200
A Bosszú Angyalai mozifilm
  • billbester
    #40
    Potter elején az új batman volt bár nálunk nem.
  • spike0007
    #39
    Ez a hivatalos Avengers Teaser trailer ami az Amerika kapiány stáblistája után van. Vagyis mivel pénteken debütál a mozikban a film amerikában jó esély van rá hogy hétvégén feldobják netre a hd trélert. Ahogy a Pókember hosszabb előzetese meg a Kapitány előtt jön. A rövidebbet már Potter előtt mutattaák. Szóval hétvégén elvileg jön az Avengers tréler! :)
  • billbester
    #38
    felraktam ide itt cska nem törlik le xD http://videa.hu/videok/film-animacio/avengers-pRmIghCXtI07uy31 jaja lehet tudni h CA végén lesz mivel hozzá megy oda Nick Fury az elején és mivel ez az utolsó film a bosszúállók előtt ami kell hozzá azért tettek be gondolom h mindenki örüljön néhány jelenetet.Viszont látom Lokit és ha jól látom Skrullokkal van de Thanos hol van mondjuk sztem még a film negyedéből sem láttunk jelenetet meg gondolom ő számítógépes lesz szóval még ráér.Továbbá így összevágdostam magamtól írtam meg más oldalról kiszedtem elég sok infót az eddigi filmekből felraktam ide nézzétek meg 4 kép.

    http://www.megaupload.com/?d=6I8J8ET7
  • Szolnokboy1
    #37
    hát valószínű, hogy az első teaserbe is ezek kerülnek, kérdés, hogy mikor dobják ki az első teasert? szerintem mikor lefutott a CA a mozikban, szóval 1-2 hónapon belül.
  • Inquisitor
    #36
    Ez a CA film vége, tehát mondhatni soha, vagy ha kiadák HD-ban a filmet :)
    Persze lehet a hivatalos The Avangers trailerben is benne lesznek pont ezek a jelenetek.
  • Szolnokboy1
    #35
    Innen letölthetitek

    vajon ez mikor jön ki HD-ban?
  • gErIbÁ
    #34
    The Avengers
  • gErIbÁ
    #33
    http://www.movies.spoilertv.com/2011/07/avengers-teaser-trailer-leaked-online.html ez működő ha valaki még nem bírta megnézni
  • Dynamic
    #32
    Nem töröltek semmit, csak te is hagytál még oda nem illő betűt a linkben.
  • LasDen #31
    én megvárom a hivatalost....:D talán...gondolom...:D
  • Suffering
    #30
    nem tehetek rola h mindig törlik, a youtuben biztos találsz 1-et amit még nem töröltek :D
  • LasDen #29
    igen...Mark Rufallo (Viharsziget) fog lenni helyette Hulk...:D
  • adampierson
    #28
    Ez nem javított, hanem semmilyen :)
    Amúgy azt hallottam, hogy nem Norton játssza Bannert az Avengersben. Ez igaz? Tud erről valaki valamit?
  • Suffering
    #27
    javitott Avengers trailer link
  • spike0007
    #26
    Mivel lesz Thor, Vasember és Amerika Kapitány film még, így Ők biztos nem, Hulk sem fog meghalni, Özvegyet nem féltem, HawkEye-al folytatást terveznek vagyis külön filmet fog kapni elvileg, így marad Nick Fury.. de Ő sem fog. Szóval a pletykák sztem pletykák maradnak. Lokit remélem kicsinálják. Az ok lenne.:))
  • Suffering
    #25
    Hawkeye fog meghallni, ő a legjelentéktelenebb szereplő. Én csak örülnék ha meghallna
  • billbester
    #24
    Kizárt, hogy Vasember haljon meg mivel a The Avengers róla fog szinte szólni és ez az előfilmje a Vasember 3-nak elvileg.Gondolom a Vasember 3-ba pedig Vasember cska benne lesz :D
  • Suffering
    #23
    kikerült az Avengers trailer a netre. elég halovány képminőség, de a lényeg látható :)

    Katt
  • gErIbÁ
    #22
    Oké remélem hogy nem is hal meg senki,Vasembert nagyon bírom AK-t még nem láttam de előzetes alapján ígéretesnek mutatkozik,szóval remélem tényleg nem nyírnak ki senkit!
  • Szolnokboy1
    #21
    hát sem az x-men, sem pókember nem fog sosem a mozis avengersben szerepelni, nincs az a pénz (szó szerint!), amiért vissza tudnák vásárolni a jogokat.

    "meghal egy nagyobb volumenű karakter,esetleg Vasemberre vagy Amerika Kapitányra céloztak volna"

    ez pedig még a fentieknél is lehetetlenebb, mivel a vasember filmek gigasikerek volt (meg amúgy is már készül a 3. rész 2013-ra), Amerika Kapitány meg miért halna meg 2 film után? Főleg, hogy a főszereplőt 6 filmre szerződtették, szóval siker esetén az AK filmet is folytatni kell, márpedig sikeres lesz, az tuti. Ráadásul AK az avengers oszlopos tagja, a képregényben is az első megjelenése után csak 60 év múlva halt meg, persze nem permanensen akkor sem.
  • gErIbÁ
    #20
    Tetszik a fórum érdekes dolgok vannak,kár hogy nem tudnak bevonni X-men-eket az Avangers filmbe,de talán ha készül folytatása majd azokba, ha jól tudom rozsomák is tagja volt az Angyaloknak(habár nem egy galamb lelkű karakter)vagy esetleg még Pókember is szóba jöhetne,habár annak is a jogai másik stúdiónál vannak ha jól tudom.Minden esetre mintha olvastam volna valahol hogy a Bosszúálokban meghal egy nagyobb volumenű karakter,esetleg Vasemberre vagy Amerika Kapitányra céloztak volna!Persze ez csak pletyka szinten megy még csak!
  • SlayR
    #19
    Hát azért a Batmanes filmeknek jobban áll a realista világ Nolan bácsitól mint az a régi féle...Justice Leaguere meg nemsok szükség van...
  • Szolnokboy1
    #18
    hát én most úgy vagyok vele, mintha nem is láttam volna a filmet. az elején a csatajelenetből semmit sem láttam, volt ott valami szörny, de mindössze egyszer sikerült kivennem a száját. botrányos volt, soha többet nem megyek ilyen 3D-s szarra, inkább megvárom a HD-t.
  • Shiwo
    #17
    hát azért majd ha meglesz valami jó minőségben, akkor én is tuti megnézem újra, mert nálunk se volt a toppon a 3d szemüveg minősége (plusz alapból szemüveges vagyok, és az is könnyen koszolódik, a kettő együtt meg gyötrelem) ...és persze angolul, magyar felirattal, amilyen szinkronok készülnek mostanság biztosra veszem, hogy eredeti hanggal 1000x jobb lesz
  • Szolnokboy1
    #16
    jó neked, hogy csak a legvégét láttad homályosan, én az egész filmből alig láttam valamit a szaros 3D meg a napszemüveg miatt.

    A vége:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Cosmic Cube (Kozmikus Kocka) volt. Ősi tárgy, hatalmas energiával rendelkezik. Az Amerika Kapitány film is eköré épül, Vörös Koponya akarja majd rátenni a kezét. A jelenet elsősorban az Avengerst hivatott felvezetni, egyrészt mert kiderül, hogy Loki él (ő lesz ott az egyik főgonosz), másrészt a Kocka megalkotói között ott voltak a Scrullok, akik állítólag szintén tiszteletüket teszik a filmben.


  • Shiwo
    #15
    esetleges SPOILER

    valaki leírná spoilerbe, hogy mi is volt az a bizonyos tárgy...voltak olyan kedvesek a moziba, hogy elvették a szemüveget még a feliratok közben (3d-be néztük), így a legvégét elég homályosan láttuk csak, és így nem igazán fogtam fel, hogy mi is volt az a tárgy (azért a tükörben felbukkanó alakot felismertem :)
  • Szolnokboy1
    #14
    A Thor után így néz ki a kronológia:

    - Howard Stark megépíti AK pajzsát.
    - Amerika Kapitány a jégbe fagy a II. világháborúban. (AK film)
    - Bruce Bannert gamma sugárzás éri majd megpróbál öngyilkos lenni az északi sarkon. (Hihetetlen Hulk kimaradt jelenet, flashback, látható a Kapitány a jégben)
    - Megtalálják AK-t az Északi sarkon.
    - Tony Stark megörökli az apja által épített pajzs szétszerelt változatát, vagy az is lehet, hogy ez már egy másik pajzs félkész állapotban. Látható a Vasember első és második részében is.
    - Tony Stark megépíti a páncélt, Vasember lesz.
    - Fury meglátogatja Starkot a Vasember I végén.
    - Vasember 2 történései.
    - A Hulk díbol az egyetemi parkban. (A Vasember 2-ben látható a felvétel a SHIELD irodában)
    - Megtalálják Thor kalapácsát (Vasember II stáblista után).
    - A Thor történései. Fury megmutatja azt a bizonyos tárgyat Erik Selvignek.
    - Tony Stark meglátogatja Ross ezredest a kocsmában a Hihetetlen Hulk végén (ez sztem már jóval később történik, már azután, hogy Tony elfogadta a felkérést az Avengersbe. Talán a Vasember 3 történései után.)
  • Szolnokboy1
    #13
    volt egy ilyen pletyka, de aztán cáfolták.

