Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rev Hard
#17244
Szerda óta megvan a game de még a sztorira komolyabban rá se feküdtem annyira jó az Online. <#eljen> <#hehe>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

kill3r21
#17243
Én még nem jöttem rá 😊 Pedig van már pár óra az onlineba 😊
allock
#17242
akkor, online karaktert kinézetét utólag lehet módosítani? és hogyan? magyarul? 😄
úgy, hogy ne veszítsek el semmi képességet ami már meg van 😄

#hhwnd

kill3r21
#17241
Ez hatalmas, kipróbáltam én is 😄 Gravity Gun Power 😄

Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.05.03. 22:53:22
#17240
JP csak playlistnél számít, az nyer akinek több JP je van.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

#17239
Sziasztok. Nagy segitségre lenne szükségem. mevettem a gta v-öt regisztem a socal club-on 5gb töltööt még hozzá plussz pár 100mb frissitést gondolom és az elsö 3 percben ez a hiba üzenet jelenik meg "corrupt game data". kérlek segitsetek. KÖSZÖNÖM!!!!!!
MoRT2195
#17238
Amúgy én is szívesen segítek mindenkinek, főleg, hogy az nekem is jó (pénz + RP), de előtte végig akarom vinni a saját heist "karrieremet" a saját kérómban. Amint letudtam az összeset, mindenkinek a rendelkezésére állok. 😊 De mondjuk ha olyan heistról van szó, amit már megcsináltam, akkor abban benne vagyok, csak olyanban nem akarok segíteni, amit még nem csináltam meg. Amúgy mikor kapom meg az új heist-ot? Az 1. heist után szinte rögtön elkezdhettem a 2.-at, azt be is fejeztem (a prison breakes küldiket), de a 3. heist kezdéséhez még nem hívott Lester.
Amúgy a JP az mire jó? Mindig kapok +15-öt, de fogalmam sincs mi ez. A tippem az, hogy ez a mentális állapotom-hoz akar adódni, tehát ha ledarálnám minden társam, akkor meg mínuszt kapnék a heist végén, és romlana az állapotom... de ez csak a tippem. 😄
MoRT2195
#17237
Na, akkor jövő hétvégén találkozunk... 😊 Vagy az is lehet, hogy még a héten, mert most délelőttös vagyok, ilyenkor még tudok kicsit játszani valamikor. Csak küld el akkor a jelszót. 😄
PeeTeR
#17236
engem ne szamolj, csak csicsereszni kertem el 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#17235
gondolj bele mi méret lenne a telepítő,ha végre minden épületbe be is lehetne menni..vagy legalább a felébe 😊
#17234
OFF
Csak nálam halt be a CSS mind a 2 topikban ?
ON
Utoljára szerkesztette: Geri556, 2015.05.03. 21:35:41
MerlinW
#17233
A gond ott kezdődik, hogy kb 5 ember kérte el tőlem a TS jelszavát...😊

[merlinw.org]

Carlos
#17232
Amikor en felneztem nem voltal fent gta szoba ures volt. De majd estenkent benezek hatha szerencsem lesz!

Þór vígi þessi rúnar

#17231
csak meglett végül! <#integet2> most megyek ufót keresni
MerlinW
#17230
Jó a festés a kocsin😊

[merlinw.org]

MerlinW
#17229
Ma is ott voltunk majdnem egész délután a TS-en és vártuk a heist-re menni akarókat.

[merlinw.org]

Carlos
#17228
<#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

#17227
A szingliben ha veszek egy autót, akkor az nem marad meg örökre, mint azok a kocsik, amik alapból megvannak már a játék eleje óta a karaktereknek? Szóval minden alkalommal be kell hajtanom őket a garázsba, ha nem akarom, hogy elvesszenek? Az előbb vettem párat, az egyikkel elhajtottam egy peyote növényhez, felvettem, idétlenkedtem, majd amikor visszaváltoztam, akkor már nem volt ott a kocsi, ahol hagytam. Visszamentem a garázsba és ott se volt. Azt hittem, hogy a vásárolt kocsik legalább megmaradnak. Így tök pénzkidobás venni kocsit. Nem éri meg sehova se menni vele, mert sokszor egyszerűen nincs lehetőség rá, hogy az ember visszahajtsa a garázsba.
Vadnokedli
#17226
Mintha a nagyanyámat látnám.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Carlos
#17225

Þór vígi þessi rúnar

Krisztiam
#17224
köszi

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Béluska74
#17223
Megoldották már azt a problémát,hogy ha ékezetes karakter van a felhasználói névben akkor nem megy a játék?

