Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#17194
Sosem láttalak a TS-en, így nem csodálkozom. A heist-ek többségét gyakorlatilag lehetetlen voip nélkül megcsinálni.

[merlinw.org]

#17193
PC-n nem csak konzolon,Pc-n 95 ezerbe kerül.
Utoljára szerkesztette: Vopyy, 2015.05.03. 17:39:56

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Tikal
#17192
oneplay.com

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Torzonborz
#17191
Sziasztok !

Valaki ismeri ezt az oldalt ? Akciósan 41.39 ájró a játék most. Meg merjem innét venni ? Vagy tudtok más megbízható helyet esetleg ahol jó áron be lehet szerezni ? Steamen csöppet húzós.
Kösz

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Tikal
#17190
Elegy, ingyenes, legjobb sport autó

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17189
Kellene egy gyors, de olcsó kocsi. Melyik kocsit ajánlanátok?
Biztosítást hogyan lehet szerezni a kocsira?

#17188
Sziasztok!

Nagyon szép a játék.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://p1.picsto.re/g7dSC.png
https://p1.picsto.re/Mhw1q.png
https://p1.picsto.re/MSj1h.png

de mégis valami nem tetszik rajta. Néha kicsit laggol.. nem akad, csak belomhul. Szerintetek melyik beállítást érdemes kiszedni?

Gépem:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3
INTEL Core i5-4690K 3.50GHz 1150 BOX
COOLERMASTER Hyper 212 EVO
OCZ Agility 4 128GB SSD
Windows 7 Ultimate x64
CORSAIR 8GB Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9 KIT
WD Black 2TB 7200rpm 64MB SATA3
ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 4GB GDDR5 OC
SAMSUNG SH-224DB/BEBE fekete OEM
CORSAIR Carbide Series SPEC-01
CORSAIR RM Series 550W


Ja a másik dolog:

Ha berakok saját zenét a rádióba akkor is laggol az egész, még akkor is, ha minden grafikai beállítást lebútitok Normal-ra.
Utoljára szerkesztette: Freelove, 2015.05.03. 17:30:14

GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3_Core i5-4690K 3.50GHz_OCZ Agility 4 128GB SSD_Win7 Ultimate x64_CORSAIR 8GB Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9_WD Black 2TB_ASUS STRIX-GTX970_CORSAIR RM 550W

Tikal
#17187
mint ahogy mondja is Lester...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

kill3r21
#17186
Hogy lehet a socialclubbot offline módba tenni?
Overburner
#17185
Van olyan? WTF 😄 Azt hogy lehet elérni?
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.05.03. 16:46:38

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17184
én még el se kezdtem az online-t 😄
allock
#17183
SG crew session akkor jó valamire ha oda lépek? mert az üres mindig 😄

#hhwnd

#17182
Akkor bizonyára le kell róla ugrani ejtőernyővel.
Carlos
#17181
Elütni se tudnak ha passziv módban vagy. Kocsidat felrobbantani se. Semmit se.

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#17180
nincs sehol ilyen szakadék amit át kellene ugrani

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#17179
Jaja... Énis azon agyalok, hogy itt ez a bazi nagy SG crew és kábé semmit sem ér...

Þór vígi þessi rúnar

#17178
Ha passzív módban vagy, a többi játékos nem tud kárt tenni benned. Legfeljebb úgy, ha rád tol egy másik autót.
Carlos
#17177
Ezt mondtam neki, de ő mindenáron a karikát kergette meg a város felett bóklászott... Áááá... szánalmas volt.

Þór vígi þessi rúnar

#17176
milyen 'se elütni', faszt nem, vagy ilyen régen toltam a multit és azóta valamit kitaláltak erre?
#17175
Van az a bankrablásos heist online-ban, amikor a végén motorral kell menekülni a térkép túlsó végére, 5 csillagos körözés alatt. Ott a hegyen van egy átugrandó szakadék, azt motorral kéne átugrani?
#17174
Ki kell menni a nyílt tengerre, és elkerülni a heliket.
LasDen
#17173
jelen

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

MoRT2195
#17172
Ezt nem hiszem el, egyszerűen SENKI nincs, aki becsatlakozna a prison break heist-okra. A repülőt viszonylag gyorsan megsikerült szerezni, de még mindig van kettő, a busz, és a station küldik. A stationt egyszer sikerült elkezdeni, ott két felé lett osztva a csapat, akivel voltam, azzal mindig megcsináltuk, de a másik csapat mindig meghalt. Már 4x ráztam le a rendőröket, mert állandóan meghaltak... aztán kiléptek, így az a küldi se lett meg. Azóta meg abszolút senki nincs aki jönne, 1 lélek nem csatlakozik a heistokra.
Valakik nem tudnának benne segíteni?
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.03. 16:04:58
Overburner
#17171
Na ez igaz. De viszont nagyon tud tapadni nem csúszik annyira mint a Zen szerintem. De igen elvileg a Zen a legjobb többek szerint is.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17170
nem értem mi a baja, én nem nyúltam hozzá.
a 4 topicja rendben van, és netrendereben ez is okésnak látszik.