    Viszont az Avengers-ben várhatóan Loki lesz a főellenség, és Thor/CA filmek előtt kapunk egy teasert a filmből.
  • Csaba007
    #12
    Állítólag a Green Lantern-ben lesz Superman cameo...
  • Szolnokboy1
    #11
    Captain America trailer:

  • Szolnokboy1
    #10
    "Avenger után meg jöhet a DC-től a Justice League..:D"

    nem lesz abból semmi sem egy jó darabig, a DC nagyon szarul építi a mozis univerzumát. a nolan-es batman-ek túl realisták, meg el is lett mondva, hogy abban a világban nem léteznek különleges képességek sem más hősök. a green lantern és a superman filmek szintén nem fognak kapcsolódni, ezt is elmondták. így ebből sosem lesz JL film.

    ellenben a DC az animációs DVD piacon porba alázza a marvelt a kiváló Superman/Batman/JL filmekkel.
  • LasDen #9
    egymásra mutogatás nem más ez....
    Avenger után meg jöhet a DC-től a Justice League..:D
  • Shiwo
    #8
    az nem tisztázott pontosan, hogy miért nem ő fog benne szerepelni...mást mondanak Nortonék, mást a Marvel,
  • Szolnokboy1
    #7
    vállalta volna, csak összeveszett a Marvellel, így elzavarták.
  • LasDen #6
    én is már régóta várok egy ilyen filmet....remélem jó lesz...:D viszont sajnálom, hogy Norton nem vállalta Hulkot...:(
  • Szolnokboy1
    #5
    CA első hivatalos hi-res poster:



    Thor hivatalos poster:



    Logo teaser:



    Logo:

  • Victor1103
    #4
    Ja ok megvan előbb kérdezek minthogy olvassakXD
  • Victor1103
    #3
    1 kérdés: Ha Chris Evans a Captain America a II.vh környékén és Downey Jr. Vasember a jelenben akkor a kettő, hogy fér össze? Vagy a CA mikor játszódik?
  • Szolnokboy1
    #2
    Tehát az eddig kronológia (belevéve az idei Thor/Captain America filmekből azon tényeket is, amiket már eddig tudunk):

    - Howard Stark megépíti KA pajzsát.
    - Amerika Kapitány a jégbe fagy a II. világháborúban. (AK film)
    - Bruce Bannert gamma sugárzás éri majd megpróbál öngyilkos lenni az északi sarkon. (Hihetetlen Hulk kimaradt jelenet, flashback, látható a Kapitány a jégben)
    - Megtalálják AK-t az Északi sarkon.
    - Tony Stark megörökli az apja által épített pajzs szétszerelt változatát, vagy az is lehet, hogy ez már egy másik pajzs félkész állapotban. Látható a Vasember első és második részében is.
    - Tony Stark megépíti a páncélt, Vasember lesz.
    - Fury meglátogatja Starkot a Vasember I végén.
    - Vasember 2 történései.
    - A Hulk díbol az egyetemi parkban. (A Vasember 2-ben látható a felvétel a SHIELD irodában)
    - Megtalálják Thor kalapácsát (Vasember II stáblista után).
    - Tony Stark meglátogatja Ross ezredest a kocsmában a Hihetetlen Hulk végén (ez sztem már jóval később történik, már azután, hogy Tony elfogadta a felkérést az Avengersbe. Talán a Vasember 3 és a Thor történései után.)

    A Thor után frissítve lesz ez a lista.
  • Szolnokboy1
    #1
    Számomra egyértelműen a legjobban várt film a 2012-ben bemutatásra kerülő Avengers (Bosszú Angyalai/Bosszúállók) mozifilm, valamint idén a Thor illetve a Captain America adaptációk. Ebben a topikban elsősorban az Avengers-szel szeretnék foglalkozni, de Thor és CA filmekkel is, illetve az egész univerzummal.

    Mit kell tudni róla?

    A Bosszúállók a Marvel egyik legsikeresebb hőscsapata. Az Ultimate-univerzum szerint a SHIELD nevű kormányszervezeten belül működnek (Avengers Initative) Nick Fury vezetésével. A mozifilmben valószínűleg ezt az Ultimate-verziót veszik alapul.

    Tagok: Captain America (Amerika Kapitány/topik), Iron Man (Vasember), Hulk, Black Widow (Fekete Özvegy), Hawkeye (Sólyomszem), Thor, Ant Man/Giant Man (Hangya), WASP (Darázs) ill. Scarlett Witch (Skarlát Boszorkány) és Quicksilver (Higanyszál).

    A filmben biztosan nem fog szerepelni az utóbbi négy. Ant-man és WASP alteregói (Hank Pym és Janet van Dyke) talán, de Scarlett Witch és Quicksilver biztosan nem, mivel ők mutánsok (egyébként Magneto gyerekei), így a jogaikkal sajnos nem rendelkezik a Marvel.

    A filmben természetesen megjelennek ugyanazok a színészek, akik eddig is eljátszották ezeket a hősöket, kivéve a Hulkot/Bruce Bannert, akit ezúttal Mark Ruffalo alakít. Hawkeye-t az Oscar díjas Jeremy Renner játssza.

    Szerintem a Marvel filmgyártó részlege (a Disney szárnyai alatt) nagyszerű munkát végez az egész univerzum vászonra vitelével. Az Iron Man I-II kiváló volt, az Edward Nortonos Hihetetlen Hulk is tisztességesre sikerült, szóval bízom benne, hogy továbbra sem fognak hibázni. A forgatást áprilisban kezdik, rendezője a képregény-veterán Joss Whedon.
    Nemsoká az eddigi filmekben megjelenő easter eggek, utalások gyűjteményével jövök.

    Stábfotó: