Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gregoryan
#11847
mondjuk Röhögni fog??

Q6600-at megverni manapság sajna nem nagy szám. nekem kb 7 éve volt olyan procim.

Krisztiam
#11846
óó de soká lesz még március 24..

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

grebber
#11845
Nem tudjuk nem vagyunk jósok.Majd ha megjelent és szét tesztelte mindenki ,akkor derül ki mi igaz a gépigényből.

Next PC upgrade: 2022

#11844
Szerintetek mit fog szólni a játék egy olyan procihoz, ami nem 4 szálas, ellenben multi-threadingben is veri a megadott q6600-ot?

DFI K6XV3+/66 + P1 233MMX , 32mb pc-100 SDRAM, 8mb S3 Trio 3D, 4gb HDD, 32x LG CDROM, 235W Vargáné és Társa Egyéb : Quartz Tetris, Sárga kazettás wannabe NES, Ericsson T20

#11843
Nekem úgy rémlik, hogy áprilisban jelent meg a konzolos, novemberben meg a PC-s változat.

#11842
5 hónappal.

#11841
majd visszarakják, még van idő bőven
tommygear
#11840
csak onnan meg eltűnt ha jól láttam
#11839
iponnál 12900 volt legutóbb ingyen kiszállítással - az már emészthetőbb
nyirog
#11838
éni s annak örülnék, de nem fog már most tudom

bakkerman
#11837
korrekt válasz <#email>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

tommygear
#11836
ülj be egy kád hideg vízbe, hátha segít
bakkerman
#11835
akkor írják le kerek perec,nem lesz GTA V PC-re,és akkor nem várná feleslegesen a tömeg,nem lenne a PC-sek táborában hatalmas hype a SEMMIRE,eddig a nagy büdös semmire éljeneztünk,egy videó nincsen,egy igazi játék közbeni PC-s kép,semmi. Lehánytak a honlapjukra egy elsőre teljesen kamunak tűnő gépigényt,meg hogy majd jön márciusban. Inkább írják le,hogy nem lesz,mert nem hoz annyit,mint a konzolos verzió,a warezért meg nem hajlandóak dolgozni a játékon.

az RDR se jött PC-re,és túléltük,mert már alapból meglett mondva,hogy NEM LESZ,és kész. A PC-s tábor megbarátkozott a dologgal. a GTA V-el is megbarátkozunk volna,ha 2013 őszén,amikor kijött a prev-genre,bejelentik hogy nem lesz,mert szarnak a PC-re,a mai napra már csak megbékültünk volna a dologgal.
Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.01.14. 17:33:27

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Snexi
#11834
2 héttel 😄

#11833
de azt csak egyszer, ezt meg már kétszer! 😄
#11832
GTA4et is csúsztatták... Lámlám, mégis optimalizálatlan szar volt. Ott is ígéretes volt a gépigény amit kiadtak....

Krisztiam
#11831
az lesz a nagy szám , ha március 24 előtt 2 héttel csúsztatják megint a játékot őszre 😄D

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Nesuten
#11830
Ma megkaptam a megjelenés és a szállítás csúszásaról a mélt ...
Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.01.14. 15:58:08

Repülök ,hogy Éljek !mert! Élek ,hogy Repüljek ! Ólmot minden vörösbe ,had legyenek jó nehezek !

tommygear
#11829
érdekel a játék, de se nem warezoltam, se nem vettem meg konzolra, ne beszélj már hülyeségeket
#11828
ha ez az ára annak hogy ne úgy adják ki mint a 4-et, akkor tényleg olyan nagy gond az a két hónap?
Hunter of Deer
#11827
vhogy nem lepett meg a dolog, hogy eltoltak a megjelenest... nem baj ha eddig kibirtam ... addig inkabb megveszem a Dying Light-ot 😄

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

grebber
#11826
Mi érdemelnének meg? 2 hónap alatt amit csúsztatnak még eladnak jó sok esetleg még mindig millió db-ot belőle.
PC-n ezt az adatot jó ha évek alatt hozza majd, ha hozz egyáltalán.Akit érdekelt a game már megvette /lewarezolta akármelyik konzolra.
Szóval én cseppet se csodálkozom ,hogy amig tart a next gen hypeja a játéknak nem adják ki pc-re , nem akarnak ők a saját pénztárcájuk ellensége lenni.

Next PC upgrade: 2022

gregoryan
#11825
Kb úgy lehetne Rockstar-ékat jól megszivatni, ha a játék kiszivárogna valahogy, és már 2 hónappal előbb játszana mindenki mint az új megjelenés.

eskü megérdemelnék, pedig már én is majdnem előrendeltem.

gregoryan
#11824
vagy talán oda se...

nem hinném, hogy akkora közönséget vonz.......

MerlinW
#11823
Kérlek menjetek OFF topikba ezzel a témával.

[merlinw.org]

#11822
Ha már itt tartunk, akkor megjegyezendő, hogy az Assetto Corsában az 1.0-ás verzió kiadása ellenére sincs sem időjárás, sem dinamikus napszak, sem értékelhető törésmodell, sem boxutca, hosszabb távú versenyek esetében üzemanyag szimuláció sincs. Szabályrendszert online többnyire kikapcsolják, annyira elnagyolt, tehát hiába van, gyakorlatilag az sincs. Hivatalos tartalom nagyon csekély, tele van vágva a játék ilyen-olyan érdektelen Lotusokkal, ezen kívül az autó felhozatal nevetséges (8 BMW, 5 vagy 6 Ferrari, 1 KTM, 2 McLaren, 2 Pagani, és 2 Tatuus aztán helló…), csakúgy, mint a pályaválaszték (16 pálya variációkkal? 😄 Röhej… A CARS-ban több mint 50 van...). Modokat hagyjuk, 100-ból 1, ha értékelhető. A CARS-ban nagyságrendekkel több van ezekből, méghozzá jobban, részletesebben kidolgozva. Ennyit erről a csodajátékról. (Én sem hiszek a CARS márciusi megjelenésében egyébként, mert jelen állapotában olyan trágyadomb, hogy azt szerintem lehetetlen összerakni ennyi idő alatt. Azonban mellétenni egy másik félkész és üres játékot és azt felisteníteni enyhén szólva is ostobaság)
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.14. 10:05:19
Voltan
#11821
LOL <#eljen>

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Tikal
#11820
de legalább megtudtuk, hogy egy két hét és jön a Heist DLC 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#11819
69 nap.... remélem a férfi fejlesztők is ezt a pózt csinálják egymáson... 😄
#11818
Csak nekem nehezen hiheto a VGA-val kapcsolatos gepigeny? 9800-assal szerintem mar a negy se indult el es a sima 660-as is egy bo keteves kozepkategorias kartya

kill3r21
#11817
Ha hamar feltörik az új védelmet 😊
#11816
Csak nálunk kerül ennyibe, ennyiért meg dugják fel de jó mélyen...A kiadó kérésére....Szarháziak. Kitoltam 360-on majd One-on... Pc-n szépen lehúzom warezon aztán majd ha a reális értékére (nagyjából fele) csökken az ára megveszem....
Vagy szerzek kulcsot netről 0-day és helló.
tommygear
#11815
veszedelmesen drága egy másfél évet csúszott játékért amúgy, remélem vagy 10-11-re lemegy azért
#11814
Az a veszély nem fenyeget hogy a Pcars márc 20-án meg fog jelenni...vagy eltolják év végére vagy kiadják félkész bugos szar állapotban (meg is érdemli aki megveszi,amúgy sem ér szart sem az AC mellett jelen állapotából kiindulva sem mint játék sem mint szimuláció). A játék jelenleg is nevetséges állapotban van nem fejezik be másfél hónap alatt.😊
Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.14. 00:16:10
Voltan
#11813
Nem vettem meg még 😊

Mostanság a karácsonyi akcósokat nyomom, főleg az Xcom Enemy Within-t. Anno megvolt az alapjáték virágboltiban ( nem a régi 90-es évek beli, persze anno az is) és most a kibővített verzióval tök jól elvagyok.

Ugyanakkor meg megvan az eredeti gta 5 360-ra, szóval ha nagyon akarom,azt is játszhatom. Csak nagyon vártam már a PC-s megjelenésre.Annak ellenére,hogy ismerem a játékot, játszottam, mégis annyira várom, mint a messiást 😄
Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.01.14. 00:04:30

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

TBTPumpa
#11812
576 oldaláról:


Szegénykék miből maradhattak ki! <#idiota>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

arty
#11811
PATKÁNYOK 😞

(mondom ezt úgy, h különösebben nem érint)

Forza.

#11810
mert máshol 23-án már nem 1 nap lesz kírva hanem óra/perc.
de addig lehet cserélem én is.
bakvarnyu
#11809
Nem olyan jó az az FC 4 szerintem ,erős közepes .

Ez ma egy ilyen' van egy jó hírem meg egy rossz ' típusú bejelentés volt, eltoljuk a megjelenést, de legalább eldöcög majd az 5 éves ócska gépeteken is 😄

#11808
Én mindenhol máshol 69-et látok 😄

bakkerman
#11807
egyébként GTA VI-ról van már valami kis hír? lehet hagyják a picsába ezt az V-öt,úgyis lerágott csont már,megélt két generációs konzolt is,és elkezdik a VI-ot,és majd 2016 tavaszán mi PC-sek kapjuk meg először 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Overburner
#11806
Annyit mondtak h nem jelentettek be csúszást 😄 Akkor még tényleg nem jelentettek, de ma igen. Egy fórum moderátor vagy valami hasonló amúgy sem fog tudni semmit sem arról hogy késik e egy játék vagy nem. Nem munkaköre.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.01.13. 19:38:47

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

akyyy
#11805
ezaz, túl spoileres a banner. nem kell oda számláló!

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Krisztiam
#11804
tudtam én is, hogy eltolják várható volt, de akkor nem tudom minek mondták, hogy nem fog csúszni..

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

wollnerd
#11803
Meglepődtem, amikor észrevettem ezt a nagy 70-t a bannerben.... -.-
Tudtam, annyira tudtam hogy ez lesz... -.-
Menjenek a....!
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.01.13. 19:18:24

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

bakkerman
#11802
csak annyira lehetséges,mint eltolni 2 héttel megjelenés előtt 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#11801
Olyanról lehet szó, hogy a gépigény még változik?
Tehát fogják magukat és átírják i7-re meg 4gb-s kártyára? 😄DD
bakkerman
#11800
a pc-s warezkanaan semmibe se erinti a konzolosokat,amig nem torik fel a legujabb gepeket

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Kandurex
#11799
Túl jól pörög a nextgen, veszik nyakra-főre, most rosszkor jönne a warez kánaán....

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11798
Nekem teljesen rendben van a márciusi megjelenés és az ajánlott gépigény is oké. Azért egy másfél éves játékot illene nem teljes áron kidobni a piacra. 14 ezer egy játéékért? .D Néhány évvel ezelőtt, emlékszem, még 9990 volt a teteje. És csodálkoznak, hogy virul a szürkepiac. Naná.