Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11898
nem lesz régiózáras? Itt a kommentek alapján nem fogják az orrunkra kötni, csak Brazilul a ToSban
J i GS a W
#11897
sokra mész vele.

#11896
Eredeti játékok topikból:

GTA V ~9500Ft-ért
KiruHoshino
#11895

http://pokemon-arena.kyokai.hu Életfilozófiám: \"A bosszú édes, de kalóriamentes!\"

RiCSi1234
#11894
Most már kint van steamen is, ott is 59.99!

GTA V (*.*)

#11893
😄 Neked ez kell.
grebber
#11892
60 euro lol. És volt pofájuk belerakni a MC2-öt amit ingyen osztogattak meg a 2-300ft-os Max Payneket. Kabaré no nem mintha 1500ftnál többért valaha is megvenném (mert ennyiért sem fogom) de vicces.

Next PC upgrade: 2022

Rayden02
#11891
PC-s verzió előrendelhető a warehouseból + ingyen játék<#idiota>
Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.01.16. 16:18:41

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

arty
#11890
Tehát igen. Járd az örömtáncot és bégess, neked ez jó.

Forza.

totyak
#11889
Ne a topikot zárd, csak a balfaszokat pöcköld ki, akik nem tudnak értelmesen kommunikálni embertársaikkal.

Egyébként meg Fernandooo-nak tökéletesen igaza van, én legalább is egyetértek vele. Én is vártam a játékot, nekem is másodjára csúsztatták, mégsem megyek a Rockstar Newswire-re anyázni.

#11888
Hát igen, az, hogy egy játék később jelenik meg, valóban elviselhetetlen egy állapot. Totál megalázva érzem magam, amióta ezt megtudtam, feketében látom a világot és a kedvenc plüssállataimmal sem játszom többet. Most épp azon gondolkodok, hogy molotov koktélos tüntetést szervezek a Facebookon a Rockstar központ elé, mert ami sok, az sok. Rohadt népnyúzó Rockstar! Le a Rockstarral! (De csak miután kiadták a gétéá ötöt...) Most mit csinálok 67 napig, istenem... Elvették tőlem az életem értelmét! Üres lett az egész világ. Jaj.
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.16. 15:23:55
Rayden02
#11887
Hogy a témánál legyünk,,<#buck>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)




Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2015.01.16. 12:45:46

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

arty
#11886
te birka vagy, hogy mindent szó nélkül elviselsz?

Forza.

#11885
korral jár, majd kinövik
#11884
Azért beszédes kórképet ad az, ahogy elszabadultak az indulatok itt. 😄 Most komolyan. Elfelejtette körbejárni a világot a télapó? Ellopta a karácsonyt a Grincs? Késik a GTA és ezért rosszabb lett az életed? Kiüresedett? 😄 Tényleg nincs más dolgod, mint gétéázni? Nincs más játék, ami leköthetne? Nézzél filmeket banyek. Tanulj, olvasgass, járj haverok közé, menj moziba, állatkertbe, nyomkodd a hülye telefonodat, beszélgess élő emberekkel vagy valami. Páran úgy csinálnak itt, mintha egy szelektív világvégét jelentettek volna be, aminek keretein belül nekik elkaszálták a sorsukat és nem férnek fel a Bárkára. Az ilyen szintű hisztéria komoly függőségi viszonyt feltételez, ilyenkor kéne eltöprengeni azon, hogy vajon mennyire lenne hasznos visszatérni a valóságba. Inkább egymásnak estek, csak hogy „valami történjen már”, aztán nehogy valaki „öngyi” legyen ám nagy bánatában… Hol tartunk, te jó ég… 😄
bakkerman
#11883
+1

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#11882
Én igazán nem akartam ilyen stílust felvenni, de nem fogom magam vissza fogni, ha ilyen formán neki áll arcolni bárki is. Sose tűrtem az ilyet, nem itt fogom ezt elkezdeni...

