Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Seangaijin
#17143
<#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#17142
Köszi, de természetesen pont az előtt lett meg a 100, hogy elolvastam az hsz-edet.
Systore
#17141
geraldtól kérsz egy küldetést, bemész rá, lemész a tengerparta és kiütöd az ott lévőket. folyton újra spawnolnak a parton, szóval nem sok idő ott felhúzni. én legalábbis így csináltam.

gerald küldetéseinél nem jönnek rendőrök, nem tudom, hogy csak nála van-e így.
#17140
Golfozással az erőt növelem, ami (elméletileg) kihatással van arra, hogy a lövésektől mennyire sérülsz. (szerk: Amúgy szerintem is így jobb, csak már rohadtul unom a golfot)
A mental state a 'rosszalkodástól' nő, azaz ha gyalogosokat, más játékosokat gyilkolsz, stb. Még PS3-on arra emlékszem, hogy a sok pszichopatát egy sessionbe rakta, de itt nem tudom, így van-e.
Utoljára szerkesztette: rambozo, 2015.05.03. 08:47:25
MoRT2195
#17139
Értem, köszi. Szerintem így jobb, legalább tenni is kell érte valamit. 😊 Golfozással amúgy mit növelsz?
A mental state meg mire jó? Eddig senkinél sem láttam volna, hogy az növelve lenne.
#17138
Sajnos az utóbbi, tehát ha sokat használod, nő. Ezért is golfozok már másfél napja.
MoRT2195
#17137
Online-ban a képességeim (skills: pl. stamina, lövés, repülés, stb.) hogyan növelhetők? Szimplán szintet kell csak lépnem? Vagy mondjuk a stamina növeléshez sokat kell futnom, a lövéshez pontosan kell lőnöm, stb.? Az adatok maguktól felmennek, vagy én is állítgathatom idővel?
Carlos
#17136
Történt egy kis baleset:


<#idiota>

Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.03. 07:16:10

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17135
+1

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#17134
Őszinte leszek. Szerintem az Armored Kuruma a legjobb autó a játékban.

Þór vígi þessi rúnar

Systore
#17133
ha jó helyre lő, nyílván. a játékosok 90%-a nem fog tudni kilőni belőle, ha mozogsz
#17132
Hát kurvára nem. Én is azt hittem amúgy, amikor is egyszer egy játékos fél mp alatt szitává lőtt.
#17131
Hali.
Ha esetleg valaki még nem vette meg a játékot és hezitál, vagy egyszerûen nézne egy kis streamet szórakozásból akkor körülbelül déltôl lesz egy kis élô adás. Elméletileg heisteket fogunk csinálni kifulladásig, bár ez még változhat, és persze szìvesen válaszolok bármilyen kérdésre az adás alatt.
Szóval ha ùgy gondolod nézz majd be.
http://www.twitch.tv/hawaaiika
RatBaG
#17130
ugyanannyira golyóálló mindenki ellen, de az ablak fedetlen részein ugyanúgy be lehet lőni.

Per Aspera Ad Inferi.

#17129
Csak vigyázzál, ez csak npc-k ellen golyóálló.
#17128
Helit asszem vmelyik kis reptéren is tudsz tárolni, a nagy reptér hangárját meg meg lehet venni.
#17127
Hello !

Köszi a segítséget, <#worship> igen ez a heist hiányzott. Már meg is van, az autó. <#vigyor2>
Utoljára szerkesztette: viktor94, 2015.05.03. 01:29:11
Tikal
#17126
hangárban.
mindegy.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

rage
#17125
Jó képek lettek 😊

Kár, hogy a két alsó képen, a sötét ég kicsit csíkos.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#17124
Ha vennék egy repülőt, hajót, helikoptert. Hol tárolhatóak?
Érdemes megvenni az 500.000-t érő házat vagy a magas kategóriából, melyik házat érdemes megvenni?

