Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kandurex
#11949
Csak a sztorit vittem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

bakkerman
#11948
8-10 ora utan mar 50%nal jartal?? Azt hogy?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Kandurex
#11947
Nem. Tudom, h másnak az a vízválasztó

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11946
Nem Trevorra gondolsz?

Kandurex
#11945
Az sajnos kimaradt. Pedig az elég fasza, lehet az hiányzott, csak épp nincs plus+ om 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Kandurex
#11944
Igen, igen, tényleg jobb, mint az előd. 8-10 órát bele is fecőltem az 5. részbe és valahol 50% környékén untam rá. Az első pár óra ugyanolyan dögvész, mint a 4., aztán Michael belépésével kifaszásodik a játék, aztán szép lassan beunalmasodik....na, de majd más is megtapasztalja.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11943
Srácok gondolom mindenki belekóstol majd az online részbe is. Majd lehetne szerveződni....Nem is tudom mibe....Konzolguruk milyen lehetőségek vannak csapatos mókára a GTA 5-ben?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11942
Lehet, de attól még vicces lett ez a kép. :-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11941
Ha lewarezolod és ami tetszik utána megveszed akkor egy büdös szava se lehet senkinek szerintem.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

JaSoN HuNTeR
#11940
Én is így vagyok vele, ha most is átbasznak égni fognak <#gun>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#11939
Az okfejtésed helytálló,csak egy valamit felejtesz el. Mi Magyarisztánban élünk és elsősorban a külföldi havi 1000+ eurós fizetésekre apellálnak a játékgyártók. Az, hogy van kishazánkban is pár "hülye" (ne aggódj én is ide tartozom), aki vásárol ilyen horror áron, vagy kicsit olcsóbban, kicsit ügyeskedve, de eredeti játékot az csak hab a tortán nekik. Bónusz, aprópénz...nevezd ahogy akarod.

Európai 1000-1500, vagy 2000+ eurós fizetések mellett mi az a 60 euró? Semmi, núdli, lófütty. Nekünk sok, mert szarul keresünk....Ennyi.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11938
Igazad van egyébként hogy egyre drágábbak a játékok és a steam is pofátlanul drága. Én se csinálok ilyet rendszeresen, hogy 18000-et kiadok egy játékért, de a GTA 5 miatt most megteszem, mert bízom benne, hogy jó lesz. Persze ha csalódom Rockstar többet nem lát pénzt azt is biztosra veheted.

Mellesleg azért 6000 FT csak 6000 Ft..Ha pont az ár tart vissza a vásárlástól, akkor ugyanúgy jó lehet a dobozos verzió is. Olcsóbb is és semmiben nem fog különbözni a steames verziótól...Mindkettőnek kell majd social club úgyis.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11937
hm.. nemtudom. ezzel még nem játszottam de a 4 szerintem az addigi legjobb rész volt szinte minden tekintetben.
báttyó02
#11936
én annyit fűznék ehhez hozzá, hogy abban egyetértek hogy a 4egy unalom volt, csomószor nekiálltam anno, egy ideig mindig vittem, de sosem fejeztem be...ezzel szemben az 5 tényleg jobb volt amíg toltam a singlet, viszont miután először elkezdtem az online részét, na azóta csakis ezt tolom, egyszerűen megunhatatlan, eszméletlen jó lett, és igazából nekem az 5nél ez jelenti az igazi fejlődést, vagy hogy mitől ilyen igazán jó ez a játék.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

tommygear
#11935
ezek pálinkák
#11934
Ugyan olyan maradt a játék?😊
A 4 egy dögvész volt,végig untam és utáltam a karaktereit is...A sztori gyenge volt a játékmenet unalmas, a küldetések ötlettelenek....
Ezzel szemben a GTA 5-ben számtalan dolog olyan mintha egy Guy Ritchie filmet nézne az ember, frankó sztorival szerethető karakterekkel (a tucatátlagos nigrót is talán ideértve, legalább nem azon az amcsi pákós "wázzápnigga" nyelven beszél mint amivel a sün andrásban és a 4-ben találkozhattunk).... Messze nem maradt ugyan olyan, a GTA 5 minden percét élveztem és végitoltam. A GTA 4-et nagyjából 3szor szereztem meg mire hajlandó voltam végigvinni,mocskosul untalmas volt....
JaSoN HuNTeR
#11933