DFI K6XV3+/66 + P1 233MMX , 32mb pc-100 SDRAM, 8mb S3 Trio 3D, 4gb HDD, 32x LG CDROM, 235W Vargáné és Társa Egyéb : Quartz Tetris, Sárga kazettás wannabe NES, Ericsson T20

#11881
Tikal
#11880
zárjad nyugodtan, úgyis minden második hozzászólás az lesz, hogy szemét R, vagy hogy fut majd a gépemen? 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#11879
Szóóóóóóval. Megint zárjuk a topikot márciusig?

[merlinw.org]

Tikal
#11878
lol, nem gondolkodásmódot kell váltanom, hanem stílust, erre gondoltál igaz? 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11877
Hogy jön ide Jeremiah Johnson?

#11876
Te megse szólalj 😄
Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.01.15. 22:21:49

DFI K6XV3+/66 + P1 233MMX , 32mb pc-100 SDRAM, 8mb S3 Trio 3D, 4gb HDD, 32x LG CDROM, 235W Vargáné és Társa Egyéb : Quartz Tetris, Sárga kazettás wannabe NES, Ericsson T20

drater
#11875

#11874
Egyrészt nem fog érdekelni, ha nem jöhetek ide a bohócok közé az állatkertbe, tőlem aztán 120 elakadást jelzőt is kioszthattok, amúgy meg ő kezdte itt a netfightkodást, meg az arcolást. Majd ha kérdeztem, hogy ő mikor baszott el utoljára 60rugót processzorra, majd akkor mesélhet mikor vett utoljára csúcs kategóriás procit. Tudtommal nem azt kérdeztem. Ráadásul a hivatalos gépigény minimumja q6600, tehát nem is értem miért veri ő most magát? Hát mi a rákhoz hasonlítsam akkor a sajátom? Imádom az ilyen kis stílü balfácánokat, mint ez is itt...

DFI K6XV3+/66 + P1 233MMX , 32mb pc-100 SDRAM, 8mb S3 Trio 3D, 4gb HDD, 32x LG CDROM, 235W Vargáné és Társa Egyéb : Quartz Tetris, Sárga kazettás wannabe NES, Ericsson T20

tommygear
#11873
nagyon gyorsan állítsál magadon
grebber
#11872
Sajnos ezt sosem tudjuk meg úgy sem. PC-s eladások 99,8%-át sosem tudjuk meg miből mennyi fogyott, kivételek vannak ,de legtöbbször ők lelkes indie cégek akik már az 50 ezer eladott db-nak is örülnek így világgá kürtölik.

Mondjuk én még egy évig csak szemlélődő leszek gépem nincs hozzá GTA 4 is játszhatatlan!
Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.15. 22:06:15

Next PC upgrade: 2022

#11871
OSZT HOL KÉRDEZTEM ÉN, HOGY NEKED MID VAN TE SZERENCSÉTLEN? EGÉSZSÉGEDRE, NEKEM MÁR GTA4 ELŐTT VOLT, OSZT? Há mindjárt kiverem az e-penészim paszmek, a frászkarikát érdekli, hogy neked mid van? Kérdeztem valamit, válaszolj rendesen, vagy ha nem tudsz, csak menőzni, akkor kusshagy
Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.01.15. 21:58:43

DFI K6XV3+/66 + P1 233MMX , 32mb pc-100 SDRAM, 8mb S3 Trio 3D, 4gb HDD, 32x LG CDROM, 235W Vargáné és Társa Egyéb : Quartz Tetris, Sárga kazettás wannabe NES, Ericsson T20

JaSoN HuNTeR
#11870
Szerintem PCn is meglesznek a nagy számok. Online miatt.
Nekem rengeteg ismerősöm rendelte elő PCre és én is.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.01.15. 21:54:47

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#11869
Szerintem helyesen döntöttek, nem akarnak besülni mint a IV.rész esetében, engem nem zavar a csúszás, sőt örülök neki mert remélem azt kapjuk amit a PC sek megérdemelnek. VGA gépigény igen meglepő, AAA kategóriás játékékok esetében beírják a legjobb VGA t ajánlottnak... itt meg egy középkategóriás kártya elég, viszont combos proci kell hozzá. Optimizálás kérdése az egész, meglátjuk....