If you give a little love you can get a little love of your own

#17222
Szórakoztató a játék, nem panaszkodom, de ha belegondolok, hogy jelenleg ez a játékfejlesztés egyik csúcsa (többszáz milliós fejlesztési költség, stb) akkor azért elég elszomorító a helyzet. Van hova fejlődni, de talán az unokáink se érik meg. Az AI még mindig nem éri el egy 2 éves gyerek szintjét, az épületek kb 95% papírmassé, rajzolt díszlet. Ez van.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#17221
csak azoknak elérhető akik régi konzolokon is játszották a játékot
Carlos
#17220
done

Þór vígi þessi rúnar

#17219
Felvettelek pont most...
Deadpool

#17218
A saját rádiónál levő lag az egy bug.
Vsyncet kapcsold ki, és a Grass Quality-t vedd le high-ra, úgy elvileg jobban fut.
Carlos
#17217
Carlos_Daniel

Þór vígi þessi rúnar

Krisztiam
#17216
sziasztok
pc-n elérhető a Imponte Duke O'Death nevű küldetés story módban?
megcsináltam az összes Tonya-s küldetést, de nem adja be..

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#17215
Én is szívesen segítek...ha gondolod küld a nickneved...

#17214
Én azóta is várom, hogy segítsen valaki, de látom itt mindenki csak az Online rész a téma
#17188

GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3_Core i5-4690K 3.50GHz_OCZ Agility 4 128GB SSD_Win7 Ultimate x64_CORSAIR 8GB Vengeance Pro DDR3 1866MHz CL9_WD Black 2TB_ASUS STRIX-GTX970_CORSAIR RM 550W

LasDen
#17213
Én szívesen segítek mindenkinek

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Carlos
#17212
Na igen. Én már kicsit unom, hogy mindenkinek segitek, de nekem nem akar segiteni senki...
Na mindegy... Majd egyszercsak majd meglesz.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17211
No shit sherlock. Ebben a pillanatban kábé 10en voltak sg-sek fent. Mindet beinveltem és egysem jött. Aztán a barátokat más klánokból. Semmi. Aztán randomokat, semmi. 10 perc invitálás után elkezdtem rendőröket ölni inkább...
Ennyit erről!

Þór vígi þessi rúnar

MoRT2195
#17210
Aki tudja, hogy mit csinál, azzal kommunikáció nélkül is megoldható minden. Persze aki elsőnek csinál valamit, az nyilván nem fogja ismerni a terepet, és nem tudja mit hogy kell. Mindenesetre sikerült összehozni Simon és LasDen (meg 1 idegen) segítségével a prison break küldetés sorozatot (beszélgetés nélkül), szóval köszönöm nekik! 😊 Ja és amúgy játék közben is lehet beszélgetni mikrofonnal. Mondjuk én lelőttem az egészet a beállításokban, de a lényeg az, hogy van rá lehetőség, nem kell hozzá TS. Mellesleg én nem is hallottam erről a TS-ről, hova van ki írva az IP (esetleg PW)? Mert, hogy ide nincs, az biztos...
Vraaanyek
#17209
hogy lehet létrehozni "crew"-t vagy "klánt" ha úgy tetszik? meg két emberrel lehet bankrablós heistokat nyomni?
Utoljára szerkesztette: Vraaanyek, 2015.05.03. 18:36:01

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

#17208
A heist indítója tud crew tagokat meghívni. A többiek meg barátokat (akik esetleg crew tagok). Szóval nem olyan bonyolult összehozni a csapatot.
#17207
Akkor jó, köszi. A beszélt angolt nem nagyon értem, a feliratra meg nincs időm figyelni a rendőröket kerülgetve.
#17206
Egyébként amikor be akarok joinolni valahova, és kiírja a játék, hogy más az "aim mode" abban a szobában, az mit akar jelenteni?

#17205
Még jó helyzetben vagy, tőlem mindig kilép legalább 1 gyökér mielőtt odaérnénk a reptérre. 😞

Torzonborz
#17204
Steamen egyszerűbb lenne de ott most 60 ájró, azt egy kicsit sokallom érte. Dobozos játékot meg már nem is emlékszem hogy mikor vettem utoljára.


Vopyy: köszi szépen, nem is néztem hogy GMG-n van most voucher ! Ott regelve is vagyok régóta. <#worship>
Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2015.05.03. 18:23:39

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#17203
Én azt ajánlom hogy a GMG-n vedd meg ezzel a kuponnal: 23OFFH-OLIDAY-WEEKND.Így 30,8 font ~41,62 euro ba kerül a játék.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Carlos
#17202
Nem egyszerűbb a steam vagy egy bolt?

Þór vígi þessi rúnar

Torzonborz
#17201
Ezért kérdeztem hogy ki ismeri ezt az oldalt mert még nem hallottam róla.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

Carlos
#17200
Igen, ez a baj... 😞

Þór vígi þessi rúnar

MerlinW
#17199
A lehetőséget megadtam. Az, hogy nem él vele a többség, arról én nem tehetek.

[merlinw.org]

#17198
egy ezres különbségért ilyen noname helyekről akarod megvenni a játékot?
#17197
jókor találják ki ezt is, vagy 1 évig toltam a multit, persze hogy fel tudtak robbantani meg áthajtani rajtam.
Carlos
#17196
Nem akarok belekötni, de akárhányszor felmentem (random időközönként) kábé 5-6-an voltak bent más játékok szobályában...

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#17195
Akkor csak a leggyorsabb 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''