírről van szó.

    Egyetértek morden-el: a teljes hírt vágatlanúl ide nekünk, aztán majd mi eldöntjük, hogy mi a véleményünk. Ui. amíg egy bizonyos beállítottságú média a saját szája íze szerint vagdossa a híreket, az már nem obijektív tájékoztatás, továbbá ezáltal a tömegek véleményét is befolyásolja.
  • morden
    #24
    Én meg olyan médiát néznék neten, hogy vágatlanul benyomnák a nyilatkozatokat, történéseket és majd én megmagyarázom magamnak hogy mit látok hallok :D ( vagy tényekkel alátámasztva írnak valamiről)
  • Tetsuo
    #23
    Na igen, az meg a masik, hogy Orola is csak a kuruc.info adott kozel objektiv riportot..
  • sanyicks
    #22
    több mint 1 év előzetes bizonyíték nélkül, politikai indíttatásból? jééé mintha egy bizonyos budaházy nevű ember is így üldögélne magyarországon már jó ideje :D
  • Tetsuo
    #21
    Viszont tobb dokumentumot Ok hoztak nyilvanossagra es tobb ugyben a nyomozas az O altaluk irt cikk miatti figyelem miatt indult, kulonben nem lett volna semmi sem.

    A kuruc.info majdnem egymaga kepviseli a "masik oldalt" a sok liberalis szenny ellen. Igen, az sem partatlan es sokszor erezheto a propaganda cel, nameg persze tenyleg szelsoseges, radikalis, emiatt akar torvenyellenes is.
    De még messze nem olyan durvan csusztato, mint a baloldali ill. pszeudojobboldali "kollegai", akiket szazaval lehetne sorolni.

    Ha nem lenne a kuruc.info, akkor a magyar media merlegnyelve teljesen a baloldalon lenne...

    Szeretnek en is egy objektiv hirportalt es egy olyan jobboldali weboldalt, amelyik nem csak rosszhirekkel riogat vagy egyszeruen szertnek olvasni magyar hireket, ami nem mocskolja a magyarokat folyamatosan...
    Ilyeneket sajnos nem talalok es attol felek nincs is.
  • Rapid81
    #20
    A Cion bölcseinek jegyzőkönyveiből tisztán kiviláglik, hogy a kuruc milyen szerepet is tölt be az összképben.
  • teddybear
    #19
    A kuruc ép úgy hazudik, mint minden politikus. Tulajdonképp kizárólag propaganda célokra hozták létre.
  • Amergin
    #18
    Áááááh, ez is csak egy újabb összeesküvés elmélet. A kiadók és a filmipar makulátlan és minden gyanusításon felül kell hogy álljon.
    Az igazság pedig "vak", mint tudjuk.
  • Rotyoka
    #17
    Ja szóval ha kitalálok minden reggel 1 kamu cikket, és tele rakom menórákkal akkor az egy valós cikk lesz? :AS
  • Rapid81
    #16
    Mondjál már egyetlen zenei kiadót, ami csődbe ment, főleg a legnagyobbak közül???

    Meg az, ha én letöltök egy filmet vagy zenét és megnézem/meghallgatom otthon, miért lenne bevételkiesés a kiadónak/készítőknek, hogy ha nem tölteném le, akkor tuti, hogy nem venném meg/nézném meg moziban? Szó nincs bevételkiesésről, ez az egész csak propaganda.
  • WeAreMany
    #15
    Magyar Wikileaksnek ott a kuruc.info...
  • morden
    #14
    Képzeljetek egy Magyar Wikileakszet, ahol az ilyen "kis" szívességek napvilágra kerülnének, azt hiszem 1 terrás vinyó is kevés lenne :P (bár a bíróság nem kapna új ügyet az fix ..)
  • nlght
    #13
    "Ugyan végül sikerült rekonstruálni"

    Igen és hogyan? Hogy-hogy ez nem volt benne az aktában? Így elég kamuszagú...
  • nlght
    #12
    Ha az usában létezik a demokrácia, akkor a wikileaks alapján nyomozásokat kéne indítania az FBI-nak. Kíváncsi vagyok lesz-e belőle ilyesmi. Mert olyan nincs, hogy szívesség alapján 14 hónap előzetes fogvatartás egy külső országban, bizonyíték hiányában.
  • Rotyoka
    #11
    Pedig az USA-ban pont hogy szarnak a fejedre, ha ezt képtelen vagy felfogni még katonai dokumentumok alapján is, akkor elég buta lehetsz
  • Rotyoka
    #10
    Szerintem egy film másolása komolyabb dolog, mint amikor egy politikus ellop 100000$-t, de tényleg.
  • M2 #9
    Szerintem jogos, hogy kicsinálták az orrnehezek a fickót: kemény időket élünk, fáj nekik, hogy egy héttel tovább kell spórolni a csemetéjük harmadik villájára.
  • Merces
    #8
    ..a hatalomnak és a filmes, izé propaganda szakmának egymásba ér a *****, nem véletlen születnek olyan kiváló alkotások mint a jag,ncis stb....
  • noland
    #7
    igen, talán dörzsölt lobbytevékenység helyett jobb filmeket kellene csinálni. Ha oda tennék az energiát, nem lenne probléma.
  • kukacS3K
    #6
    Amúgy meg ez egyáltalán nem erről szól, tök mindegy hogy szerinted a filmkalózkodás jogos-e vagy sem, az a nem mindegy hogy nem kapta meg az igazságos bánásmódot, átléptek a jogain. Az a röhejes a wikileaksben hogy a dokumentumok Amerikát egy borzalmas államnak festik le ahol mindent leszarnak és a kormány eltipor akárkit, de még ők vannak felháborodva hogy kiszivárogtatják a dokumentumaikat amikor illegális dolgok tucatjait csinálják.
  • mad mind
    #5
    Fasz vagy. Ami igazán érdekel azt megnézem moziban. Nem lesz bevételkiesés egy szaros kamerás felvétel miatt, csak ha ótvar szar a film. Talán elkéne kezdeni jobb műveket csinálni és nem mennének csődbe.
  • MsUser
    #4
    Mikor a legnagyobb zenei kiadók csődbe mennek az aljasok, a több milliós filmeket percek alatt letölthetjük, rohadt szemét filmstúdió tulajdonosok üldözik a filmkalózokat. Akik becsületes kétkezi munkával termelik ki a pénzt a napi betevő drogra. Micsoda világ van pfúúj.
    Amnesztiát minden MP3 és film kalóz számára akit megbüntettek, nevetséges nehogy már a nyúl vigye a puskát. Egyébként minden vissza esővel így bánik a rendőrség a világ minden pontján még kis stikliket elkövetőkkel is, próbálják kordában tartani az ügyvédek által meghiúsított ítéleteket, ezt így tudják elérni előzetesben tartják lelkileg megnyomorgatják többet ne bűnözzön persze nem mindig jön be, ez az az eset pont.
  • Tetsuo
    #3
    Valoszinuleg "bergre" vegzodik.
  • teddybear
    #2
    Neve is van ennek a filmes személynek?
  • aaaaa
    #1
    Filmkamerázásért halálbüntetés. Korrekt. És most kár azzal védekezni, hogy "csak" börtönt kapott. Beteg volt, figyelni kellett volna rá, nem a halálba taszítani. Ha például egy súlyos egy cukorbeteget lecsuknak egy hétre ellátás nélkül, pár napon belül meghalhat, miközben csak pár napra csukták le.