Sapphire R9 290X TriXXX | i5 4590 3.3Ghz | Kingston 8GB 1600Mhz

#11868
lehet én is nekifutok megint, hátha túl jok az első missönön<#vigyor2>
#11867
A WD most jutott el hozzám. Én élvezem. Jó játék. Én pl örülök hogy késik a GTA V 😊 Lesz időm végignyomni a WD-t. Munka mellett nincs időm játszani így eltart hetekig 😄

Overburner
#11866
Már csak 68 nap az lófasz 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

gregoryan
#11865
de alapvetően ez sajnos igaz.....hogy megveszem..

gregoryan
#11864
talán válts gondolkodásmódot, hogy ilyeneket ne írogass...


Tudod..........
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#11863
jólvanmár, meddig fogsz még hisztizni.. úgy is megveszed...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

gregoryan
#11862
sosem a gépigénnyel volt a baj. hanem hogy azon sem ment fullosan amit meghatároztak.....

GTA IV recommended system requirements:
CPU: Intel Core 2 Quad 2.4GHz, AMD Phenom X3 2.1GHz
CPU Speed: 2.4 GHz
RAM: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 / Windows 7
Video Card: 512MB NVIDIA 8600+ / 512MB ATI 3870+
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 18 GB

Nekem 4890-es VGAn meg 5870-en sem ment fullosan jól, a proci meg Core i5 760 volt abban az időben mikor én játszottam vele annó-.. Egyszerűen nem tudtad a G-RAM igényét kielégíteni hiába volt 4 gigás kártyám is később...
Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2015.01.15. 11:42:05

#11861
Mondanám, hogy legyünk pozitívak.. hátha nem kúrják el ezt a részt is.
De ott van az apró betűs részbe, hogy a gépigénye még a megjelenésik változhat. 😄
Overburner
#11860
Nekem megvan a WD és tök jól megy, elcsesztem vele egy rakás időt és nem bánom hogy megvettem. Egyébként szerintem meg nem teljesen áron kéne adniuk a dolgot. Egy majdnem 2 éves játékot 14k-ért kiadni még ha "remastered" is. Ha ennyit szarakodnak legalább engedjenek valamiből hogy kompenzálják a hazugságokat, immár a másodikat 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Snexi
#11859
persze a konzoloshoz képest,de sosem volt szó arról hogy a konzolokkal együtt jönne ki.Én arra gondoltam hogy a pc-s verzió megjelenését is eltolták az utolsó pillanatban 2 héttel

gregoryan
#11858
Mondjuk ebben van igazság...

köTbér...

de valóban idegesítő és komolytalan.. ennyi erővel már jobb a TBA kiirás aztán valamikor be esik..

Voltan
#11857
Milyen idő telt le, könyörgöm? Minek alapján?
Nem volt semmiféle határidő. A saját maguk által kijelölt dátumot meg joguk van tologatni.
Ez persze idegesítő, de hát nincs mit tenni.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

gregoryan
#11856
Itt a pont..

és a watchdog 3 perc alatt ment a süllyesztőbe.. ja és MASZEK manual patchelgetés meg konfigolással kell előcsalni benne az E3-on bemutatott minőséget? ne röhögtessenek már.... megérte várni és elcsúsztatni....

gregoryan
#11855
látom sikerült elolvasni amit írtam és értelmezni!

nem ők fizetnek és fizessenek ködbért! Az útépítőknek kellene.

Rockstar-ék egyszerűen nem tartják be a saját szavukat, amire a fél világ számít, és nekem ez a nem fair! Ennél komolyabban kellene hozzá állni, és nem segget csinálni a saját szájukból..

és azonkak az okosoknak aki mondják: " ha ez kell hozzá, hogy jó legyen hát legyen"...... NEM, nem ez kell hozzá.. az az idő kellett ami már rég letelt..

NEOreg3
#11854
a Watch Dogs is kapott egy több hónapos csúszást (2013 őszből lett 2014 május), szóval a halasztgatás nem feltétlenül egyenlő a minőségi játékkal

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#11853
Igazad van. Miért nem jön ki olyan állapotban mint a Assasins Credd: Unity vagy a Watch Dogs... Hm. Nem is értem.

#11851
KÖDBÉR <#idiota> lol
amugy nem ertem a vinnyogast, kiadjak majd ha kesz lesz addig whocares
;D
Voltan
#11850
Ugyan mi alapján fizetnének köTbért? Talán aláírtak bármilyen szerződést a gamerekkel, vagy azokkal, akik előrendelték a játékot?

Bármilyen stúdiónak, zenésznek, filmgyártónak joga van annyit tolni az alkotását amennyit akarja.

Az egészben igazából két dolog az, ami dühít: az egyik, hogy azért két héttel a megjelenés előtt csúsztatni legalábbis pofátlanság.
A másik pedig a pár nappal ezelőtti kijelentés, hogy "mindenki nyugodjon le a picsába, jönni fog időben", na ez volt a gáz.

És igazából nem érdekel, hogy ez egy nem hivatalos bejelentés volt, a Rockstar oldalán jelent meg, egy Rockstar által megbízott embertől.
Na, ez azért már fiaskó.

De mivel a játékosokkal szemben nem köti őket semmilyen kötelezettség, azt csinálnak, amit akarnak. Sajnos.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Csacsi
#11849
És mégis milyen szerződés volt, amit nem tartottak be, hogy kötbért kéne fizetni? Semmilyet.

Hidd el.....biztos oka van a csúsztatásnak, hogy ez üzleti, vagy valóban nincs kész....sosem tudjuk meg. De mivel nem tartoznak semmivel...így bármit megtehetnek.

Ez ilyen egyszerű.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

gregoryan
#11848
Látom, megértette mindenki a többség érzését...

Nem fogom fel... most hirtelen mindenki átment megértő Apó-ba? Szerintem közülönk vahjmi kevés embert érdekel, hogy miért meg hogyan halasztották el MEGINT a játékot. Egyszerűen nem fair.... egy elég nagy tábor várja a PC-s verziót... ilyen dumák, hogy juj még optimalizálni kell, meg hasonlóak, ... hagyjanak már.. ott volt az idő, a project plan.... határidőket kellene tartani, mert ez üzlet... Sajnos így is többségünk megveszi majd, ergó semmit nem veszít a Rockstar rajta, de alap esetben egy normális üzleti tranzakciónál ugye ez nem így megy. Valamit én is vállalok (hogy fizetek ekkor és ekkor) és egy szolgáltatást ők is vállalnak, amit vagy betartanak , vagy nem...

Ez olyan mint Magyarországon az útépítő cégek. dolgozik 1 ember 3 hétig, vagy akár 3 hónapig egy építkezésen, és 5 meg nézi és gerebjével vakargatja az aszfaltot. És csúsznak mint a disznó. LÁSD 4-es metró!!!! ÉN nem szaroznék. Kihirdetek egy tendert, határidővel, és ha az építtető csúszik, ő baja, KÖDBÉR-nek hívják a megoldást. és ha már a 2x-esét fizeti ködbérre vissza mint amennyi a nyeresége, akkor elgondolkodik, és a büdős életben nem fordul ez elő. Ja, nem tudja megoldani ennyi meg ennyi határidőre? Akkor talán ne adjon be pályázatot az adott projektre!!.... Fa---***szom a Rockstárba...

Piece
Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2015.01.15. 08:02:07