#17123
Pár fotóm:







#17122
Hogyan lehet müködésre bírni másik kontrollert a játékban? Genius kontroller

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Tikal
#17121
Entity és Zentorno jobbak picit. Turismo legnagyobb baja, hogy nagyon alacsony, néha felakad...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#17120
nincs

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17119
Fizikailag itt tárolja: C:\Users\USERNÉV\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\ (Win7 alatt)
A PGTA kezdetűek a képek, át kell nevezni .JPG kiterjesztésűre, akkor meg tudod nézni.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.05.02. 22:32:09
#17118
A "nem tudok kiloni kocsibol" bugra nincs valami normalis/permanens fix?

Overburner
#17117
Turismo R. Én imádom.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#17116
Az olnline részben van búvárkodási lehetőség? (igen, mikortól, hol lehet szerezni hozzávalókat)

#17115
főmenü gallery..onnan meg a socialba tudod feltölteni
#17114
Delfinek!!!

Hunter of Deer
#17113
megoldodott.
elinditottam safe modeban, aztan atvaltottam masik karira es mentettem egyet.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

Tikal
#17112
igen vagy Entity, utóbbi kicsit jobban kezelhető

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17111
Azt tudom, de nem tudom megszerezni. :S
kép
Hogyan jutok be oda?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.05.02. 20:13:03

JaSoN HuNTeR
#17110
GTA V hova menti a képeket amiket csinálok a telefonnal?
Snapmaticben nem találom.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

LasDen
#17109
át kell előbb festeni aztán simeonnál lerakni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

JaSoN HuNTeR
#17108
Melyik a legjobb autó a GTA V-ben?
Gyorsulás és a kezelhetőség érdekel.

Zentorno?


Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.05.02. 20:01:25

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#17107
Online módban.
Van egy zöld kocsi a térképen, hogy szerezzem meg. De nem tudom mert pont Simeon garázsába mutat. És nem tudok bemenni, most mi legyen?

#17106
Zene a GTA2 témájára

Zene
Utoljára szerkesztette: Rodman6, 2015.05.02. 19:46:08
#17105
Nálam csinált hasonlót pár napja. Kiderült, hogy hibás volt az egyik mentésem. Próbáld meg, hogy cuttal átrakod valahova a mentés mappádat és úgy elindítod. Ha úgy megy, akkor ugyanaz a gondod, mint nekem volt. Ez esetben próbáld meg azt, hogy nem másolod vissza a manuális mentést, hanem csak az auto-t.
Hunter of Deer
#17104
nem tudom mi a franc van, ma mar jatszottam es most mikor inditanam el a story mod kivalasztasa utan tolt es kesobb meg kidob asztalra.
safe modban elindul. nem tudom mi a franc van eddig jo volt.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#17103
úgy emlékszem nem mindegy mit lopsz el,mert nem mindegyikbe teheti a trackert vagy mit
#17102
A küldetés elején, a ruha választásnál be tudod állítani, melyik járműt tegye a kezdőhelyre.
#17101
Ez a kibaszott fos online ma állandóan ledobál, valami network error miatt.
kill3r21
#17100
Még egykét modell kéne, és lehetne jó kis Walking Deadet forgatni 😄
madnessmarci
#17099

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

kill3r21
#17098
Na nekem az új pecs, javította az árnyék és msaa gondot, és jobban is fut 😊
Ha mindent totálra rakok, akkor is 30-40 fps! De megszoktatta magát a 60fps, szal lejebb kell vennem 😄
#17097
Full lowon biztos fog futni 30+ fpsel, nekem gyengébb vga-m van és megy fix 30 fpsel.

Steam: Vopyy , Uplay: Vopyy SocialClub: Vopyyy

Tikal
#17096
hát akkor röviden nyomjad 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#17095
Hali. Ezen a konfigon szerintetek menne 1152x864-ben? Full low is jó nekem.
Proci: i5 650 3,2 Ghz.
Ram: 4GB DDR3 Kingston
Videokártya: GIGABYTE HD5770 GV-R577UD-1GD
Alaplap: Gigabyte LGA-1156 GA-P55-US3L
Táp 450W
LasDen
#17094
be ül a haverod aztán be ülsz te is, ez nem olyan kurva nehéz 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár