200
A Bosszú Angyalai mozifilm
  • karajjj
    #160
    a másik Hulk filmben is benne van Ferigno, ő a szekus az egyetemen
  • skinnyman
    #159
    Avengers-ben ő Hulk hangja :)
  • gErIbÁ
    #158
    Dupla poén hogy a Hulk első részében Lou Ferigno val van, aki szintén játszott Hulkot . :)
  • #157

    És most mozgásban.
    és már ez sem a teljes :)
  • skinnyman
    #156
    Kapcsolódó :)
    És ez közel sem az összes, Thor-os sincs benne pl
  • karajjj
    #155
    tegnap megnéztem, még mindig a hatása alatt vagyok, ez valami kurvajó volt :D
  • skinnyman
    #154
    Túl lett már tárgyalva, de a Hulk-os témára olvastam egy elég jó összefoglalót, ami szerintem elég jól megmagyarázza:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Why Hulk went from being out of control to being in control. (spoilers)

    I see a lot of people confused by this, but the movie actually explains it well.

    When he hulks out the first time (out of control):
    - He wants to avoid turning into the Hulk.
    - He made it very clear that he didn't want to be involved directly.
    - Just before transforming, he blamed Black Widow for dragging him into it.
    - His thought process was influenced and his rage was amplified by Loki's spear.
    - After the explosion at the helicarrier, it became clear that he was indeed going to be directly involved--something that he really did not want--his anger became too much for him to control.
    - Hulk's anger was mainly directed at Black Widow, which is again because he blamed her.
    - Hulk later attacks Thor because Thor attacked him first.
    - This all results in Banner turning into an extremely savage Hulk due to his uncontrollable rage as evidenced by his involuntary transformation.


    When he hulks out the second time (in control):
    - After the old man confirms that Hulk purposely aimed his landing away from any civilians, Banner starts to consider Stark's earlier words about Hulk being concerned when it comes to saving innocent lives. He is now alright with transforming into the Hulk.
    - Banner has forgiven Black Widow and completely come to terms with being dragged into it after learning to trust Hulk.
    - Bruce's rage is no longer channeled towards his own teammate, but instead, he channels his rage towards the aliens the same way he channeled it against Abomination in The Incredible Hulk.
    - Hulk holds a small subconscious resentment against Thor for their earlier scuffle, which is why he punched Thor.
    - This all results in Banner turning into a Hulk that works with the team due to the fact that Banner willingly transformed through controlled rage as evidenced by the controlled transformation.
  • LasDen #153
    nagyjából a képregény isten...:D a marvel comics korábbi elnöke és neki köszönhetően lett hatalmas multimédia vállalat a cégből...és többekkel együtt ő találta ki amerika kapitányt, pókembert, hulkot, az x-ment, thort, az avengerst, a fantasztikus négyest és még karakterek százait....
  • kill3r21
    #152
    legolasos poént vettem, de kb énis csak egyedül a moziban, pedig nem is láttam a gyürük urát, de tudom hogy orlando bloom a legolas a nyilas faszi...de ki az a stan lee? googlen rákerestem hogy egy öreg pasi de ki is ő? ?
  • LasDen #151
    stan lee szinte az össze képregényének a filmjében szerepelt (4 pókember, fantasztikus 4es, 2 hulk, thor, amerika kapitány, avengers) :D
    másrészről nem hiszem, hogy olyan sokan tudják ki az a stan lee...:D
  • skinnyman
    #150
    Nemtom, nekem is csak homályosan rémlik, annyira epic volt a többi dolog, hogy szinte már fel se tűnt :)
    Amikor Stan Lee-nek volt egy rövid jelenése (Thor-ba ns ivolt amúgy :) ) akkor figyeltem hogy hányan veszik észre, de szerintem sokan nem, vagy legalábbis magukba tartották.
  • BoneDragon
    #149
    Persze, akkorát röhögtem mint az állat. Az az érdekes, hogy én egyedül a moziban. Ezek szerint nem sokan látták a Gyűrűk urát. :)
  • skinnyman
    #148
    Basszus, nektek az megvan hogy Stark egyszer Legolas-nak hívta Hawkeye-t? LOL :)
  • kill3r21
    #147
    kajálós jelenet ami nálunk nem ment a moziba :)
  • Szolnokboy1
    #146
    ez nem véletlen, miután Howard Stark a Kocka energiáját használta fel az ARK reaktor megtervezésekor, ami Tony mellkasában van és az hajtja a páncélt is. A Hydra fegyverek szintén a Kocka energiáját használták.
  • H3LLBoY
    #145
    Érdekességként! Nem tudom hogy valaki felfigyelt-e rá, de ugyanaz Vasember és a Hydra fegyvereinek a hang effektje.
  • LasDen #144
    ezek inkább olyan easter eggek, amik a képregényeket ismerőknek szólnak...ők tudják igazán értékelni ezeket :D

    am szerintem lesz majd egy Hawkeye-Romanov film valamikor :D
  • skinnyman
    #143
    Én sem vagyok nagy szakértője ezeknek, itt olvastam, googlizz rájuk :)
  • kill3r21
    #142
    pont most lestem be a thort is, igen szerepel kb 2 percet :)
    uhhogy összeállt a csapat...
    de mik ezek a cuccok amiket mondasz? ez az etenal flame meg warlock eye? ezek mik pontosan mert én nem vágom
  • skinnyman
    #141
    Ja erre emlékeztem.
    A Thor-ban viszont mégdurvább dolgok vannak: Odin páncéltermében ott van az Infinity Gauntlet (egy fél másodpercre látható kb), és több más híres cucc is (Eternal Flame, Warlock’s Eye és még néhány cucc ami nincs megerősítve). Azt persze kérdés, hogy Thanos azóta megszerezte-e valahogy, remélhetőleg a Thor 2-ben lesz rá utalás.
    Plusz arra sem emlékeztem, hogy a Thor-ban is szerepelt Hawkeye fejvadászként.
  • kill3r21
    #140
    most nézem a vasember 2őt. és vicces utalások vannak a bosszúállókra....
    Pl előbb csinálta stark magának az új magot, és az a csőrendszer amit épitett, az Amerika Kapitány pajzsának prototipusával támasztotta alá....mekkora poén igy utólag...:D
  • REALista
    #139
    200 millás nyitás...nem semmi.:)
  • zoliii
    #138
    Hulk verziók!
  • sandor8206
    #137
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyikhaj istenke
  • Béka Benő
    #136
    Bosszú Angyalai mozifilm-magyar verzió
  • skinnyman
    #135
    Scarlett-et? Belőle szerintem sose lehet sok :)
  • BoneDragon
    #134
    Mondjuk egy dolog nem tetszett. Túl sok jelenete volt a csajnak. Igazán kihagyhatták volna akár még a filmből is.
  • skinnyman
    #133
  • BoneDragon
    #132
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Loki vs Hulk jelenetnél mit mond a végén Hulk? Annyira nevetett mindenki, hogy nem értettem csak annyit hogy Isten. Youtubon megnéztem, ott sem értem... :)
  • Shiwo
    #131
    bocsi ha esetleg spoileres...
  • Shiwo
    #130
    pont ez a poén...az ember várná, hogy valami történik, ezek meg miután megmentették a bolygót és bezúzták a fél várost, csak ülnek unott pofával és esznek, semmi party-hangulat :)
  • BoneDragon
    #129
    Megnéztem én is a filmet. Valami eszméletlen brutál jó lett!! Már várom a következő részt. :)
  • H3LLBoY
    #128
    Ennyi!?! Azt hittem valami nagyobb durranás lesz. Ja, és ezt miért csak az amcsik kapták meg? Gondolom nem tartott majd két hétig ezt a pár másodpercet leforgatni.
  • skinnyman
    #127
    Itt fent van a credits utáni rész, de siessetek, mert szerintem nem sokáig lesz fent :)
  • Béka Benő
    #126
    Igen ez egy Shawarma étterem természetesen romokban.
    A háttérben a takarító néni nagy kemény !
  • H3LLBoY
    #125
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom ez az a gyros büfé, ahova Stark akar menni kajálni a csata után.
  • sandor8206
    #124
    Képregényben úgy volt, hogy Thor simán tudott utazni a világok között a Mjonir (kalapács) segítségével, nem csak ütésre jó, varázsereje van, pl: Thor alakot tudott váltani vele az emberi alteregojává (ha jól emlékszem)
  • Béka Benő
    #123
    Itt van a kép rendes, nézhető verzióban :
  • C7
    #122
    Köszi mindenkinek a válaszokat. :) Ez a thoros dolog azért érdekelne, pontosan hogy történt, a hulkos dologgal meg annyi a bajom mint kiderült, hogy szinte teljesen elfelejtettem már a 2008-as filmet, mert a régebbit többször láttam. Köszi még egyszer.
  • skinnyman
    #121
    Egyébként volt róla szó, hogy az USA verzóban van post-credits jelenet, és elvileg tényleg:
    Kép
    Valami rozzant étteremben esznek csendben :)