szerk. na, most talán sikerült.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.03. 15:39:55
#17169
nemhiszem 😄

▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬

Carlos
#17168
Fú de felbaszott egy nyomorék. Nemtom ki volt, de vele soha többé nem akarok játszani!
Prison Break heist legvége, repcsivel le kellett volna ráznia a rendőröket... kitalálta, hogy majd a város felett fogja lerázni őket, lentről meg lőnek a rendőrök felfelé! Istenem. Aztán küzdött, hogy elkapja a karikát 5 csillaggal a nyakunkon és kergette a rendőrhelikoptereket.
Kiléptem 20 perc tekergés után a picsába...

Þór vígi þessi rúnar

#17167
ööö mi lett a css-el?<#confused>
vagy csak nálam hullott szét a fejléc?
LasDen
#17166
1-2 hete nekem is volt, hogy folyamat kibaszott 1-2 perc játék után, de azóta megjavult....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17165
tegnap csak 3-szor vágott ki network error miatt

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#17164
Szaisztok. bocsi .. ezzel csak uninstall oldható meg? "How to Fix “Failed zlib call” error in GTAV PC" story modeba ahgoy elindulok a piros vagy fehér autóval kidob ezzel a hibával
#17163
Mostanában gyakran dob le játékosokat network error miatt.
Tikal
#17162
Van egy ilyen BUG. Idővel elmúlik... van hogy lvl 100as játékost se tudok behívni, csatlakozni se hozzá stb, R nincs a toppon a szerverekkel.
Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.05.03. 13:21:42

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17160
Hát ha megcsináljátok a tutorialt(amit kiislehet skippelni, véletlenül sikerült nekem skippelni <#vigyor>) akkor máris tudod invelni a barátodat, nemtudom mi lehet ebbe idegesítő főleg ha ki is lehet hagyni, nehéz megnyomni 1 gombot?

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17159
Valószínűleg korlátozva van a lehetőség, amíg el nem végzitek mindketten a tutorial-t.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Vraaanyek
#17158
sziasztok! Miért nem lehet barátokkal csatlakozni az online-hoz? Ezt írja ki, hogy "Sending invites is disabled until both you and this player have completed the GTA Online Tutorial." elég idegesítő..

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

dartonite
#17157
Merlin fele TS-n szoktunk lenni estenkent paran, tegnap is volt heist.
A topik fejlecebe be lehetne rakni a teamspeak elerhetosegeket, az nagyban megkonnyiti a kommunikaciot.
kill3r21
#17156
Hát a crew lényege online a saját csapatod, kell 4 ember, akikkel összefogsz, ts-en kapcsolatba vagytok, és mehet a móka 😊
Így tényleg jó, azon kivül meg bukta 😊
#17155
Egyre inkább kezdem megkérdőjelezni az online mód használhatóságát. Nem lehet egy cseszett heistet összerakni, mert crewból sem jön senki, és a "sima" játékosok is csak ki-be lépkednek (van, hogy már indítom, és akkor esik szét). A maradék idő meg töltéssel megy el. Nem tudom, mi volt a terv rockstaréknál, de ez így eléggé el van cseszve.

#17154
Van egy eladó GTA5-öm, ha vkit esetleg érdekel.Nekem nem jött be. Érdeklődni privátban lehet.
Fpocok
#17153

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#17152

Parasite Eve 2, best game EVER!

#17151
Gamét már fixálták? bugos fagyásokat?
SzirmosSzisza
#17150
Itt le van írva, hogyan érdemes húzni a dolgokat, imho felesleges, játék közben úgyis megnő majd magától.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Carlos
#17149
Prison Brake setup-okra valaki? (Carlos_Daniel ingame)

Þór vígi þessi rúnar

LasDen
#17148
aki heistozna, megtalál a játékban is. 21-es vagyok o_O

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

rage
#17147
Normálra elég, igen.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#17146
Lehetne vámpír mód is. Ahol , ha egy járókelőt kiszívsz nő a hp-d, és a hp pont növelhető lenne a végtelenségig.

Ez a játék sokmindenre lenne jó. Csak sajnos még csak ennyire tudjuk használni.


Remélem a jövő GTA-jaban, rengeteg animáció lesz a rengeteg történésre. Minden ház bejárható és rombolható lesz.
Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2015.05.03. 10:28:52

angelus1991ster.blogspot.hu

tutituti
#17145
haverod odaáll kocsival te meg ütöd az autót.azzal is lehet növelni az erőt

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#17144
240gb Kingston SSD, 1GB-os GTX 560 Ti videókátya , 8 gb ram 1333 mhz , E8500 3,16ghz*2-es proci elég ennek a langorier játéknak?
Válaszaitokat előpre is köszönöm!

angelus1991ster.blogspot.hu