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#11932
<#ejnye1>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#11931
nem a gyenge forint miatt drágább? a német amazon is annyiért adja a dobozost
#11930
Lehet be vezették a GTA adót,ha már az internet fuccsot mondott <#banplz>
#11929
Ez mekkora faszság, hogy steam-en 6000-el drágább. 😄
#11928
Jól teszed én sem veszem meg majd valamikor mikor kb 8000ft lesz.Nem kell egy éven belül akciósan meg lesz akkor meg veszem addig warez huszár leszek.Nem szégyellem rengeteg warez játékom van,de meg veszem azokat amik értékes tudjam mit veszek meg ez olyan mint a drogériában a próba párfüm.Bele szippantok jó megveszem 😊 Az ára max 12000 saccolnám,de bele gondolok egy Xbox One olcsóbb már az jobban megéri.Miért is ? Mert nem csak egy fajta hardver van benne tömeg gyártva,így a játékok mennek normálisan nem kell ti patch meg egy év mire a felét befoltozzák.Nem panaszkodom fél milkás gépem van mellette PS3,Xbox360 RGH ami viszi a virágbolti játékokat.Majd PS3 exlusive játékokat ki tolom lemezeket,és gépet eladom veszek egy PS4 vagy Xboxot arra legalább hamar megjelennek a játékok nem kell patch,hogy menjen,és sorolhatnám.Tudom nem ide tartozik amit írtam,de egyre jobban elkeserít ez az árfolyam ami megy.
Ja nem vagyok gazdag átlag keresetem van,de nem költök cigire semmire félre teszem egy év alatt megvan amim jelenleg van játékokat meg tesztelem amint tetszik megveszem közte lesz a GTA 5 is,de majd egy év múlva Magyarítással remélve,és megfelelő foltozásokkal,mert félek lesz mit PC adaptációba mit javítani túl sok a hardver,és szoftver nehezebb mint konzolosok fix hardver ,és szoftverek esetében.
grebber
#11927
Mire fel?

1. Mert megtehetik
2. Mert látják ,hogy nem is csúcs eladást produkálva ,de sok elvetemült pénzes ember veszi őket ilyen áron is.
3. Mert 4-6 hónap múlva már úgyis előjönnek a -25, -33% + -os leárazások csak hogy valaki vegye már őket pc-re is!

Pedig bármibe fogadok bárkivel hogy "örök" áron ha pl csak 25-30 euro lenne sokkal több fogyna és a bevétel is több lenne. De mivel nekik tegnapelőttre kell a pénz mint minden cégnek nem várnák ki az az időt amikor a fele áras lekörözné a teljes áras bevételeket.
Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.18. 12:15:00

Next PC upgrade: 2022

#11926
Ezzel az erővel adhatnák akár 30 ezerért is... Van ám etika és ésszerűség is a világon - még ha egyre kevesebb is. Pár éve 10 volt a PC-s játékok csúcs ára, most meg ennek csaknem a másfélszeresét-dupláját kérik el? (A Steam premier PC-s játékok most már egy áron mozognak a konzolos játékok árával. Mire fel?) Ez mitől van rendben és mitől kellene ezeket a cégeket nekem megértenem a saját kontómra? Értem én, hogy ha nem tetszik, akkor ne vásároljak tőlük, de ha tegyük fel, velem együtt valami csoda folytán x millióan döntenek így, akkor vajon mennyire mondható célszerűnek az extra-extra profit hajhászása?
Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.18. 12:02:49
grebber
#11925
A játékgyártó cégek sosem voltak jótékonysági intézmények. Nekik csak a minél több profit a lényeg.

Next PC upgrade: 2022

Overburner
#11924
Szerintem is pofátlanság a 14k. Meg fogom venni dobozosan mert letojom a steamet. De legalább a késésre való tekintettel lehetne olcsóbb is. Főleg hogy így is dúskálnak a zsében.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#11923
Számomra a 14 ezer sem egy elfogadható ár egy játékért. 10 a lélektani határ és kész. Az meg, hogy a Steam nélkül is van élet... Ezzel mit kezdjek? Tudom, hogy van, elvégre a Steam nélkül élem az igazi életem. 😄 Viszont törekszem arra, hogy a játékaim egy helyen legyenek és erre legjobb megoldás a Steam - számomra. Megértem, ha valaki a dobozos kiadásokat gyűjtögeti, egy darabig én is ezt tettem, de pár évvel ezelőtt mindet eladtam és most már minden játékom ott van. Ilyen értelemben tényleg öngól, mert időközben pofátlanul drágák lettek a premier játékok, ráadásul a forint árfolyama sem kedvez az ilyesféle megoldásoknak. Minden esetre egy másfél éve kiadott játékért 20 rongyot elkérni szerintem büdös nagy pofátlanság és kell hozzá arc rendesen. Számomra egyre taszítóbb az RS hozzáállása és nem a mostani késés miatt, hanem alapvetően a PC-s játékosokhoz való hozzáállásuk miatt. Egy kalap alá vesznek mindenkit és általánosítanak, illetve előítéletekkel élnek. Az élet más területein ezért agyonköveznék őket, mert ez bizony egyfajta rasszizmus, hangozzék akármilyen hülyén ebben a szövegkörnyezetben.
#11922
Kicsit öngól, mert a nem steames 14 000 lesz..Steam nélkül is van élet....Amúgy én steamen veszem...Nekem megér 60 eurót és kész.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

NEOreg3
#11921
egyelőre úgy tűnik a dobozos nem lesz aktiválható steamen, az interneten vásárolható kulcsok is kizárólag a social clubban aktiválhatóak, vagyis ha steames verziót akarsz, akkor a steamen leszel kénytelen megvásárolni

a multinál nem lesz előnye a steameseknek, mivel az indítás után úgyis a social clubba fog bejelentkeztetni, mint a sima dobozos

steamesek mondjuk kapnak preorder bónuszként ingame pénzt, meg egy san andreast, nem tudom, hogy a kulcsárusító oldalakon ezeket megkapod-e

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

oneal1
#11920
most mi az állás steam vs non-steam ügyben?

fix, hogy nem lehet steam-en aktiválni a dobozost? illetve lesz e multinál valami előnye a steam es verziónak?gondolok itt csatlakozásra, ilyesmire.

!Forza Ferrari!

shaddam
#11919
Már magyar áfát használ a steam, vagy még a belga 3% az érvényes?

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

#11918
Húszezerért én sem fogom megvennni, elemebeteg egy ár ez egy játékéért. Felét éri, legyen az bármi és csókolom. Majdnem drágább a PC-s változat, mint a konzolos, nem is tudom, mit képzelnek ezek... (Csak Steam-es játékokat vásárlok egyébként, nem érdekelnek az idejétmúlt optikai meghajtók és lemezek.)
#11917
Nagyon jó Game játszottam Xbox 360 on.Van egy rész meg kell tanulni repülni géppel,és helikopterrel.A helikopternek kibaszott szar az irányítása,és időre megy ráadásul.Abba hagytam 3 órás szenvedés után gondolva itt van Január,és PC úgy is játszom,mert csoda szép,és tartalmas lesz.Xboxon is szép,de recés,és távolabb homályosításos effektekkel trükköznek,hogy élvezhetően fusson konzolokon.Most látom csúszott na be tette a lapátot.Szerintem megint Konzolokat emelik ki sokan várták PC re a megjelenést,de jó számolom nem az első csúszása.Mindegy várom,de be kaphatja a csúszások miatt a bráneromat.Terveztem félre is tettem,hogy meg veszem,mert nagyon tetszett,de inkább veszek karton sört 3 csomag csipszet azt majd jön a virágcserepes verzió azt töltöm valamit valamiért.Majd ára lemegy akkor át gondolom meg vegyem e.Nem akarok ellenszenves lenni csak azt teszem mint a tisztelt cég csúsztatom a termék megvásárlását Konzolon úgy is megvan D
Mr_no_NaMe
#11916
Sziasztok!

Én elhiszem, hogy húde szép lesz a konzolhoz képest...de a tartalma fog valamit változni?
#11914
Hihető... Főleg a meganyi teszt és játékos beszámoló illetve videó alapján. Tök felesleges a világháló korában bármilyen ostoba személyes kis ellenkampányt lefolytatni, egészen egyszerűen nem működik egyetlen ember véleménye. Vond le a megfelelő konzekvenciákat...
Kandurex
#11913
Sokkal, sokkal szebb a grafika, mint a 4. részben, ég és föld! Csak a játék is maradt ...ugyan olyan...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#11912
Nyilván beírják, hogy ennyi elég a játéknak, aztán meg sem fog mozdulni egy ilyen gépen....Persze teljesen logikus...Végülis érdekük teljesen félrevezetni és megtéveszteni a vásárlót ,mert abból jön a nagy pénz. És persze így lehet majd legközelebb is jó sok preorder vásárlót csalogatni.

Mielőtt belekezdenétek a megjelenési dátum tologatás pont nem a félrvezetés kategória....

Majd pont a Rockstar fosik beírni egy combos gépigényt, ha a játék azt igényli...na ne röhögtess már...

Nem olyan nagy durranás a GTA 5 grafikája azért... bőven hihető ez a gépigény is szerintem. Még egy GTA4 fiaskót nem követhetnek el, mert akkor a maradék vásárlók is elpártolnak tőlük a pc-s piacról. Tudom lófütty bevétel lesz pc-n, meg csak szivességből csinálják meg most nekünk pc-seknek, hogy befogják a pici szánkat, de azért pár millió darabot ezen a platformon is el fognak belőle passzolni az meg már nem mindegy kategória nekik sem.

Szumma szummárum ha a tehénkéből ki tudnak préselni még pár liter tejecskét egy picit szárazabb füvű legelőn is, akkor nem fogják napalmmal lebombázni a rétet előtte!
Utoljára szerkesztette: ratgab, 2015.01.17. 19:04:20

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11911
Hát remélem azért egy 2gb-s kártyán i7 mellett meg ilyesmiken elfog futni vsync off- meg néhány jelentéktelen medium beállításon 50-60fps-el. nekem csak a textúrák lennének high-on.
De mindegy felesleges tényleg ezen agyalni, hogy hogy fog menni majd meglátjuk. 😄
NEOreg3
#11910
a minimum gépigény valóban vicc, arra senki ne számítson, hogy azon játszható lesz

az ajánlottal valószínűleg elérhető lesz a fullHD 30 fps (természetesen nem ultrán)

szerintem.

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Dency
#11909
Jah én is hasonlóképp vagyok, túl baráti.

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

grebber
#11908
Én valahogy nem hiszem el megint ezt a gépigényt. Megvárnám az első performance teszteket.

Next PC upgrade: 2022

NEOreg3
#11907
megelőlegeztem neki egy steames preordert 30euróért (kb ennyiért kéne árulni nálunk 60 euró helyett), de ha egy optimalizálatlan fost kapunk, soha többet nem veszek semmit a rockstartól

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

lalakov
#11906
Steamtrade, 18 kulcs (nekem már nincs), így 35,18 dollár volt (ebben már benne van az adó a baráti utalással).
#11905
Honnan?
JaSoN HuNTeR
#11904

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#11903
Jó ajánlat vegyétek!!!!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

lalakov
#11902
GTA V megvéve 10200 Ft-ért. (Steames)
lalakov
#11901
Sajnos nem Steam-es, ahogy a GMG-s 13000 Ft-os sem. GMG: "This game will be delivered as a Rockstar Games Social Club redemption code. Customers will require a free Rockstar Games Social Club account to play."
#11900
Az eddigiek alapján semmi nem biztos, mindenesetre már steamen is előrendelhető potom 20 ezer forintért.
#11899
Ó akkor most már biztos a márciusi megjelenés? 😄